Ma nek je nama Mravca strah i trepet svih napadača osim Albanskihsplend wrote:nasa je sreca sto je otisao iz grcke, jer da je ostao jos godinu, dobio bi njihovo drzavljanstvo i garant bi za njih zaigrao
BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Korisničkoime
- Posts: 4836
- Joined: 18/11/2010 00:26
#3426 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
- Acheron
- Posts: 523
- Joined: 16/10/2011 19:23
#3427 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Mozda je mogao Cocalic sacekat koji nastup za reprezentaciju, radi bogatijeg CV_a i preporuke za jaci klub i ligu (nesto kao Lulic)...ali jbg. Mozda je i Panionis pozurio stvar radi primamljive novcane svote.
U svakom slucaju, dio krivice snosi i Susic, koji ga je potpuno zanemario nasutrb igraca koji igraju amaterski nivo (Besic) ili likova koji uopste ne igraju ili nemaju kluba.
Mozda se Cocalic ne zadrzi puno u Izraelu, sto ce svakako zavisti i o njegovom statusu u reprezentaciji. (koja vise ipak nije p.dim)
U svakom slucaju, dio krivice snosi i Susic, koji ga je potpuno zanemario nasutrb igraca koji igraju amaterski nivo (Besic) ili likova koji uopste ne igraju ili nemaju kluba.
Mozda se Cocalic ne zadrzi puno u Izraelu, sto ce svakako zavisti i o njegovom statusu u reprezentaciji. (koja vise ipak nije p.dim)
-
oridjidji
- Posts: 5811
- Joined: 07/09/2009 10:07
#3428 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
ma samo da hoće potpisati za bilo koji jači klub, kad bi potpisao za United bila bi to odlična stvar za našu reprezentaciju. volio bih da i Vedo sa njim promjeni klub... hofenhajm nije više mašina kao prije... dosta su izgubili na kvaliteti...Korisničkoime wrote:Uh teško da se ovo desi da ne kažem nemoguće jer je Sejo naš. Ne znam neki ga po meni podcjenjuju i to puno. Nosilac igre u svom klubu prelaz sa krila ili centralnog veznog na def.veznog u ovoj sezoni je odradio ekstra dobro. U klubu tu poziciju dobro igra možda bi trebalo razmisliti da ga se i u repki na tu poziciju postavi umjesto Rahimića samo da ga povrede (i kartoni) malo izbjegnu da uveže nekoliko tekmi i u repki.palermo wrote:http://www.sportsport.ba/ino_fudbal/uni ... vica/71951
Joj, kakve bi onda bile rasprave na ovom forumu između Citijevaca i Unitedovaca![]()
Nije da vjerujem, al život je pun iznenađenja.
Usput Sejo je dobar igrač
- Acheron
- Posts: 523
- Joined: 16/10/2011 19:23
#3429 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Kolega, dajte se uozbiljiti. Da Sejo ima brzinu i desnu nogu, uzeo bi ga makar Leverkusen.
- BHF_Manijak
- Posts: 28525
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3430 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
A sta to fali Sejinoj ljevici?!
Za poziciju koju igra u Hoffenheimu, tj zadnji vezni, brzine i nije bas najpotrebnija, a Sejo nije toliko spor kakvim se predstavlja. Nije mega klasa, ali siguran sam da bi imo mjesta npr u Schalkeu, Werderu, mozda i Dortmundu.
- luckylaka
- Posts: 26216
- Joined: 15/01/2010 06:28
#3431 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Da je Coco igracina noesporno je sto valjda govori i njegov prelazak u (gdje ono otisao i gdje bio)novi klub.Ma salim se treba ga isprobati sad protiv Brazila i vidjeti ima li tu selameta.i bez obzira na kvalitet nije mi jasno da covjek moze otici igrati u kipar,Izrael,Azerbejdzan.Pa bolje u njemacku trecu nego u izraelsku prvu.P.S.Ima li iko od nasih da igra u Palestiniganjeta wrote:Cocalić je za Mravca Nemanja Vidić, valjda ovo može proći dok je Corola na odmoru.
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#3432 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Cocalić zaista mora imat mjesta u reprezentaciji. Jedna od mojih glavnih zamjerki Sušiću je što ga nije ranije zvao, posebno zato što igra na pozicijama koje su za nas deficitarne... Samo evo se sad iznenadih kad vidjeh da mu je novi klub u donjoj polovini tabele izraelske lige... Maccabi Haifa ipak slovi za najbolji tamošnji klub...
-
solo2
- Posts: 1296
- Joined: 22/03/2011 19:49
#3433 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Ja poslije Stilica nikom vise ne vjerujem, hvalili ga u pm, kukali svi redom, Ciro ga zapostavlja, a bolji od Misketa, Pjanic balo za njega - dobio dvije prilike, isprovaljivao se posteno i sada ga zovu samo da sparinguje na pripremama.
Bojim se da ce tako biti i sa ovim momkom (daj Boze da ne bude), ne rijetko se desi da neki igrac (Zahirovic) izadje iz mraka i rasturi sve redom.
Najbolja formacija je slijedeca:
--------------------Begovic (ipak)-----------------------------
Mujdza--------Jahic-------------Spahic------------Papac---
--------------Medunjanin---------Salihovic-------------------
----Pjanic----------Misimovic--------------Lulic--------------
----------------------------Dzeko-------------------------------
Klupa: Sehic, Pandza, Vranjes, Cocalic, Zahirovic, Rahimic, Stilic, Ibisevic, ---Hajrovic, Seferovic i Hodzic ------
Bojim se da ce tako biti i sa ovim momkom (daj Boze da ne bude), ne rijetko se desi da neki igrac (Zahirovic) izadje iz mraka i rasturi sve redom.
Najbolja formacija je slijedeca:
--------------------Begovic (ipak)-----------------------------
Mujdza--------Jahic-------------Spahic------------Papac---
--------------Medunjanin---------Salihovic-------------------
----Pjanic----------Misimovic--------------Lulic--------------
----------------------------Dzeko-------------------------------
Klupa: Sehic, Pandza, Vranjes, Cocalic, Zahirovic, Rahimic, Stilic, Ibisevic, ---Hajrovic, Seferovic i Hodzic ------
- ganjeta
- Posts: 9542
- Joined: 09/03/2010 02:36
- Location: Joint Union
#3434 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Znači ne može proćiluckylaka wrote:Da je Coco igracina noesporno je sto valjda govori i njegov prelazak u (gdje ono otisao i gdje bio)novi klub.Ma salim se treba ga isprobati sad protiv Brazila i vidjeti ima li tu selameta.i bez obzira na kvalitet nije mi jasno da covjek moze otici igrati u kipar,Izrael,Azerbejdzan.Pa bolje u njemacku trecu nego u izraelsku prvu.P.S.Ima li iko od nasih da igra u Palestiniganjeta wrote:Cocalić je za Mravca Nemanja Vidić, valjda ovo može proći dok je Corola na odmoru.
- luckylaka
- Posts: 26216
- Joined: 15/01/2010 06:28
#3435 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Kako ne moze proci jebem ako kazem da ga treba probati protiv Brazila.Drugo znas li ti gdje on ide sad i kako stoje ili vidi ovoganjeta wrote:Znači ne može proćiluckylaka wrote:Da je Coco igracina noesporno je sto valjda govori i njegov prelazak u (gdje ono otisao i gdje bio)novi klub.Ma salim se treba ga isprobati sad protiv Brazila i vidjeti ima li tu selameta.i bez obzira na kvalitet nije mi jasno da covjek moze otici igrati u kipar,Izrael,Azerbejdzan.Pa bolje u njemacku trecu nego u izraelsku prvu.P.S.Ima li iko od nasih da igra u Palestiniganjeta wrote:Cocalić je za Mravca Nemanja Vidić, valjda ovo može proći dok je Corola na odmoru.
.Lucky odgovorno stojim iza te konstatacije! I da prešao je u najbolji klub u Izraelu, a naravno da je bolje igrati regionalnu ligi Njemačke nego nekad ligu pravka ili ligu evrope , zanimljiva konstatacija bez sumnje
.
U razgovoru za SportSport.ba naš reprezentativac Sanel jahić potvrdio je da napušta APOEL iz Nikozije i karijeru nastavlja u turskom Karabuksporu.
Reprezentativac Bosne i Hercegovine Sanel Jahić karijeru če nastaviti u turskoj ekipi Karabukspora, potvrdio je nekadašnji fudbaler sarajevskog Željezničara u razgovoru za SportSport.ba.
"Evo, upravo sada imam let za Istanbul. Potpisujem ugovor na dvije i pol godine sa ekipom Karabukspora, a za to vrijeme ću zaraditi oko milion eura. Odlazim u Tursku jer je mnogo jača liga od kiparske, a sada je sve na meni da u narednih šest mjeseci opravdam povjerenje. Uvjeren sam da ću uspjeti u Turskoj" rekao je za SportSport.ba Sanel Jahić
-
Korisničkoime
- Posts: 4836
- Joined: 18/11/2010 00:26
#3436 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Htjeo ga je Bayern ali eto nije Leverkusen pa valjda ne valja. Ali sad ozbiljno čovjek stalno ima dobre ocjene od njemačkih sportskih novinara nije ni čudo ni iznenađenje da su ga povrede bacile malo u nazad. Nije bila od velike pomoći ni promjena pozicije ali se super snašao, drugo je što mi jedino znamo da cijenimo Mesija i Ronalda za njih i tutuk koji pogleda dvije utakmice godišnje može reći da su dobri. Ne nije Mesi ni Ronaldo ali radi se o igraču koji nema problema da igra za tim i odrađuje veliki dio posla nezapaženo, ima dobru tehniku, odličnu preglednost, sigurnu pas igru i dobar je u međusobnim dvobojima te veoma fizički izdržljiv. Za ManU iako bi mu to od srca želio mislim da nije dovoljno ali je ipak veoma dobar igrač za razliku od svjetske klase, realno takvog samo jednog imamo iako izgleda nekim našim ide na živce jedan je Džekson.Acheron wrote:Kolega, dajte se uozbiljiti. Da Sejo ima brzinu i desnu nogu, uzeo bi ga makar Leverkusen.
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#3437 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Kako nisi? Poslije rata je dosta naših igralo za Karabuk... Meščini da je jedan od njih bio Senad Repuhluckylaka wrote:...Jesil cuo za ovu ekipu,ja nikada
Ako će tamo biti standardan, to je dobar transfer za Jahića, s obzirom da je u APOEL-u uglavnom ulazio sa klupe... Al ako bude imo isti status, onda bolje da je osto na Kipru
- zecko_kupuz
- Posts: 2520
- Joined: 11/01/2008 14:58
- Location: Sarajevo
#3438 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Ovaj Jahić mi odavno ide na neku stvar. Svako malo nekakve lovačke priče. Evo čitam - "Čelnici kluba me žele odmah u sastavu..." ili nešto tako, nije bitno. Ne bih vjerovao takvim člancima da nisam pročitao na desetine puta. Pape ga upozori, a on opet lapanda o sebi i svojim vještinama. Tako će opet doći zamjerke na račun selektora s prvim izostavljanjem s priprema.
Jebo i njega i Nadarevića i Mravca. Grozota je da se na ovu "paletu talenata" oslanjamo zadnjih par godina.
Jebo i njega i Nadarevića i Mravca. Grozota je da se na ovu "paletu talenata" oslanjamo zadnjih par godina.
- ganjeta
- Posts: 9542
- Joined: 09/03/2010 02:36
- Location: Joint Union
#3439 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Kakav god da je za Mravca je Spahić, i neka ide gdje će igrati. Pola repke igra ili je igralo u Turskoj i sad odjednom problem Jahić što je zamijenio klub. Dokazo je svoju klasu u repki ma kakva ona bila.
- Dupli_skalp
- Posts: 3509
- Joined: 05/08/2008 13:14
- Location: pleme Šavašavaha
#3440 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
kakav vas crni cocalić spopao... 
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#3441 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
a koga bi to ti, ibrahimovicaeyesburn wrote:kakav vas crni cocalić spopao...
-
Korisničkoime
- Posts: 4836
- Joined: 18/11/2010 00:26
#3442 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Štilić nikad i nije odigrao 90 minuta na svojoj poziciji u repki ako se dobro sjećam nije ni 45 min. kako treba tako da je teško ocjenjivati šta može doprinjeti. Na njegovoj poziciji imamo dvojicu koji su nesporno bolji od njega Pjanića i Misimovića (ako se ovaj nedozove i ne vrati u svoju formu biće samo još Pjanić) tako da je teško očekivati da mu Sušić da 90 minuta u nekoj kvalifikacionoj utakmici kad ima bolje na tom mjestu. Uostalom mislim da je krajnje vrijeme da promjeni sredinu ako je vjerovat špekulacijama interesa iz Njemačke izgleda ima nešto su i sami njemački novinari spominjali prošle godine. Ako hoće neki ozbiljan napredak u karijeri i repki vrijeme mu je da ide iz Poljske pa neka je i slab klub samo da je liga 5.solo2 wrote:Ja poslije Stilica nikom vise ne vjerujem, hvalili ga u pm, kukali svi redom, Ciro ga zapostavlja, a bolji od Misketa, Pjanic balo za njega - dobio dvije prilike, isprovaljivao se posteno i sada ga zovu samo da sparinguje na pripremama.
Bojim se da ce tako biti i sa ovim momkom (daj Boze da ne bude), ne rijetko se desi da neki igrac (Zahirovic) izadje iz mraka i rasturi sve redom.
Najbolja formacija je slijedeca:
--------------------Begovic (ipak)-----------------------------
Mujdza--------Jahic-------------Spahic------------Papac---
--------------Medunjanin---------Salihovic-------------------
----Pjanic----------Misimovic--------------Lulic--------------
----------------------------Dzeko-------------------------------
Klupa: Sehic, Pandza, Vranjes, Cocalic, Zahirovic, Rahimic, Stilic, Ibisevic, ---Hajrovic, Seferovic i Hodzic ------
Nije valjda opet Medunjanin na poziciji def.veznog nadam se da se Sušić s tom idejom pozdravio ako već dvije 6 onda Zhirović i Salihović ili bez 6 uopšte Pjanić-Madunjanin-Salihović-Lulić i sa dva napadača.
Ko zna boljeg od Mravca koji će se takmičiti za mjesto 2 štopera a da nije Cocalić ili Jahić neka kaže ali mislim da je jasno da su ova dvojica bolji od Mravca barem trenutno možda Mravac i proradi nikad se ne zna.
-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#3443 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Cocalić u reprezentaciju, Mravac i Jahić out. Ionako je bolji od njih dvojice zajedno. Riješili smo se Nadarevića, da se još ove dvojice riješiti i ja prezadovoljan.
- Acheron
- Posts: 523
- Joined: 16/10/2011 19:23
#3444 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Ako Misimovic ne bude igrao u klubu, vrijeme je da se i sa njim raskrsti. Nema tu cile-mile, nije reprezentacija humanitarna...Sve je na njemu.
Za igrace, tipa Muslimovic, Mravac, Besic, Maletic...noga se podrazumjeva. O tome je potpuno bespredmetno raspravljat. Nije valjda selektor toliki levat, da vuce ovaj nepotrebni prtljag o svom vratu.
Za igrace, tipa Muslimovic, Mravac, Besic, Maletic...noga se podrazumjeva. O tome je potpuno bespredmetno raspravljat. Nije valjda selektor toliki levat, da vuce ovaj nepotrebni prtljag o svom vratu.
- BHF_Manijak
- Posts: 28525
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3445 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Fakat ako Muslimovca ne odstrani asd definitivno, nakon pola godine jebanja u zdrav mozak cijele nacije, selektora, saigraca i ostalih, onda stvarno ne znam! Frajer mi pocinje ici na zivce haos, a gotivio sam ga... 
- shalla
- Posts: 9496
- Joined: 31/01/2006 09:12
- Location: so close no matter how far
#3446 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
+1BHF_Manijak wrote:Fakat ako Muslimovca ne odstrani asd definitivno, nakon pola godine jebanja u zdrav mozak cijele nacije, selektora, saigraca i ostalih, onda stvarno ne znam! Frajer mi pocinje ici na zivce haos, a gotivio sam ga...
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
- studeni76
- Posts: 6781
- Joined: 03/06/2009 14:12
#3448 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Sanel Jahić strijelac za Karabukspor, vode 2-0. Jel mu ovo debi?
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#3449 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
jeste, bravo sanele. valjda ce izboriti opstanak sa karabuksporomstudeni76 wrote:Sanel Jahić strijelac za Karabukspor, vode 2-0. Jel mu ovo debi?
- studeni76
- Posts: 6781
- Joined: 03/06/2009 14:12
#3450 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Pobijedili jesu, al do opstanka će teško.Manic Psycho wrote:jeste, bravo sanele. valjda ce izboriti opstanak sa karabuksporomstudeni76 wrote:Sanel Jahić strijelac za Karabukspor, vode 2-0. Jel mu ovo debi?
