UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Fajcion
- Posts: 1362
- Joined: 27/07/2012 11:02
#3426 Re: Champions league 15/16
Pa fudbal je da se navija, čuj ! 
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#3427 Re: Champions league 15/16
PotpisBianconeri1988 wrote:Sve slabosti ove ekipe Reala koji je do finala došao spletom sretnih okolnosti i prelaganim žrijebom će se odraziti u finalu. Mislim da će Simeone s lakoćom nadmudriti Zidanea.
- alijagoro
- Posts: 8040
- Joined: 06/03/2008 18:02
#3428 Re: Champions league 15/16
Nadajmo se,jer Real nista posebno nije pokazao ove sezone.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3429 Re: Champions league 15/16
Sve zelje forumasa ce biti uzete u obzir prije pocetka finalne utakmice.
Onda ce Real poderati crvenobijeli jorgan i vozdra
Onda ce Real poderati crvenobijeli jorgan i vozdra
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3430 Re: Champions league 15/16
Ako Real pobijedi, 95% foruma će biti na aparatima. 
- TAFKAP
- Posts: 11981
- Joined: 30/09/2011 07:49
#3431 Re: Champions league 15/16
Oklen tolki haparati, svjetska kriza, folovi...
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11780
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#3432 Re: Champions league 15/16
Tomahawk11 wrote:Sve zelje forumasa ce biti uzete u obzir prije pocetka finalne utakmice.
Onda ce Real poderati crvenobijeli jorgan i vozdra
A šta ako jorgan prekrije RM? Hoće li onda ići priča, novi trener, ove sezone nije bilo za očekivati pehar, titule nisu prioritet?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3433 Re: Champions league 15/16
Nece, Zidane produzio. Nece ni to, kad je Real u finalu, uvijek se ocekuje pehar. Otkud to, za Real nikad nije bila ta prica da titule nisu prioritet.Crvena Tifoza wrote:Tomahawk11 wrote:Sve zelje forumasa ce biti uzete u obzir prije pocetka finalne utakmice.
Onda ce Real poderati crvenobijeli jorgan i vozdra
A šta ako jorgan prekrije RM? Hoće li onda ići priča, novi trener, ove sezone nije bilo za očekivati pehar, titule nisu prioritet?
Pa to ako jorgan prekrije RM.....to je nesto sto svekoliko pucanstvo ocekuje....nece onda biti vecih problema, a i ostace aparata
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3434 Re: Champions league 15/16
Aparati su nabavljeni, biće za svakoga.TAFKAP wrote:Oklen tolki haparati, svjetska kriza, folovi...
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83504
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3435 Re: Champions league 15/16
Evo hipoteticki-zamislite sitovaciju da Zidane ne osvoji nista, kako biste ocijenili njegovu sezonu? Tj. polusezonu.
- Fajcion
- Posts: 1362
- Joined: 27/07/2012 11:02
#3436 Re: Champions league 15/16
Na svakog komiranog dva aparata 
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#3437 Re: Champions league 15/16
Nije covjek imao vremena da toliko utice na rezultate... Ekipu uglavnom vodi do kraja ove, a od iduce se mjeri njegov uticaj. Bar ja tako mislim...._BataZiv_0809 wrote:Evo hipoteticki-zamislite sitovaciju da Zidane ne osvoji nista, kako biste ocijenili njegovu sezonu? Tj. polusezonu.
- jethro
- Posts: 1709
- Joined: 31/10/2003 00:00
#3438 Re: Champions league 15/16
Ne brinem se ja za jorgan, jorgandzije su cvrsti. Ali, sta cemo fakat sa Zidaneovim hlacama? Dva put su mu pucale tole u zadnje vrijeme. 
- Fajcion
- Posts: 1362
- Joined: 27/07/2012 11:02
#3439 Re: Champions league 15/16
Nema se tu nešto ocjeniti. Lik je došao u jbnom trenutku, digao moral maximalno, igrači drugačije izgledaju i funkcionišu u odnosu na Rafinu eru. Ima tu i nekoliko promjena ali nedovoljno za konačan sud. U svakom slučaju od onakve situacije pri preuzimanju ima šansu da završi sezonu kakvoj se nije nadao._BataZiv_0809 wrote:Evo hipoteticki-zamislite sitovaciju da Zidane ne osvoji nista, kako biste ocijenili njegovu sezonu? Tj. polusezonu.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3440 Re: Champions league 15/16
Otvorio 09.01.16. pobjedom nad Deportivom 5-0. Mislim da mu je jedini pravi kiks ligaski poraz od Atletica kuci. Sve u svemu, prilicno dobro za jednog pocetnika. Evo, pa sam prosudi:_BataZiv_0809 wrote:Evo hipoteticki-zamislite sitovaciju da Zidane ne osvoji nista, kako biste ocijenili njegovu sezonu? Tj. polusezonu.
http://www.flashscore.com/match/6aE2IlVD/#h2h;overall
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83504
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3441 Re: Champions league 15/16
Ma pitam samo za krajnji rezultatTomahawk11 wrote:Otvorio 09.01.16. pobjedom nad Deportivom 5-0. Mislim da mu je jedini pravi kiks ligaski poraz od Atletica kuci. Sve u svemu, prilicno dobro za jednog pocetnika. Evo, pa sam prosudi:_BataZiv_0809 wrote:Evo hipoteticki-zamislite sitovaciju da Zidane ne osvoji nista, kako biste ocijenili njegovu sezonu? Tj. polusezonu.
http://www.flashscore.com/match/6aE2IlVD/#h2h;overall
Mislim da mu je poraz od Wedera jos veci kiks u taktickom smislu. Medjutim indivdualna kvaliteta i rutiniranost su ih izvukli.
Protiv City-a je vec bolje izgledalo, iako su to bile dvije utakmice nedostojne polufinala.
Ali samo se titule pamte. Ako uzme klempu, kome ce biti bitno sto je imao najlaksi put do finala u zadnjih brat bratu 10 sezona.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3442 Re: Champions league 15/16
Wolfsburgom._BataZiv_0809 wrote: Ma pitam samo za krajnji rezultat![]()
Mislim da mu je poraz od Wedera jos veci kiks u taktickom smislu. Medjutim indivdualna kvaliteta i rutiniranost su ih izvukli.
Protiv City-a je vec bolje izgledalo, iako su to bile dvije utakmice nedostojne polufinala.
Ali samo se titule pamte. Ako uzme klempu, kome ce biti bitno sto je imao najlaksi put do finala u zadnjih brat bratu 10 sezona.
Nema stete od tog poraza. Mogao je samo nauciti.
Tacno. Bice - uzeo Zidane titulu LP, a ni cijelu sezonu nije vodio Real. CV ne moze bolji biti.
- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#3443 Re: Champions league 15/16
ako može ikako da i jedni i drugi izgubeLogovan wrote:Ako Real pobijedi, 95% foruma će biti na aparatima.
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#3444 Re: Champions league 15/16
Novi Di mateo...Tomahawk11 wrote:Wolfsburgom._BataZiv_0809 wrote: Ma pitam samo za krajnji rezultat![]()
Mislim da mu je poraz od Wedera jos veci kiks u taktickom smislu. Medjutim indivdualna kvaliteta i rutiniranost su ih izvukli.
Protiv City-a je vec bolje izgledalo, iako su to bile dvije utakmice nedostojne polufinala.
Ali samo se titule pamte. Ako uzme klempu, kome ce biti bitno sto je imao najlaksi put do finala u zadnjih brat bratu 10 sezona.
Nema stete od tog poraza. Mogao je samo nauciti.
Tacno. Bice - uzeo Zidane titulu LP, a ni cijelu sezonu nije vodio Real. CV ne moze bolji biti.
Red je da ovo Atletico uzme, izbacili su I Barselonu I Bayern... dok je Real kao I uvijek imao otvoren put do finala... u polufinalu nisu dobili udarac na okvir gola...
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3445 Re: Champions league 15/16
Kako? Di Mateo je letio nakon uzetog trofeja. Zidane je vec potpisao ugovor za iducu sezonu.MyTao wrote:
Novi Di mateo...
Red je da ovo Atletico uzme, izbacili su I Barselonu I Bayern... dok je Real kao I uvijek imao otvoren put do finala... u polufinalu nisu dobili udarac na okvir gola...
Red, red, red...svi ponavljaju neki red. Neka sportska pravda, sta li? Ma hajde....ja bih rekao....poispadale ekipe, pa se navija za Atletico
Aha, Real je kriv sto City nije uputio udarac u okvir gola....a taj isti City izbaci PSG....neki su im cak i finale prognozirali....valjda je to u korist Reala, neutralisali protivnika
Jos jedna laz sa ovom pricom ''kao i uvijek''....kako ljudi brzo zaboravljaju sezone LP kad je Real preko Uniteda, Bayerna dolazio do finala....al bitno je da se hejta....ko gubi, ima pravo da se ljuti, vazda bilo
- jethro
- Posts: 1709
- Joined: 31/10/2003 00:00
#3446 Re: Champions league 15/16
...PSG, koji u drugoj utakmici nije uputio udarac u okvir gola.Tomahawk11 wrote:....a taj isti City izbaci PSG....
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3447 Re: Champions league 15/16
I?jethro wrote:...PSG, koji u drugoj utakmici nije uputio udarac u okvir gola.Tomahawk11 wrote:....a taj isti City izbaci PSG....
Ima li iko da valja?
- jethro
- Posts: 1709
- Joined: 31/10/2003 00:00
#3448 Re: Champions league 15/16
Dobro pitanje. Mislio sam da Barca valja...ali eto izletise iz CL i oni.Tomahawk11 wrote:I?jethro wrote:...PSG, koji u drugoj utakmici nije uputio udarac u okvir gola.Tomahawk11 wrote:....a taj isti City izbaci PSG....
Ima li iko da valja?
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11780
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#3449 Re: Champions league 15/16
Tomahawk11 wrote:I?jethro wrote:...PSG, koji u drugoj utakmici nije uputio udarac u okvir gola.Tomahawk11 wrote:....a taj isti City izbaci PSG....
Ima li iko da valja?
Kad je RM zadnji put imao težak put do finala LP i da je uzeo to takmičenje?
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3450 Re: Champions league 15/16
Eh ti bi i jare i pare, što bi se reklo.p206 wrote:ako može ikako da i jedni i drugi izgubeLogovan wrote:Ako Real pobijedi, 95% foruma će biti na aparatima.
