Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...
Moderators: Charuga , Tomahawk11
5korpus
Posts: 1186 Joined: 24/07/2015 14:45
Post
by 5korpus » 26/09/2015 22:51
Samo da jebem mrtvu familiju Begicu,Bakovicu i svim komisijama u savezu.
Pa dokle ce ici ovo velicanje ratnih zlocinaca i dokle ce se lizati guzica klubovima iz RS-a
Kad ce jednom stisnuti muda i kazniti ih sa 15000 KM?!
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698 Joined: 26/08/2007 17:10
Post
by Charuga » 27/09/2015 16:15
Željo nastavlja sa "dominantnom" igrom protiv svih protivnika.
LSD
Posts: 29910 Joined: 24/07/2007 08:26
Post
by LSD » 27/09/2015 16:28
Travnik se sprda sa nama
yebat ce nas pitarluk u derbiju samo tako
Šibicar
Posts: 7117 Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil
Post
by Šibicar » 27/09/2015 16:32
Na derbi ću ići sa povezom preko očiju.
splinter
Posts: 8721 Joined: 08/10/2011 12:28
Post
by splinter » 27/09/2015 16:32
Vlado Čapljić na najboljem putu da ispuni dato obećanje i osvoji titulu. doduše nije rekao u kojoj ligi
Jbg bolje da zahebavamo sami sebe dok kone nisu navalile natemu
Koshpa
Posts: 4931 Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo
Post
by Koshpa » 27/09/2015 16:32
Otjerate Fergusona a dovedete Moyesa
5korpus
Posts: 1186 Joined: 24/07/2015 14:45
Post
by 5korpus » 27/09/2015 16:34
Boli nas kurac, igrat cemo grupu evropskih takmicenja za 2-3 sezone
Mene samo zanima kako su ovi mrtvaci uspjeli zamalo izvuci 3 boda u SB sa igracem manje
splinter
Posts: 8721 Joined: 08/10/2011 12:28
Post
by splinter » 27/09/2015 16:35
Koshpa wrote: Otjerate Fergusona a dovedete Moyesa
Ma nije nas niko ništa pitao , a niste se ni vi proslavili sa posudbom Kouadija, lik razvaljuje
Koshpa
Posts: 4931 Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo
Post
by Koshpa » 27/09/2015 16:37
splinter wrote: Koshpa wrote: Otjerate Fergusona a dovedete Moyesa
Ma nije nas niko ništa pitao , a niste se ni vi proslavili sa posudbom Kouadija, lik razvaljuje
Pa unakazio je i nas a bogami i vas
Capajebo
Posts: 22033 Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb
Post
by Capajebo » 27/09/2015 16:42
Pomalo ljudi, derbi je derbi, potpuno drugi tip utakmice nego ove "obicne", nije bas ni da mi briljiramo
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554 Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI
Post
by Velkoski » 27/09/2015 16:43
ferrante071
Posts: 135 Joined: 06/05/2012 12:21
Location: Havana Cuba
Post
by ferrante071 » 27/09/2015 16:48
Sarajevo 3:0 Vitez hajd' zdravo
Capajebo
Posts: 22033 Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb
Post
by Capajebo » 27/09/2015 17:25
Moderacijo deder nam sad odmandalite Sarajevski derbi
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698 Joined: 26/08/2007 17:10
Post
by Charuga » 27/09/2015 17:33
1946--1987 wrote: ps. 5 bodova razlike, jel vas strah derbija ?
I derbija i Zrinjskog i Čelika ...
1946--1987
Posts: 3512 Joined: 31/05/2015 23:36
Post
by 1946--1987 » 27/09/2015 17:34
tezak raspored za zeljeznicar mora se priznati u sljedeca 3 kola.
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698 Joined: 26/08/2007 17:10
Post
by Charuga » 27/09/2015 17:37
Rekoh prošle sedmice da nećemo ni boda uzeti iz tri utakmice (Travnik, Sarajevo, Zrinjski), ali sam previdio da je Čelik poslije Zrinjskog. Sa ovakvom igrom smo u zoni ispadanja poslije ta 4 kola, ako se nešto drastično ne promjeni.
avetinja
Posts: 32228 Joined: 19/07/2014 13:31
Post
by avetinja » 27/09/2015 17:38
Ubi nas Travnik. Igrači igraju kao da ih boli kurac za sve. Neka nam je Bog na pomoći u derbiju. Manijacima svaka čast.
Nego, što vas je onako malo na Koševu.
1946--1987
Posts: 3512 Joined: 31/05/2015 23:36
Post
by 1946--1987 » 27/09/2015 17:45
treba biti iskren i reci da je zeljeznicar pokraden u travniku i da im cist aut na sredini terena u 73coj minuti nije dosudjen
ocekujemo saopstenje