Kosarkaska reprezentacija BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
motorola01
- Posts: 4147
- Joined: 28/04/2011 13:27
#3426 Re: Reprezentacija BiH
Pobijedise mladi 
Last edited by motorola01 on 18/08/2012 20:20, edited 1 time in total.
- Mali_Vuk
- Posts: 6289
- Joined: 26/09/2008 16:34
#3427 Re: Reprezentacija BiH
ALllleeeee

Bravo momci, bravo i za našeg selektora, legendu!!
Bravo momci, bravo i za našeg selektora, legendu!!
Last edited by Mali_Vuk on 18/08/2012 20:21, edited 1 time in total.
-
Vodja uvale
- Posts: 596
- Joined: 08/04/2012 02:49
#3428 Re: Reprezentacija BiH
Jel' to umalo nisu pogodili za pobjedu???smijesni_ste wrote:Pffffffffffffffff
- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#3429 Re: Reprezentacija BiH
vile su nas pronosale na kraju, Damjanović oba slobodna fulio 
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3430 Re: Reprezentacija BiH
Mladi su pobijedili !!!!!!!!!!!!!!
Ovo je bila ludnica na kraju... 64-63 !!!!
Bravo ljudiiii !
Ovo je bila ludnica na kraju... 64-63 !!!!
Bravo ljudiiii !
- Tahta
- Posts: 896
- Joined: 22/01/2008 18:28
#3431 Re: Reprezentacija BiH
kokoš mesa spade sa mene 64:63

- Bayern-Munchen
- Posts: 50
- Joined: 24/11/2011 22:13
#3432 Re: Reprezentacija BiH
Čestitke mladim reprezentativcima na pobjedi.
Na kraju ipak 64-63 za naše
.
Na kraju ipak 64-63 za naše
- ufo
- Posts: 62
- Joined: 01/09/2011 10:27
- Location: Tako blizu, a tako daleko...
#3433 Re: Reprezentacija BiH
Znaci A Divizija?
Beton
Beton
- PapeSusic
- Posts: 611
- Joined: 01/08/2012 14:10
#3435 Re: Reprezentacija BiH
Znaci A divizija. Sto se uopste igra finale? Jer u pitanju kakva novcana nagrada ili ce utakmica bit cisto revijalna?
- amoninan
- Posts: 3948
- Joined: 11/11/2010 21:06
- Location: echoplex
#3436 Re: Reprezentacija BiH
Bravo momci! A divizija osigurana, idemo osvojiti ovo 
-
smijesni_ste
- Posts: 6330
- Joined: 09/10/2009 16:46
#3437 Re: Reprezentacija BiH
Pa evo...dovoljno je samo od sebe kad pogledaš ...mislim znam da si vidio i sam, al et:DVodja uvale wrote:Jel' to umalo nisu pogodili za pobjedu???smijesni_ste wrote:Pffffffffffffffff![]()
![]()
00:00 [ENG] D. Orija - 3pt jump shot missed
00:01 [BIH] S. Damjanovic - free throw missed. D. Orija - defensive rebound (1 REB)
00:01 [BIH] S. Damjanovic - free throw missed
Last edited by smijesni_ste on 18/08/2012 20:23, edited 1 time in total.
-
motorola01
- Posts: 4147
- Joined: 28/04/2011 13:27
#3438 Re: Reprezentacija BiH
Teletovic zasad 26 koseva. Ici ce i preko 40 veceras..
Last edited by motorola01 on 18/08/2012 20:23, edited 1 time in total.
- Arteta
- Posts: 6740
- Joined: 24/09/2011 11:59
- Location: Tamni Vilajet
#3439 Re: Reprezentacija BiH
Bravo momci.
- amoninan
- Posts: 3948
- Joined: 11/11/2010 21:06
- Location: echoplex
#3440 Re: Reprezentacija BiH
ma to je bio šut s koša na koš
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3441 Re: Reprezentacija BiH
Šta se ovi seniori muče ?!
Ostavim ih na +7, vratim se, a ono samo +1.
Ostavim ih na +7, vratim se, a ono samo +1.
- Arteta
- Posts: 6740
- Joined: 24/09/2011 11:59
- Location: Tamni Vilajet
#3442 Re: Reprezentacija BiH
Mogu samo misliti kako je taj sutiraosmijesni_ste wrote:
Pa evo...dovoljno je samo od sebe kad pogledaš ...mislim znam da si vidio i sam, al et:D
00:00 [ENG] D. Orija - 3pt jump shot missed
00:01 [BIH] S. Damjanovic - free throw missed. D. Orija - defensive rebound (1 REB)
00:01 [BIH] S. Damjanovic - free throw missed
-
manki
- Posts: 2075
- Joined: 24/12/2003 00:00
- Location: Sarajevo
#3443 Re: Reprezentacija BiH
Jesu ovo mladi pobijedili???

- Arteta
- Posts: 6740
- Joined: 24/09/2011 11:59
- Location: Tamni Vilajet
#3444 Re: Reprezentacija BiH
Avdibegovic,Naletilic i Mitrovic su izgleda dzaba dosli 
- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#3445 Re: Reprezentacija BiH
Ko Kecman birvaktileArteta wrote:Mogu samo misliti kako je taj sutiraosmijesni_ste wrote:
Pa evo...dovoljno je samo od sebe kad pogledaš ...mislim znam da si vidio i sam, al et:D
00:00 [ENG] D. Orija - 3pt jump shot missed
00:01 [BIH] S. Damjanovic - free throw missed. D. Orija - defensive rebound (1 REB)
00:01 [BIH] S. Damjanovic - free throw missed
Ne bih ja to podcjenjivao
-
Vodja uvale
- Posts: 596
- Joined: 08/04/2012 02:49
#3446 Re: Reprezentacija BiH
Samo da seniori uzmu ovo, pa makar i 1 razlike..
A onda u punoj dvorani dobit vrlo-dobru reprezentaciju Gruzije.
A onda u punoj dvorani dobit vrlo-dobru reprezentaciju Gruzije.
- Koshpa
- Posts: 4931
- Joined: 20/05/2007 19:59
- Location: Sarajevo
#3447 Re: Reprezentacija BiH
Malo ne kontam ovo, mladi dobili Engleze a po web stranici igraju za 3. mjesto ??? a Engleska u finalu 
- ufo
- Posts: 62
- Joined: 01/09/2011 10:27
- Location: Tako blizu, a tako daleko...
#3448 Re: Reprezentacija BiH
Jos jedan dokaz kakvu katastrofalnu odbranu imamo...primamo 50 peona za poluvrijeme od velesile Holandije!?
- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#3449 Re: Reprezentacija BiH
Holandija ima čak 8 strijelaca, mi samo 6, Mašić mora dati koji koš ako mislimo pobijediti
-
bosnjo89
- Posts: 277
- Joined: 06/07/2012 19:05
#3450 Re: Reprezentacija BiH
masic je covjek koji nikako ne zasluzuje dres BiH.p206 wrote:Holandija ima čak 8 strijelaca, mi samo 6, Mašić mora dati koji koš ako mislimo pobijediti
- igra mu je katastrofalna
- covjek izjavljuje kako ce "razmisliti" da li da igra za BiH
