Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3426 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Raigor Stonehoof wrote: 20/09/2021 12:48
Logovan wrote: 20/09/2021 12:46 Alfa Modriča u kupu. Rutinski 0:2 i super. :thumbup:
Rutinski smo i Leotar trebali dobit :run:
Ovi su slabiji haha :mrgreen:

https://www.klix.ba/sport/nogomet/prvi- ... /210920073
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#3427 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Raigor Stonehoof »

Opsaasaaaa
Udruženje navijača FK Sarajevo - Horde zla objavilo je da se na jučerašnjoj vanrednoj Skupštini kluba desio značajan pomak koji je vezan za zahtjeve o ostavkama direktorice Sabrine Buljubašić i predsjednika Skupštine Valentina Ilievskog.

Iako detalji nisu precizirani, saznajemo da će Ilievski biti razriješen funkcije koju je obavljao, dok bi se slično trebalo desiti i s Buljubašić, kojoj su novi većinski vlasnici FK Sarajevo - američki biznismen bh. porijekla Ismir Mirvić i malezijski milijareder Vincent Tan prema svemu sudeći "okrenuli" leđa nakon zahtjeva navijača.
Bravo Ismire !!!!! :thumbup: :thumbup:
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#3428 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Karikaturist »

Dosta ih je fkt. Treba svjeze krvi.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#3429 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Pitar sa Kariba »

Otvori se klub prema navijacima! :thumbup:
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3430 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Pitar sa Kariba wrote: 20/09/2021 14:18 Otvori se klub prema navijacima! :thumbup:
Odjednom se otvori, počeli puhati drugi vjetrovi. :D
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#3431 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kakaljin »

Pitar sa Kariba wrote: 20/09/2021 14:18 Otvori se klub prema navijacima! :thumbup:
sad i navijaci trebaju pokazati i uclanisti se u klub da nas bude petocifren broj clanova. Da pokazemo da nas najvise ima

Eto besplatan je ulaz na sjever za derbi
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#3432 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Pitar sa Kariba »

Tacno, uzajamno mora biti!♥️
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#3433 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by internazionale »

Generalno je narod, a posljedično i navijači, sve više raspamećen.
Pada se pod uticaj srbije, navijačke furke, u narodu i omladini i muzičke furke, oblačenje i dr...
Ono draže ti tuđe govno nego tvoja torta

Konkretno u klubu se izboriš za donatora da imaš redovan dotok sredstava ali te iznevjere dvije garniture ljudi u upravi. Ljudima je preko glave tih nekih eksperata, planova, iskoraka... a ono kad malo prodrmaš zamalo putem željezničara

Ovo su po meni 2 glavna uzroka pada kvaliteta fudbala (a i sporta uopšte) i pada zainteresovanosti ljudi za isti
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#3434 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Anquilla »

Sve super potezi, za svaku pohvalu :thumbup:

Nadam se da ce Sabrina otici sto prije, i da obavlja fantastican posao, sto svakako nije slucaj, generise previse negativne energije, vrijeme joj je da nastavi negdje drugo.
Vjerovatno je Ilievski vec otisao, pretpostavljam da oni vise involvirani znaju zasto se insistiralo i na njegovom odlasku, obzirom da obavlja prilicno neopeartivnu funkciju.

U svakom slucaju, klub pocinje novu eru u odnosu s navijacima, puno pozitivniju od ove sada (sto i nije tesko :)).
Registarska oznaka
Posts: 1078
Joined: 20/04/2015 12:53

#3435 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Registarska oznaka »

Jos derbi da dobijemo, i opet necu moci da zaboravim kiks protiv leotara.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#3436 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Grean »

Ja bih jos sacekao da vidim to otvaranje prema navijacima.

Sto se Sabrine tice ona ih je i namamila nazad kako kazu. Taj joj se plus ne moze zanemariti. Ne kazem da je amnestira za greske koje je pravila, ako ih je ona pravila a glavna i jedina greska je bila rasipanje para sto je dovelo klub na koljena kad je neko zavrnuo pipu. Tu odgovornost treba utvrditi.

Sto se navijaca tice ovo je i dalje sramota, 00003734 AKTIVNIH ČLANOVA

...ali ima i do kluba te njegove netransparentnosti u komunikaciji sa navijacima. Opet ne znam do koga je. Imali su onu konferenciju kad je zagustilo sto je bilo za svaku pohvalu ali i to su imali jednom i nikad vise. Opet se treba vidjeti do koga je, cisto sumnjam da su investitori i prosli i ovi novi/stari povratnici to trazili od uprave. Moguce ali treba da se zna.

Sto se Sablica tice, on ako ne dovede Evropu u pitanje po meni treba da ostane. Veliki pomak u uvodjenju mladih igraca a svi se kunu da je to put naprijed da ne bi rasipali na kapitalce i uz to imao je dosta objektivnih problema.
Registarska oznaka
Posts: 1078
Joined: 20/04/2015 12:53

#3437 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Registarska oznaka »

Mozda napokon trebamo i mi navijaci da pokazemo da smo spremni da se promjnimo, kao i uprava.

Sramota da nas nema vise od hiljadu protiv Leotara.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#3438 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by mirza_15 »

Registarska oznaka wrote: 20/09/2021 19:30 Mozda napokon trebamo i mi navijaci da pokazemo da smo spremni da se promjnimo, kao i uprava.

Sramota da nas nema vise od hiljadu protiv Leotara.
Realno, petak, po onakvom vremenu, uz sve što prati klub i samu ligu u posljednje vrijeme... Koševu fali jedna natkrivena tribina, a ima i niz drugih stvari koje dovode i publiku i članove. Rezultati, protivnik, vrijeme, igra, termin igraju veliku ulogu. Ima još toga poput marketinga, neke ponude na Koševu prije, u toku (na poluvremenu) i poslije utakmice. Mogu pare da se uzmu i na drugim stvarima pored karata, a da ti ta ponuda koju ćeš naplatiti poveća broj gledalaca. Ali prije svega treba natrkiti jednu tribinu. Ma pola zapada da natkriju bio bi dobar početak.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#3439 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Grean »

mirza_15 wrote: 20/09/2021 19:57
Registarska oznaka wrote: 20/09/2021 19:30 Mozda napokon trebamo i mi navijaci da pokazemo da smo spremni da se promjnimo, kao i uprava.

Sramota da nas nema vise od hiljadu protiv Leotara.
Realno, petak, po onakvom vremenu, uz sve što prati klub i samu ligu u posljednje vrijeme... Koševu fali jedna natkrivena tribina, a ima i niz drugih stvari koje dovode i publiku i članove. Rezultati, protivnik, vrijeme, igra, termin igraju veliku ulogu. Ima još toga poput marketinga, neke ponude na Koševu prije, u toku (na poluvremenu) i poslije utakmice. Mogu pare da se uzmu i na drugim stvarima pored karata, a da ti ta ponuda koju ćeš naplatiti poveća broj gledalaca. Ali prije svega treba natrkiti jednu tribinu. Ma pola zapada da natkriju bio bi dobar početak.
Htjedoh isto napisati.

Samo bih dodao, Kosevu fali da nije Kosevo. Mislim da je utopija da ce ikad biti ono sto bi mi zeljeli i zato mi je zao sto se odustalo od drugih, inicijalnih ideja, prije svega koncesiji zemlje iza Zetre.

Do sad smo zavidili Celiku (vidjeli smo kako je grmilo kad smo bili domacini tamo), sad i Zelji a sutra i Velezu, kad zavrse natkrivanje. Uvrstio bih tu i SB.

Sve stadioni bez atletske i svi vecim dijelom natkriveni izuzev stadiona Rodjeni.
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#3440 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kakaljin »

Registarska oznaka wrote: 20/09/2021 19:30 Mozda napokon trebamo i mi navijaci da pokazemo da smo spremni da se promjnimo, kao i uprava.

Sramota da nas nema vise od hiljadu protiv Leotara.
Sramota je da nas nema ni 4000 clanova voljenog kluba.

Treba ovo puno bolje od strane navijaca da pokazemo da volimo klub
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3441 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

SVI, SVI, SVI!





F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#3442 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by F&N »

Maloprije gledam najavu za neku utakmicu Celtic FC u Ligi prvaka na Areni kad u najavnoj spici gol Tatara na Celtic parku ili kako im se vec zove stadion. 8-)
duffy_duck
Posts: 1559
Joined: 27/04/2018 09:07

#3443 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by duffy_duck »

Fanimo Lazić i Ševelj će biti spremni za derbi SJEVER SPREMA SPEKTAKL.
ŠTA VAM JOŠ TREBA ZA DOLAZAK NA SJEVER I KOŠEVO MOŽDA MOLBA?
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#3444 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Raigor Stonehoof »

Moze molba pls
User avatar
shbc
Posts: 3770
Joined: 20/07/2012 12:13

#3445 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by shbc »

Raigor Stonehoof wrote: 21/09/2021 09:32 Moze molba pls
Ovjerena kopija sa placenom taksom. Hvala
Registarska oznaka
Posts: 1078
Joined: 20/04/2015 12:53

#3446 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Registarska oznaka »

Deka, kafa, sendvic i sok :lol:
last mohicans
Posts: 18285
Joined: 09/08/2012 23:19

#3447 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by last mohicans »

To s dekom fakat bi bio dobar marketinski trik. Napraviti one male dekice kao u avionu, brodu, sa logom kluba. Dati neku pristupacnu cijenu,isle bi ko halva.
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#3448 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kakaljin »

last mohicans wrote: 21/09/2021 10:41 To s dekom fakat bi bio dobar marketinski trik. Napraviti one male dekice kao u avionu, brodu, sa logom kluba. Dati neku pristupacnu cijenu,isle bi ko halva.
To bi bilo extra stvar
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#3449 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Karikaturist »

Ne znam kako sjever kani napraviti spektakl kad je brojnost upitna do bola..
Inace, ove ako ne mozemo dobiti pisaj nas.
Benjamin1994
Posts: 149
Joined: 26/10/2015 02:19

#3450 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Benjamin1994 »

Braćo svi smo mi djeca sjevera, neko ima 25/30/35/40, neki od nas smo oženjeni godinama, imamo djecu, nismo bili na sjeveru godinama, ALI svi smo počeli na sjeveru! Svi se sjećamo godina kad je bio pun sjever protiv želje,borca,zrinjskog,sirokog, kad nas je na prosjecnim utakmicama bilo 3000. Svi se sjećamo kad smo zarili i palili kako kod kuće tako i na strani! Generacije nove dolaze, mijenja struktura kako u klubu tako na tribini, državi itd. Prvi ja godinama nisam bio na sjeveru ALI osjećam da sutra moram biti na tribini na kojoj sam počeo, osjećam da moram podržati te momke, ma koliko ih malo bilo i koliko mladi bili, zaslužili su našu podršku! Trebamo pokazati ko je bio i ostao najjači u državi i da mi to još uvijek možemo i jesmo i hoćemo! Sutra se sprema spektakl i moramo svi biti ko jedno i napuniti sjever što je više moguće! Ti koji razmišljaš da li bi uopšte došao na utakmicu, ti koji ćeš doći a u dilemi si na koju tribinu da ideš odgovor je samo jedan
SVI NA SJEVER!
Post Reply