Kakve tenisice nose forumasi :)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
konektovan
Posts: 51454
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3426 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

Tomahawk11 wrote:
konektovan wrote:
Imaš i na koreji, gdje je jumbo.
E, taj će mi biti više na ruku :thumbup:
Bio u Jumbo više puta, al nisam vidio.....vodila me, pa ništa nisam vidio, konto samo kad će se završiti :roll:
Desno, kad ulaziš na parking, gdje je nekad bio dm i ona radnja bijele tehnike.
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#3427 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by beni-bu-man »

Tomahawk11 wrote:
konektovan wrote:
Imaš i na koreji, gdje je jumbo.
E, taj će mi biti više na ruku :thumbup:
Bio u Jumbo više puta, al nisam vidio.....vodila me, pa ništa nisam vidio, konto samo kad će se završiti :roll:
I ja bas u nedelju bio u Jumbu i fakat nisam mogo skontat taj sportvision :-) :-) :-)
User avatar
rumenige_brajtner
Posts: 2088
Joined: 17/07/2008 10:03

#3428 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by rumenige_brajtner »

Better Man wrote:Vjelčni klasik i vrhunska udobnost.
za ove i ovakve patike da su udobne može reći jedino neko ko nije drugačije patike nosio. ok, izgledaju klasično i nisu loše, al da su udobne, vala nisu. samba, gazelle, superstar, stan smith.. sve su ok naizgled, al to se sa udobnošću srelo nije.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#3429 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by ExNihilo »

rumenige_brajtner wrote:
Better Man wrote:Vjelčni klasik i vrhunska udobnost.
za ove i ovakve patike da su udobne može reći jedino neko ko nije drugačije patike nosio. ok, izgledaju klasično i nisu loše, al da su udobne, vala nisu. samba, gazelle, superstar, stan smith.. sve su ok naizgled, al to se sa udobnošću srelo nije.
Koje su po tebi udobne pele?
User avatar
rumenige_brajtner
Posts: 2088
Joined: 17/07/2008 10:03

#3430 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by rumenige_brajtner »

ExNihilo wrote:
Koje su po tebi udobne pele?
sve one sa mekanim đonovima, tipa boost kod adidasa. dakle, da nije ova tvrda plastika, jer kakav god uložak unutra bio i dalje je to prilično kruto i neudobno.
User avatar
Better Man
Posts: 18741
Joined: 01/10/2006 20:10

#3431 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Better Man »

rumenige_brajtner wrote:
Better Man wrote:Vjelčni klasik i vrhunska udobnost.
za ove i ovakve patike da su udobne može reći jedino neko ko nije drugačije patike nosio. ok, izgledaju klasično i nisu loše, al da su udobne, vala nisu. samba, gazelle, superstar, stan smith.. sve su ok naizgled, al to se sa udobnošću srelo nije.
U subotu sam čitav dan hodao u njima i nisu me ni na sekund nažuljale, niti sam osjetio i najmanju neudobnost, a prvi put sam ih obukao, jer su tek kupljene. Nosio sam i nosim i drugačije patike, kao što imam posebne patike za sport, tj. trčanje.
User avatar
rumenige_brajtner
Posts: 2088
Joined: 17/07/2008 10:03

#3432 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by rumenige_brajtner »

Better Man wrote:
U subotu sam čitav dan hodao u njima i nisu me ni na sekund nažuljale, niti sam osjetio i najmanju neudobnost, a prvi put sam ih obukao, jer su tek kupljene. Nosio sam i nosim i drugačije patike, kao što imam posebne patike za sport, tj. trčanje.
bitno je da si ti zadovoljan. ja sam od ovakvih patika davno odustao, meni ovo nije udobno nikako.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#3433 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by ExNihilo »

rumenige_brajtner wrote:
ExNihilo wrote:
Koje su po tebi udobne pele?
sve one sa mekanim đonovima, tipa boost kod adidasa. dakle, da nije ova tvrda plastika, jer kakav god uložak unutra bio i dalje je to prilično kruto i neudobno.
Problem je što imaš ljude (u koje spadam i sam) koji iz dubine duše mrze ogromne đonove na patikama. Jer su estetski zločin. :D Jbg, neću uzeti nakazne patike zato što đon bolje diše.

Prema mom ličnom iskustvu, od patika s niskim đonom najudobnije su Converse.
User avatar
Better Man
Posts: 18741
Joined: 01/10/2006 20:10

#3434 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Better Man »

rumenige_brajtner wrote:
ExNihilo wrote:
Koje su po tebi udobne pele?
sve one sa mekanim đonovima, tipa boost kod adidasa. dakle, da nije ova tvrda plastika, jer kakav god uložak unutra bio i dalje je to prilično kruto i neudobno.
Taj model Adidasa koji navodiš po meni je više za sporta i rekreacije, a ne za hodanja po gradu.
User avatar
rumenige_brajtner
Posts: 2088
Joined: 17/07/2008 10:03

#3435 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by rumenige_brajtner »

Better Man wrote:
rumenige_brajtner wrote:
ExNihilo wrote:
Koje su po tebi udobne pele?
sve one sa mekanim đonovima, tipa boost kod adidasa. dakle, da nije ova tvrda plastika, jer kakav god uložak unutra bio i dalje je to prilično kruto i neudobno.
Taj model Adidasa koji navodiš po meni je više za sporta i rekreacije, a ne za hodanja po gradu.
ne navodim ja model adidasa nego vrstu đona koju koriste na više modela. čak ima i superstar model s tim đonom.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#3436 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by channel10 »

rumenige_brajtner wrote:
Better Man wrote:Vjelčni klasik i vrhunska udobnost.
za ove i ovakve patike da su udobne može reći jedino neko ko nije drugačije patike nosio. ok, izgledaju klasično i nisu loše, al da su udobne, vala nisu. samba, gazelle, superstar, stan smith.. sve su ok naizgled, al to se sa udobnošću srelo nije.
:thumbup: Tvrde u pm. Klasicna cipela-patika.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#3437 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by channel10 »

ExNihilo wrote:
rumenige_brajtner wrote:
ExNihilo wrote:
Koje su po tebi udobne pele?
sve one sa mekanim đonovima, tipa boost kod adidasa. dakle, da nije ova tvrda plastika, jer kakav god uložak unutra bio i dalje je to prilično kruto i neudobno.
Problem je što imaš ljude (u koje spadam i sam) koji iz dubine duše mrze ogromne đonove na patikama. Jer su estetski zločin. :D Jbg, neću uzeti nakazne patike zato što đon bolje diše.

Prema mom ličnom iskustvu, od patika s niskim đonom najudobnije su Converse.
Pogledaj nike free(bilo koji đon). Mekane i patike mozes zgužvati u šaku.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79560
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3438 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Velkoski »

gazelle su najgore adidaske :mrgreen: mislim za hodanja
User avatar
rumenige_brajtner
Posts: 2088
Joined: 17/07/2008 10:03

#3439 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by rumenige_brajtner »

ExNihilo wrote:
Problem je što imaš ljude (u koje spadam i sam) koji iz dubine duše mrze ogromne đonove na patikama. Jer su estetski zločin. :D Jbg, neću uzeti nakazne patike zato što đon bolje diše.

Prema mom ličnom iskustvu, od patika s niskim đonom najudobnije su Converse.
ma jasno mi je šta pričaš, nike sa airmax modelima prednjači u tome. jebi ga, malo je muka (meni barem) nać sredinu između patika koje su lijepe i udobne. čitav život nmosim samo patike, cipele baš urijetko obučem, tako da sam se nanosao svega. ove gazelle i slični modeli (superstar pogotovo) su pravo dobre naizgled, al tvrdoća đonova je povelik minus.
User avatar
Chile17
Posts: 423
Joined: 24/05/2013 22:43

#3440 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Chile17 »

Velkoski wrote:gazelle su najgore adidaske :mrgreen: mislim za hodanja
Onaj ko nema problema sa stopalima i hodanjem nema ni sa gazellama :D 3 para do sad u kolekciji, samo ih redovno održavati i čuvati i sve pet, ali stoji i da su manje udobne od NB, Air Max 1 ili Asics, ali ni sa jednim nemam problema tako da.. :D
remark
Posts: 217
Joined: 05/05/2012 22:06

#3441 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by remark »

mO k3 wrote:Image
Koji je ovo model, gdje se ima kupit i kolko para :D Trazim neke bijeli cool patike al nista zanimljivo da nadjem. Jedino u office shoes vidio neke Lacoste al em poskupe em upitan kvalitet.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#3442 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by mO k3 »

remark wrote:
mO k3 wrote:Image
Koji je ovo model, gdje se ima kupit i kolko para :D Trazim neke bijeli cool patike al nista zanimljivo da nadjem. Jedino u office shoes vidio neke Lacoste al em poskupe em upitan kvalitet.
Stan smith 95 eurona... moze kupiti na internetu adidas.com :)
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79560
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3443 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Velkoski »

Image

imaš ovo u sportlajfu, ako ti se sviđa :D ja na kraju ne uzeh
vnm
Posts: 1489
Joined: 08/07/2008 01:28

#3444 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by vnm »

pretjerao sam ljudi, a sezona je tek pocela...nisam mogao da ne iskoristim snizenja :D

Image

Image

Image
User avatar
konektovan
Posts: 51454
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3445 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

rumenige_brajtner wrote:
Better Man wrote:Vjelčni klasik i vrhunska udobnost.
za ove i ovakve patike da su udobne može reći jedino neko ko nije drugačije patike nosio. ok, izgledaju klasično i nisu loše, al da su udobne, vala nisu. samba, gazelle, superstar, stan smith.. sve su ok naizgled, al to se sa udobnošću srelo nije.
Meni su gazzele super, vjecna klasika, ali samo u teget plavoj boji. :mrgreen: Zaista, volim taj model nenornalno, ali da su za duzeg hodanja i nisu. Znaci, mnogo bolje je uzzeti neke new balance, nike md runner, klasicne sa spuzvastim đonom.
User avatar
Sarah24
Posts: 10149
Joined: 08/06/2010 11:12
Location: Somewhere over the rainbow

#3446 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Sarah24 »

vnm wrote:pretjerao sam ljudi, a sezona je tek pocela...nisam mogao da ne iskoristim snizenja :D

Image

Image

Image
Ove campus adidas imam u boji breskve, oh shit jesam to uzela muske patike? :lol: :mrgreen:
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#3447 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by ExNihilo »

Nisi, nego je on ženske. :lol:
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#3448 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by pizarro »

kad je snizenje nisi sav svoj :D
User avatar
Sarah24
Posts: 10149
Joined: 08/06/2010 11:12
Location: Somewhere over the rainbow

#3449 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Sarah24 »

:lol: :lol: :thumbup:
User avatar
konektovan
Posts: 51454
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3450 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

ExNihilo wrote:Nisi, nego je on ženske. :lol:
Fakat, ove su na zenskom odjelu. Kontsm, cojek ima malo stopalo. :lol:
Post Reply