OLX.BA - sve o tome
Moderator: anex
- donnie_darko
- Posts: 1198
- Joined: 11/11/2017 22:49
#3452 Re: OLX.BA - sve o tome
Svaka ćas ko'e ovo radijo
- banjaluka078
- Posts: 13196
- Joined: 16/01/2007 23:38
#3453 Re: OLX.BA - sve o tome
Svaka čast stručnjacima.John Cleese wrote: ↑15/02/2023 19:55 Jedva sam se prijavio, obrisali su mi spasene korisnike, a pretrage su jezivo spore i koliko sam vidio nude samo grid umjesto liste, UI ni inace nije pregledan - helem, UX: nula bodova.
Ako im je namjera bila da rastjeraju korisnike, na dobrom su putu![]()
Na desktopu 500 Internal Server Error.
Na telefonu ovo.

- mirota
- Posts: 4673
- Joined: 11/01/2018 11:42
#3454 Re: OLX.BA - sve o tome
aman ljudi, strpimo se par dana, necemo propasti za toliko, bice to cool sajt, opet..polako, ne vrijedi kukati po forumu
-
zippoo87
- Posts: 19660
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3456 Re: OLX.BA - sve o tome
Ja prodajem i kada je olx pao
Ide roba kao halva...sto se mene tice,neka ovako i osstane
Btw. ovo ocito nece biti upotrebljivo 1-2 dana jos,tako da se malo i odmorim od pretraga po olxu.
Sada ne radi nikako dekstop verzija a app je spora da jedva otvara bilo sta.
Ide roba kao halva...sto se mene tice,neka ovako i osstane
Btw. ovo ocito nece biti upotrebljivo 1-2 dana jos,tako da se malo i odmorim od pretraga po olxu.
Sada ne radi nikako dekstop verzija a app je spora da jedva otvara bilo sta.
-
muki_muky
- Posts: 816
- Joined: 13/01/2022 18:07
#3457 Re: OLX.BA - sve o tome
Pali im serveri izgleda, ne radi ni stranica ni aplikacija


Spoiler
Show


- Quaresma
- Posts: 7932
- Joined: 19/07/2010 16:37
#3458 Re: OLX.BA - sve o tome
stvarno steta sto olx nema prave konkurencije.
-
splinter
- Posts: 8717
- Joined: 08/10/2011 12:28
#3459 Re: OLX.BA - sve o tome
Ugasili se dabogda, pijačari propali.
-
John Cleese
- Posts: 42915
- Joined: 25/05/2010 18:30
- mbenz
- Posts: 1019
- Joined: 18/06/2013 16:26
#3461 Re: OLX.BA - sve o tome
Na ios-u za iphone aplikacija je ocajna, loaduje, okrece, nikad otvoriti. U filterima nema oznaciti da zelis nov ili polovan artikal
-
zippoo87
- Posts: 19660
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3462 Re: OLX.BA - sve o tome
Ma ne radi nista...totalni raspad sistema.
Koji su ovo majstori,ako ko sazna neka objavi...da ih slucajno ko ne bi angazovao privatno
Nego ,nije propast svijeta...rijesiti ce za par dana...jest da imam robe neke za prodati ali nece se pokvariti za par dana.
Taman da testiram roba.ba sajt
Koji su ovo majstori,ako ko sazna neka objavi...da ih slucajno ko ne bi angazovao privatno
Nego ,nije propast svijeta...rijesiti ce za par dana...jest da imam robe neke za prodati ali nece se pokvariti za par dana.
Taman da testiram roba.ba sajt
-
muki_muky
- Posts: 816
- Joined: 13/01/2022 18:07
#3463 Re: OLX.BA - sve o tome
Makar su rijesili onaj bug da iskace "OLX wants to paste from (Aplikacija)" kad imas nesta kopirano
Last edited by muki_muky on 15/02/2023 20:50, edited 1 time in total.
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#3464 Re: OLX.BA - sve o tome
Ako nemamo sada se vakat da se udari napad na olx
-
John Cleese
- Posts: 42915
- Joined: 25/05/2010 18:30
- sime_cipol
- Posts: 23411
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
- stachu
- Posts: 4082
- Joined: 15/08/2006 10:20
- Location: 43.8563° N, 18.4131° E
- Contact:
#3467 Re: OLX.BA - sve o tome
Hahav je ovo shit?! Tek sad vidim 
- insaneinthebrain
- Posts: 25524
- Joined: 12/08/2013 12:51
#3468 Re: OLX.BA - sve o tome
pao server. 
-
zippoo87
- Posts: 19660
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3469 Re: OLX.BA - sve o tome
Malo radi pa malo ne radi.
Evo sada prvi put sam usao na desktop stranicu.
Da li je neko skuzio,kako se sada zavrsavaju artikli ?
Ima opcija da se sakrije ,edituje i obrise a nema da se zavrsi.
Evo sada prvi put sam usao na desktop stranicu.
Da li je neko skuzio,kako se sada zavrsavaju artikli ?
Ima opcija da se sakrije ,edituje i obrise a nema da se zavrsi.
- mbenz
- Posts: 1019
- Joined: 18/06/2013 16:26
-
zippoo87
- Posts: 19660
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
- mirota
- Posts: 4673
- Joined: 11/01/2018 11:42
#3474 Re: OLX.BA - sve o tome
meni od 22 casa radi ok preko browsera, cak sam objavio 1 artikal
-
Isaiah4110
- Posts: 602
- Joined: 01/05/2020 11:59
#3475 Re: OLX.BA - sve o tome
Ni preko mobilne ni preko desktop aplikacije nisam uspio objavit artikal...internal error im u mozgovima...

