Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- van helsing
- Posts: 2093
- Joined: 01/04/2010 19:34
#3451 Re: Utakmice.
Takvi smo mi,a kakav si ti ?
Zapitas li se nekada ?
Ne bih da grijesim dusu,ali tvoji postovi....
Kao da pise neko iz prethodnih garnitura koje su bile u klubu.
Ili neko ko bi imao koristi,kad ode Husref,da zauzme njegovo mjesto.
Zapitas li se nekada ?
Ne bih da grijesim dusu,ali tvoji postovi....
Kao da pise neko iz prethodnih garnitura koje su bile u klubu.
Ili neko ko bi imao koristi,kad ode Husref,da zauzme njegovo mjesto.
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#3452 Re: Utakmice.
PA ko je rekao da ga amnestira?? Ne stavljaj mi riječi u usta, ja prvi kritikujem šefa (provjeri slobodno), čak sam u jednom navratu spomenuo kako bi mu možda bolje bilo da napusti ovo nego da se dalje pati sa ovim antitalentima kojima ni murinjo ne bi pomogao! Ali ti ISKLJUČIVO pljuješ i psuješ šefa, daleko od bilo kakve normalne kritike i analize, samo hejt,hejt i hejt prosipaš, i to const. iz posta u post! Ja iskreno smatram da nama, barem u ovome trenutku, nema alternative nego saburiti i izgurati ovo do kraja sezone pa vidjeti na čemu smo s šefom, osim naravno ako brat tan ne nađe i plati kakvog' provjerenog stručnjaka sa strane! Ali ako je mogla travnička ubleha sezonu izgurati, pa majku mu može i čovjek koji nam je barem neku radost donio u životu kada je FKS u pitanju!omega369 wrote:nek nisam, ni ne trazim da budem. samo iznosim cinjenice. zelim dokazati da amnestija ovaj put nece uspjeti
-
Ali_G
- Posts: 4674
- Joined: 02/03/2002 00:00
#3453 Utakmice.
Ne daj Boze da je Hus obecavao titule, duple krune, do sad bi ga razapeli na sred carsije. Od samog pocetka je tvrdio da nemamo jaku ekipu kako tvrdimo. Sve pohvale za upravu i pojacanja, al da su to neke super klase kakvim i predstavljamo ti momci u tom trenutku ne bi potpisali za nas.
Ako nam opcija za polusezonu nije neki aman zaman strucnjak, nista ne dobijamo. Mene samo cudi kako neko iz uprave ne izadje u medije i da podraku Husrefu
Ako nam opcija za polusezonu nije neki aman zaman strucnjak, nista ne dobijamo. Mene samo cudi kako neko iz uprave ne izadje u medije i da podraku Husrefu
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3454 Re: Utakmice.
Treba vec sada poceti da se trazi novi trener. Ne mozes ti imati jednog na klupi koji govori ne znam hocu li biti tu ili ne, iz samog principa. To se iza zatvorenih vrata prica, a ne da sada igraci setkaju se kao "ko tebe jebe sjedim na klupi 2-3 utakmice i tebi ide noga ja cu po svom"
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79542
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3455 Re: Utakmice.
Seid Memić Vajta je slobodan kako mi javljaju ovi moji mahalci, ljudi iz uprave znate šta vam je činiti!
- emigrazione
- Posts: 7793
- Joined: 01/09/2010 13:40
#3456 Re: Utakmice.
Neka ovo Husref izgura do kraja. Navijaci kad pocnu da pune klupsku blagajnu onda neka traze dlaku u jajetu, do tad neka ide kako ide. Svakako nam je leprsava igra na zadnjem mjestu, a stabilizacija kluba na prvom
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3457 Re: Utakmice.
ljudi iz uprave se satrase da stabiliziraju klub kako znaju i umiju. ali, stabilizacija se ne moze napraviti kad ti je prazno kosevo a navijaci iz inata bacaju baklje jer su nezadovoljni prikazanim igrama i rezultatima. valjda je to jasno? Ili nije?
i sad se sve drugo treba rjesavati ali ono glavno, zbog cega i jeste kosevo prazno - halo 200 gledalaca, DNO DNA nema dalje - e to ne treba?! cudna vam je logika a ja nek sam milion puta hejter nema veze, neka sam
i sad se sve drugo treba rjesavati ali ono glavno, zbog cega i jeste kosevo prazno - halo 200 gledalaca, DNO DNA nema dalje - e to ne treba?! cudna vam je logika a ja nek sam milion puta hejter nema veze, neka sam
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#3458 Re: Utakmice.
Tip za kladioničare:
Zrinjski - Sarajevo
0-0 (85%)
1-0 (14%)
0-1 (1%)
Zrinjski - Sarajevo
0-0 (85%)
1-0 (14%)
0-1 (1%)
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#3459 Re: Utakmice.
Kralju slažem se sa nekim tvojim postovima ali povuci ručnu ili bar prebaci u manju brzinu...omega369 wrote:ljudi iz uprave se satrase da stabiliziraju klub kako znaju i umiju. ali, stabilizacija se ne moze napraviti kad ti je prazno kosevo a navijaci iz inata bacaju baklje jer su nezadovoljni prikazanim igrama i rezultatima. valjda je to jasno? Ili nije?
i sad se sve drugo treba rjesavati ali ono glavno, zbog cega i jeste kosevo prazno - halo 200 gledalaca, DNO DNA nema dalje - e to ne treba?! cudna vam je logika a ja nek sam milion puta hejter nema veze, neka sam
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#3460 Re: Utakmice.
Na stranu što omega malo pretjera, ali ti mu našao pričati o objektivnostiMaharadza wrote:PA ko je rekao da ga amnestira?? Ne stavljaj mi riječi u usta, ja prvi kritikujem šefa (provjeri slobodno), čak sam u jednom navratu spomenuo kako bi mu možda bolje bilo da napusti ovo nego da se dalje pati sa ovim antitalentima kojima ni murinjo ne bi pomogao! Ali ti ISKLJUČIVO pljuješ i psuješ šefa, daleko od bilo kakve normalne kritike i analize, samo hejt,hejt i hejt prosipaš, i to const. iz posta u post! Ja iskreno smatram da nama, barem u ovome trenutku, nema alternative nego saburiti i izgurati ovo do kraja sezone pa vidjeti na čemu smo s šefom, osim naravno ako brat tan ne nađe i plati kakvog' provjerenog stručnjaka sa strane! Ali ako je mogla travnička ubleha sezonu izgurati, pa majku mu može i čovjek koji nam je barem neku radost donio u životu kada je FKS u pitanju!omega369 wrote:nek nisam, ni ne trazim da budem. samo iznosim cinjenice. zelim dokazati da amnestija ovaj put nece uspjeti
Čuj kritikujem šefa (što šefa, nije tebi šef), i onda kao dokaz svoje kritike kažeš da su igrači antitalenti kojima ni Mourinho ne bi pomogao. Nema, baš ga kritikuješ
-
leo karan
- Posts: 3050
- Joined: 05/10/2008 13:53
- Location: :8
#3461 Re: Utakmice.
E hajmo vidjet sad gdje smo...
Evo prilike, protiv solidnog protivnika igramo, fino vrijeme.
pod bijelim brijegom se moze igrat. Tv prenos.
Nista nam ne fali.
haj da vidimo gdje smo i da objektivno kažemo ima li nade za nas s husrefom.
Evo prilike, protiv solidnog protivnika igramo, fino vrijeme.
pod bijelim brijegom se moze igrat. Tv prenos.
Nista nam ne fali.
haj da vidimo gdje smo i da objektivno kažemo ima li nade za nas s husrefom.
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#3463 Re: Utakmice.
NIKOLINHO!
- R2D2_SA
- Posts: 1321
- Joined: 19/02/2007 11:45
- Location: Sarajevo
#3464 Re: Utakmice.
To Nidžo, svaka ti dala, ha' zaisk'o:)
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#3465 Re: Utakmice.
Vusljanin pokazuje zašto vrijedi najmanje 500k €.
-
Cienfuegos
- Posts: 593
- Joined: 04/05/2011 19:48
- Location: Boston
#3467 Re: Utakmice.
I meni ako moze 
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
- R2D2_SA
- Posts: 1321
- Joined: 19/02/2007 11:45
- Location: Sarajevo
#3469 Re: Utakmice.
Za nas koji nemamo Moju TV /ako prenose uopste/ niti neki link, ako neko moze da pise sta se desava, kako stojimo, kako ko igra, jer je tekstualni katastrofa, cini mi se da samo prepisuju sa nekih stranica.
Hvala
Hvala
- R2D2_SA
- Posts: 1321
- Joined: 19/02/2007 11:45
- Location: Sarajevo
#3470 Re: Utakmice.
Pa sto ne kaze te da je prenos na Areni 1:)
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#3471 Re: Utakmice.
Kontroliramo tekmu, ali bez većih prilika. Igramo hrabrije, oštrije i srčanije. Irfan Vusljanin najbolje stoji na terenu.
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#3472 Re: Utakmice.
Šaltaj malo jebo ga ti.R2D2_SA wrote:Pa sto ne kaze te da je prenos na Areni 1:)
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
-
leo karan
- Posts: 3050
- Joined: 05/10/2008 13:53
- Location: :8
#3473 Re: Utakmice.
Evo za vas sto ne gledate...
Tipična utakmica premijer lige bih.
tempo nikakav, valjaju se, niko ne može 3 paša sastavit.
U takvoj igri smo malo bolji, u smislu da je lopta više na polovini zrinjskog.
lijep gol zabio komazec, nakon auta, prsima mu spustio vusljanin i on zabio u naletu iz prve skoro iz mrtvog ugla.
Tipična utakmica premijer lige bih.
tempo nikakav, valjaju se, niko ne može 3 paša sastavit.
U takvoj igri smo malo bolji, u smislu da je lopta više na polovini zrinjskog.
lijep gol zabio komazec, nakon auta, prsima mu spustio vusljanin i on zabio u naletu iz prve skoro iz mrtvog ugla.
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#3474 Re: Utakmice.
Šef dobro posložio ekipu.Maharadza wrote:Šaltaj malo jebo ga ti.R2D2_SA wrote:Pa sto ne kaze te da je prenos na Areni 1:)
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#3475 Re: Utakmice.
Ovaj bišanović dodati ne zna tj. nema snage za to a tek 23.min.
Beli izmislio centaršut za ove naše bekane.
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Beli izmislio centaršut za ove naše bekane.
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
