Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#3426 Re: Utakmice.
Ma mijenjati jedino ako imamo nekog ko zna i da je po mogucnosti stranac, ako cemo nekog naseg opet jbt ga onda...
- Dr. Kuca
- Posts: 7735
- Joined: 10/02/2012 20:07
#3427 Re: Utakmice.
omega369 wrote:treba dobro zapamtiti i ovaj trag koji je ostavio kako nikome vise nikada ne bi palo na pamet da ga se opet sjeti i dovede ga ponovo za trenra.
a evo da se kladimo, nakon svega sto nam je uradio, da sam nece otici!! a treba li otici? treba
Cala je otisao sam, kemo i jovic također, ovaj necepakas veliki i to treba jasno reci, bez uvijanja
Ti si pakas jer su ovi otisli kad su izgubili sve sanse za bilo sta. Igra je brutalno losa, al smo u igri za sve trofeje.
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#3428 Re: Utakmice.
Jedva si dočekao, priznaj!omega369 wrote:treba dobro zapamtiti i ovaj trag koji je ostavio kako nikome vise nikada ne bi palo na pamet da ga se opet sjeti i dovede ga ponovo za trenra.
a evo da se kladimo, nakon svega sto nam je uradio, da sam nece otici!! a treba li otici? treba
Cala je otisao sam, kemo i jovic također, ovaj necepakas veliki i to treba jasno reci, bez uvijanja
Vrijeđati čovjeka koji nam je donio titulu, jednu od samo dvije koje smo osvojili poslije agresije je DNO-DNA i mene bi sramota bilo nazivati se navijačem FKS-a!
- Dr. Kuca
- Posts: 7735
- Joined: 10/02/2012 20:07
#3429 Re: Utakmice.
Ma on je placenik, tkzv agentura. 
- van Basten
- Posts: 7957
- Joined: 21/09/2006 02:59
#3430 Re: Utakmice.
todd_smith wrote:Penali su CISTA lutrija, ne kontrola.van Basten wrote:rutinski prolaz dalje, gosti ni u jednom trenutku nisu bili u vodstvu, znači da smo svo vrijeme utakmicu držali pod kontrolom. 2. mjesto, 1/4 finala kupa... uspješna i lepršava jesen je iza nas
-
The 51st State
- Posts: 16743
- Joined: 12/01/2008 12:06
#3431 Re: Utakmice.
dosta vise ove floskule da nam je on donio titulu, titulu nam je doniijela megajaka ekipa napravljena od gracica i prednost koju su napravili, nakon odlaska dure, maksumica i cini mi se mackica, taj diletant je uspio prosuti 8 bodova prednosti i samo moze zahvaliti smirenosti emira obuce sto je zapamcen kao trener koji nam je donio titulu, covjek nije uspjesno vodio nijedan klub nakon sarajeva, sigurno je do klubova....Maharadza wrote:Jedva si dočekao, priznaj!omega369 wrote:treba dobro zapamtiti i ovaj trag koji je ostavio kako nikome vise nikada ne bi palo na pamet da ga se opet sjeti i dovede ga ponovo za trenra.
a evo da se kladimo, nakon svega sto nam je uradio, da sam nece otici!! a treba li otici? treba
Cala je otisao sam, kemo i jovic također, ovaj necepakas veliki i to treba jasno reci, bez uvijanja
Vrijeđati čovjeka koji nam je donio titulu, jednu od samo dvije koje smo osvojili poslije agresije je DNO-DNA i mene bi sramota bilo nazivati se navijačem FKS-a!
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3432 Re: Utakmice.
Ma hajde, a jesmo li 2008. bili u igri za trofeje? nismo ni evropu izborili pa se opet nije povukao nego se bunio sto nije ugovor sa njim produzen... mislim, mozete vi bajke pricati ali vise nikoga ne mozete prevariti...on je svoje zavrsio i da ga Bogdo nismo ni dovodili sad bi vjerovatno bili na celu tabele. a vi se sa njim lizite privatno koliko hocete, samo dalje od klubaDr. Kuca wrote:omega369 wrote:treba dobro zapamtiti i ovaj trag koji je ostavio kako nikome vise nikada ne bi palo na pamet da ga se opet sjeti i dovede ga ponovo za trenra.
a evo da se kladimo, nakon svega sto nam je uradio, da sam nece otici!! a treba li otici? treba
Cala je otisao sam, kemo i jovic također, ovaj necepakas veliki i to treba jasno reci, bez uvijanja
Ti si pakas jer su ovi otisli kad su izgubili sve sanse za bilo sta. Igra je brutalno losa, al smo u igri za sve trofeje.
- Dr. Kuca
- Posts: 7735
- Joined: 10/02/2012 20:07
#3433 Re: Utakmice.
Ma neka ide, vidimo kako se radi lijepo, 6 godina kup prezimit nismo mogli, nikad ni blizu trofeja nismo bili. Al nista me ne iznenadjuje kad su iz uprave rekli da je jovic radio dobar poso
. Hvala prijatno. 
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3434 Re: Utakmice.
jah eto, ako ti je za utjehu....
-
Ali_G
- Posts: 4674
- Joined: 02/03/2002 00:00
#3435 Re: Utakmice.
Najbolje je da vratimo onda Nijaza, pa da nam opet sklopi ekipu. To sto su nam glavni igraci otisli na polusezoni to je bilo onako usput. Husref nam je donio titulu, on je bio na klupi i nije zasluzio da se pljuje po njemu i da mu se daju ovakvi epiteti.The 51st State wrote:dosta vise ove floskule da nam je on donio titulu, titulu nam je doniijela megajaka ekipa napravljena od gracica i prednost koju su napravili, nakon odlaska dure, maksumica i cini mi se mackica, taj diletant je uspio prosuti 8 bodova prednosti i samo moze zahvaliti smirenosti emira obuce sto je zapamcen kao trener koji nam je donio titulu, covjek nije uspjesno vodio nijedan klub nakon sarajeva, sigurno je do klubova....Maharadza wrote:Jedva si dočekao, priznaj!omega369 wrote:treba dobro zapamtiti i ovaj trag koji je ostavio kako nikome vise nikada ne bi palo na pamet da ga se opet sjeti i dovede ga ponovo za trenra.
a evo da se kladimo, nakon svega sto nam je uradio, da sam nece otici!! a treba li otici? treba
Cala je otisao sam, kemo i jovic također, ovaj necepakas veliki i to treba jasno reci, bez uvijanja
Vrijeđati čovjeka koji nam je donio titulu, jednu od samo dvije koje smo osvojili poslije agresije je DNO-DNA i mene bi sramota bilo nazivati se navijačem FKS-a!
Nije sporno da je vrlo blizu izlaznih vrata, al na neki normalan nacin.
Al kako je Husref pogubio konce, tako smo i mi navijaci. Ja kad procitam da neko pomene Jovica i kao za neki ga primjer uzima...
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#3436 Re: Utakmice.
Ali_G wrote:Najbolje je da vratimo onda Nijaza, pa da nam opet sklopi ekipu. To sto su nam glavni igraci otisli na polusezoni to je bilo onako usput. Husref nam je donio titulu, on je bio na klupi i nije zasluzio da se pljuje po njemu i da mu se daju ovakvi epiteti.The 51st State wrote:dosta vise ove floskule da nam je on donio titulu, titulu nam je doniijela megajaka ekipa napravljena od gracica i prednost koju su napravili, nakon odlaska dure, maksumica i cini mi se mackica, taj diletant je uspio prosuti 8 bodova prednosti i samo moze zahvaliti smirenosti emira obuce sto je zapamcen kao trener koji nam je donio titulu, covjek nije uspjesno vodio nijedan klub nakon sarajeva, sigurno je do klubova....Maharadza wrote:
Jedva si dočekao, priznaj!
Vrijeđati čovjeka koji nam je donio titulu, jednu od samo dvije koje smo osvojili poslije agresije je DNO-DNA i mene bi sramota bilo nazivati se navijačem FKS-a!
Nije sporno da je vrlo blizu izlaznih vrata, al na neki normalan nacin.
Al kako je Husref pogubio konce, tako smo i mi navijaci. Ja kad procitam da neko pomene Jovica i kao za neki ga primjer uzima...
Stipu ga ba, vidiš da ima žestoki hejt prema šefu, zašto bi inače zasluge za tu titulu SVIMA pripisivao (uključujući gracića
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3437 Re: Utakmice.
ok, mi smo dvolicnjaci
ali, hajde da pogledamo malo drugu stranu medalje.
Koga Husref krivi za ovogodisnje uspjehe - sve osim sebe samog! Pa zar to nije dvolicno?? Znaci samo si ti zasluzan za titulu a nisi odgovoran za NAJGORE izdanje naseg kluba IKAD?! pa nemojte te price molim vas
Koga Husref krivi za ovogodisnje uspjehe - sve osim sebe samog! Pa zar to nije dvolicno?? Znaci samo si ti zasluzan za titulu a nisi odgovoran za NAJGORE izdanje naseg kluba IKAD?! pa nemojte te price molim vas
- emigrazione
- Posts: 7792
- Joined: 01/09/2010 13:40
#3438 Re: Utakmice.
Ja mislim da malo pretjerujes. Osim Husrefa, ima jos razloga za ovu toplo-hladno igru
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3439 Re: Utakmice.
ima naravno, ne kazem. ali manje su bitni.
sta moze biti bitno da se patis sa vitezom, travnikom, amterima iz SM i inim.....? opet kazem nikada nismo ovoliko dugo u kontinuitetu igrali lose, nikada. 2 utakmice dobre u 10 mjeseci mandata, presmjesno, da su ne znam kakvi razlozi u pitanju
najveci je krivac bez pogovora, a to uporno nijece i lupa gluposti po medijima. bez veze truje raju i zavađa navijace, umjesto da se isprsi k'o nekakva ljudina, legenda...
sta moze biti bitno da se patis sa vitezom, travnikom, amterima iz SM i inim.....? opet kazem nikada nismo ovoliko dugo u kontinuitetu igrali lose, nikada. 2 utakmice dobre u 10 mjeseci mandata, presmjesno, da su ne znam kakvi razlozi u pitanju
najveci je krivac bez pogovora, a to uporno nijece i lupa gluposti po medijima. bez veze truje raju i zavađa navijace, umjesto da se isprsi k'o nekakva ljudina, legenda...
-
Ali_G
- Posts: 4674
- Joined: 02/03/2002 00:00
#3440 Re: Utakmice.
Nije uopste sporno da igramo lose i da se treba uzeti u obzir promjena na klupi, al nacin na koji se to radi je degutantan.
Poslije gluposti koje je Jovic valjao Husrefove izjave su mila majka. Otprilike igramo skladno Husrefovim izjavama.
Velika je njegova odgovornost, al malo spustimo loptu. Daj 2 napadaca, pa onda jebemo majku Mairu. Daj Travancica, a onda on briljira protiv Radnika, fuli penal protiv Viteza.
Za Maira znamo da je njegova zelja bio. Isto tako i onaj bek sto smo ga otjerali. Po cijem su nalogu dovedeni Cimirot, Kovacevic, Puzigaca, Vusljanin, Bisanovic?
Poslije gluposti koje je Jovic valjao Husrefove izjave su mila majka. Otprilike igramo skladno Husrefovim izjavama.
Velika je njegova odgovornost, al malo spustimo loptu. Daj 2 napadaca, pa onda jebemo majku Mairu. Daj Travancica, a onda on briljira protiv Radnika, fuli penal protiv Viteza.
Za Maira znamo da je njegova zelja bio. Isto tako i onaj bek sto smo ga otjerali. Po cijem su nalogu dovedeni Cimirot, Kovacevic, Puzigaca, Vusljanin, Bisanovic?
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#3441 Re: Utakmice.
Nemojte o željama. Ako se ja sjećam frajer je tražio još Duljevića, Arežinu i još neka imena iz te klase. Ok, samo da su mu se oni doveli, morao bi igrati najmanje play off Lige evrope i uzeti i titulu i kup.Ali_G wrote:Nije uopste sporno da igramo lose i da se treba uzeti u obzir promjena na klupi, al nacin na koji se to radi je degutantan.
Poslije gluposti koje je Jovic valjao Husrefove izjave su mila majka. Otprilike igramo skladno Husrefovim izjavama.
Velika je njegova odgovornost, al malo spustimo loptu. Daj 2 napadaca, pa onda jebemo majku Mairu. Daj Travancica, a onda on briljira protiv Radnika, fuli penal protiv Viteza.
Za Maira znamo da je njegova zelja bio. Isto tako i onaj bek sto smo ga otjerali. Po cijem su nalogu dovedeni Cimirot, Kovacevic, Puzigaca, Vusljanin, Bisanovic?
-
Ali_G
- Posts: 4674
- Joined: 02/03/2002 00:00
#3442 Re: Utakmice.
Pitam iz razloga sto smo nabacali sve same defanzivce. U kombinaciji sa parmakom Osmanagicem dodjemo u situaciju da nam na derbiju Radovac igra naprijed.
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#3443 Re: Utakmice.
A zašto Husrefu igra Bišanović ispred Radovca? Radovac je kreativni zadnji veznjak, nije defanzivac, svaku utakmicu koju je igrao na prirodnoj poziciji smo igrali puno bolje nego bez njega.Ali_G wrote:Pitam iz razloga sto smo nabacali sve same defanzivce. U kombinaciji sa parmakom Osmanagicem dodjemo u situaciju da nam na derbiju Radovac igra naprijed.
- JOINT_1921
- Posts: 2432
- Joined: 22/06/2012 16:03
- Location: Grbavica
- Vozim: odlično
#3444 Re: Utakmice.
Vama je najveci problem OGROMAN broj novih igraca, njihova neuigranost, tj. ne-prolazak zajednickih priprema, ne poznaju se "u dusu" i zbog toga igrate jako lose, a trener poslije svake lose partije ima pritisak da nesto promijeni pa da ekipa lici na nesto, ali ne ide to tako lako... Zamisli termin fudbala, ekipa koja igra godinama, svake sedmice, protiv nekih koji su se prvi put okupili, pa se ne zna ni ko pije ni ko placa, tu ne pomaze ni 100 Husrefa...
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3445 Re: Utakmice.
svi timovi imaju isti problem sa novim igracima. nijedan tim u bh ligi nije imun na dolazak i odlazak igraca. ali samo nama ne ide, a nema objasnjenja zasto, odnosno objasnjenja su na nivou TLN
tuzno
tuzno
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#3446 Re: Utakmice.
edit -Libero- : Ne mozete razgovrati sa tim tonom. raspravljajte normalno, kako vi to znate i mozete. Hvala.omega369 wrote:ima naravno, ne kazem. ali manje su bitni.
sta moze biti bitno da se patis sa vitezom, travnikom, amterima iz SM i inim.....? opet kazem nikada nismo ovoliko dugo u kontinuitetu igrali lose, nikada. 2 utakmice dobre u 10 mjeseci mandata, presmjesno, da su ne znam kakvi razlozi u pitanju
najveci je krivac bez pogovora, a to uporno nijece i lupa gluposti po medijima. bez veze truje raju i zavađa navijace, umjesto da se isprsi k'o nekakva ljudina, legenda...
http://www.klix.ba/sport/nogomet/musemi ... /131108055"...Ja razumijem da navijači konačno žele neki trofej, a trener je uvijek kriv i ja ne bježim od odgovornosti. Međutim, ni ja ni igrači nismo zaslužili takve uvrede", rekao je Musemić, dodajući kako ga to itekako pogađa kao čovjeka koji je ostavio nešto iza sebe u klubu."
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#3447 Re: Utakmice.
Ma atmosfera na tribinama je ionako bolesna, bio Husref ili neko drugi trener. Žao mi je što mu istok jebe sve, realno ne treba sve jebati ni Melunoviću, a ne Husrefu.
Nije to atmosfera u kojoj se može normalno raditi, ni za trenera ni za igrače.
Nije to atmosfera u kojoj se može normalno raditi, ni za trenera ni za igrače.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3448 Re: Utakmice.
Maharadza, zamolit cu te da mi se vise tako ne obracas ili nemoj nikako polemizirati sa mnom, nema problema
drugo:
Ako je za tebe normalna osoba koja ovo izjavljuje, onda fakat:
"Musemić: Ovakav ritam ne mogu izdržati ni evropski klubovi"
" Ni Bayern ne igra sa 2 napadaca"
"Musemić: Sarajevo bi trebalo da pobijedi Rudar" (na kosevu, naravno, da ne bude zabune)
"Nemamo igrace da igramo lijep nogomet" (ali bitno je da drugi imaju
) - danas
Od neki dan - fali nam Haurdic; pa danas fali Ihtijarevic i Obuca..... ovo je samo mali dio izjava u proteklih 2-3 mjeseca
Zar ovakve izjave uopste treba komentirati? ja mislim da se ovdje ponajmanje radi o struci, jer je ustvari i nema i to je glavni problem. Ovo je klasicni pokusaj lupanja jer ne znas kako konkretno da opravdas ili ne opravdas neku situaciju
p.s. spominjes krivicu - mada je evidentno da je u toj recenici krivica spomenuta vise u kontekstu trenerskog posla opcenito a ne njega samog - zar ti stvarno mislis da on osjeca krivicu? ja ne mislim
drugo:
Ako je za tebe normalna osoba koja ovo izjavljuje, onda fakat:
"Musemić: Ovakav ritam ne mogu izdržati ni evropski klubovi"
" Ni Bayern ne igra sa 2 napadaca"
"Musemić: Sarajevo bi trebalo da pobijedi Rudar" (na kosevu, naravno, da ne bude zabune)
"Nemamo igrace da igramo lijep nogomet" (ali bitno je da drugi imaju
Od neki dan - fali nam Haurdic; pa danas fali Ihtijarevic i Obuca..... ovo je samo mali dio izjava u proteklih 2-3 mjeseca
Zar ovakve izjave uopste treba komentirati? ja mislim da se ovdje ponajmanje radi o struci, jer je ustvari i nema i to je glavni problem. Ovo je klasicni pokusaj lupanja jer ne znas kako konkretno da opravdas ili ne opravdas neku situaciju
p.s. spominjes krivicu - mada je evidentno da je u toj recenici krivica spomenuta vise u kontekstu trenerskog posla opcenito a ne njega samog - zar ti stvarno mislis da on osjeca krivicu? ja ne mislim
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3449 Re: Utakmice.
nek nisam, ni ne trazim da budem. samo iznosim cinjenice. zelim dokazati da amnestija ovaj put nece uspjeti
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3450 Re: Utakmice.
a ne, treba ga opet vratiti nakon 6 godina, takvi ste vi
