Odlicno izgleda.
Koja je vrsta Mesa?
Moderator: anex




..dobro izgleda --Munlajt wrote:Večera
Pa pojeo seshandrprcSA wrote:zizigdje je zavrsio saft od mesa?
Prva fotka otkošteni batak i karabatak, druga govedina, na trećoj mix ćevapa, sudžukica, pljeskavica...čini mi se i piletine.
zena mog zivotazizi505 wrote:Pa pojeo seshandrprcSA wrote:zizigdje je zavrsio saft od mesa?
![]()
Umakali somun
Jah, da se debljamo zajednoshandrprcSA wrote:zena mog zivotazizi505 wrote:Pa pojeo seshandrprcSA wrote:zizigdje je zavrsio saft od mesa?
![]()
Umakali somun
zizi505 wrote:
Dobro ti izgleda večera, šteta što te namučilo.
Samo ako bih bila na rubu gladi, sada ne.moonca wrote:zizi505 wrote:
Dobro ti izgleda večera, šteta što te namučilo.
E...![]()
Ta govedina, Dobro izgleda...boja kao konjsko meso?
Jesi li bi ikada probala?
zizi505 wrote:Prva fotka otkošteni batak i karabatak, druga govedina, na trećoj mix ćevapa, sudžukica, pljeskavica...čini mi se i piletine.moonca wrote:
Odlicno izgleda.![]()
Koja je vrsta Mesa?

I mene ovo zanima..na prvu sam pomislila.ramstek..ali nije ovo ramstek. Prije je biftek ali nije ni biftek..Maraschino wrote:
Znamo da je govedina ali koji dio mesa, sta trazis kod mesara da bi dobio ovakav komad mesa?
Na stranim jezicima znam ali kod nas sta cu traziti?
Rozbrat..vjerujemMaraschino wrote:zizi505 wrote:Prva fotka otkošteni batak i karabatak, druga govedina, na trećoj mix ćevapa, sudžukica, pljeskavica...čini mi se i piletine.moonca wrote:
Odlicno izgleda.![]()
Koja je vrsta Mesa?
Znamo da je govedina ali koji dio mesa, sta trazis kod mesara da bi dobio ovakav komad mesa?
Na stranim jezicima znam ali kod nas sta cu traziti?
I ja mislim .ali fakat kako se to kaze kod nas??Maraschino wrote:steak...ribeye