X FACTOR Adria
Moderator: anex
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#3427 Re: X FACTOR Adria
Emisiju napustili:
Kristina Nina Simic
Ilija Mihialovic
Milan Bukilic
David Temelkov
Jesam ja corav pa nevidim sta to ima u Hiwey Trio? Toliko su mi naporni, dosadni, nezanimljivi. Nisu ni ostali nesto posebni al mi ovi opasno idu na zivce.
Kristina Nina Simic
Ilija Mihialovic
Milan Bukilic
David Temelkov
Jesam ja corav pa nevidim sta to ima u Hiwey Trio? Toliko su mi naporni, dosadni, nezanimljivi. Nisu ni ostali nesto posebni al mi ovi opasno idu na zivce.
Last edited by MTV on 09/06/2015 00:31, edited 1 time in total.
- daky585
- Posts: 876
- Joined: 07/06/2014 01:50
#3428 Re: X FACTOR Adria
Treba im oduzeti licencu. Svakako je ne poštuju.
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#3429 Re: X FACTOR Adria
Od pinka se sve moglo ocekivat, al da RTL & PRVA to isto radi.daky585 wrote:Treba im oduzeti licencu. Svakako je ne poštuju.
Posto nisam upoznat sa licencom koliko kandidata bi trebalo biti u finalu, kao i koliko se kandidata moglo vratiti iz kuce sudaca?
Prosle godine su vratili 2 a u finalu bilo 5, ove god vratili 4.
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3430 Re: X FACTOR Adria
Ne lupetajte. Kakvo kršenje licence, šta pričate vi ljudi ?! Jel ima promjene pravila ? Nema. Jel ispadnu oni sa najmanje glasova ? Ispadaju. Normalno da su vratili više ljudi iz Judges housea jer je bilo premalo glasova za 12-orku koju je žiri odabrao, pa su morali vratiti ljude za koje se od početka govorilo da će daleko (Adnan i Tarik, onaj Bobi i Crnogorci).
Produkcijski su odlični. Kandidati ispadaju po zaslugama, i ja sam generalno zadovoljan.
Produkcijski su odlični. Kandidati ispadaju po zaslugama, i ja sam generalno zadovoljan.
- daky585
- Posts: 876
- Joined: 07/06/2014 01:50
#3431 Re: X FACTOR Adria
Ne znam baš, ni u jednoj verziji (a usput sam gledao 3 verzije) nisam vidio da u live vraćaju kandidate, u ovom slučaju njih 5-6. Pa onda jedan dan ne izbace nikoga, a naredni dan 4, a to su rekli tek na kraju prve emisije. Kad su skontali da imaju previše kandidata, onda su ubacili još jednu emisiju sedmično da ih se što prije riješe. Presmiješno. Produkcijski jeste bolje nego prošle godine, ali čak je i Pinkova verzija prema pravilima bila sličnija originalnoj.
To je stvar ukusa. Po mom mišljenju, ispali su neki koji to (još) nisu zaslužili, dok su neki ostali iako možda to manje zaslužuju.It_is_a_Leclerc wrote:Kandidati ispadaju po zaslugama
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#3432 Re: X FACTOR Adria
Meni samo nije jasno kako Iva nije bar u "baraz" isla, ako ne i odmah ispala. Zao mi je Bukilica koji je sinoc razvalio pjesmom, ali valjda su crnogorci polijeni za glasanje, pa ispade
Ostali sto su ispali, pa i nije iznenadjenje. Nina je trebala nakon Euforije ispasti, Ilija meni licno i nije nesto, Temelkov (partizanka objasnila
)...
Ostali sto su ispali, pa i nije iznenadjenje. Nina je trebala nakon Euforije ispasti, Ilija meni licno i nije nesto, Temelkov (partizanka objasnila
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#3433 Re: X FACTOR Adria
Produkcijski posao nije bas bio dobar u dijelu kad sam sve cuo sta su saptali Antoniji i Aleksandru. Ostalo 10-ka.
Milan i Jelena su zasluzili makar do polufinala dok Iva i Trio nisu trebali ni biti u lajvovima.
O krsenju licence se pise kako na drugim forumima tako i na facebook stranici X Factor Adria.
Milan i Jelena su zasluzili makar do polufinala dok Iva i Trio nisu trebali ni biti u lajvovima.
O krsenju licence se pise kako na drugim forumima tako i na facebook stranici X Factor Adria.
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#3434 Re: X FACTOR Adria
moje vidjenje sinosnje emisije
nina - zao mi je ali ok je da je ispala
milan ili milos (crnogorac) - steta, sladak je i lijepo pjeva imao je potencijal ali je nesiguran u sebe i to onda ne ide.
ilija - treba tu jos rada
david - nije mi zao ... jer david ...
ne znam da li je to moguce ali neko ili gura Ivu ili joj gleda kroz prste ... ako ona ne otpjeva niti jednu veseliju i zivlju pjesmu do kraja onda joj def jeste namjesteno!
bosanci mali , sinoc su omanuli zestoko ali bit ce bolji iduci put nadam se
ostalo se ne sjecam
nina - zao mi je ali ok je da je ispala
milan ili milos (crnogorac) - steta, sladak je i lijepo pjeva imao je potencijal ali je nesiguran u sebe i to onda ne ide.
ilija - treba tu jos rada
david - nije mi zao ... jer david ...
ne znam da li je to moguce ali neko ili gura Ivu ili joj gleda kroz prste ... ako ona ne otpjeva niti jednu veseliju i zivlju pjesmu do kraja onda joj def jeste namjesteno!
bosanci mali , sinoc su omanuli zestoko ali bit ce bolji iduci put nadam se
ostalo se ne sjecam
- PriNc_ba
- Posts: 5924
- Joined: 07/08/2009 12:28
#3435 Re: X FACTOR Adria
ovaj zak houdek vazda na nekakve operacije ide i mrsanje a lik sve veci i veci...
prava bombica
realno da je imao 160 kila manje napravio bi sigurno svjetsku karijeru
ajmo nasi veceras u finale svi

prava bombica
ajmo nasi veceras u finale svi
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#3436 Re: X FACTOR Adria
Ja bih Masimovih droga.

- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3437 Re: X FACTOR Adria
nisu mi nesto ova dvojica. bili su interesantni jednom dvaput sa ovim stilom, ali poslije skontas da i nisu neki pjevaci.
edit: ali eto, cini se da ziri misli drugacije.
edit: ali eto, cini se da ziri misli drugacije.
- daky585
- Posts: 876
- Joined: 07/06/2014 01:50
#3438 Re: X FACTOR Adria
Napokon neko s kim se slažem 
Btw, ima ljudi koji su ispali davno a zaslužuju finale više od njih. Npr. Jelena Đurić.
Amel standardno dobar, ali kao što sam već rekao totalno mi je bezveze njegovo učešće s obzirom da je već afirmisan pjevač.
Btw, ima ljudi koji su ispali davno a zaslužuju finale više od njih. Npr. Jelena Đurić.
Amel standardno dobar, ali kao što sam već rekao totalno mi je bezveze njegovo učešće s obzirom da je već afirmisan pjevač.
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#3439 Re: X FACTOR Adria
U prijavama za X Factor na www.rtl.hr i www.prva.rs je bilo pitanje jeste li ucestvovali u nekom show i ako jeste u kojem.
Kao sto je Amel samo poznat nama tako je i Bobi poznat samo u Makedoniji.
Ovaj jedan spomenu Cengic Vilu znaci tu je negdje u komsiluku doduse ja sam na CV2.
Kao sto je Amel samo poznat nama tako je i Bobi poznat samo u Makedoniji.
Ovaj jedan spomenu Cengic Vilu znaci tu je negdje u komsiluku doduse ja sam na CV2.
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#3440 Re: X FACTOR Adria
Jebla ih Iva vise.
Historija se izgleda ponavlja prosle god pred finale Maid i Ilma (obadvoje iz BiH) sad Magdalena i Adnan i Tarik. I najvjerovatnije ispada A&T.
Historija se izgleda ponavlja prosle god pred finale Maid i Ilma (obadvoje iz BiH) sad Magdalena i Adnan i Tarik. I najvjerovatnije ispada A&T.
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#3441 Re: X FACTOR Adria
Previse bi bilo pjevaca iz BiH. Ocekivano.
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3442 Re: X FACTOR Adria
nadam se da ce magdalena ostati.
edit: trebala bi, jer su losa ova dvojica u ovom dvoboju
edit2: mada su popularni pa ih mozda ostave radi shovuva.
edit: trebala bi, jer su losa ova dvojica u ovom dvoboju
edit2: mada su popularni pa ih mozda ostave radi shovuva.
- daky585
- Posts: 876
- Joined: 07/06/2014 01:50
#3443 Re: X FACTOR Adria
Ipak je Magdalena ostala. 
A što se tiče Amela, da se ne ponavljam, u svakom slučaju mi je bezveze njegovo učešće, iako bez sumnje pjeva odlično.
A što se tiče Amela, da se ne ponavljam, u svakom slučaju mi je bezveze njegovo učešće, iako bez sumnje pjeva odlično.
-
al-em
- Posts: 3173
- Joined: 01/03/2014 00:26
#3444 Re: X FACTOR Adria
Zato i postoji ta grupa stariji od 30 godina. Nije covjek u 30-oj skontao da zna pjevat pa se prijavio. Realno on pjeva odlicno a najpoznatijinje po reklami za kafu. I treba da se prijavi i bice medju 2 uvjeren sam u to.
- daky585
- Posts: 876
- Joined: 07/06/2014 01:50
#3445 Re: X FACTOR Adria
Tačno je to da je on poznat uglavnom u BiH ali ne i šire, možda zato mi izgleda glupo što se takmiči jer ga smatram afirmisanim pjevačem (što i jeste), ali ga sa druge strane mnogi ljudi iz ostalih država ga ne znaju. Isto bi bilo da se prijavi npr. Mirza Šoljanin.
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#3446 Re: X FACTOR Adria
Ak se to isto desi onda je X factor u ku*cu.daky585 wrote:Tačno je to da je on poznat uglavnom u BiH ali ne i šire, možda zato mi izgleda glupo što se takmiči jer ga smatram afirmisanim pjevačem (što i jeste), ali ga sa druge strane mnogi ljudi iz ostalih država ga ne znaju. Isto bi bilo da se prijavi npr. Mirza Šoljanin.
Naime prica se (mislim da sam procitao na rtv forumu) da dogodine se nece ici u regionalni x factor jer na RTL-u i Prvoj je premala gledanost za taj show. Iako neidu isti dan nitko nemoze parirati pinkovim zvezdicama. A kao trebalo bi da x ima istu gledanost kao pink zvezdice.
Inace u ponedjeljak na RTL-u ide X factor Specijal u 21:00.
- daky585
- Posts: 876
- Joined: 07/06/2014 01:50
#3447 Re: X FACTOR Adria
A već nije?MTV wrote: Ak se to isto desi onda je X factor u ku*cu.
Uostalom, meni je Mirza odličan pjevač.
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#3448 Re: X FACTOR Adria
Pa jeste ustvari vise puta ove godine Amel i Bobi.daky585 wrote:A već nije?MTV wrote: Ak se to isto desi onda je X factor u ku*cu.
Uostalom, meni je Mirza odličan pjevač.
Mislim da Mirza ima jos ugovor sa Hayatom tako da on nemoze.
Amel predobro pjeva nemam nista protiv. Imam protiv Ive nit raspona glasa ko Magdalena a svaku pjesmu je prosaputala ko uspavanku.
A&T su bili tanki al Magdalena nije zasluzila pjesmu spasa trebala je proc odma.
- buba80
- Posts: 193
- Joined: 25/04/2012 20:33
#3449 Re: X FACTOR Adria
definitivno magdalena, pa ni onaj mali antonio, nisu trebali biti na dnu sinoc u poredjenju sa malom ivom. koliko god mala slatka bila, pjeva kao da se prijavila za mali slager. nije mi ona za finala, ali eto...
Zao mi je sto su A&T ispali, ali cini mi se da im je ponestalo ideja. u svakom slucaju mladi su, ovo im je super promocija, i vidjecemo sta ce biti dalje. Postali su brend, kako su im i rekli sudije, i to je maximum koji su oni u ovo vrijeme i mogli izvuci iz ovog takmicenja.
medjutim, generalno gledajuci, kod nas u BiH, ne znam niti jednog poslijeratnog pjevaca ili grupu da su postigli veliki uspjeh i da traju (pa tako i amel). nekako nam umire ta indistrija. u srbiji se pojavio i uspio recimo zeljko, i masa drugih, pa u hr nina badric, toni, i puno nekih drugih, a kod nas izgleda bas nema tu vise nekog hajra.
Zao mi je sto su A&T ispali, ali cini mi se da im je ponestalo ideja. u svakom slucaju mladi su, ovo im je super promocija, i vidjecemo sta ce biti dalje. Postali su brend, kako su im i rekli sudije, i to je maximum koji su oni u ovo vrijeme i mogli izvuci iz ovog takmicenja.
medjutim, generalno gledajuci, kod nas u BiH, ne znam niti jednog poslijeratnog pjevaca ili grupu da su postigli veliki uspjeh i da traju (pa tako i amel). nekako nam umire ta indistrija. u srbiji se pojavio i uspio recimo zeljko, i masa drugih, pa u hr nina badric, toni, i puno nekih drugih, a kod nas izgleda bas nema tu vise nekog hajra.
- daky585
- Posts: 876
- Joined: 07/06/2014 01:50
#3450 Re: X FACTOR Adria
Pa ima ih, ali su uglavnom vezani za turbo folk.
Što se tiče pop izvođača, npr. Dado Glišić, Maja Tatić, Deen, Boris Režak, Igor Vukojević... Svi oni su prije nekih 7 do 10 godina bili popularni u BiH, sad manje-više nisu. Šteta što Maya Sar i Armin Muzaferija ne pokušavaju da se "probiju" i u regionu, a definitivno imaju potencijala. Imam osjećaj da bh. pjevači nemaju neku želju da budu poznati u regionu.
Što se tiče pop izvođača, npr. Dado Glišić, Maja Tatić, Deen, Boris Režak, Igor Vukojević... Svi oni su prije nekih 7 do 10 godina bili popularni u BiH, sad manje-više nisu. Šteta što Maya Sar i Armin Muzaferija ne pokušavaju da se "probiju" i u regionu, a definitivno imaju potencijala. Imam osjećaj da bh. pjevači nemaju neku želju da budu poznati u regionu.
