Telemach - ALL ABOUT 4
Moderator: Benq
- bambina78
- Posts: 778
- Joined: 26/10/2011 15:00
#3451 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Briga me i za jednu, drugu ili trecu firmu, ali ovaj fireman je tipicni troll. Svaka njegova recenica je u svrhu stvaranja tenzija, konstruktivne recenice ni za lijeka.
- fireman2013
- Posts: 186
- Joined: 14/01/2013 11:34
- Location: Novi Grad Sarajevo
#3452 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Vama je svaki argumentovan komentar trolanje. Covjek kad vam i pomogne nekad opet ga nazivate trollom. Ma vi ste pukli. Odoh ja odavdebambina78 wrote:Briga me i za jednu, drugu ili trecu firmu, ali ovaj fireman je tipicni troll. Svaka njegova recenica je u svrhu stvaranja tenzija, konstruktivne recenice ni za lijeka.
- dječak sa šibicama
- Posts: 51256
- Joined: 29/06/2011 23:39
#3453 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Daj ljudi, zatvoriti ce nam temu, svaki put isti provokatori i svaki put padate na njihove provokacije i svaki put postignu sta zele, zatvaranje teme.
Ignore.
Taj problem sa verimatrix plug in-om na D3GO je vec suvise cest, da bi bio samo incident... svaki put kad dizem sistem ponovo, mijenja mi se mogucnost pristupa D3GO, jednom nece drugi put hoce, jednostavno neki bug je u pitanju sto posto.
Nije se desavalo samo meni, svako malo cujem ili procitam da neko ima isti problem. Ja sam recimo znao "okrenuti" racunar naglavacke, ne mogu rijesiti problem, a onda se odjednom rijesi sam od sebe. Odjednom proradi. Desavalo se.
Ignore.
Taj problem sa verimatrix plug in-om na D3GO je vec suvise cest, da bi bio samo incident... svaki put kad dizem sistem ponovo, mijenja mi se mogucnost pristupa D3GO, jednom nece drugi put hoce, jednostavno neki bug je u pitanju sto posto.
Nije se desavalo samo meni, svako malo cujem ili procitam da neko ima isti problem. Ja sam recimo znao "okrenuti" racunar naglavacke, ne mogu rijesiti problem, a onda se odjednom rijesi sam od sebe. Odjednom proradi. Desavalo se.
- HaHaHa2
- Posts: 933
- Joined: 03/04/2008 00:21
- Location: Sarajevo
#3454 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
un1ted wrote:Rekao sam ti vec jednom da je DO TEBE!!!! 1000% do tebe jer sam XX puta instalirao na X racunara i susretao sam se s svim mogucim problemiam i UVIJEK JE BILO DO MENE.esadklacar wrote:do mene je najmanje jer je operativni svjeze instaliran sa par programcica
detaljno objasnjen moj problem
http://forum.telemach.ba/viewtopic.php?f=7&t=1417
niko od njih ne zna kako ga riješiti
Otidji na mojtelemach.ba i resetuj d3go uredjaje, tj izbrisi ih i pokusaj proces koji sam ti vec naveo.
Na portalu http://mojtelemach.ba stoji da je aktivna D3GO usluga također nijedan uređaj nije registrovan!
- HaHaHa2
- Posts: 933
- Joined: 03/04/2008 00:21
- Location: Sarajevo
#3455 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ne kontas tiDecerto wrote:pa brate ako pjenis toliko zbog brzine,odvoji 3 marke od kafe i uzmi sebi duo paket.Imat ces dupli download i jos mnostvo stvari...stvarno,kad bi vam sutra rekli da je 8 mbps dzaba,rekli bi cuj 8 mbps ja klosara,dajte nam 10 dzaba.bato99 wrote:ma i ja kažem,klošari na kapljice povećavaju brzinuHaHaHa2 wrote:woow sad cu film skinuti za 30 min. dok mi je prije bilo potrebno 40 min. (karikiram) auuuua upload ide na kapljice
![]()
nema sta, giganti
- dječak sa šibicama
- Posts: 51256
- Joined: 29/06/2011 23:39
#3457 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Gdje nestadose zadnji postovi?
Ovo ko zona sumraka.
Sent from my PMP5770D using Tapatalk 2
Ovo ko zona sumraka.
Sent from my PMP5770D using Tapatalk 2
- BaDa
- Posts: 2652
- Joined: 20/04/2009 23:42
- Location: Sarajevo
#3458 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
malo moderatori cistilidječak sa šibicama wrote:Gdje nestadose zadnji postovi?
Ovo ko zona sumraka.
Sent from my PMP5770D using Tapatalk 2
-
semir1988
- Posts: 230
- Joined: 30/12/2012 16:32
#3459 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
ne..pustice ti odmah..nemaju sta mijenjati..samo da ti ruter donesuuBaDa wrote:malo moderatori cistilidječak sa šibicama wrote:Gdje nestadose zadnji postovi?
Ovo ko zona sumraka.
Sent from my PMP5770D using Tapatalk 2hahahahha neg maloprije postavio pitanje pa nisam odgovor dobio imam d3 v2.0 i sutra hocu da potpisem za duo paket zar je potrebno da cekam 10 dana da mi puste samo vecu brzinu ili moraju doci da mi zamjene ovaj cisco modem sto imam da bi radio duo paket?
- BaDa
- Posts: 2652
- Joined: 20/04/2009 23:42
- Location: Sarajevo
#3460 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
ma sta ce mi rutersemir1988 wrote:ne..pustice ti odmah..nemaju sta mijenjati..samo da ti ruter donesuuBaDa wrote:malo moderatori cistilidječak sa šibicama wrote:Gdje nestadose zadnji postovi?
Ovo ko zona sumraka.
Sent from my PMP5770D using Tapatalk 2hahahahha neg maloprije postavio pitanje pa nisam odgovor dobio imam d3 v2.0 i sutra hocu da potpisem za duo paket zar je potrebno da cekam 10 dana da mi puste samo vecu brzinu ili moraju doci da mi zamjene ovaj cisco modem sto imam da bi radio duo paket?
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#3461 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Bolje amortizovat njihov, nego svoj 
-
thepatriot
- Posts: 506
- Joined: 31/01/2009 22:19
#3462 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
nema rutera,nestalo ko zna kad će doćiEllinor wrote:Bolje amortizovat njihov, nego svoj
-
semir1988
- Posts: 230
- Joined: 30/12/2012 16:32
#3463 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
rekli su ove sedmice..ima negdje i u temi ovdje pise..ove sedmice...thepatriot wrote:nema rutera,nestalo ko zna kad će doćiEllinor wrote:Bolje amortizovat njihov, nego svoj![]()
-
thepatriot
- Posts: 506
- Joined: 31/01/2009 22:19
#3464 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
do kraja mjeseca, ali kojegsemir1988 wrote:rekli su ove sedmice..ima negdje i u temi ovdje pise..ove sedmice...thepatriot wrote:nema rutera,nestalo ko zna kad će doćiEllinor wrote:Bolje amortizovat njihov, nego svoj![]()
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66014
- Joined: 03/08/2010 19:04
#3465 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
šta bi sa postovima,nestadoše samo tako?
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#3466 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Offtopic - sasvim razumljivo! Aferim moderator!kakavdanakneiskustvu wrote:šta bi sa postovima,nestadoše samo tako?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66014
- Joined: 03/08/2010 19:04
#3467 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ne piši ako nisi vidio o čemu pišu, igrama itd. Kakvi crni kanali? E ovakvi su najgori, VEZE nema o čemu je riječ, a javlja se!kakavdanakneiskustvu wrote:Maharadza wrote:Offtopic - sasvim razumljivo! Aferim moderator!kakavdanakneiskustvu wrote:šta bi sa postovima,nestadoše samo tako?
offtopic raspravljati o kanalima koje telemach emituje?
pobrisani su između ostalih i postovi u kojima je raspravljano o kanalima koje telemach emituje,drugim riječima nemaš pojma o čemu pišeš
- casper_
- Posts: 1096
- Joined: 24/06/2010 12:26
#3468 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Cuj da ne raspravljamo o kanalima.
Izgleda da se moderatoru jutros nije digao pa ga nervoza ufatila.
Koji grobar.
Izgleda da se moderatoru jutros nije digao pa ga nervoza ufatila.
Koji grobar.
Last edited by casper_ on 04/02/2013 22:58, edited 1 time in total.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66014
- Joined: 03/08/2010 19:04
#3469 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
casper_ wrote:Cuj da ne raspravljamo o kanalima.
obrisan moj i post @magarećih godina
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#3470 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
previse toga je obrisano, al sta ces...idemo dalje 
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
- Telemach
- Posts: 16891
- Joined: 13/10/2010 14:13
#3472 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Dovoljno je da nam dostavite broj Ugovora, a mi ćemo pratiti i potruditi se da realizacija zahtjeva bude u roku predviđenom u Ugovoru.BaDa wrote:malo moderatori cistilidječak sa šibicama wrote:Gdje nestadose zadnji postovi?
Ovo ko zona sumraka.
Sent from my PMP5770D using Tapatalk 2hahahahha neg maloprije postavio pitanje pa nisam odgovor dobio imam d3 v2.0 i sutra hocu da potpisem za duo paket zar je potrebno da cekam 10 dana da mi puste samo vecu brzinu ili moraju doci da mi zamjene ovaj cisco modem sto imam da bi radio duo paket?
-
Domy31
- Posts: 822
- Joined: 08/06/2011 18:37
#3473 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Koliko se ceka zamjena resivera?
Sent from my using Tapatalk 2
Sent from my using Tapatalk 2
- Telemach
- Posts: 16891
- Joined: 13/10/2010 14:13
#3474 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Kad ste poslali zahtjev?Domy31 wrote:Koliko se ceka zamjena resivera?
Sent from my using Tapatalk 2
-
Domy31
- Posts: 822
- Joined: 08/06/2011 18:37
#3475 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
28.1Telemach wrote:Kad ste poslali zahtjev?Domy31 wrote:Koliko se ceka zamjena resivera?
Sent from my using Tapatalk 2
Sent from my using Tapatalk 2
