iPhone - All about

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

User avatar
eldinowski
Posts: 227
Joined: 22/03/2013 14:16

#34226 Re: iPhone - All about

Post by eldinowski »

DonieBrasco wrote: 21/06/2026 00:35 Da li je neko presao na iOS 27 beta, kako djeluje za sada ?
Godinama unazad sam skidao prve bete, ova je po meni najstabilnija i najfluidnija. Nemam osjecaj da sam na beti :D
Post Reply