A ovo sto se poslije desavalo,e to vise niko nije mogao kontrolisati,sve je otislo u k***c i to totalni.
Najinteresantnij scena je kojom se brzinom ispraznila loza sa "VIP"
Igraci ...MRS!!!!!!!!!!!!
Moderators: Charuga, Tomahawk11
O cemu ti pricaskvicbu wrote:mislim da je to sada bar svima jasno tko je poceo...iako je i prije iz svih video snimaka bilo jasno sada je jos jasnije ko dan tko je sta i gdje poceo...strong69 wrote:Molim te da iz postovanja prema zrtvama Siroki ne spominjes. Nikada necu opravdavati nerede ali HZ u Sirokom nisu pocele praviti nerede.kvicbu wrote:
moze se sada jasno viditi tko je kriv za nerede u sirokom... samo sto se uvijek, nazalost naleti u zivotu na runjav supak i vecu budalu, pa kada ga dirnes njega i njegov dom on tebi vrati 10 puta vecom mjerom sto se nazalost pokazalo u sirokom u prvom dijelu sezone... sreca da su vasi ispadi i danas prosli bez gubitka zivota... tuga i zalost...sve je do jednom, a sreca je sto se to "jednom" nije ponovilo i ovaj put
Svaka cast druze,ovo je pravi suparnicki odnos u nasem gradu.BocaJuniors wrote:da se razumijemo ovo sam samo naletio na netu i zalijepio, jer sam vidio da je neki klinac/decko na fb nalijepio.
navijaci sarajeva imaju "duboko urezane ožiljke" iz širokog i neukusno je da ja kao navijac zelje i neko sa strane komentarisem ovo i desavanja, niti mi moj licni kodeks ne dozvoljava da to radim. ovo je stvar unutrasnjih odnosa unutar samog njihovog kluba i njihovih navijaca.
samo mi je jos uvijek zao decka Vedrana koji je dao zivot za sarajevo i iz postovanja prema njemu i njegovoj zrtvi zao sto sarajevo danas nije pobijedilo onu supacku tvorevinu.
Po kome vi bolan pljujete ba? Po navijačima koji 5 godina trpe neviđenu represiju od strane istih tih zaštitara i policije, koji čitav život kisnu, ginu, idu po raznim selima da bi gledali kako im Sarajevo gubi, po kojima se podmeću krivice za sve loše što se dešava u ovoj državi.Admir_1984 wrote:DaTheOnlyOne wrote:SRAM NAS BILO!
Sve je danas bilo za Vedrana... Ako jedna karika nije smjela biti losa danas - to smo MI. Ovo nisu navijaci koje je nas Vedran poznavao. Ovo nisu navijaci koji zasluzuju bolji klub. Ovo su navijaci kojima je ova uprava dobar partner.
Sram nas bilo, sve nas.![]()
Uopste ne idem na utakmice nashe lige, danas odem iz nekog postovanja i vidim veliku sramotu. Malac neki nema mozda 14-16 godina ganja zastitara i udara ga nogom, a ovaj mu ne smije nishta jer iza njega masa trci![]()
![]()
Jadno i bijedno
bjelave wrote:Boca s obzirom da si sam priznao da si navijac zeljA nije jasno sta radis na ovom topicu.
Haj sad fino razguli.
Ne treba nam tvoja podrska i tvoje supljo pametovanje kao i polovno drumsko moralisanje.
Molim administraciju da radi svoj posao i otkloni provokatore sa ove teme
sto se tice povrijedjenih,oni koji su uletili,oni su rizikovali i oni me ne zanimaju-LIBERO- wrote:
Na kraju,nadam se da nema tesko ovrijedjenih navijaca,momaka iz jedinice osiguranja,policajaca i nadam se da se vise nece ponavljati ovakvo nesto,a prije svega da nece biti potrebe za tim.
Ne mogu suspendovati navijace, samo stadion. Ako tako bude, nema ulaska nikome...moderator wrote:Teoretski, ako suspenduju stadion sto se navijaca tice, postoji li neka zvrcka da ga prebacimo na Grbavicu?samo_ovaj_put wrote:dragi i posteni moderatoru,niko taj derbi nece moci gledati uzivo
tek snimka na vogosci 2 sata nakon tekme
Ovaj grad zivi za derbi, ta nece valjda djavla svijecom traziti?
Ako suspenduju navijace, da li bi to vazilo samo za Hz ili i za TM?
mislim da je mijenjanje stadiona nemoguce,osim ako se pokaze da stadion nije uslovan za igranje nakon ovog jurisa danasmoderator wrote:Teoretski, ako suspenduju stadion sto se navijaca tice, postoji li neka zvrcka da ga prebacimo na Grbavicu?samo_ovaj_put wrote:dragi i posteni moderatoru,niko taj derbi nece moci gledati uzivo
tek snimka na vogosci 2 sata nakon tekme
Ovaj grad zivi za derbi, ta nece valjda djavla svijecom traziti?
Ako suspenduju navijace, da li bi to vazilo samo za Hz ili i za TM?
To je trebalo eskalirati danas!?2005 wrote:Po kome vi bolan pljujete ba? Po navijačima koji 5 godina trpe neviđenu represiju od strane istih tih zaštitara i policije, koji čitav život kisnu, ginu, idu po raznim selima da bi gledali kako im Sarajevo gubi, po kojima se podmeću krivice za sve loše što se dešava u ovoj državi.Admir_1984 wrote:DaTheOnlyOne wrote:SRAM NAS BILO!
Sve je danas bilo za Vedrana... Ako jedna karika nije smjela biti losa danas - to smo MI. Ovo nisu navijaci koje je nas Vedran poznavao. Ovo nisu navijaci koji zasluzuju bolji klub. Ovo su navijaci kojima je ova uprava dobar partner.
Sram nas bilo, sve nas.![]()
Uopste ne idem na utakmice nashe lige, danas odem iz nekog postovanja i vidim veliku sramotu. Malac neki nema mozda 14-16 godina ganja zastitara i udara ga nogom, a ovaj mu ne smije nishta jer iza njega masa trci![]()
![]()
Jadno i bijedno
Sve to je eskaliralo danas, svima je ovoga preko glave, danas je puklo i ovo su ONI zaslužili, dosta je više!
Otkud ti to? Kada je odgodjena, od strane koga i kada je to novi datum?samo_ovaj_put wrote:skupstina je odgodjena