Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#3451 Re: Utakmice.

Post by van helsing »

Takvi smo mi,a kakav si ti ?
Zapitas li se nekada ?
Ne bih da grijesim dusu,ali tvoji postovi....
Kao da pise neko iz prethodnih garnitura koje su bile u klubu.
Ili neko ko bi imao koristi,kad ode Husref,da zauzme njegovo mjesto.
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#3452 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

omega369 wrote:nek nisam, ni ne trazim da budem. samo iznosim cinjenice. zelim dokazati da amnestija ovaj put nece uspjeti
PA ko je rekao da ga amnestira?? Ne stavljaj mi riječi u usta, ja prvi kritikujem šefa (provjeri slobodno), čak sam u jednom navratu spomenuo kako bi mu možda bolje bilo da napusti ovo nego da se dalje pati sa ovim antitalentima kojima ni murinjo ne bi pomogao! Ali ti ISKLJUČIVO pljuješ i psuješ šefa, daleko od bilo kakve normalne kritike i analize, samo hejt,hejt i hejt prosipaš, i to const. iz posta u post! Ja iskreno smatram da nama, barem u ovome trenutku, nema alternative nego saburiti i izgurati ovo do kraja sezone pa vidjeti na čemu smo s šefom, osim naravno ako brat tan ne nađe i plati kakvog' provjerenog stručnjaka sa strane! Ali ako je mogla travnička ubleha sezonu izgurati, pa majku mu može i čovjek koji nam je barem neku radost donio u životu kada je FKS u pitanju!
Ali_G
Posts: 4674
Joined: 02/03/2002 00:00

#3453 Utakmice.

Post by Ali_G »

Ne daj Boze da je Hus obecavao titule, duple krune, do sad bi ga razapeli na sred carsije. Od samog pocetka je tvrdio da nemamo jaku ekipu kako tvrdimo. Sve pohvale za upravu i pojacanja, al da su to neke super klase kakvim i predstavljamo ti momci u tom trenutku ne bi potpisali za nas.
Ako nam opcija za polusezonu nije neki aman zaman strucnjak, nista ne dobijamo. Mene samo cudi kako neko iz uprave ne izadje u medije i da podraku Husrefu
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3454 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Treba vec sada poceti da se trazi novi trener. Ne mozes ti imati jednog na klupi koji govori ne znam hocu li biti tu ili ne, iz samog principa. To se iza zatvorenih vrata prica, a ne da sada igraci setkaju se kao "ko tebe jebe sjedim na klupi 2-3 utakmice i tebi ide noga ja cu po svom"
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79542
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3455 Re: Utakmice.

Post by Velkoski »

Seid Memić Vajta je slobodan kako mi javljaju ovi moji mahalci, ljudi iz uprave znate šta vam je činiti!
User avatar
emigrazione
Posts: 7793
Joined: 01/09/2010 13:40

#3456 Re: Utakmice.

Post by emigrazione »

Neka ovo Husref izgura do kraja. Navijaci kad pocnu da pune klupsku blagajnu onda neka traze dlaku u jajetu, do tad neka ide kako ide. Svakako nam je leprsava igra na zadnjem mjestu, a stabilizacija kluba na prvom
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#3457 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

ljudi iz uprave se satrase da stabiliziraju klub kako znaju i umiju. ali, stabilizacija se ne moze napraviti kad ti je prazno kosevo a navijaci iz inata bacaju baklje jer su nezadovoljni prikazanim igrama i rezultatima. valjda je to jasno? Ili nije?
i sad se sve drugo treba rjesavati ali ono glavno, zbog cega i jeste kosevo prazno - halo 200 gledalaca, DNO DNA nema dalje - e to ne treba?! cudna vam je logika a ja nek sam milion puta hejter nema veze, neka sam
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#3458 Re: Utakmice.

Post by Kemal Malovčić »

Tip za kladioničare:

Zrinjski - Sarajevo
0-0 (85%)
1-0 (14%)
0-1 (1%)
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#3459 Re: Utakmice.

Post by Cossack »

omega369 wrote:ljudi iz uprave se satrase da stabiliziraju klub kako znaju i umiju. ali, stabilizacija se ne moze napraviti kad ti je prazno kosevo a navijaci iz inata bacaju baklje jer su nezadovoljni prikazanim igrama i rezultatima. valjda je to jasno? Ili nije?
i sad se sve drugo treba rjesavati ali ono glavno, zbog cega i jeste kosevo prazno - halo 200 gledalaca, DNO DNA nema dalje - e to ne treba?! cudna vam je logika a ja nek sam milion puta hejter nema veze, neka sam
Kralju slažem se sa nekim tvojim postovima ali povuci ručnu ili bar prebaci u manju brzinu... ;-)
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#3460 Re: Utakmice.

Post by Muhamed Đakmić »

Maharadza wrote:
omega369 wrote:nek nisam, ni ne trazim da budem. samo iznosim cinjenice. zelim dokazati da amnestija ovaj put nece uspjeti
PA ko je rekao da ga amnestira?? Ne stavljaj mi riječi u usta, ja prvi kritikujem šefa (provjeri slobodno), čak sam u jednom navratu spomenuo kako bi mu možda bolje bilo da napusti ovo nego da se dalje pati sa ovim antitalentima kojima ni murinjo ne bi pomogao! Ali ti ISKLJUČIVO pljuješ i psuješ šefa, daleko od bilo kakve normalne kritike i analize, samo hejt,hejt i hejt prosipaš, i to const. iz posta u post! Ja iskreno smatram da nama, barem u ovome trenutku, nema alternative nego saburiti i izgurati ovo do kraja sezone pa vidjeti na čemu smo s šefom, osim naravno ako brat tan ne nađe i plati kakvog' provjerenog stručnjaka sa strane! Ali ako je mogla travnička ubleha sezonu izgurati, pa majku mu može i čovjek koji nam je barem neku radost donio u životu kada je FKS u pitanju!
Na stranu što omega malo pretjera, ali ti mu našao pričati o objektivnosti :-)

Čuj kritikujem šefa (što šefa, nije tebi šef), i onda kao dokaz svoje kritike kažeš da su igrači antitalenti kojima ni Mourinho ne bi pomogao. Nema, baš ga kritikuješ :D
leo karan
Posts: 3050
Joined: 05/10/2008 13:53
Location: :8

#3461 Re: Utakmice.

Post by leo karan »

E hajmo vidjet sad gdje smo...

Evo prilike, protiv solidnog protivnika igramo, fino vrijeme.
pod bijelim brijegom se moze igrat. Tv prenos.
Nista nam ne fali.

haj da vidimo gdje smo i da objektivno kažemo ima li nade za nas s husrefom.
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#3462 Re: Utakmice.

Post by Kemal Malovčić »

User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#3463 Re: Utakmice.

Post by BegA_ »

NIKOLINHO!
User avatar
R2D2_SA
Posts: 1321
Joined: 19/02/2007 11:45
Location: Sarajevo

#3464 Re: Utakmice.

Post by R2D2_SA »

To Nidžo, svaka ti dala, ha' zaisk'o:)
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#3465 Re: Utakmice.

Post by Kemal Malovčić »

Vusljanin pokazuje zašto vrijedi najmanje 500k €.
SHOCK
Posts: 201
Joined: 29/08/2004 16:41

#3466 Re: Utakmice.

Post by SHOCK »

IMa li kakav link na pp please?
Cienfuegos
Posts: 593
Joined: 04/05/2011 19:48
Location: Boston

#3467 Re: Utakmice.

Post by Cienfuegos »

I meni ako moze :)
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#3468 Re: Utakmice.

Post by BegA_ »

User avatar
R2D2_SA
Posts: 1321
Joined: 19/02/2007 11:45
Location: Sarajevo

#3469 Re: Utakmice.

Post by R2D2_SA »

Za nas koji nemamo Moju TV /ako prenose uopste/ niti neki link, ako neko moze da pise sta se desava, kako stojimo, kako ko igra, jer je tekstualni katastrofa, cini mi se da samo prepisuju sa nekih stranica.

Hvala
User avatar
R2D2_SA
Posts: 1321
Joined: 19/02/2007 11:45
Location: Sarajevo

#3470 Re: Utakmice.

Post by R2D2_SA »

Pa sto ne kaze te da je prenos na Areni 1:)
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#3471 Re: Utakmice.

Post by Kemal Malovčić »

Kontroliramo tekmu, ali bez većih prilika. Igramo hrabrije, oštrije i srčanije. Irfan Vusljanin najbolje stoji na terenu.
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#3472 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

R2D2_SA wrote:Pa sto ne kaze te da je prenos na Areni 1:)
Šaltaj malo jebo ga ti. :lol:

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
leo karan
Posts: 3050
Joined: 05/10/2008 13:53
Location: :8

#3473 Re: Utakmice.

Post by leo karan »

Evo za vas sto ne gledate...
Tipična utakmica premijer lige bih.
tempo nikakav, valjaju se, niko ne može 3 paša sastavit.
U takvoj igri smo malo bolji, u smislu da je lopta više na polovini zrinjskog.

lijep gol zabio komazec, nakon auta, prsima mu spustio vusljanin i on zabio u naletu iz prve skoro iz mrtvog ugla.
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#3474 Re: Utakmice.

Post by Kemal Malovčić »

Maharadza wrote:
R2D2_SA wrote:Pa sto ne kaze te da je prenos na Areni 1:)
Šaltaj malo jebo ga ti. :lol:

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Šef dobro posložio ekipu.
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#3475 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Ovaj bišanović dodati ne zna tj. nema snage za to a tek 23.min.:roll:

Beli izmislio centaršut za ove naše bekane.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Post Reply