Danas je napravi!pijo_zoljo wrote:tri dana sanjam pitu....Lily1234 wrote:Ili si gladan, ili na dijeti...pijo_zoljo wrote:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
joj dajte ne kvotajte ove pite života Vam
morete ovu anakondu, šta je već
Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- Lily1234
- Posts: 9496
- Joined: 16/08/2019 16:21
- Location: Tu i tamo...
#34376 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
#34377 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
tako je i meni bilopijo_zoljo wrote: tri dana sanjam pitu....
Sad znas kako boli
-
pijo_zoljo
- Posts: 2837
- Joined: 12/02/2019 16:06
#34378 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
jbgLily1234 wrote: Danas je napravi!
nemam vremena...
Loo wrote: tako je i meni bilo![]()
Sad znas kako boli![]()
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#34380 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
.malkce..insomnia78 wrote:Odlicno mlada. Samo ti mrvu pobjego chou de Bruxellesmoonca wrote:![]()
![]()
~~~••[img]https://[/img]
..
-
pijo_zoljo
- Posts: 2837
- Joined: 12/02/2019 16:06
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#34382 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Falapijo_zoljo wrote:
Jel to iz pekare, nekakva mi blijeda
-
pijo_zoljo
- Posts: 2837
- Joined: 12/02/2019 16:06
#34383 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
kaka god da jeTomahawk11 wrote:
Fala![]()
Jel to iz pekare, nekakva mi blijeda
ja sam ih smirio
a zamišljo da jedem one dvije
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#34384 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
E, a šta je ono zeleno limenkapijo_zoljo wrote:kaka god da jeTomahawk11 wrote:
Fala![]()
Jel to iz pekare, nekakva mi blijeda
ja sam ih smirio
a zamišljo da jedem one dvije
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#34385 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
oko 65 feniga po komadusamsonsam wrote:dame, svaka cast sa pitama![]()
@mO k3 dobar kuskus...kolko placas smokve po komadu?
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#34386 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
mozda je upakovala anakondusumirprimus wrote:lici malo na anakondumoonca wrote:![]()
..i ova gore-- fabricka..
Ova je prava..![]()
![]()
Sirnica
- Ramzess Veliki
- Posts: 18286
- Joined: 11/02/2013 11:32
#34387 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Nije ba, drpio je iz Zemaljskog muzeja, original sto je Kulin ban cop'o ...Tomahawk11 wrote:Falapijo_zoljo wrote:
![]()
Jel to iz pekare, nekakva mi blijeda
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#34388 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
..........jezim se na ime... z**** ili tako sto, i 'ono' se meni ukaze -- raskomadala sam je brzo..

- Euphoria
- Posts: 10680
- Joined: 15/11/2018 23:40
- Location: Samo drsko na fin način!
#34389 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Sanjam više mooncinu sirnicu... Kad god udjem na temu nju prvo vidim 
Jeste jeli ikad ovaj uzljevak sa pavlakom?

Jeste jeli ikad ovaj uzljevak sa pavlakom?

- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#34390 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Taj nismo, ali neki drugi jesmo sigurnoMunlajt wrote:Sanjam više mooncinu sirnicu... Kad god udjem na temu nju prvo vidim
Jeste jeli ikad ovaj uzljevak sa pavlakom?
Znam ja i ostale pite jesti sa pavlakom...recimo, potrefi se nema jogurta, a ima pavlake.
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#34391 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
monika ima stalno neke pimpek pite 
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#34392 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Munlajt wrote:Sanjam više mooncinu sirnicu... Kad god udjem na temu nju prvo vidim
Jeste jeli ikad ovaj uzljevak sa pavlakom?
..ovo jako lijepo izgleda --nekad se moglo jest------------------foto -super...
- Euphoria
- Posts: 10680
- Joined: 15/11/2018 23:40
- Location: Samo drsko na fin način!
#34393 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Nije bas izgled o ali je preukusno
-
pijo_zoljo
- Posts: 2837
- Joined: 12/02/2019 16:06
#34394 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ramzess Veliki wrote: Nije ba, drpio je iz Zemaljskog muzeja, original sto je Kulin ban cop'o ...
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#34395 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
zlo zlo wrote:monika ima stalno neke pimpek pite
Samo ti vidis u tim pitama pimpek
nesto ti nedostaje??
-
pijo_zoljo
- Posts: 2837
- Joined: 12/02/2019 16:06
#34396 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
sredstvo za varanjeTomahawk11 wrote:E, a šta je ono zeleno limenkapijo_zoljo wrote:kaka god da jeTomahawk11 wrote:
Fala![]()
Jel to iz pekare, nekakva mi blijeda
ja sam ih smirio
a zamišljo da jedem one dvije
- Ramzess Veliki
- Posts: 18286
- Joined: 11/02/2013 11:32
#34397 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Cija je to zaplatila?moonca wrote:![]()
..........jezim se na ime... z**** ili tako sto, i 'ono' se meni ukaze -- raskomadala sam je brzo..![]()
i 'ono ' se desilo...
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#34398 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
eki kitaRamzess Veliki wrote:Cija je to zaplatila?moonca wrote:![]()
..........jezim se na ime... z**** ili tako sto, i 'ono' se meni ukaze -- raskomadala sam je brzo..![]()
i 'ono ' se desilo...
- Euridika
- Globalna šefica
- Posts: 7927
- Joined: 25/08/2015 21:31
#34399 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Je l' se brzo pravi? Treba mi ekspresno brzi recept za današnji ručak, a ovo mi djeluje primamljivo.Munlajt wrote:Sanjam više mooncinu sirnicu... Kad god udjem na temu nju prvo vidim
Jeste jeli ikad ovaj uzljevak sa pavlakom?
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#34400 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
mO k3 wrote:zlo zlo wrote:monika ima stalno neke pimpek pite![]()
![]()
Samo ti vidis u tim pitama pimpek![]()
nesto ti nedostaje??
ili jednostavno imam dobar vid
vidi ove cure dvije... u njihovim pitama vidim samo savršenstvo....jedino kod monike vidim perverzije
znaci do nje je





