Vi ste gori sto ovakvim dajete paznju,niste svjesni da je vasi komentari dizu,bez obzira sto su negativni,briga nju sta vi mislite,ja,onaj tamo...dobila je sto je htjela,popularnost preko noci.
SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- i agree
- Posts: 9853
- Joined: 21/10/2018 10:40
- Location: SaRa Je Vo
#34376 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Danas pravo lako bit popularan,provalis nesto na fejsu i eto te ispred dodika i bakira na naslovnoj
Vi ste gori sto ovakvim dajete paznju,niste svjesni da je vasi komentari dizu,bez obzira sto su negativni,briga nju sta vi mislite,ja,onaj tamo...dobila je sto je htjela,popularnost preko noci.
Vi ste gori sto ovakvim dajete paznju,niste svjesni da je vasi komentari dizu,bez obzira sto su negativni,briga nju sta vi mislite,ja,onaj tamo...dobila je sto je htjela,popularnost preko noci.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#34377 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Gomila gluposti. Dobila je kurac. Dobila je vjerovatno nogu s posla a mozda i samar nedje na ulicii agree wrote:Danas pravo lako bit popularan,provalis nesto na fejsu i eto te ispred dodika i bakira na naslovnoj![]()
Vi ste gori sto ovakvim dajete paznju,niste svjesni da je vasi komentari dizu,bez obzira sto su negativni,briga nju sta vi mislite,ja,onaj tamo...dobila je sto je htjela,popularnost preko noci.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#34378 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ma ovaj lik nema pojma da je nastavnica u osnovnoj lupa nebuloze reda radi šta god da neko uradi kaze radi zbog popularnosti, a vjerovatno joj ode posao. 
- i agree
- Posts: 9853
- Joined: 21/10/2018 10:40
- Location: SaRa Je Vo
#34379 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
To je ono sto bi mozda mnogi htjeli,ovo se nikad ne radi slucajno nego ciljano,ima bolji posao 100%insomnia78 wrote:Gomila gluposti. Dobila je kurac. Dobila je vjerovatno nogu s posla a mozda i samar nedje na ulicii agree wrote:Danas pravo lako bit popularan,provalis nesto na fejsu i eto te ispred dodika i bakira na naslovnoj![]()
Vi ste gori sto ovakvim dajete paznju,niste svjesni da je vasi komentari dizu,bez obzira sto su negativni,briga nju sta vi mislite,ja,onaj tamo...dobila je sto je htjela,popularnost preko noci.
Samo je vi hejtujte i dizite
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#34380 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
hahahahahahahahaha tacno me glava zaboli 
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#34381 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Hajde se sabiri i vidi kakve gluposti pises. Ona ove stvari nije pocela objavljivati jucer
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#34383 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Eno tu je Đordđe kojem spominjem 
BRate ja sam govno od čovjeka ne volim niti vjeru niti vjernike, al' ovo što ona radi u koaliciji ove osobe zaslužuju da ih s objesi na sred trga!
BRate ja sam govno od čovjeka ne volim niti vjeru niti vjernike, al' ovo što ona radi u koaliciji ove osobe zaslužuju da ih s objesi na sred trga!
Last edited by 90minut on 29/09/2019 20:27, edited 1 time in total.
- bingov buraz
- Posts: 11329
- Joined: 14/04/2009 20:23
#34384 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Jaki su ovi navodni ateisti kad treba kritikovati islam,zato sa kokardom i parolom za Boga i otadžbinu ne da nema problem nego ih promoviše
Otkaz juče!
Taman da je Lejla Čolak posavjetuje kako da preživi odstrijel od strane pomahnitalih džihadlija.
Otkaz juče!
Taman da je Lejla Čolak posavjetuje kako da preživi odstrijel od strane pomahnitalih džihadlija.
- Radar71
- Posts: 7594
- Joined: 21/07/2010 15:43
#34385 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /190930015
Sarajevo: Kombiju otpao točak tokom vožnje, velika gužva u Drinskoj ulici
Sarajevo: Kombiju otpao točak tokom vožnje, velika gužva u Drinskoj ulici
- Matijevic_Vlado
- Posts: 3491
- Joined: 03/10/2012 14:27
- Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..
#34386 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Je li bilo putnika za 1 KM?Radar71 wrote:https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /190930015
Sarajevo: Kombiju otpao točak tokom vožnje, velika gužva u Drinskoj ulici
- Qler
- Posts: 25826
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#34387 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /190930026
za ove sudare ovdje je kriva samo debilno napravljena raskrsnica... 10000 puta sam gledao kako ljudi prolete pravo iako je crveno za pravo a zeleno za skretanje, dobro je pa nema vise sudara ovdje.
za ove sudare ovdje je kriva samo debilno napravljena raskrsnica... 10000 puta sam gledao kako ljudi prolete pravo iako je crveno za pravo a zeleno za skretanje, dobro je pa nema vise sudara ovdje.
- muha_sa
- Posts: 140349
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
- Logovan
- Posts: 102719
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- Thorgerson
- Posts: 9899
- Joined: 15/04/2015 11:26
#34390 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Qler wrote:https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /190930026
za ove sudare ovdje je kriva samo debilno napravljena raskrsnica... 10000puta sam gledao kako ljudi prolete pravo iako je crveno za pravo a zeleno za skretanje, dobro je pa nema vise sudara ovdje.
Možda da i vozači malo manje tipkaju po mobitelima i slično i da gledaju gdje i kuda voze. Nije raskrsnica debilna, nego vozači.
Imaš saobraćajne znakove, imaš horizontalnu, vertikalnu signalizaciju. Dakle, raskrsnica je sasvim ok. Fino ti stoji gdje je obavezan smjer, gdje nije. Nacrtano. Ne znam šta više treba?
Prošle sedmice tu sam lično vidio da lik hladno prolazi kroz crveno. Ne zato jer raskrsnica ne valja. Nego jer je debil nehotice vidio negdje zeleno svjetlo, priča na telefon, jebe se njega, nema on vremenada to sve prati i gleda. Naranvno, imao je sreće pa nije bilo iz drugog pravca auto.
-
Naslovnica
- Posts: 35420
- Joined: 20/03/2013 15:38
#34391 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ona raskrsnica je CRNA TAČKA, pogotovu u slučajevima otežane vidljivosti.Thorgerson wrote:Qler wrote:https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /190930026
za ove sudare ovdje je kriva samo debilno napravljena raskrsnica... 10000puta sam gledao kako ljudi prolete pravo iako je crveno za pravo a zeleno za skretanje, dobro je pa nema vise sudara ovdje.![]()
Možda da i vozači malo manje tipkaju po mobitelima i slično i da gledaju gdje i kuda voze. Nije raskrsnica debilna, nego vozači.
Imaš saobraćajne znakove, imaš horizontalnu, vertikalnu signalizaciju. Dakle, raskrsnica je sasvim ok. Fino ti stoji gdje je obavezan smjer, gdje nije. Nacrtano. Ne znam šta više treba?
Prošle sedmice tu sam lično vidio da lik hladno prolazi kroz crveno. Ne zato jer raskrsnica ne valja. Nego jer je debil nehotice vidio negdje zeleno svjetlo, priča na telefon, jebe se njega, nema on vremenada to sve prati i gleda. Naranvno, imao je sreće pa nije bilo iz drugog pravca auto.
Onome ko je isprojektovao onakvu nakaradnu raskrsnicu treba oduzeti diplomu.
-
pemanapemani
- Posts: 6065
- Joined: 09/09/2008 15:12
#34392 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Svaki dan, bukvalno. Jučer ista scena. Priča na mobitel i još se gura sa autima koja iz Aerodromskog idu lijevo da bi on prošao pravo.Thorgerson wrote:Qler wrote:https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /190930026
za ove sudare ovdje je kriva samo debilno napravljena raskrsnica... 10000puta sam gledao kako ljudi prolete pravo iako je crveno za pravo a zeleno za skretanje, dobro je pa nema vise sudara ovdje.![]()
Možda da i vozači malo manje tipkaju po mobitelima i slično i da gledaju gdje i kuda voze. Nije raskrsnica debilna, nego vozači.
Imaš saobraćajne znakove, imaš horizontalnu, vertikalnu signalizaciju. Dakle, raskrsnica je sasvim ok. Fino ti stoji gdje je obavezan smjer, gdje nije. Nacrtano. Ne znam šta više treba?
Prošle sedmice tu sam lično vidio da lik hladno prolazi kroz crveno. Ne zato jer raskrsnica ne valja. Nego jer je debil nehotice vidio negdje zeleno svjetlo, priča na telefon, jebe se njega, nema on vremenada to sve prati i gleda. Naranvno, imao je sreće pa nije bilo iz drugog pravca auto.
Kaže komšija, - ali tu je vazda moglo pravo dok je bila stara cesta.
Mene više nerviraju dva semafora u 20 m, jer se komotno moglo riješiti sa jednim i sa manje para (asfalta). Na ovoj raskrsnici je trebalo napraviti skretanje prema Planici i naselju iza.
- Hajlac
- Posts: 5807
- Joined: 15/02/2012 15:08
- Location: Chris Hedges!
#34393 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

https://www.radiosarajevo.ba/vijesti/cr ... eva/352535
Ljudi, NE PRETICITE OSIM U NAJVECOJ NUZDI I SA 100%-TNOM SIGURNOSCU!!!
Last edited by Hajlac on 30/09/2019 14:47, edited 1 time in total.
- Thorgerson
- Posts: 9899
- Joined: 15/04/2015 11:26
#34395 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Mene nervira sto tu nije isao kružni tok, jer je bilo idealno mjesto za isti - saobracaj u cetiri smjera.
I kao dodatni plus, tim KT bi se izbjegao gore onaj semafor i nepotrebno skretanje ka Planici.
Ovako smo dobili to sto smo dobili, dva semafora i raskrsnicu koja je takva kakva jeste. Ja samo kazem, da tu postoje jasni saobracajni znakovi. E sad to sto je narod navikao nekako drugacije, opet nista ne mijenja.
I kao dodatni plus, tim KT bi se izbjegao gore onaj semafor i nepotrebno skretanje ka Planici.
Ovako smo dobili to sto smo dobili, dva semafora i raskrsnicu koja je takva kakva jeste. Ja samo kazem, da tu postoje jasni saobracajni znakovi. E sad to sto je narod navikao nekako drugacije, opet nista ne mijenja.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#34396 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
auhhhHajlac wrote:
https://www.radiosarajevo.ba/vijesti/cr ... eva/352535
Ljudi, NE PRETICITE OSIM U NAJVECOJ NUZDI I SA 100%-TNOM SIGURNOSCU!!!
- Logovan
- Posts: 102719
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#34397 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Preticanje....
Dvije ženske osobe i dijete....
Dvije ženske osobe i dijete....
- Thorgerson
- Posts: 9899
- Joined: 15/04/2015 11:26
#34398 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Prema nezvaničnim informacijama s lica mjesta, u Peugeotu koji je u potpunosti smrskan poginule su dvije žene i beba stara četiri mjeseca.
- Thorgerson
- Posts: 9899
- Joined: 15/04/2015 11:26
#34399 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ne mora značiti da je bilo preticanje. Mada slazem se naravno s tobom.Hajlac wrote: Ljudi, NE PRETICITE OSIM U NAJVECOJ NUZDI I SA 100%-TNOM SIGURNOSCU!!!
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#34400 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
neiskustvo, imala je jos krivinu fore da vidi iz suprotnog smjera.


