..super--uz spagete..Tomahawk11 wrote:Što? Kako je ti pripremaš?Munlajt wrote:
Lisicarka s vrhnjem?
Još bolje je sa domaćim kajmakom.
Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#34251 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
- Euphoria
- Posts: 10680
- Joined: 15/11/2018 23:40
- Location: Samo drsko na fin način!
#34252 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Sa lukom izdinstamTomahawk11 wrote:Što? Kako je ti pripremaš?Munlajt wrote:
Lisicarka s vrhnjem?
Još bolje je sa domaćim kajmakom.
Probat ću i sa kajmakom
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#34253 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Može i sa lukomMunlajt wrote:Sa lukom izdinstamTomahawk11 wrote:Što? Kako je ti pripremaš?Munlajt wrote:
Lisicarka s vrhnjem?
Još bolje je sa domaćim kajmakom.
Probat ću i sa kajmakom
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#34256 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
U pravu si. Sad je kasno, pojelo se
- adda_sa
- Posts: 830
- Joined: 11/03/2006 21:52
- Location: where my friends are
#34257 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
glass noodles sa piletinom i nekim wok povrcem...

.. i za poslije


.. i za poslije

- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
#34258 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
kako da nema...zapad nam je donio suzivot i demokratijuTomahawk11 wrote:Svoj ti posomO k3 wrote:Taj budj doprinosi da meso sazrije kroz te neke gljivice , da ne ulazimo u detalj ... osim toga taj budj ti je na masnoci prije nego sto idu na rostilj taj budj se odstraniTomahawk11 wrote:Velahavle, jedu buđavo meso![]()
Mi se satrasmo ganjajući friško, oni zombije jedu![]()
![]()
Jesi vidiobunk wrote:Jedu budjavo i jos zivo (rare) ,sto ti je zapad, imal' išta s tog zapada, a da valja
![]()
- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
#34259 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
opet dosla shakshuka na red ...ovaj put kao proba umjesto svjezeg paradajza ubacio ajvar pa je malo blijedo




- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
#34260 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ispucani kolac sa dzemom i vrlo malo secera




- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#34262 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
e, tak moze. uz kefir..samsonsam wrote:ispucani kolac sa dzemom i vrlo malo secera
- ¤ jelena ¤
- Posts: 5157
- Joined: 18/05/2010 20:04
- Location: BD
#34263 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Uh, dobre koljenice...
E, ovo bi mogla biti jaka konkurencija onom Grahu.

E, ovo bi mogla biti jaka konkurencija onom Grahu.
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#34264 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
jedno pitanje nevezano za kuhanje
sta koristite da postavite slike , ja sam koristio klix ali ih ukinuse....
sta koristite da postavite slike , ja sam koristio klix ali ih ukinuse....
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- Dori
- Posts: 3318
- Joined: 07/03/2007 09:36
- Location: Rajvosa-X.com
#34266 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
samsonsam, odlicno sve izgleda! 
- Jolie
- Posts: 526
- Joined: 07/01/2011 14:26
#34267 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
E za ovo bih recept molim lijepo,samsonsam wrote:ispucani kolac sa dzemom i vrlo malo secera
nema kakvih dzemova nemam
-
Zizi505
- Posts: 9330
- Joined: 25/04/2011 14:06
#34268 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Vrati me u djetinjstvobanjaluka078 wrote:Dry aged odreske služi Mala stanica u BL.mO k3 wrote:nam dva čovjeka koji imaju ovakve frižidere za Sazrijevanje mesa taj proces se zove dry aged . Tu igra ulogu temperatura i vlazina vazduha
Ovdje je isto važno kvaliteta mesa
Ah da ima u New Yorku mislim da se zove Wolfgang restoran potražite na YOU tube kako kod njih sazrijeva meso sa dobrim gljivicama okolo , u Evropi je zabranjeno taj način sazrijevanja osim u Švicarskoj
Pravio se ajvar, pa se vatra iskoristila za poguziluke.
- vazi
- Posts: 8853
- Joined: 07/04/2010 15:31
#34269 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ovdje kilo kosta 70€Maraschino wrote:Sta ti vidis na ovim velikim komadima koji stoje od 17.07.2017.god.? Ja ne vidim nikakvu budj niti da je noz radio.
Mozda pricas o drugoj vrsti i pripremi mesa. Ovo ide ovako.
Ja ljetos uzela 2 entrcote da pocastim goste- jedan odusevljen, meso ko puter mehko, ukusno... drugom se nije svidjelo, jedva malo pojeo, sve prosarano bacio i td
- Ramzess Veliki
- Posts: 18286
- Joined: 11/02/2013 11:32
- Ramzess Veliki
- Posts: 18286
- Joined: 11/02/2013 11:32
#34271 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Kuhinja nije cemu, samo prirucna rernica i plinski reso ... 
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#34272 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
i , gdje problem ??Ramzess Veliki wrote:Kuhinja nije cemu, samo prirucna rernica i plinski reso ...
- Ramzess Veliki
- Posts: 18286
- Joined: 11/02/2013 11:32
#34273 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Pa mala mi rerna za burekaaaaa .....mO k3 wrote:i , gdje problem ??Ramzess Veliki wrote:Kuhinja nije cemu, samo prirucna rernica i plinski reso ...
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#34274 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ramzess Veliki wrote:Pa mala mi rerna za burekaaaaa .....mO k3 wrote:i , gdje problem ??Ramzess Veliki wrote:Kuhinja nije cemu, samo prirucna rernica i plinski reso ...
mozda je i to rsazlog zasto nisi ozenjen ....
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43







