Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#34201 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
unajmiti ćemo bus

- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
#34202 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ma kombi ce biti tamanzlo zlo wrote:unajmiti ćemo bus![]()
Gotov.

Ima li ista mirisnije i ukusnije od domaceg hljeba ..
Sad onih paprika sa pavlakom
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#34204 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
haj ponesi ga da umacemoLoo wrote:
Gotov.
Ima li ista mirisnije i ukusnije od domaceg hljeba ..
Sad onih paprika sa pavlakom

- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
#34205 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Prvo pokazi sta si sprcko u toj serpi
I gori li ti ta vatra uopste!?
I gori li ti ta vatra uopste!?
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#34206 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Evo ga od 17.07.2019. mrzne se i ceka.

Cijena sitnica za vas poguzije €45/kg.

Cijena sitnica za vas poguzije €45/kg.
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#34207 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
zar sumnjas u meneLoo wrote:Prvo pokazi sta si sprcko u toj serpi![]()
I gori li ti ta vatra uopste!?
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#34208 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Moram da priznam da sam veliki fan azijatske kuhinje
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#34209 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
..
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#34210 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Dje nabavljas mačiće
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#34211 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
U blizini kod komšijeinsomnia78 wrote:Dje nabavljas mačiće
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
#34213 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
shandrprcSA wrote:zar sumnjas u meneLoo wrote:Prvo pokazi sta si sprcko u toj serpi![]()
I gori li ti ta vatra uopste!?
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#34214 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Koliko dugo se susi, ja sam ovo isto vidjeo nedavno ..drze meso dok ne pocrni a cijena je bila tako nesto oko 80-90$ kilo....Maraschino wrote:Evo ga od 17.07.2019. mrzne se i ceka.
Cijena sitnica za vas poguzije €45/kg.
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#34215 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Kako znam, minimum je 28 dana i poslije toga ne moze sve isjeci nego par komada.exliberal-ex wrote:
Koliko dugo se susi, ja sam ovo isto vidjeo nedavno ..drze meso dok ne pocrni a cijena je bila tako nesto oko 80-90$ kilo....
Tako nam je bar onaj u restoranu rekao. Ima ih vise ovih velikih i onda sijece po par komada sa svakog i vraca ponovo na ''zrenje''.
Nije to suho, to je ko mozak mekano. Vanjska strana uhvati malo korice ali nista strasno.
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#34216 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Znam dva čovjeka koji imaju ovakve frižidere za Sazrijevanje mesa taj proces se zove dry aged . Tu igra ulogu temperatura i vlazina vazduhaMaraschino wrote:Kako znam, minimum je 28 dana i poslije toga ne moze sve isjeci nego par komada.exliberal-ex wrote:
Koliko dugo se susi, ja sam ovo isto vidjeo nedavno ..drze meso dok ne pocrni a cijena je bila tako nesto oko 80-90$ kilo....
Tako nam je bar onaj u restoranu rekao. Ima ih vise ovih velikih i onda sijece po par komada sa svakog i vraca ponovo na ''zrenje''.
Nije to suho, to je ko mozak mekano. Vanjska strana uhvati malo korice ali nista strasno.
Ovdje je isto važno kvaliteta mesa
Ah da ima u New Yorku mislim da se zove Wolfgang restoran potražite na YOU tube kako kod njih sazrijeva meso sa dobrim gljivicama okolo , u Evropi je zabranjeno taj način sazrijevanja osim u Švicarskoj
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#34217 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ta korica I sve budjavo SE ocisti.Nije to suho, to je ko mozak mekano. Vanjska strana uhvati malo korice ali nista strasno.
Nisam primjetila da je mekse, radije ukus...hm NE svidja SE svima...ukus je malo budjav..tekstura Mesa ista.
-
Zizi505
- Posts: 9330
- Joined: 25/04/2011 14:06
#34218 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Mesarice su mi preporučile ono mesoLoo wrote:Isto sam i ja pomislilazlo zlo wrote:zizi zivi vani? vidim da je meso odležano propisno tako izgleda a to se od nas ne radi. kao ni dosta drugih stvari, tipa mljeveno je puno žilavog itd.![]()
Ali izgleda zizi nam u seheru![]()
Odoh je poslati pp da je pitam hoce li me voditi kod svog mesara
Ako hoćeš javi da ti na pp napišem gdje sam kupila.
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#34219 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ne znam o kakvoj budji pricas? Mislim da se proces i odvija da se ne ubudja(so i temperatura).moonca wrote:Ta korica I sve budjavo SE ocisti.Nije to suho, to je ko mozak mekano. Vanjska strana uhvati malo korice ali nista strasno.
Nisam primjetila da je mekse, radije ukus...hm NE svidja SE svima...ukus je malo budjav..tekstura Mesa ista.

-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#34220 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Maraschino wrote:Ne znam o kakvoj budji pricas? Mislim da se proces i odvija da se ne ubudja(so i temperatura).moonca wrote:Ta korica I sve budjavo SE ocisti.Nije to suho, to je ko mozak mekano. Vanjska strana uhvati malo korice ali nista strasno.
Nisam primjetila da je mekse, radije ukus...hm NE svidja SE svima...ukus je malo budjav..tekstura Mesa ista.
E, mislim da SE soli...pa komad Mesa SE sushi, gubi vodu..mjenja boju. Smanjuje SE kolicinski I korica bude crno Siva. Ili pokvarena i to SE skida I baca.
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#34221 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Sta ti vidis na ovim velikim komadima koji stoje od 17.07.2017.god.? Ja ne vidim nikakvu budj niti da je noz radio.
Mozda pricas o drugoj vrsti i pripremi mesa. Ovo ide ovako.
Mozda pricas o drugoj vrsti i pripremi mesa. Ovo ide ovako.
-
Zizi505
- Posts: 9330
- Joined: 25/04/2011 14:06
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#34223 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Bude slicno ovome-- i nije sve u velikim komadima..Maraschino wrote:Sta ti vidis na ovim velikim komadima koji stoje od 17.07.2017.god.? Ja ne vidim nikakvu budj niti da je noz radio.
Mozda pricas o drugoj vrsti i pripremi mesa. Ovo ide ovako.

-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#34224 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Veceras...sirnica..
~~~~~••
~~~~~••

Last edited by moonca on 16/09/2019 01:51, edited 1 time in total.
-
Guadalajara
- Posts: 32809
- Joined: 24/04/2019 18:10
- Contact:

