UEFA Champions League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Fajcion
Posts: 1362
Joined: 27/07/2012 11:02

#3426 Re: Champions league 15/16

Post by Fajcion »

Pa fudbal je da se navija, čuj ! 8-)
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#3427 Re: Champions league 15/16

Post by skafiskafsnjak »

Bianconeri1988 wrote:Sve slabosti ove ekipe Reala koji je do finala došao spletom sretnih okolnosti i prelaganim žrijebom će se odraziti u finalu. Mislim da će Simeone s lakoćom nadmudriti Zidanea.
Potpis :thumbup:
User avatar
alijagoro
Posts: 8040
Joined: 06/03/2008 18:02

#3428 Re: Champions league 15/16

Post by alijagoro »

Nadajmo se,jer Real nista posebno nije pokazao ove sezone.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3429 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

Sve zelje forumasa ce biti uzete u obzir prije pocetka finalne utakmice.
Onda ce Real poderati crvenobijeli jorgan i vozdra :D
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3430 Re: Champions league 15/16

Post by Logovan »

Ako Real pobijedi, 95% foruma će biti na aparatima. :mrgreen:
User avatar
TAFKAP
Posts: 11981
Joined: 30/09/2011 07:49

#3431 Re: Champions league 15/16

Post by TAFKAP »

Oklen tolki haparati, svjetska kriza, folovi...
Crvena Tifoza
Posts: 11780
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#3432 Re: Champions league 15/16

Post by Crvena Tifoza »

Tomahawk11 wrote:Sve zelje forumasa ce biti uzete u obzir prije pocetka finalne utakmice.
Onda ce Real poderati crvenobijeli jorgan i vozdra :D

A šta ako jorgan prekrije RM? Hoće li onda ići priča, novi trener, ove sezone nije bilo za očekivati pehar, titule nisu prioritet? :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3433 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

Crvena Tifoza wrote:
Tomahawk11 wrote:Sve zelje forumasa ce biti uzete u obzir prije pocetka finalne utakmice.
Onda ce Real poderati crvenobijeli jorgan i vozdra :D

A šta ako jorgan prekrije RM? Hoće li onda ići priča, novi trener, ove sezone nije bilo za očekivati pehar, titule nisu prioritet? :D
Nece, Zidane produzio. Nece ni to, kad je Real u finalu, uvijek se ocekuje pehar. Otkud to, za Real nikad nije bila ta prica da titule nisu prioritet.

Pa to ako jorgan prekrije RM.....to je nesto sto svekoliko pucanstvo ocekuje....nece onda biti vecih problema, a i ostace aparata :D
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3434 Re: Champions league 15/16

Post by Logovan »

TAFKAP wrote:Oklen tolki haparati, svjetska kriza, folovi...
Aparati su nabavljeni, biće za svakoga. :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83504
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3435 Re: Champions league 15/16

Post by _BataZiv_0809 »

Evo hipoteticki-zamislite sitovaciju da Zidane ne osvoji nista, kako biste ocijenili njegovu sezonu? Tj. polusezonu.
User avatar
Fajcion
Posts: 1362
Joined: 27/07/2012 11:02

#3436 Re: Champions league 15/16

Post by Fajcion »

Na svakog komiranog dva aparata :lol:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#3437 Re: Champions league 15/16

Post by skafiskafsnjak »

_BataZiv_0809 wrote:Evo hipoteticki-zamislite sitovaciju da Zidane ne osvoji nista, kako biste ocijenili njegovu sezonu? Tj. polusezonu.
Nije covjek imao vremena da toliko utice na rezultate... Ekipu uglavnom vodi do kraja ove, a od iduce se mjeri njegov uticaj. Bar ja tako mislim....
User avatar
jethro
Posts: 1709
Joined: 31/10/2003 00:00

#3438 Re: Champions league 15/16

Post by jethro »

Ne brinem se ja za jorgan, jorgandzije su cvrsti. Ali, sta cemo fakat sa Zidaneovim hlacama? Dva put su mu pucale tole u zadnje vrijeme. :mrgreen:
User avatar
Fajcion
Posts: 1362
Joined: 27/07/2012 11:02

#3439 Re: Champions league 15/16

Post by Fajcion »

_BataZiv_0809 wrote:Evo hipoteticki-zamislite sitovaciju da Zidane ne osvoji nista, kako biste ocijenili njegovu sezonu? Tj. polusezonu.
Nema se tu nešto ocjeniti. Lik je došao u jbnom trenutku, digao moral maximalno, igrači drugačije izgledaju i funkcionišu u odnosu na Rafinu eru. Ima tu i nekoliko promjena ali nedovoljno za konačan sud. U svakom slučaju od onakve situacije pri preuzimanju ima šansu da završi sezonu kakvoj se nije nadao.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3440 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

_BataZiv_0809 wrote:Evo hipoteticki-zamislite sitovaciju da Zidane ne osvoji nista, kako biste ocijenili njegovu sezonu? Tj. polusezonu.
Otvorio 09.01.16. pobjedom nad Deportivom 5-0. Mislim da mu je jedini pravi kiks ligaski poraz od Atletica kuci. Sve u svemu, prilicno dobro za jednog pocetnika. Evo, pa sam prosudi:

http://www.flashscore.com/match/6aE2IlVD/#h2h;overall
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83504
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3441 Re: Champions league 15/16

Post by _BataZiv_0809 »

Tomahawk11 wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Evo hipoteticki-zamislite sitovaciju da Zidane ne osvoji nista, kako biste ocijenili njegovu sezonu? Tj. polusezonu.
Otvorio 09.01.16. pobjedom nad Deportivom 5-0. Mislim da mu je jedini pravi kiks ligaski poraz od Atletica kuci. Sve u svemu, prilicno dobro za jednog pocetnika. Evo, pa sam prosudi:

http://www.flashscore.com/match/6aE2IlVD/#h2h;overall
Ma pitam samo za krajnji rezultat :thumbup:

Mislim da mu je poraz od Wedera jos veci kiks u taktickom smislu. Medjutim indivdualna kvaliteta i rutiniranost su ih izvukli.

Protiv City-a je vec bolje izgledalo, iako su to bile dvije utakmice nedostojne polufinala.

Ali samo se titule pamte. Ako uzme klempu, kome ce biti bitno sto je imao najlaksi put do finala u zadnjih brat bratu 10 sezona.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3442 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

_BataZiv_0809 wrote: Ma pitam samo za krajnji rezultat :thumbup:

Mislim da mu je poraz od Wedera jos veci kiks u taktickom smislu. Medjutim indivdualna kvaliteta i rutiniranost su ih izvukli.

Protiv City-a je vec bolje izgledalo, iako su to bile dvije utakmice nedostojne polufinala.

Ali samo se titule pamte. Ako uzme klempu, kome ce biti bitno sto je imao najlaksi put do finala u zadnjih brat bratu 10 sezona.
Wolfsburgom.
Nema stete od tog poraza. Mogao je samo nauciti.
Tacno. Bice - uzeo Zidane titulu LP, a ni cijelu sezonu nije vodio Real. CV ne moze bolji biti.
User avatar
p206
Posts: 8426
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#3443 Re: Champions league 15/16

Post by p206 »

Logovan wrote:Ako Real pobijedi, 95% foruma će biti na aparatima. :mrgreen:
ako može ikako da i jedni i drugi izgube
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#3444 Re: Champions league 15/16

Post by MyTao »

Tomahawk11 wrote:
_BataZiv_0809 wrote: Ma pitam samo za krajnji rezultat :thumbup:

Mislim da mu je poraz od Wedera jos veci kiks u taktickom smislu. Medjutim indivdualna kvaliteta i rutiniranost su ih izvukli.

Protiv City-a je vec bolje izgledalo, iako su to bile dvije utakmice nedostojne polufinala.

Ali samo se titule pamte. Ako uzme klempu, kome ce biti bitno sto je imao najlaksi put do finala u zadnjih brat bratu 10 sezona.
Wolfsburgom.
Nema stete od tog poraza. Mogao je samo nauciti.
Tacno. Bice - uzeo Zidane titulu LP, a ni cijelu sezonu nije vodio Real. CV ne moze bolji biti.
Novi Di mateo...

Red je da ovo Atletico uzme, izbacili su I Barselonu I Bayern... dok je Real kao I uvijek imao otvoren put do finala... u polufinalu nisu dobili udarac na okvir gola...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3445 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

MyTao wrote:
Novi Di mateo...

Red je da ovo Atletico uzme, izbacili su I Barselonu I Bayern... dok je Real kao I uvijek imao otvoren put do finala... u polufinalu nisu dobili udarac na okvir gola...
Kako? Di Mateo je letio nakon uzetog trofeja. Zidane je vec potpisao ugovor za iducu sezonu.
Red, red, red...svi ponavljaju neki red. Neka sportska pravda, sta li? Ma hajde....ja bih rekao....poispadale ekipe, pa se navija za Atletico :mrgreen:
Aha, Real je kriv sto City nije uputio udarac u okvir gola....a taj isti City izbaci PSG....neki su im cak i finale prognozirali....valjda je to u korist Reala, neutralisali protivnika :!:
Jos jedna laz sa ovom pricom ''kao i uvijek''....kako ljudi brzo zaboravljaju sezone LP kad je Real preko Uniteda, Bayerna dolazio do finala....al bitno je da se hejta....ko gubi, ima pravo da se ljuti, vazda bilo :thumbup:
User avatar
jethro
Posts: 1709
Joined: 31/10/2003 00:00

#3446 Re: Champions league 15/16

Post by jethro »

Tomahawk11 wrote:....a taj isti City izbaci PSG....
...PSG, koji u drugoj utakmici nije uputio udarac u okvir gola.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3447 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

jethro wrote:
Tomahawk11 wrote:....a taj isti City izbaci PSG....
...PSG, koji u drugoj utakmici nije uputio udarac u okvir gola.
I?
Ima li iko da valja?
User avatar
jethro
Posts: 1709
Joined: 31/10/2003 00:00

#3448 Re: Champions league 15/16

Post by jethro »

Tomahawk11 wrote:
jethro wrote:
Tomahawk11 wrote:....a taj isti City izbaci PSG....
...PSG, koji u drugoj utakmici nije uputio udarac u okvir gola.
I?
Ima li iko da valja?
Dobro pitanje. Mislio sam da Barca valja...ali eto izletise iz CL i oni.
Crvena Tifoza
Posts: 11780
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#3449 Re: Champions league 15/16

Post by Crvena Tifoza »

Tomahawk11 wrote:
jethro wrote:
Tomahawk11 wrote:....a taj isti City izbaci PSG....
...PSG, koji u drugoj utakmici nije uputio udarac u okvir gola.
I?
Ima li iko da valja?

Kad je RM zadnji put imao težak put do finala LP i da je uzeo to takmičenje?
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3450 Re: Champions league 15/16

Post by Logovan »

p206 wrote:
Logovan wrote:Ako Real pobijedi, 95% foruma će biti na aparatima. :mrgreen:
ako može ikako da i jedni i drugi izgube
Eh ti bi i jare i pare, što bi se reklo. :D
Post Reply