Ma nisi me razumio.Naslovnica wrote:Nije mi bila namjera da zbijam bilo kakvu šalu niti crni humor, samo sam prenio ono što su mi ovi momci iz Visokog sa kojima radim rekli.drug_profi wrote:Nije vrijeme za šegu, ali ovo je crni humor...Naslovnica wrote: Ako su meni slagali visočaci....
Nebitno.
Rečenica koja počinje sa "Ako su meni slagali visočaci...", koji su u stereotipu koji vlada - rođeni lažovi i prevaranti... zvuči kao crni humor.
