@Senci, nisam nasla divljaku, niti je trazim...trudnoca je rizicna pa sam svezana za krevet 24/7...muz je bukvalno sve preuzeo na sebe, od kuhanja, ciscenja, brige o domacinstvu i oko pasa, plus nije htio odustati od baste jer zna koliko mi je draga...posijao je paradajz i paprike u one kalupe od stiropora, nece biti.pikiranja...ali zato se u startu namucio
nemam ni srca ni obraza da od njega trazim da kalemi staru jabuku na divljaku koju je jako tesko naci
polako, sve ima svoje vrijeme i mjesto
pozdravljam bastovanke i bastovane, tu sam ja procitam povremeno sta se desava, ali od mene, ako Bog dadne nafake , na temi basta nema nista, sem rijeci podrske, ako to sta znaci
@Senci, ti kad budes isao u Zavidovice javi mi na pp, pasirka ce naci svoje mjesto uvijek
ostali imate pozdrave i zelim vam radosnu i uspjesnu godinu, po svim pitanjima, ne samo u basti
p.s. nisam zaboravila dug i cevape
