Crna hronika BH cesta

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
drug_profi
Posts: 65429
Joined: 16/07/2012 16:00

#3426 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drug_profi »

Naslovnica wrote:
drug_profi wrote:
Naslovnica wrote: Ako su meni slagali visočaci....
Nije vrijeme za šegu, ali ovo je crni humor...
Nije mi bila namjera da zbijam bilo kakvu šalu niti crni humor, samo sam prenio ono što su mi ovi momci iz Visokog sa kojima radim rekli.
Nebitno.
Ma nisi me razumio.

Rečenica koja počinje sa "Ako su meni slagali visočaci...", koji su u stereotipu koji vlada - rođeni lažovi i prevaranti... zvuči kao crni humor.
Naslovnica
Posts: 35461
Joined: 20/03/2013 15:38

#3427 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Naslovnica »

Sorry, ne skontah na prvu, stariji čovjek.
Elem, imam dosta visočaka oko sebe, OK ljudi, ne volim stereotipe.
Osim one za istočnjake. I sandžaklije.
8-)
NediM17
Posts: 26450
Joined: 05/11/2009 11:49

#3428 Re: Crna hronika BH cesta

Post by NediM17 »

Visocaci hoce slagati, Visocani jok. :D
Hebo li vas Senahid.
Naslovnica
Posts: 35461
Joined: 20/03/2013 15:38

#3429 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Naslovnica »

NediM17 wrote:Visocaci hoce slagati, Visocani jok. :D
Hebo li vas Senahid.
Zalibo me za Senahida&co.
:lol:
Umene mi u fameliji vazda govorili "visočaci", tako i ja.
NediM17
Posts: 26450
Joined: 05/11/2009 11:49

#3430 Re: Crna hronika BH cesta

Post by NediM17 »

Mora da su ti u famEliji focaci. :lol:
Naslovnica
Posts: 35461
Joined: 20/03/2013 15:38

#3431 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Naslovnica »

NediM17 wrote:Mora da su ti u famEliji focaci. :lol:
Ma jok ba, autohtone Sarajlije od Bihaća i Stare Hercegovine, fifti fifti.
NediM17
Posts: 26450
Joined: 05/11/2009 11:49

#3432 Re: Crna hronika BH cesta

Post by NediM17 »

Pa dobro sam ja, Foca jest stara Hercegovina. :thumbup:
Naslovnica
Posts: 35461
Joined: 20/03/2013 15:38

#3433 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Naslovnica »

NediM17 wrote:Pa dobro sam ja, Foca jest stara Hercegovina. :thumbup:
Moji su iz još starije.
8-)
NediM17
Posts: 26450
Joined: 05/11/2009 11:49

#3434 Re: Crna hronika BH cesta

Post by NediM17 »

E jbg. to je danas inostranstvo.
Naslovnica
Posts: 35461
Joined: 20/03/2013 15:38

#3435 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Naslovnica »

NediM17 wrote:E jbg. to je danas inostranstvo.
:thumbup:
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#3436 Re: Crna hronika BH cesta

Post by basicm »

Naslovnica wrote:
NediM17 wrote:Visocaci hoce slagati, Visocani jok. :D
Hebo li vas Senahid.
Zalibo me za Senahida&co.
:lol:
Umene mi u fameliji vazda govorili "visočaci", tako i ja.
Iskreno, i kod mene se kaze visocaci, za visocane cuo ovdje. Ali postujem.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#3437 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

foĆak,visoĆak sve je to isto :lol:
NediM17
Posts: 26450
Joined: 05/11/2009 11:49

#3438 Re: Crna hronika BH cesta

Post by NediM17 »

bitanga_sa_otesa wrote:foĆak,visoĆak sve je to isto :lol:
U pet deka, varaju jedni, varaju drugi, samo nek je posteno pa ko koga zajebe.
A focaka skoro da vise i nema, sad su i oni sarajevci, jel se tako kaze pravilno.
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#3439 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Bakir1 »

Da Vas jebli visocaci :mrgreen:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#3441 Re: Crna hronika BH cesta

Post by amar1994 »

joj debila mentalno nesposobnih,ovakvima sto idu u kontra smjer bi smrtnu kaznu propisao(a ako su mentalno zaostali,onda doktorima na sistemackom pregledu) :run:
Naslovnica
Posts: 35461
Joined: 20/03/2013 15:38

#3442 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Naslovnica »

Ovaj je jedino mogao ili s Petrolove pumpe da ga svinta, ili je ušao u pogrešan smjer tamo na nadvožnjaku na ulazu u Blažuj iz pravca Ajliđe.
Ovo drugo mi je izglednija opcija, ali ne mogu da shvatim da je mogao preći toliki put da ne skonta da ide u pogrešnom smjeru.
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#3443 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Ned071 »

ne znas ko je gori, ovaj sto je usao u kontra smjer ili novinar koji napise da polo leti
Emir92
Posts: 307
Joined: 13/01/2011 15:31

#3444 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Emir92 »

Momak je udario u kamion i okreno se udario je i u ogradu sastrane, prosao sam kraj sudara. Sleper je malo nise na pumpi stao da se skloni da auta mogu prolaziti. Nije vozio u suprotnom smijeru kao sto je avaz napisao.
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#3445 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Travnički Noćni Šetač »

I bilo mi je sumnjivo to za kontra smjer... zato sam i postavio obe vijesti... okrenuo se od udarca....
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#3446 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Travnički Noćni Šetač »

Ned071 wrote:ne znas ko je gori, ovaj sto je usao u kontra smjer ili novinar koji napise da polo leti
a nije novinarima to prvi put... hajd što auta lete ali vrše i slijetanje:

https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/51 ... voje-djece
User avatar
drug_profi
Posts: 65429
Joined: 16/07/2012 16:00

#3447 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drug_profi »

Nije to. Samo opeli mogu da lete.
Tako meni zena cesto kaze "kud letis!"

Doduse ja sam oduvijek htio biti pilot.
User avatar
drug_profi
Posts: 65429
Joined: 16/07/2012 16:00

#3450 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drug_profi »

Bogami muha ti prespavo danas.
Mo ovo već obradili.
I nije po svemu sudeći naslov tačan. Auto se nakon sudara okrenulo za 180°.
Post Reply