SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
славянин
Posts: 11277
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#34226 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by славянин »

hopi wrote:jbg punta je neko opasno gasao, a još cesta mokra :roll:
Nekako smijesno zvuci "gasao punta" :D
User avatar
hopi
Posts: 7258
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#34227 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by hopi »

славянин wrote:
hopi wrote:jbg punta je neko opasno gasao, a još cesta mokra :roll:
Nekako smijesno zvuci "gasao punta" :D
haha pa znam zato sam i napisao zajebavam se, a niti je cesta mokra
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#34228 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjeshalica »

:idea: Udario punto u cosak onog msm bordo reno i izvrnuL se na krov
Neka drkačica u puntu
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#34229 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

U trenutku joj se čitav svijet okrenuo naglavačke
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#34230 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by noviclan »

vjeshalica wrote::idea: Udario punto u cosak onog msm bordo reno i izvrnuL se na krov
Neka drkačica u puntu
Dr.acica :roll:
https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/51 ... o-na-krovu
L u c i f e r
Posts: 12480
Joined: 30/11/2013 14:50

#34231 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by L u c i f e r »

Voli mala misionarsku pozu...
User avatar
drug_profi
Posts: 65416
Joined: 16/07/2012 16:00

#34232 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

O'zone wrote:U trenutku joj se čitav svijet okrenuo naglavačke
:mrgreen:

Bezobraznik
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#34233 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mk ultra »

Također prema nezvaničnim informacijama, nesreću je prouzrokovalo treće vozilo, čiji je vozač pobjegao sa mjesta događaja.
User avatar
holowey
Posts: 10853
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#34234 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by holowey »

mk ultra wrote:
Također prema nezvaničnim informacijama, nesreću je prouzrokovalo treće vozilo, čiji je vozač pobjegao sa mjesta događaja.
imaju zvanicne kamere koje pokrivaju kruzni tok...zna se priblizno vrijeme kontakta, zna se koja vozila su usla/izasla iz kruznog... a cini mi se da mikrokreditna u blizini ima kamere koje pokrivaju ovu lokaciju...nije vise tako lako svaliti na trece lice, ili pobjeci...
User avatar
konektovan
Posts: 51407
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#34235 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by konektovan »

славянин wrote:
hopi wrote:jbg punta je neko opasno gasao, a još cesta mokra :roll:
Nekako smijesno zvuci "gasao punta" :D


:mrgreen:
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#34236 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by julisiz es grant »

Image


Ovaj bijeli krš od kadeta već treći dan vidim kako stoji na istom mjestu na trotoaru preko puta RTV doma sa jedne strane, i Opštine Novi Grad, sa druge. Natrpan je nekakvim kesama na zadnjem sjedištu i neka ručna torba stoji na suvozačkom. Po svemu što znamo, u gepeku može biti i nečiji leš. Činjenica da auto stoji na nepropisnom mjestu najmanje tri dana bez pomjeranja, pored glavne džade i na rubu najmnogoljudnijeg naselja u Sarajevu, zorno pokazuje da tu tri dana nije prošao policajac. Ili, što je još vjerovatnije i gore, jeste prošao ali ga boli kurac. Kao i stanovnike pomenutog naselja.
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#34237 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by seoBIH »

Jesi li prijavio policiji?
User avatar
SmokingMan
Posts: 22533
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#34238 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by SmokingMan »

Policijska stanica je samo par stotina metara uzbrdo,nemoguće da partola nije primjetila Kadet,pored kojeg sam juče prošao.... :D
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#34239 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by julisiz es grant »

Nisam, i u tome i jeste poenta i razlog mog upisa. Policijska uprava Novi Grad nalazi se 150 metara od ovog mjesta. Ovo je raskrsnica koja vodi prema njoj i nemoguće ja da neki policajac ovo nije vidio. Da li policija djeluje na mogući prekršaj ili krivično djelo samo po prijavi građana, ili i na osnovu vlastitog opažanja i saznanja?
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#34240 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Xavier1 »

julisiz es grant wrote:Nisam, i u tome i jeste poenta i razlog mog upisa. Policijska uprava Novi Grad nalazi se 150 metara od ovog mjesta. Ovo je raskrsnica koja vodi prema njoj i nemoguće ja da neki policajac ovo nije vidio. Da li policija djeluje na mogući prekršaj ili krivično djelo samo po prijavi građana, ili i na osnovu vlastitog opažanja i saznanja?
Svima sve tesko. Eto i ti si isti jer ne zelis da im javis. Lakse slikati i postaviti na forum. :lol:
User avatar
Edin H.
Posts: 53589
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#34241 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Edin H. »

julisiz es grant wrote:Image


Ovaj bijeli krš od kadeta već treći dan vidim kako stoji na istom mjestu na trotoaru preko puta RTV doma sa jedne strane, i Opštine Novi Grad, sa druge. Natrpan je nekakvim kesama na zadnjem sjedištu i neka ručna torba stoji na suvozačkom. Po svemu što znamo, u gepeku može biti i nečiji leš. Činjenica da auto stoji na nepropisnom mjestu najmanje tri dana bez pomjeranja, pored glavne džade i na rubu najmnogoljudnijeg naselja u Sarajevu, zorno pokazuje da tu tri dana nije prošao policajac. Ili, što je još vjerovatnije i gore, jeste prošao ali ga boli kurac. Kao i stanovnike pomenutog naselja.
Nikom ne smeta? :wink:
User avatar
i agree
Posts: 9853
Joined: 21/10/2018 10:40
Location: SaRa Je Vo

#34242 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by i agree »

Mozda radi u trafici pored
User avatar
Edin H.
Posts: 53589
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#34243 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Edin H. »

i agree wrote:Mozda radi u trafici pored
I drzi robu u kadetu :izet:
User avatar
i agree
Posts: 9853
Joined: 21/10/2018 10:40
Location: SaRa Je Vo

#34244 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by i agree »

Sverc komerc :lol:
User avatar
Thorgerson
Posts: 9900
Joined: 15/04/2015 11:26

#34245 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Thorgerson »

julisiz es grant wrote:Nisam, i u tome i jeste poenta i razlog mog upisa. Policijska uprava Novi Grad nalazi se 150 metara od ovog mjesta. Ovo je raskrsnica koja vodi prema njoj i nemoguće ja da neki policajac ovo nije vidio. Da li policija djeluje na mogući prekršaj ili krivično djelo samo po prijavi građana, ili i na osnovu vlastitog opažanja i saznanja?
Nazovi policiju i oni ce onda morati da izadju na teren i da ga maknu.

Pa šta sad da svi krenemo slikat automobile po trotoaru gdje smetaju!? Jebote sta te boli qrac gdje je mup, kakva ti je to priča? Ja svaki put nazovem, ako vidim da auto smeta. Jebe mi se da je taman pred mup-om parkirano. Nazovem.

:run:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#34246 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tomahawk11 »

vjeshalica wrote::idea: Udario punto u cosak onog msm bordo reno i izvrnuL se na krov
Neka drkačica u puntu
Ovo je tačno.
U drugom autu je bila trudna žena sa malim djetetom.
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#34247 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Ned071 »

kakva policija, nema od zvanja nista... mene neki dan zagradio lik, ostavio nasred ceste auto i otisao placat racune... naidje policija, dvojica u golfu, ja ih zaustavim, kaze lola nije nas rejon i razguli dalje... postali su nevidjeni smetljari i neradnici... bacaju suplje o transverzalama, peru titu i slicna sranja a u prometu haos gori nego u ratu
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#34248 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by julisiz es grant »

Thorgerson wrote:
julisiz es grant wrote:Nisam, i u tome i jeste poenta i razlog mog upisa. Policijska uprava Novi Grad nalazi se 150 metara od ovog mjesta. Ovo je raskrsnica koja vodi prema njoj i nemoguće ja da neki policajac ovo nije vidio. Da li policija djeluje na mogući prekršaj ili krivično djelo samo po prijavi građana, ili i na osnovu vlastitog opažanja i saznanja?
Nazovi policiju i oni ce onda morati da izadju na teren i da ga maknu.

Pa šta sad da svi krenemo slikat automobile po trotoaru gdje smetaju!? Jebote sta te boli qrac gdje je mup, kakva ti je to priča? Ja svaki put nazovem, ako vidim da auto smeta. Jebe mi se da je taman pred mup-om parkirano. Nazovem.

:run:
Poenta je da uhljebi neće ništa uraditi na svoju inicijativu. Sutra da vide kako te neko izbunari nasred ulice, neće ni prići dok ne vikneš POLICIJAAA.
Gdje su drotovi koji preventivno patroliraju naseljima? Ima li toga više?
User avatar
Thorgerson
Posts: 9900
Joined: 15/04/2015 11:26

#34249 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Thorgerson »

julisiz es grant wrote:
Thorgerson wrote:
julisiz es grant wrote:Nisam, i u tome i jeste poenta i razlog mog upisa. Policijska uprava Novi Grad nalazi se 150 metara od ovog mjesta. Ovo je raskrsnica koja vodi prema njoj i nemoguće ja da neki policajac ovo nije vidio. Da li policija djeluje na mogući prekršaj ili krivično djelo samo po prijavi građana, ili i na osnovu vlastitog opažanja i saznanja?
Nazovi policiju i oni ce onda morati da izadju na teren i da ga maknu.

Pa šta sad da svi krenemo slikat automobile po trotoaru gdje smetaju!? Jebote sta te boli qrac gdje je mup, kakva ti je to priča? Ja svaki put nazovem, ako vidim da auto smeta. Jebe mi se da je taman pred mup-om parkirano. Nazovem.

:run:
Poenta je da uhljebi neće ništa uraditi na svoju inicijativu. Sutra da vide kako te neko izbunari nasred ulice, neće ni prići dok ne vikneš POLICIJAAA.
Gdje su drotovi koji preventivno patroliraju naseljima? Ima li toga više?
Pa opisao si i sebe.

Šta si ti uradio, na svoju incijativu. Postavio si ovdje sliku i nerviraš se.

Umjesto da si pozvao policiju i smijao se fino dok ovom hadalju pauk odvozi auto.

Šta ću ti ja sad, nerviraj se svaki dan kad prođeš pored tog kadeta. :roll:
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#34250 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by julisiz es grant »

Nema ga više, hebem te kad ne kontaš :D
Post Reply