Sirija
- Stjui
- Posts: 1786
- Joined: 23/09/2013 13:32
#34227 Re: Sirija
krenuli u zulum!(ona manje-više,doduše
Dubavko Čampara postupajući tužilac u predmetu "Bilal Bosnić" kazao je danas u Sudu BiH, a prilikom iznošenja prijedloga za produženje pritvora za osumnjičenog Bosnića, da su jutros na području Unsko-sanskog kantona uhapšene dvije osobe koje su prizanele da su se zaputile prema Siriji.
Čampara je pojasnio da je muškarac priznao da je pošao se bori na strani islamske države, a da je ženska osoba kazala da je krenula u Siriju da se uda.
On je dodao da se uhapšene osobe dovode u vezu sa osumnjičenim Bosnićem.
- em11r
- Posts: 942
- Joined: 14/03/2012 16:28
- Location: TuzlOk
#34228 Re: Sirija
Da ne quotam citav text ...DuckZz wrote:......
Kakva gomila budala da ne kazem majmuna. Arapi su generalno priglup narod koji vjeruje u sve i svasta, zivjeo sam sa njima skoro deceniju, njima svako mudo pod bubreg moze proci, posebno ovi manje civilizovani, egipcani, sirijci, palestinci.
Sramota ziva ko nam vjeru predstavlja u ocima ostalog svijeta.
- Kaćunak
- Posts: 746
- Joined: 09/06/2010 00:27
#34229 Re: Sirija
Sta ove sedmice kazu domaci krstjani, ateisti, agnostici i ostali kjafiri o tome sta je najbolje za napacene muslimane Sirije?

-
celava_dlaka
- Posts: 2244
- Joined: 24/12/2012 18:05
#34230 Re: Sirija
Da sravne citav bliski istok i da ovi imigranti iz evrope krenu iZpocetka
-
Hrmpallier
- Posts: 679
- Joined: 16/05/2013 22:26
#34231 Re: Sirija
Super ! Gdje si bio, ako nije tajna ? De nam malo ispričaj svoja zapažanja. Je li elita šta naprednija ? Jesu li hrišćanji među njima otresitiji, ili su i oni kao muslimani, onakvi kakve navodiš ? Ima li Jevreja ? Navodiš "manje civilizovane". Koji su napredniji, i u čemu se to ogleda ( školovanje, sklonost ka prihvatanju evropskih vrijednosti, organizacija društva, ..... ) ? Bilo bi interesantno čuti iz prve ruke. Koja zanimanja cijene, koja ne, ..... Puno toga.em11r wrote: Da ne quotam citav text ...
Kakva gomila budala da ne kazem majmuna. Arapi su generalno priglup narod koji vjeruje u sve i svasta, zivjeo sam sa njima skoro deceniju, njima svako mudo pod bubreg moze proci, posebno ovi manje civilizovani, egipcani, sirijci, palestinci.
Sramota ziva ko nam vjeru predstavlja u ocima ostalog svijeta.
- Stjui
- Posts: 1786
- Joined: 23/09/2013 13:32
#34232 Re: Sirija
zaboravio si ubrojat vehabo-haridžijske babune u ovu gore grupicuKaćunak wrote:Sta ove sedmice kazu domaci krstjani, ateisti, agnostici i ostali kjafiri o tome sta je najbolje za napacene muslimane Sirije?
![]()
![]()
![]()
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#34233 Re: Sirija
TEV-DEM prepares a program for restructuring Kobanî
http://hawarnews.com/english/index.php? ... s&Itemid=2
http://hawarnews.com/english/index.php? ... s&Itemid=2
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#34234 Re: Sirija


Navodno ispisano na zidu u pozadini prve slike.We are the descendants of the Medes and Cyaxares
Kurdistan is our religion, our credo

Pripadnik Pesmergi i YPG zajedno brane Kobani.
https://news.vice.com/article/in-photos ... -in-kobane
Dosta slika i video zapisa iz Kobanija.







Sretna NG!
-
zvizdan
- Posts: 935
- Joined: 06/11/2006 20:33
#34235 Re: Sirija
U pozadini prve slike pise "zabranjen ulaz!", ako mislis na ovu s curama 
- japin_mutapi
- Posts: 11829
- Joined: 11/06/2011 19:00
- Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.
#34236 Re: Sirija
ode kiki u kurdistan da slavi novu godinu i početak nove ere u historiji čovječanstva




- Herr Flick
- Posts: 9074
- Joined: 02/04/2012 13:00
#34237 Re: Sirija
Prođe još jedna godina a Bašar osta na vlasti
Nesto oslobodiocima slabo ide 
-
sarajevoxxxx
- Posts: 26435
- Joined: 28/11/2004 08:05
- Location: Sarajevo
#34238 Re: Sirija
Snage režima od samog jutra žestoko napadaju na Džober u Damasku.Do sada nezapamećena ofanziva snaga sirijskog režima na ovaj kvart.
-
cbrt
- Posts: 2854
- Joined: 19/10/2013 22:11
#34239 Re: Sirija
Pobediće Bašar sile mraka, još par stotina hiljada ubijenih civila i tu je...Herr Flick wrote:Prođe još jedna godina a Bašar osta na vlasti![]()
Nesto oslobodiocima slabo ide
Rebeli zauzeli večeras ovo http://wikimapia.org/m/#lat=36.2825594& ... 17&l=0&m=b pokušavaju izgleda (moj hint, ništa nisam pročitao na tu temu) da okruže i odseku snage koje su na severu Alepa pokušavale da odseku njih
Izgleda i da se ISIS sprema da napadne Safiru...crno se piše asadovcima u Alepu
- svjedok_007
- Posts: 189
- Joined: 10/02/2012 22:53
#34240 Re: Sirija
VELIKI USPJEH BORACA ISLAMSKE DRŽAVE U KOBANIJU
http://vijestiummeta.com/veliki-uspijeh ... -kobaniju/
http://vijestiummeta.com/veliki-uspijeh ... -kobaniju/
-
sarajevoxxxx
- Posts: 26435
- Joined: 28/11/2004 08:05
- Location: Sarajevo
#34241 Re: Sirija
Civilna zaštita grada Dume u Istočnoj Guti, u Damasku:Ukupan broj poginulih u gradu Dumi u 2014. godini je 1282 osobe.Od toga:
- Muškaraca 935
- Žena 116
- Djece 147
- I djece koja su umrla zbog nedostatka osnovnih lijekova i namirnica 84

https://www.facebook.com/Syrian.Revolut ... =1&theater
- Muškaraca 935
- Žena 116
- Djece 147
- I djece koja su umrla zbog nedostatka osnovnih lijekova i namirnica 84

https://www.facebook.com/Syrian.Revolut ... =1&theater
- GandalfSivi
- Posts: 22750
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#34242 Re: Sirija
svjedok_007 wrote:VELIKI USPJEH BORACA ISLAMSKE DRŽAVE U KOBANIJU
http://vijestiummeta.com/veliki-uspijeh ... -kobaniju/
Ne pratim previse, ali je li ovo fakat ozbiljna stranica ili neka satira?
-
joe_black
- Posts: 1618
- Joined: 27/07/2012 12:36
#34243 Re: Sirija
Znaci braca imaju razloga za radost...vjerovatno su ovim novim zauzimanjima stjerali kurde sa 17% na nekih 5% Kobanea...GandalfSivi wrote:svjedok_007 wrote:VELIKI USPJEH BORACA ISLAMSKE DRŽAVE U KOBANIJU
http://vijestiummeta.com/veliki-uspijeh ... -kobaniju/
Ne pratim previse, ali je li ovo fakat ozbiljna stranica ili neka satira?
- GandalfSivi
- Posts: 22750
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#34244 Re: Sirija
Ma nije pitanje jedno teksta, nego sustine generalno...
-
kobac40
- Posts: 44
- Joined: 15/07/2014 11:25
#34245 Re: Sirija
Svim simpatizerima IS sa ovog foruma Sretna Nova godina!


-
cbrt
- Posts: 2854
- Joined: 19/10/2013 22:11
#34246 Re: Sirija
Bog ponovo šeta zemljom (kažu u Jobaru a u stvari je Zablatani na 2 km udaljenosti)












- Maystor
- Posts: 5598
- Joined: 16/07/2007 22:59
- Location: Unknown
#34248 Re: Sirija
svjedok_007 wrote:VELIKI USPJEH BORACA ISLAMSKE DRŽAVE U KOBANIJU
http://vijestiummeta.com/veliki-uspijeh ... -kobaniju/
Podsjeća li vas ovakav stil pisanja na tekstove najaktivnijeg forumaša na ovoj temi?
Keywords: veliki uspijeh, desetine poginulih i ranjenih neprijateljskih vojnika, največi uspjeh itd.
P.S. sretna nova godina
- Maystor
- Posts: 5598
- Joined: 16/07/2007 22:59
- Location: Unknown
#34249 Re: Sirija
Tek sad vidjeh da je ovaj cyber terorista svjedok007 popravljao gramatičke greške u naslovuMaystor wrote:svjedok_007 wrote:VELIKI USPJEH BORACA ISLAMSKE DRŽAVE U KOBANIJU
http://vijestiummeta.com/veliki-uspijeh ... -kobaniju/
Podsjeća li vas ovakav stil pisanja na tekstove najaktivnijeg forumaša na ovoj temi?
Keywords: veliki uspijeh, desetine poginulih i ranjenih neprijateljskih vojnika, največi uspjeh itd.
![]()
P.S. sretna nova godina
-
cbrt
- Posts: 2854
- Joined: 19/10/2013 22:11
#34250 Re: Sirija
Ladno na 3:20 onog ludačkog videa Bog ulazi sa sve svitom i snimateljima pod reflektorima u neki improvizovani zaklon sa dva vojnika koji su mu okrenuti leđima i kao šatro stražare, pa prvog po ramenu a ovaj se bogznakako iznenadi (dok drugi i dalje smerno okrenut leđima vreba neprijatelja sve dok i njemu vođa ne stavi ruku na rame, kao keru...) Ne veruje on ni sopstvenoj vojsci meni se čini (da su spucali rafal u njega dok su mogli našlo bi se nekakvo rešenje i zaustavio rat i počeli pregovori). Rebelski tviteraši tvde kako je ovo Zablatani 2km od Jobara (državna tv kaže Jobar)...na osnovu poznavanja zgrada a i natpisi na arapskom to govore...
