Sirija

Locked
Naslovnica
Posts: 35422
Joined: 20/03/2013 15:38

#34226 Re: Sirija

Post by Naslovnica »

User avatar
Stjui
Posts: 1786
Joined: 23/09/2013 13:32

#34227 Re: Sirija

Post by Stjui »

Image

Dubavko Čampara postupajući tužilac u predmetu "Bilal Bosnić" kazao je danas u Sudu BiH, a prilikom iznošenja prijedloga za produženje pritvora za osumnjičenog Bosnića, da su jutros na području Unsko-sanskog kantona uhapšene dvije osobe koje su prizanele da su se zaputile prema Siriji.

Čampara je pojasnio da je muškarac priznao da je pošao se bori na strani islamske države, a da je ženska osoba kazala da je krenula u Siriju da se uda.

On je dodao da se uhapšene osobe dovode u vezu sa osumnjičenim Bosnićem.
krenuli u zulum!(ona manje-više,doduše :D)
User avatar
em11r
Posts: 942
Joined: 14/03/2012 16:28
Location: TuzlOk

#34228 Re: Sirija

Post by em11r »

DuckZz wrote:......
Da ne quotam citav text ...


Kakva gomila budala da ne kazem majmuna. Arapi su generalno priglup narod koji vjeruje u sve i svasta, zivjeo sam sa njima skoro deceniju, njima svako mudo pod bubreg moze proci, posebno ovi manje civilizovani, egipcani, sirijci, palestinci.

Sramota ziva ko nam vjeru predstavlja u ocima ostalog svijeta.
User avatar
Kaćunak
Posts: 746
Joined: 09/06/2010 00:27

#34229 Re: Sirija

Post by Kaćunak »

Sta ove sedmice kazu domaci krstjani, ateisti, agnostici i ostali kjafiri o tome sta je najbolje za napacene muslimane Sirije?

:kiss: :izet: :razz: :bih:
celava_dlaka
Posts: 2244
Joined: 24/12/2012 18:05

#34230 Re: Sirija

Post by celava_dlaka »

Da sravne citav bliski istok i da ovi imigranti iz evrope krenu iZpocetka
Hrmpallier
Posts: 679
Joined: 16/05/2013 22:26

#34231 Re: Sirija

Post by Hrmpallier »

em11r wrote: Da ne quotam citav text ...


Kakva gomila budala da ne kazem majmuna. Arapi su generalno priglup narod koji vjeruje u sve i svasta, zivjeo sam sa njima skoro deceniju, njima svako mudo pod bubreg moze proci, posebno ovi manje civilizovani, egipcani, sirijci, palestinci.

Sramota ziva ko nam vjeru predstavlja u ocima ostalog svijeta.
Super ! Gdje si bio, ako nije tajna ? De nam malo ispričaj svoja zapažanja. Je li elita šta naprednija ? Jesu li hrišćanji među njima otresitiji, ili su i oni kao muslimani, onakvi kakve navodiš ? Ima li Jevreja ? Navodiš "manje civilizovane". Koji su napredniji, i u čemu se to ogleda ( školovanje, sklonost ka prihvatanju evropskih vrijednosti, organizacija društva, ..... ) ? Bilo bi interesantno čuti iz prve ruke. Koja zanimanja cijene, koja ne, ..... Puno toga.
User avatar
Stjui
Posts: 1786
Joined: 23/09/2013 13:32

#34232 Re: Sirija

Post by Stjui »

Kaćunak wrote:Sta ove sedmice kazu domaci krstjani, ateisti, agnostici i ostali kjafiri o tome sta je najbolje za napacene muslimane Sirije?

:kiss: :izet: :razz: :bih:
zaboravio si ubrojat vehabo-haridžijske babune u ovu gore grupicu :bih:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#34233 Re: Sirija

Post by Kikibombona »

TEV-DEM prepares a program for restructuring Kobanî

http://hawarnews.com/english/index.php? ... s&Itemid=2
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#34234 Re: Sirija

Post by Kikibombona »

Image

Image
We are the descendants of the Medes and Cyaxares
Kurdistan is our religion, our credo
Navodno ispisano na zidu u pozadini prve slike.

Image

Pripadnik Pesmergi i YPG zajedno brane Kobani.

https://news.vice.com/article/in-photos ... -in-kobane

Dosta slika i video zapisa iz Kobanija.

Image
Image

Image
Image

Image
Image

Image

Sretna NG!
zvizdan
Posts: 935
Joined: 06/11/2006 20:33

#34235 Re: Sirija

Post by zvizdan »

U pozadini prve slike pise "zabranjen ulaz!", ako mislis na ovu s curama :D
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11829
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#34236 Re: Sirija

Post by japin_mutapi »

ode kiki u kurdistan da slavi novu godinu i početak nove ere u historiji čovječanstva

Image
Image
User avatar
Herr Flick
Posts: 9074
Joined: 02/04/2012 13:00

#34237 Re: Sirija

Post by Herr Flick »

Prođe još jedna godina a Bašar osta na vlasti :D :D Nesto oslobodiocima slabo ide :D
sarajevoxxxx
Posts: 26435
Joined: 28/11/2004 08:05
Location: Sarajevo

#34238 Re: Sirija

Post by sarajevoxxxx »

Snage režima od samog jutra žestoko napadaju na Džober u Damasku.Do sada nezapamećena ofanziva snaga sirijskog režima na ovaj kvart.
cbrt
Posts: 2854
Joined: 19/10/2013 22:11

#34239 Re: Sirija

Post by cbrt »

Herr Flick wrote:Prođe još jedna godina a Bašar osta na vlasti :D :D Nesto oslobodiocima slabo ide :D
Pobediće Bašar sile mraka, još par stotina hiljada ubijenih civila i tu je...

Rebeli zauzeli večeras ovo http://wikimapia.org/m/#lat=36.2825594& ... 17&l=0&m=b pokušavaju izgleda (moj hint, ništa nisam pročitao na tu temu) da okruže i odseku snage koje su na severu Alepa pokušavale da odseku njih
Izgleda i da se ISIS sprema da napadne Safiru...crno se piše asadovcima u Alepu
User avatar
svjedok_007
Posts: 189
Joined: 10/02/2012 22:53

#34240 Re: Sirija

Post by svjedok_007 »

VELIKI USPJEH BORACA ISLAMSKE DRŽAVE U KOBANIJU

http://vijestiummeta.com/veliki-uspijeh ... -kobaniju/
sarajevoxxxx
Posts: 26435
Joined: 28/11/2004 08:05
Location: Sarajevo

#34241 Re: Sirija

Post by sarajevoxxxx »

Civilna zaštita grada Dume u Istočnoj Guti, u Damasku:Ukupan broj poginulih u gradu Dumi u 2014. godini je 1282 osobe.Od toga:

- Muškaraca 935
- Žena 116
- Djece 147
- I djece koja su umrla zbog nedostatka osnovnih lijekova i namirnica 84

Image
https://www.facebook.com/Syrian.Revolut ... =1&theater
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22750
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#34242 Re: Sirija

Post by GandalfSivi »

svjedok_007 wrote:VELIKI USPJEH BORACA ISLAMSKE DRŽAVE U KOBANIJU

http://vijestiummeta.com/veliki-uspijeh ... -kobaniju/

Ne pratim previse, ali je li ovo fakat ozbiljna stranica ili neka satira?
joe_black
Posts: 1618
Joined: 27/07/2012 12:36

#34243 Re: Sirija

Post by joe_black »

GandalfSivi wrote:
svjedok_007 wrote:VELIKI USPJEH BORACA ISLAMSKE DRŽAVE U KOBANIJU

http://vijestiummeta.com/veliki-uspijeh ... -kobaniju/

Ne pratim previse, ali je li ovo fakat ozbiljna stranica ili neka satira?
Znaci braca imaju razloga za radost...vjerovatno su ovim novim zauzimanjima stjerali kurde sa 17% na nekih 5% Kobanea... :lol: :lol: :lol:
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22750
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#34244 Re: Sirija

Post by GandalfSivi »

Ma nije pitanje jedno teksta, nego sustine generalno...
kobac40
Posts: 44
Joined: 15/07/2014 11:25

#34245 Re: Sirija

Post by kobac40 »

Svim simpatizerima IS sa ovog foruma Sretna Nova godina!





Image
cbrt
Posts: 2854
Joined: 19/10/2013 22:11

#34246 Re: Sirija

Post by cbrt »

Bog ponovo šeta zemljom (kažu u Jobaru a u stvari je Zablatani na 2 km udaljenosti)
Image
Image
Image
Image
Image
Image
User avatar
Herr Flick
Posts: 9074
Joined: 02/04/2012 13:00

#34247 Re: Sirija

Post by Herr Flick »

Evo ovde video :D :D

User avatar
Maystor
Posts: 5598
Joined: 16/07/2007 22:59
Location: Unknown

#34248 Re: Sirija

Post by Maystor »

svjedok_007 wrote:VELIKI USPJEH BORACA ISLAMSKE DRŽAVE U KOBANIJU

http://vijestiummeta.com/veliki-uspijeh ... -kobaniju/

Podsjeća li vas ovakav stil pisanja na tekstove najaktivnijeg forumaša na ovoj temi?


Keywords: veliki uspijeh, desetine poginulih i ranjenih neprijateljskih vojnika, največi uspjeh itd.

:lol:

P.S. sretna nova godina :wink:
User avatar
Maystor
Posts: 5598
Joined: 16/07/2007 22:59
Location: Unknown

#34249 Re: Sirija

Post by Maystor »

Maystor wrote:
svjedok_007 wrote:VELIKI USPJEH BORACA ISLAMSKE DRŽAVE U KOBANIJU

http://vijestiummeta.com/veliki-uspijeh ... -kobaniju/

Podsjeća li vas ovakav stil pisanja na tekstove najaktivnijeg forumaša na ovoj temi?


Keywords: veliki uspijeh, desetine poginulih i ranjenih neprijateljskih vojnika, največi uspjeh itd.

:lol:

P.S. sretna nova godina :wink:
Tek sad vidjeh da je ovaj cyber terorista svjedok007 popravljao gramatičke greške u naslovu :D
cbrt
Posts: 2854
Joined: 19/10/2013 22:11

#34250 Re: Sirija

Post by cbrt »

Ladno na 3:20 onog ludačkog videa Bog ulazi sa sve svitom i snimateljima pod reflektorima u neki improvizovani zaklon sa dva vojnika koji su mu okrenuti leđima i kao šatro stražare, pa prvog po ramenu a ovaj se bogznakako iznenadi (dok drugi i dalje smerno okrenut leđima vreba neprijatelja sve dok i njemu vođa ne stavi ruku na rame, kao keru...) Ne veruje on ni sopstvenoj vojsci meni se čini (da su spucali rafal u njega dok su mogli našlo bi se nekakvo rešenje i zaustavio rat i počeli pregovori). Rebelski tviteraši tvde kako je ovo Zablatani 2km od Jobara (državna tv kaže Jobar)...na osnovu poznavanja zgrada a i natpisi na arapskom to govore...
Locked