BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
Korisničkoime
Posts: 4836
Joined: 18/11/2010 00:26

#3426 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Korisničkoime »

splend wrote:nasa je sreca sto je otisao iz grcke, jer da je ostao jos godinu, dobio bi njihovo drzavljanstvo i garant bi za njih zaigrao :lol:
Ma nek je nama Mravca strah i trepet svih napadača osim Albanskih :D
User avatar
Acheron
Posts: 523
Joined: 16/10/2011 19:23

#3427 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Acheron »

Mozda je mogao Cocalic sacekat koji nastup za reprezentaciju, radi bogatijeg CV_a i preporuke za jaci klub i ligu (nesto kao Lulic)...ali jbg. Mozda je i Panionis pozurio stvar radi primamljive novcane svote.

U svakom slucaju, dio krivice snosi i Susic, koji ga je potpuno zanemario nasutrb igraca koji igraju amaterski nivo (Besic) ili likova koji uopste ne igraju ili nemaju kluba.

Mozda se Cocalic ne zadrzi puno u Izraelu, sto ce svakako zavisti i o njegovom statusu u reprezentaciji. (koja vise ipak nije p.dim)
oridjidji
Posts: 5811
Joined: 07/09/2009 10:07

#3428 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by oridjidji »

Korisničkoime wrote:
palermo wrote:http://www.sportsport.ba/ino_fudbal/uni ... vica/71951

Joj, kakve bi onda bile rasprave na ovom forumu između Citijevaca i Unitedovaca :)

Nije da vjerujem, al život je pun iznenađenja :D .

Usput Sejo je dobar igrač
Uh teško da se ovo desi da ne kažem nemoguće jer je Sejo naš. Ne znam neki ga po meni podcjenjuju i to puno. Nosilac igre u svom klubu prelaz sa krila ili centralnog veznog na def.veznog u ovoj sezoni je odradio ekstra dobro. U klubu tu poziciju dobro igra možda bi trebalo razmisliti da ga se i u repki na tu poziciju postavi umjesto Rahimića samo da ga povrede (i kartoni) malo izbjegnu da uveže nekoliko tekmi i u repki.
ma samo da hoće potpisati za bilo koji jači klub, kad bi potpisao za United bila bi to odlična stvar za našu reprezentaciju. volio bih da i Vedo sa njim promjeni klub... hofenhajm nije više mašina kao prije... dosta su izgubili na kvaliteti...
User avatar
Acheron
Posts: 523
Joined: 16/10/2011 19:23

#3429 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Acheron »

Kolega, dajte se uozbiljiti. Da Sejo ima brzinu i desnu nogu, uzeo bi ga makar Leverkusen.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28525
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3430 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by BHF_Manijak »

A sta to fali Sejinoj ljevici?! :) ;-) Za poziciju koju igra u Hoffenheimu, tj zadnji vezni, brzine i nije bas najpotrebnija, a Sejo nije toliko spor kakvim se predstavlja. Nije mega klasa, ali siguran sam da bi imo mjesta npr u Schalkeu, Werderu, mozda i Dortmundu.
User avatar
luckylaka
Posts: 26216
Joined: 15/01/2010 06:28

#3431 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by luckylaka »

ganjeta wrote:Cocalić je za Mravca Nemanja Vidić, valjda ovo može proći dok je Corola na odmoru :D .
Da je Coco igracina noesporno je sto valjda govori i njegov prelazak u (gdje ono otisao i gdje bio)novi klub.Ma salim se treba ga isprobati sad protiv Brazila i vidjeti ima li tu selameta.i bez obzira na kvalitet nije mi jasno da covjek moze otici igrati u kipar,Izrael,Azerbejdzan.Pa bolje u njemacku trecu nego u izraelsku prvu.P.S.Ima li iko od nasih da igra u Palestini
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#3432 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by cyprus »

Cocalić zaista mora imat mjesta u reprezentaciji. Jedna od mojih glavnih zamjerki Sušiću je što ga nije ranije zvao, posebno zato što igra na pozicijama koje su za nas deficitarne... Samo evo se sad iznenadih kad vidjeh da mu je novi klub u donjoj polovini tabele izraelske lige... Maccabi Haifa ipak slovi za najbolji tamošnji klub...
solo2
Posts: 1296
Joined: 22/03/2011 19:49

#3433 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by solo2 »

Ja poslije Stilica nikom vise ne vjerujem, hvalili ga u pm, kukali svi redom, Ciro ga zapostavlja, a bolji od Misketa, Pjanic balo za njega - dobio dvije prilike, isprovaljivao se posteno i sada ga zovu samo da sparinguje na pripremama.
Bojim se da ce tako biti i sa ovim momkom (daj Boze da ne bude), ne rijetko se desi da neki igrac (Zahirovic) izadje iz mraka i rasturi sve redom.

Najbolja formacija je slijedeca:

--------------------Begovic (ipak)-----------------------------
Mujdza--------Jahic-------------Spahic------------Papac---
--------------Medunjanin---------Salihovic-------------------
----Pjanic----------Misimovic--------------Lulic--------------
----------------------------Dzeko-------------------------------

Klupa: Sehic, Pandza, Vranjes, Cocalic, Zahirovic, Rahimic, Stilic, Ibisevic, ---Hajrovic, Seferovic i Hodzic ------
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#3434 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by ganjeta »

luckylaka wrote:
ganjeta wrote:Cocalić je za Mravca Nemanja Vidić, valjda ovo može proći dok je Corola na odmoru :D .
Da je Coco igracina noesporno je sto valjda govori i njegov prelazak u (gdje ono otisao i gdje bio)novi klub.Ma salim se treba ga isprobati sad protiv Brazila i vidjeti ima li tu selameta.i bez obzira na kvalitet nije mi jasno da covjek moze otici igrati u kipar,Izrael,Azerbejdzan.Pa bolje u njemacku trecu nego u izraelsku prvu.P.S.Ima li iko od nasih da igra u Palestini
Znači ne može proći :-? .Lucky odgovorno stojim iza te konstatacije! I da prešao je u najbolji klub u Izraelu, a naravno da je bolje igrati regionalnu ligi Njemačke nego nekad ligu pravka ili ligu evrope , zanimljiva konstatacija bez sumnje :shock: .
User avatar
luckylaka
Posts: 26216
Joined: 15/01/2010 06:28

#3435 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by luckylaka »

ganjeta wrote:
luckylaka wrote:
ganjeta wrote:Cocalić je za Mravca Nemanja Vidić, valjda ovo može proći dok je Corola na odmoru :D .
Da je Coco igracina noesporno je sto valjda govori i njegov prelazak u (gdje ono otisao i gdje bio)novi klub.Ma salim se treba ga isprobati sad protiv Brazila i vidjeti ima li tu selameta.i bez obzira na kvalitet nije mi jasno da covjek moze otici igrati u kipar,Izrael,Azerbejdzan.Pa bolje u njemacku trecu nego u izraelsku prvu.P.S.Ima li iko od nasih da igra u Palestini
Znači ne može proći :-? .Lucky odgovorno stojim iza te konstatacije! I da prešao je u najbolji klub u Izraelu, a naravno da je bolje igrati regionalnu ligi Njemačke nego nekad ligu pravka ili ligu evrope , zanimljiva konstatacija bez sumnje :shock: .
Kako ne moze proci jebem ako kazem da ga treba probati protiv Brazila.Drugo znas li ti gdje on ide sad i kako stoje ili vidi ovo


U razgovoru za SportSport.ba naš reprezentativac Sanel jahić potvrdio je da napušta APOEL iz Nikozije i karijeru nastavlja u turskom Karabuksporu.
Reprezentativac Bosne i Hercegovine Sanel Jahić karijeru če nastaviti u turskoj ekipi Karabukspora, potvrdio je nekadašnji fudbaler sarajevskog Željezničara u razgovoru za SportSport.ba.

"Evo, upravo sada imam let za Istanbul. Potpisujem ugovor na dvije i pol godine sa ekipom Karabukspora, a za to vrijeme ću zaraditi oko milion eura. Odlazim u Tursku jer je mnogo jača liga od kiparske, a sada je sve na meni da u narednih šest mjeseci opravdam povjerenje. Uvjeren sam da ću uspjeti u Turskoj" rekao je za SportSport.ba Sanel Jahić :-) Jesil cuo za ovu ekipu,ja nikada :D
Korisničkoime
Posts: 4836
Joined: 18/11/2010 00:26

#3436 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Korisničkoime »

Acheron wrote:Kolega, dajte se uozbiljiti. Da Sejo ima brzinu i desnu nogu, uzeo bi ga makar Leverkusen.
Htjeo ga je Bayern ali eto nije Leverkusen pa valjda ne valja. Ali sad ozbiljno čovjek stalno ima dobre ocjene od njemačkih sportskih novinara nije ni čudo ni iznenađenje da su ga povrede bacile malo u nazad. Nije bila od velike pomoći ni promjena pozicije ali se super snašao, drugo je što mi jedino znamo da cijenimo Mesija i Ronalda za njih i tutuk koji pogleda dvije utakmice godišnje može reći da su dobri. Ne nije Mesi ni Ronaldo ali radi se o igraču koji nema problema da igra za tim i odrađuje veliki dio posla nezapaženo, ima dobru tehniku, odličnu preglednost, sigurnu pas igru i dobar je u međusobnim dvobojima te veoma fizički izdržljiv. Za ManU iako bi mu to od srca želio mislim da nije dovoljno ali je ipak veoma dobar igrač za razliku od svjetske klase, realno takvog samo jednog imamo iako izgleda nekim našim ide na živce jedan je Džekson.
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#3437 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by cyprus »

luckylaka wrote:...Jesil cuo za ovu ekipu,ja nikada :D
Kako nisi? Poslije rata je dosta naših igralo za Karabuk... Meščini da je jedan od njih bio Senad Repuh :D

Ako će tamo biti standardan, to je dobar transfer za Jahića, s obzirom da je u APOEL-u uglavnom ulazio sa klupe... Al ako bude imo isti status, onda bolje da je osto na Kipru :oops:
User avatar
zecko_kupuz
Posts: 2520
Joined: 11/01/2008 14:58
Location: Sarajevo

#3438 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by zecko_kupuz »

Ovaj Jahić mi odavno ide na neku stvar. Svako malo nekakve lovačke priče. Evo čitam - "Čelnici kluba me žele odmah u sastavu..." ili nešto tako, nije bitno. Ne bih vjerovao takvim člancima da nisam pročitao na desetine puta. Pape ga upozori, a on opet lapanda o sebi i svojim vještinama. Tako će opet doći zamjerke na račun selektora s prvim izostavljanjem s priprema. :zzzz:
Jebo i njega i Nadarevića i Mravca. Grozota je da se na ovu "paletu talenata" oslanjamo zadnjih par godina. :roll:
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#3439 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by ganjeta »

Kakav god da je za Mravca je Spahić, i neka ide gdje će igrati. Pola repke igra ili je igralo u Turskoj i sad odjednom problem Jahić što je zamijenio klub. Dokazo je svoju klasu u repki ma kakva ona bila.
User avatar
Dupli_skalp
Posts: 3509
Joined: 05/08/2008 13:14
Location: pleme Šavašavaha

#3440 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Dupli_skalp »

kakav vas crni cocalić spopao... :-)
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#3441 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Manic Psycho »

eyesburn wrote:kakav vas crni cocalić spopao... :-)
a koga bi to ti, ibrahimovica :-)
Korisničkoime
Posts: 4836
Joined: 18/11/2010 00:26

#3442 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Korisničkoime »

solo2 wrote:Ja poslije Stilica nikom vise ne vjerujem, hvalili ga u pm, kukali svi redom, Ciro ga zapostavlja, a bolji od Misketa, Pjanic balo za njega - dobio dvije prilike, isprovaljivao se posteno i sada ga zovu samo da sparinguje na pripremama.
Bojim se da ce tako biti i sa ovim momkom (daj Boze da ne bude), ne rijetko se desi da neki igrac (Zahirovic) izadje iz mraka i rasturi sve redom.

Najbolja formacija je slijedeca:

--------------------Begovic (ipak)-----------------------------
Mujdza--------Jahic-------------Spahic------------Papac---
--------------Medunjanin---------Salihovic-------------------
----Pjanic----------Misimovic--------------Lulic--------------
----------------------------Dzeko-------------------------------

Klupa: Sehic, Pandza, Vranjes, Cocalic, Zahirovic, Rahimic, Stilic, Ibisevic, ---Hajrovic, Seferovic i Hodzic ------
Štilić nikad i nije odigrao 90 minuta na svojoj poziciji u repki ako se dobro sjećam nije ni 45 min. kako treba tako da je teško ocjenjivati šta može doprinjeti. Na njegovoj poziciji imamo dvojicu koji su nesporno bolji od njega Pjanića i Misimovića (ako se ovaj nedozove i ne vrati u svoju formu biće samo još Pjanić) tako da je teško očekivati da mu Sušić da 90 minuta u nekoj kvalifikacionoj utakmici kad ima bolje na tom mjestu. Uostalom mislim da je krajnje vrijeme da promjeni sredinu ako je vjerovat špekulacijama interesa iz Njemačke izgleda ima nešto su i sami njemački novinari spominjali prošle godine. Ako hoće neki ozbiljan napredak u karijeri i repki vrijeme mu je da ide iz Poljske pa neka je i slab klub samo da je liga 5.
Nije valjda opet Medunjanin na poziciji def.veznog nadam se da se Sušić s tom idejom pozdravio ako već dvije 6 onda Zhirović i Salihović ili bez 6 uopšte Pjanić-Madunjanin-Salihović-Lulić i sa dva napadača.
Ko zna boljeg od Mravca koji će se takmičiti za mjesto 2 štopera a da nije Cocalić ili Jahić neka kaže ali mislim da je jasno da su ova dvojica bolji od Mravca barem trenutno možda Mravac i proradi nikad se ne zna.
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#3443 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Baudelaire »

Cocalić u reprezentaciju, Mravac i Jahić out. Ionako je bolji od njih dvojice zajedno. Riješili smo se Nadarevića, da se još ove dvojice riješiti i ja prezadovoljan.
User avatar
Acheron
Posts: 523
Joined: 16/10/2011 19:23

#3444 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Acheron »

Ako Misimovic ne bude igrao u klubu, vrijeme je da se i sa njim raskrsti. Nema tu cile-mile, nije reprezentacija humanitarna...Sve je na njemu.

Za igrace, tipa Muslimovic, Mravac, Besic, Maletic...noga se podrazumjeva. O tome je potpuno bespredmetno raspravljat. Nije valjda selektor toliki levat, da vuce ovaj nepotrebni prtljag o svom vratu.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28525
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3445 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by BHF_Manijak »

Fakat ako Muslimovca ne odstrani asd definitivno, nakon pola godine jebanja u zdrav mozak cijele nacije, selektora, saigraca i ostalih, onda stvarno ne znam! Frajer mi pocinje ici na zivce haos, a gotivio sam ga... :roll:
User avatar
shalla
Posts: 9496
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#3446 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by shalla »

BHF_Manijak wrote:Fakat ako Muslimovca ne odstrani asd definitivno, nakon pola godine jebanja u zdrav mozak cijele nacije, selektora, saigraca i ostalih, onda stvarno ne znam! Frajer mi pocinje ici na zivce haos, a gotivio sam ga... :roll:
+1
User avatar
studeni76
Posts: 6781
Joined: 03/06/2009 14:12

#3448 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by studeni76 »

Sanel Jahić strijelac za Karabukspor, vode 2-0. Jel mu ovo debi?
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#3449 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Manic Psycho »

studeni76 wrote:Sanel Jahić strijelac za Karabukspor, vode 2-0. Jel mu ovo debi?
jeste, bravo sanele. valjda ce izboriti opstanak sa karabuksporom
User avatar
studeni76
Posts: 6781
Joined: 03/06/2009 14:12

#3450 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by studeni76 »

Manic Psycho wrote:
studeni76 wrote:Sanel Jahić strijelac za Karabukspor, vode 2-0. Jel mu ovo debi?
jeste, bravo sanele. valjda ce izboriti opstanak sa karabuksporom
Pobijedili jesu, al do opstanka će teško.
Post Reply