Lapsus, mislio sam na popis, da li si upisan u gradjane BiH, a po principu provjere prijave za izbore!VjecitiStudent wrote:2013. nije bilo izbora.shake69 wrote:Imam jedno jednostavno pitanje. Može li se negdje provjeriti jesi li popisan na izborima 2013 godine, nešto kao registracija za izbore? Postoji li takvo što? Hvala.
Da li si registrovan za izbore ove godine, možeš ovdje provjeriti
http://izbori.ba/Default.aspx?CategoryI ... ng=3&Mod=0
Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
- shake69
- Posts: 7601
- Joined: 18/06/2011 01:21
- Location: Soukbunar
#3426 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
-
dezurni_ucenik
- Posts: 12183
- Joined: 27/05/2008 12:14
-
Fudo387
- Posts: 21793
- Joined: 24/01/2015 19:44
#3428 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Opa, fasista velis?kolegione wrote:Kakav mali fasistaFudo387 wrote:Umjesto da se pripremaju za vremena koja dolaze, asimiliraju, sunete...oni se kmeze i zanovijetaju.
Pa sta's sutra kad Bosnja bude 80%, a prije ili kasnije hoce, ku's onda?![]()
Jel postanes fasista, kad te maltretira raja u mahali ili kako ?
Pa to ti Bojan Bajic predvidja, Nasa Stranka, liberal, kosmopolita...you know, Gratz Muhamed.
-
Trebam te
- Posts: 2006
- Joined: 26/10/2010 13:53
#3429 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Pozitivna stvar, Trnovo se rijesi SDP
)) hahaha
http://www.avaz.ba/clanak/244412/rezult ... ija-u-fbih
http://www.avaz.ba/clanak/244412/rezult ... ija-u-fbih
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#3430 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Hoš da ti posudim svoje aparate? Skoro sam izašo iza stanja šoka i nevjerice od jučermO k3 wrote:Huh sada cu da zaplačem , izvini zakmečimcyprus wrote:Fan sam Brkana isto kolik i tebemO k3 wrote:Moj labude
Brkane jesi ti to ?
I polako se prilagođavam... Već sam počeo selamat po komšiluku
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#3431 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Puno ih se nije popisalo ovdje govorim o Bošnjacima koje ja znam , nisu imali vremena ili sličnotitinho wrote:Ima li neko bilo kakve podatke , da li mozemo naci popis u svedskoj pa da vidimo dal ima na popisu bosanaca. Evo primjer wikipedije koja kaze u svedskoj 55.000 bosanaca, i onda se desi utakmica svedska-bosna i na stadionu bude 30.000 bosanaca. Dal je moguce da na utakmicu dodje 60% bosnaaca iz cijele Svedske ??? ne bas, njemacka sa 155.000 bosanaca na utakmicu dodje 35.000 u frankfurt ? znaci svaki 3 otisao na utakmicu ? ja znam 10 bosanaca iz njemacke i niti jedan nije isao.VjecitiStudent wrote:Kolege demografi-amateri, na stranu više balkanska, nacionalna prepucavanja, koliko nas zaista živi u BiH, koliko nas ima u dijaspori?
Zvanični popisni podaci su sljedeći:
BiH: 3.531.159 stanovnika
izvan BiH živi: 137.207 državljana BiH
Šta kažu ostale baze podataka?
iako nemam nikakve podatke na osnovu kojih mogu vrsiti procjene, ove broje od 30 000 u svedskoj ili 155.000 u njemackoj su za mene smijesne.
Ali me čudi podatak 51% Bošnji , 53% pričaju bosanski ... Kako to
-
kolegione
- Posts: 1385
- Joined: 28/09/2013 02:29
#3432 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Velim ukoliko ti pozivas na obaveznu asimilaciju ne Bosnjackog zivlja, a za takvo sto nema sankcije ja mislim da su te maltretirali kao malog i mislim da bi meni sa Bistrika isao na Maltu po cigareFudo387 wrote:
Opa, fasista velis?![]()
Pa to ti Bojan Bajic predvidja, Nasa Stranka, liberal, kosmopolita...you know, Gratz Muhamed.
P.S. Ne interesuje politika ova svagdasnja.
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#3433 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
@ kipar de skloni mi se sa puta , od tebe ne vidim drugi sta pišu
Ps: čuvaj aparate treba ce ti za par godina ponovo 56%
Ps: čuvaj aparate treba ce ti za par godina ponovo 56%
-
detroit-mercy
- Posts: 16986
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#3434 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Sta kazu koliko je pedera popisano 
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#3435 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
SANU samo nije jasno zasto bosnjaci zele pricati strani jezikdesni wrote: Sjoo nemate vi vise sta prozivati SANU
Ne mere to bit dok Beograd ne dozvoli Banja Luci da prihvati da žive u državi u kojoj je preko 50% Bošnjaka i 53 % stanovnika koji govore bosanski a za koji je opet SANU dala sebi za pravo da utvrdi da ne postoji.Mamu im fašističku nikad nas neće ostavit na miru.
Na istoj liniji su i intelektualci koji ovdje ubjeđuju da si isti kao fašista koji ti negira pravo na postojanje jer se boriš protiv fašizma
![]()
Ali na kraju krajeva to je najviše 10 ili 15 forumaša od kojih je trećina tu samo da provocira bolesnici koji su tu da liječe svoje komplekse,trećina po zadatku a trećina se zahebava jer im je dosadno
-
Fudo387
- Posts: 21793
- Joined: 24/01/2015 19:44
#3436 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Auffff...mocno.kolegione wrote:Velim ukoliko ti pozivas na obaveznu asimilaciju ne Bosnjackog zivlja, a za takvo sto nema sankcije ja mislim da su te maltretirali kao malog i mislim da bi meni sa Bistrika isao na Maltu po cigareFudo387 wrote:
Opa, fasista velis?![]()
Pa to ti Bojan Bajic predvidja, Nasa Stranka, liberal, kosmopolita...you know, Gratz Muhamed.PONOSNI BOSNJAK sam ja a ne Pička Bakirova
P.S. Ne interesuje politika ova svagdasnja.
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#3437 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Čisto logički gledano, više bi te trebalo čuditi kako to da je bosanskog 53%, a Bosanaca 2%mO k3 wrote:Ali me čudi podatak 51% Bošnji , 53% pričaju bosanski ... Kako to
Šala mala
- Dozer
- Posts: 32995
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#3439 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Sreca je pa si daleko, ko bi sad po ovoj vrelini po cigareFudo387 wrote:Auffff...mocno.
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#3440 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
tOsnjicom ga fudoFudo387 wrote:Auffff...mocno.kolegione wrote:Velim ukoliko ti pozivas na obaveznu asimilaciju ne Bosnjackog zivlja, a za takvo sto nema sankcije ja mislim da su te maltretirali kao malog i mislim da bi meni sa Bistrika isao na Maltu po cigareFudo387 wrote:
Opa, fasista velis?![]()
Pa to ti Bojan Bajic predvidja, Nasa Stranka, liberal, kosmopolita...you know, Gratz Muhamed.PONOSNI BOSNJAK sam ja a ne Pička Bakirova
P.S. Ne interesuje politika ova svagdasnja.
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#3441 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Ne, BiH je razjebana drzavaConnaisseur Karlin wrote:
sad u BiH postoji ketegorija: ETNICKE NACIJE![]()
BiH je nedovrsena drzava!
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#3442 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
E to iskreno cijenim u svemu ovome jadu i pored sveg ovoga kmečanja nisi izgubio humorcyprus wrote:Čisto logički gledano, više bi te trebalo čuditi kako to da je bosanskog 53%, a Bosanaca 2%mO k3 wrote:Ali me čudi podatak 51% Bošnji , 53% pričaju bosanski ... Kako to
Šala mala
-
kolegione
- Posts: 1385
- Joined: 28/09/2013 02:29
#3443 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Auffff...mocno.Fudo387 wrote:
Velim ukoliko ti pozivas na obaveznu asimilaciju ne Bosnjackog zivlja, a za takvo sto nema sankcije ja mislim da su te maltretirali kao malog i mislim da bi meni sa Bistrika isao na Maltu po cigarePONOSNI BOSNJAK sam ja a ne Pička Bakirova
P.S. Ne interesuje politika ova svagdasnja.
Hajmo probati iskulirati, toliko o tome, i ti nekome prijetis asimilacija sunecenje bla bla...
Nemoj biti fasista zivi svoj zivot ko covjek
Jer nisi hrabar da to radis, a ni pametan da druge gurnes u vatru.
- Dozer
- Posts: 32995
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
#3444 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
I nastavljaju je razjebavat...
- GeeTnT
- Posts: 5738
- Joined: 06/01/2015 10:15
- Location: ...u krompiru
#3445 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Cekaj malo....zasto si u šoku i nevjerici? Zbog rezultata ili zbog nedostatka balvana na putevima kao revolt na poslednje dogadjaje?cyprus wrote: Skoro sam izašo iza stanja šoka i nevjerice od jučer![]()
I polako se prilagođavam... Već sam počeo selamat po komšiluku
Vidis ja sam davno shvatio da ce BiH, Bosnjaci, ARBiH, Alija....pa sve do repke BiH biti krivi za sve...Zar nisi nikad cuo kako se u entietu zbog prevrnute case opsuje Alija, a u ´afisovom okruzenju i Allah...dovoljno je da pjena iz piva izadje i eto ga...razlog da se spomene nesto sveto Bosnjacima..
Kmecanje je mila majka sta bi sve vi napisali samo da se ne sankcionise....
-
Fudo387
- Posts: 21793
- Joined: 24/01/2015 19:44
#3446 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Nista torbicom,mO k3 wrote: tOsnjicom ga fudo
Samo procentom, u vugla.
- maraccana
- Posts: 1140
- Joined: 10/08/2015 05:17
#3447 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Fašizam, uzeo nam dušu, uzeo nam sve...

- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#3448 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Hajmo probati iskulirati, toliko o tome, i ti nekome prijetis asimilacija sunecenje bla bla...kolegione wrote:Auffff...mocno.Fudo387 wrote:
Velim ukoliko ti pozivas na obaveznu asimilaciju ne Bosnjackog zivlja, a za takvo sto nema sankcije ja mislim da su te maltretirali kao malog i mislim da bi meni sa Bistrika isao na Maltu po cigarePONOSNI BOSNJAK sam ja a ne Pička Bakirova
P.S. Ne interesuje politika ova svagdasnja.
Nemoj biti fasista zivi svoj zivot ko covjek
Jer nisi hrabar da to radis, a ni pametan da druge gurnes u vatru.[/quote]
Ko je bre pretio , imam druga svabu u svojo 35 godini na um mu palo hoće Chunu Cabrio i osuneti se čovjek , kaže meni žena nikad sretnija
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#3449 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Nije puno ostalo, a kasnije kad sve razjebu...nekima se bas istorija ponavlja.Dozer wrote:I nastavljaju je razjebavat...
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#3450 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Fudo387 wrote:Nista torbicom,mO k3 wrote: tOsnjicom ga fudo
Samo procentom, u vugla.
51%. Ili 53% sta vise boli ?

