Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
bambina78
Posts: 778
Joined: 26/10/2011 15:00

#3451 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by bambina78 »

Briga me i za jednu, drugu ili trecu firmu, ali ovaj fireman je tipicni troll. Svaka njegova recenica je u svrhu stvaranja tenzija, konstruktivne recenice ni za lijeka.
User avatar
fireman2013
Posts: 186
Joined: 14/01/2013 11:34
Location: Novi Grad Sarajevo

#3452 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by fireman2013 »

bambina78 wrote:Briga me i za jednu, drugu ili trecu firmu, ali ovaj fireman je tipicni troll. Svaka njegova recenica je u svrhu stvaranja tenzija, konstruktivne recenice ni za lijeka.
Vama je svaki argumentovan komentar trolanje. Covjek kad vam i pomogne nekad opet ga nazivate trollom. Ma vi ste pukli. Odoh ja odavde :run:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51256
Joined: 29/06/2011 23:39

#3453 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by dječak sa šibicama »

Daj ljudi, zatvoriti ce nam temu, svaki put isti provokatori i svaki put padate na njihove provokacije i svaki put postignu sta zele, zatvaranje teme.

Ignore.

Taj problem sa verimatrix plug in-om na D3GO je vec suvise cest, da bi bio samo incident... svaki put kad dizem sistem ponovo, mijenja mi se mogucnost pristupa D3GO, jednom nece drugi put hoce, jednostavno neki bug je u pitanju sto posto.
Nije se desavalo samo meni, svako malo cujem ili procitam da neko ima isti problem. Ja sam recimo znao "okrenuti" racunar naglavacke, ne mogu rijesiti problem, a onda se odjednom rijesi sam od sebe. Odjednom proradi. Desavalo se.
User avatar
HaHaHa2
Posts: 933
Joined: 03/04/2008 00:21
Location: Sarajevo

#3454 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by HaHaHa2 »

un1ted wrote:
esadklacar wrote:do mene je najmanje jer je operativni svjeze instaliran sa par programcica
detaljno objasnjen moj problem
http://forum.telemach.ba/viewtopic.php?f=7&t=1417
niko od njih ne zna kako ga riješiti
Rekao sam ti vec jednom da je DO TEBE!!!! 1000% do tebe jer sam XX puta instalirao na X racunara i susretao sam se s svim mogucim problemiam i UVIJEK JE BILO DO MENE.

Otidji na mojtelemach.ba i resetuj d3go uredjaje, tj izbrisi ih i pokusaj proces koji sam ti vec naveo.
Na portalu http://mojtelemach.ba stoji da je aktivna D3GO usluga također nijedan uređaj nije registrovan!
User avatar
HaHaHa2
Posts: 933
Joined: 03/04/2008 00:21
Location: Sarajevo

#3455 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by HaHaHa2 »

Decerto wrote:
bato99 wrote:
HaHaHa2 wrote:woow sad cu film skinuti za 30 min. dok mi je prije bilo potrebno 40 min. (karikiram) auuuu :dance: a upload ide na kapljice :skoljka:

nema sta, giganti :thumbup:
ma i ja kažem,klošari na kapljice povećavaju brzinu :x
pa brate ako pjenis toliko zbog brzine,odvoji 3 marke od kafe i uzmi sebi duo paket.Imat ces dupli download i jos mnostvo stvari...stvarno,kad bi vam sutra rekli da je 8 mbps dzaba,rekli bi cuj 8 mbps ja klosara,dajte nam 10 dzaba.
Ne kontas ti :D ja bi volio da vi svi imate 100Mbps/0,50Mbps a ja bi bio zadovoljan i sa 10Mbps/5Mbps :wink:
motorola01
Posts: 4147
Joined: 28/04/2011 13:27

#3456 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by motorola01 »

.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51256
Joined: 29/06/2011 23:39

#3457 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by dječak sa šibicama »

Gdje nestadose zadnji postovi?

Ovo ko zona sumraka.

Sent from my PMP5770D using Tapatalk 2
User avatar
BaDa
Posts: 2652
Joined: 20/04/2009 23:42
Location: Sarajevo

#3458 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by BaDa »

dječak sa šibicama wrote:Gdje nestadose zadnji postovi?

Ovo ko zona sumraka.

Sent from my PMP5770D using Tapatalk 2
malo moderatori cistili :D hahahahha neg maloprije postavio pitanje pa nisam odgovor dobio imam d3 v2.0 i sutra hocu da potpisem za duo paket zar je potrebno da cekam 10 dana da mi puste samo vecu brzinu ili moraju doci da mi zamjene ovaj cisco modem sto imam da bi radio duo paket?
semir1988
Posts: 230
Joined: 30/12/2012 16:32

#3459 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by semir1988 »

BaDa wrote:
dječak sa šibicama wrote:Gdje nestadose zadnji postovi?

Ovo ko zona sumraka.

Sent from my PMP5770D using Tapatalk 2
malo moderatori cistili :D hahahahha neg maloprije postavio pitanje pa nisam odgovor dobio imam d3 v2.0 i sutra hocu da potpisem za duo paket zar je potrebno da cekam 10 dana da mi puste samo vecu brzinu ili moraju doci da mi zamjene ovaj cisco modem sto imam da bi radio duo paket?
ne..pustice ti odmah..nemaju sta mijenjati..samo da ti ruter donesuu
User avatar
BaDa
Posts: 2652
Joined: 20/04/2009 23:42
Location: Sarajevo

#3460 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by BaDa »

semir1988 wrote:
BaDa wrote:
dječak sa šibicama wrote:Gdje nestadose zadnji postovi?

Ovo ko zona sumraka.

Sent from my PMP5770D using Tapatalk 2
malo moderatori cistili :D hahahahha neg maloprije postavio pitanje pa nisam odgovor dobio imam d3 v2.0 i sutra hocu da potpisem za duo paket zar je potrebno da cekam 10 dana da mi puste samo vecu brzinu ili moraju doci da mi zamjene ovaj cisco modem sto imam da bi radio duo paket?
ne..pustice ti odmah..nemaju sta mijenjati..samo da ti ruter donesuu
ma sta ce mi ruter :D imam svoj
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#3461 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by ExNihilo »

Bolje amortizovat njihov, nego svoj :D
thepatriot
Posts: 506
Joined: 31/01/2009 22:19

#3462 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by thepatriot »

Ellinor wrote:Bolje amortizovat njihov, nego svoj :D
nema rutera,nestalo ko zna kad će doći :!: :!:
semir1988
Posts: 230
Joined: 30/12/2012 16:32

#3463 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by semir1988 »

thepatriot wrote:
Ellinor wrote:Bolje amortizovat njihov, nego svoj :D
nema rutera,nestalo ko zna kad će doći :!: :!:
rekli su ove sedmice..ima negdje i u temi ovdje pise..ove sedmice...
thepatriot
Posts: 506
Joined: 31/01/2009 22:19

#3464 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by thepatriot »

semir1988 wrote:
thepatriot wrote:
Ellinor wrote:Bolje amortizovat njihov, nego svoj :D
nema rutera,nestalo ko zna kad će doći :!: :!:
rekli su ove sedmice..ima negdje i u temi ovdje pise..ove sedmice...
do kraja mjeseca, ali kojeg
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66014
Joined: 03/08/2010 19:04

#3465 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

šta bi sa postovima,nestadoše samo tako?
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#3466 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Maharadza »

kakavdanakneiskustvu wrote:šta bi sa postovima,nestadoše samo tako?
Offtopic - sasvim razumljivo! Aferim moderator! :thumbup:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66014
Joined: 03/08/2010 19:04

#3467 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Maharadza wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:šta bi sa postovima,nestadoše samo tako?
Offtopic - sasvim razumljivo! Aferim moderator! :thumbup:


offtopic raspravljati o kanalima koje telemach emituje?
Ne piši ako nisi vidio o čemu pišu, igrama itd. Kakvi crni kanali? E ovakvi su najgori, VEZE nema o čemu je riječ, a javlja se! :run:[/quote]



pobrisani su između ostalih i postovi u kojima je raspravljano o kanalima koje telemach emituje,drugim riječima nemaš pojma o čemu pišeš
User avatar
casper_
Posts: 1096
Joined: 24/06/2010 12:26

#3468 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by casper_ »

Cuj da ne raspravljamo o kanalima.
Izgleda da se moderatoru jutros nije digao pa ga nervoza ufatila.
Koji grobar.
Last edited by casper_ on 04/02/2013 22:58, edited 1 time in total.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66014
Joined: 03/08/2010 19:04

#3469 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

casper_ wrote:Cuj da ne raspravljamo o kanalima.


obrisan moj i post @magarećih godina
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#3470 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Kralj Tvrtko I. »

previse toga je obrisano, al sta ces...idemo dalje :)
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#3471 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Not My Idea »

User avatar
Telemach
Posts: 16891
Joined: 13/10/2010 14:13

#3472 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

BaDa wrote:
dječak sa šibicama wrote:Gdje nestadose zadnji postovi?

Ovo ko zona sumraka.

Sent from my PMP5770D using Tapatalk 2
malo moderatori cistili :D hahahahha neg maloprije postavio pitanje pa nisam odgovor dobio imam d3 v2.0 i sutra hocu da potpisem za duo paket zar je potrebno da cekam 10 dana da mi puste samo vecu brzinu ili moraju doci da mi zamjene ovaj cisco modem sto imam da bi radio duo paket?
Dovoljno je da nam dostavite broj Ugovora, a mi ćemo pratiti i potruditi se da realizacija zahtjeva bude u roku predviđenom u Ugovoru.
Domy31
Posts: 822
Joined: 08/06/2011 18:37

#3473 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Domy31 »

Koliko se ceka zamjena resivera?

Sent from my using Tapatalk 2
User avatar
Telemach
Posts: 16891
Joined: 13/10/2010 14:13

#3474 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

Domy31 wrote:Koliko se ceka zamjena resivera?

Sent from my using Tapatalk 2
Kad ste poslali zahtjev?
Domy31
Posts: 822
Joined: 08/06/2011 18:37

#3475 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Domy31 »

Telemach wrote:
Domy31 wrote:Koliko se ceka zamjena resivera?

Sent from my using Tapatalk 2
Kad ste poslali zahtjev?
28.1

Sent from my using Tapatalk 2
Locked