Koliko me poznaješ i opet mi svi ovdje s teme vjeruju a ti neBoemica wrote:al' kakva slučajnost, pita se pravi samo kod se kod mame ode u posjetu
Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#34351 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- vazi
- Posts: 8853
- Joined: 07/04/2010 15:31
#34353 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
jednonogi_Jack wrote:Miriše, života mi.cendlerbing wrote:![]()
Odlično.
Mirise i dovde , predobro izgleda
- vazi
- Posts: 8853
- Joined: 07/04/2010 15:31
#34354 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Sve je super al ova i ona pita su pobjedniciLoo wrote:E aferim?shandrprcSA wrote:Loo wrote:
A presjek?/![]()
Po uzoru na cnbrljkinu pitu![]()
Njena je definitivno ljepsa..ma njena je savrsena![]()
![]()
![]()
Sta nam cura uradigdje ona!?/
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#34355 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Probaj ... još Malo bijelog luka dodaš i vidjecescendlerbing wrote:A jarane, kako se smokva uklapa u ovomO k3 wrote:
- Dori
- Posts: 3318
- Joined: 07/03/2007 09:36
- Location: Rajvosa-X.com
#34356 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
O, hvala punozizi505 wrote:Hvala tiDori wrote:Zizi, odlično izgleda i ovako....mogu misliti poslije![]()
Nisrin, i kod mene jučer bilo nešto slično![]()
Tebe nema dugo s fotkama, a baš znaš biti inspirativna sa svojom kulinarskim umijećem.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#34357 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Šta dobra, odličnacendlerbing wrote:Kakva moja, ovdje je šestar radioLoo wrote: E aferim?
A presjek?/![]()
Po uzoru na cnbrljkinu pitu![]()
Njena je definitivno ljepsa..ma njena je savrsena![]()
![]()
![]()
Sta nam cura uradigdje ona!?/
- Ramzess Veliki
- Posts: 18286
- Joined: 11/02/2013 11:32
#34358 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
cendlerbing wrote:Moja bi joj mama rekla, de stavi sira okolo, izgore ti tepsijajednonogi_Jack wrote:Šta je, nisi znala zavrnuti zvrk?moonca wrote:![]()
..i ova gore-- fabricka..
Ova je prava..![]()
![]()
Sirnica
... neki cudni morski krastavac ??? Cernobilski ???
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#34359 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Što si ljubomornamoonca wrote:![]()
..i ova gore-- fabricka..
Ova je prava..![]()
![]()
Sirnica
Dobra sirnica
- SmokingMan
- Posts: 22526
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#34360 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Zmija od tijesta.

- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#34361 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Tomahawk11 wrote:Što si ljubomornamoonca wrote:![]()
..i ova gore-- fabricka..
Ova je prava..![]()
![]()
Sirnica
![]()
Dobra sirnica

- Lily1234
- Posts: 9496
- Joined: 16/08/2019 16:21
- Location: Tu i tamo...
#34362 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
@cendler @loo
Pite su vam perfektne!!!
Pite su vam perfektne!!!
-
zijancer
- Posts: 4749
- Joined: 03/08/2004 20:52
- Location: 39
#34363 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Prekjučer nabasah na dokumentarac o Kubi, tačnije o mladom paru koji živi u malom stancicu. I sad, krenu kod prijatelja-drugog para na večeru/klopu. Kad su došli, grljenje, pozdravi, domaćici predaju otprilike kilogram riže (njihov prilog gozbi) uz pravo vedar osmijeh i riječi 'samo je pažljivo isperi ima dosta žižaka' 
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#34364 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
lici malo na anakondumoonca wrote:![]()
..i ova gore-- fabricka..
Ova je prava..![]()
![]()
Sirnica
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#34365 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
zijancer wrote:Prekjučer nabasah na dokumentarac o Kubi, tačnije o mladom paru koji živi u malom stancicu. I sad, krenu kod prijatelja-drugog para na večeru/klopu. Kad su došli, grljenje, pozdravi, domaćici predaju otprilike kilogram riže (njihov prilog gozbi) uz pravo vedar osmijeh i riječi 'samo je pažljivo isperi ima dosta žižaka'
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#34366 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ti odmah Frojda uvlačiš u priću, pomalo ba...sumirprimus wrote:lici malo na anakondumoonca wrote:![]()
..i ova gore-- fabricka..
Ova je prava..![]()
![]()
Sirnica
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#34367 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
kaki frjd ba vidi zmijske glave u sirnice 
- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
#34368 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
dame, svaka cast sa pitama
@mO k3 dobar kuskus
...kolko placas smokve po komadu?
@mO k3 dobar kuskus
- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
#34369 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
i da ne zaboravim koljenice

-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#34370 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
sumirprimus wrote:kaki frjd ba vidi zmijske glave u sirnice
...NE sjecash SE prosle
-
pijo_zoljo
- Posts: 2837
- Joined: 12/02/2019 16:06
#34371 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
joj dajte ne kvotajte ove pite života Vam
morete ovu anakondu, šta je već
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#34372 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
sumirprimus wrote:kaki frjd ba vidi zmijske glave u sirnice
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#34373 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Odlicno mlada. Samo ti mrvu pobjego chou de Bruxellesmoonca wrote:![]()
![]()
~~~••
- Lily1234
- Posts: 9496
- Joined: 16/08/2019 16:21
- Location: Tu i tamo...
#34374 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ili si gladan, ili na dijeti...pijo_zoljo wrote:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
joj dajte ne kvotajte ove pite života Vam
morete ovu anakondu, šta je već
-
pijo_zoljo
- Posts: 2837
- Joined: 12/02/2019 16:06
#34375 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
tri dana sanjam pitu....Lily1234 wrote:Ili si gladan, ili na dijeti...pijo_zoljo wrote:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
joj dajte ne kvotajte ove pite života Vam
morete ovu anakondu, šta je već





