SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#34151 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjesticanametli »

Ne mora biti to sto to mislis
slazem se da djeci treba pokazati i uklj ih u soc desavanja i rad....svabe su imale neto tipa mi smo stari a vi ste mali....vodili djecu iz vrtica u dom za stare.... fenomenalno bilo.....

ovdje bi trebao drugaciji pristup ali je izvodljivo i po mogucnosti i roditelji da idu ....imas ljude pojma nemaju sta je tamo i kako je
Mogu se naci zajednicke aktivbosti zasticenike i posjetioce a roditelji mogu krecit kuhat nosit prat....1 dan malo drugaciji za sve
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#34152 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Ommadawn »

vjesticanametli wrote:Ne mora biti to sto to mislis
slazem se da djeci treba pokazati i uklj ih u soc desavanja i rad....svabe su imale neto tipa mi smo stari a vi ste mali....vodili djecu iz vrtica u dom za stare.... fenomenalno bilo.....

ovdje bi trebao drugaciji pristup ali je izvodljivo i po mogucnosti i roditelji da idu ....imas ljude pojma nemaju sta je tamo i kako je
Mogu se naci zajednicke aktivbosti zasticenike i posjetioce a roditelji mogu krecit kuhat nosit prat....1 dan malo drugaciji za sve
Eh to čudo u Bosni i Hercegovini nećeš dočekati.
Znanje o socijalnim dešavanjima mogu steći na neke drugačije načine na primjer da se uvede predmet društveno znanje u kojem se izučava kako društvo funkcioniše, država, porezni sistem, problemi u društvu (tipa mobing) itd.
I kako finansirati odlazak tamo?
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#34153 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjesticanametli »

Ma znam sve ....nema nista od toga sto bismo mi
User avatar
Haris.ba
Posts: 35294
Joined: 08/09/2005 20:08

#34154 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Haris.ba »

vjesticanametli wrote:Ne mora biti to sto to mislis
slazem se da djeci treba pokazati i uklj ih u soc desavanja i rad....svabe su imale neto tipa mi smo stari a vi ste mali....vodili djecu iz vrtica u dom za stare.... fenomenalno bilo.....

ovdje bi trebao drugaciji pristup ali je izvodljivo i po mogucnosti i roditelji da idu ....imas ljude pojma nemaju sta je tamo i kako je
Mogu se naci zajednicke aktivbosti zasticenike i posjetioce a roditelji mogu krecit kuhat nosit prat....1 dan malo drugaciji za sve
Šta znaju Švabe....

Nego, to je suština.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#34155 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by uglavnomja »

djeca idu u skolu do 18-19 godina

ko je rekao da se vode djeca koja su kod uciteljice?

srednja skola, evt. zadnji razred osnovne


i ne da im se pokazuju kao da su u zoo :roll: :(

da se uspostavi kontakt, dobar dio sticenika u pazaricu je komunikativan, mobilan, aktivan ...
da se objasni djeci na jednostavan nacin sta su osobe sa posebnim potrebama, sta moze uzrokovati stanje, kako im se moze pomoci, sta ih cini sretnim ...

a da idu i roditelji, ne zato sto su roditelji nego ljudi koji nista ne znaju o osobama sa posebnim potrebama :thumbup:
Naslovnica
Posts: 35443
Joined: 20/03/2013 15:38

#34157 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Naslovnica »

Jeko lik s glavom kromanjonca što divlja sarajevskim ulicama u nekakvom bijelom Maseratiju?!
User avatar
hopi
Posts: 7259
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#34158 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by hopi »

bijelog maseratija gibli (ili se piše ghibli nebitno) sam ja viđao da voza frajko što u unticu dole ima radnju sa mobitelima, jesu li ono noa bili ne znam, a i valjda je tamo htio otvoriti taj restoran dole, sada je li ga ovtorio ne znam nisam bio tu duže vremena. Tu je ostavljao auto barem.
Naslovnica
Posts: 35443
Joined: 20/03/2013 15:38

#34159 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Naslovnica »

hopi wrote:bijelog maseratija gibli (ili se piše ghibli nebitno) sam ja viđao da voza frajko što u unticu dole ima radnju sa mobitelima, jesu li ono noa bili ne znam, a i valjda je tamo htio otvoriti taj restoran dole, sada je li ga ovtorio ne znam nisam bio tu duže vremena. Tu je ostavljao auto barem.
Džaba mu radnja i bijeli Maserati kada je papak.
Pretiče kroz izlivnu traku, žmigavci ne postoje, gasanja strašna, i ja kraju parkiranje u zabrani.
Koji li su to kompleksi i dijagnoze jbte?!
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#34160 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by bitanga_sa_otesa »

Naslovnica wrote: Koji li su to kompleksi i dijagnoze jbte?!
seljaĆkoglavi :-D
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#34161 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjeshalica »

Umisljeni skorojevic koji ima pantljicare u glavi umjesto mozga,prosjecni seljačkoglavi seljoban.
User avatar
muha_sa
Posts: 140428
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#34162 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by muha_sa »

ja cuo da impotentni muškarci divljanjem i bahatošcu u saobracaju nadoknadjuju taj feler :D

ako su mene slagali i ja vas lažem :D
Naslovnica
Posts: 35443
Joined: 20/03/2013 15:38

#34163 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Naslovnica »

muha_sa wrote:ja cuo da impotentni muškarci divljanjem i bahatošcu u saobracaju nadoknadjuju taj feler :D

ako su mene slagali i ja vas lažem :D
Ima tu istine.
:mandrak:
:lol:
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#34164 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

Avaz kaže da su našli leš žene, sumnja se da je muž zaklao. Zna li ko koja je Dobrinja u pitanju?

https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/51 ... ao-suprugu
espn
Posts: 1478
Joined: 27/06/2018 19:01

#34165 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by espn »

U stanu u Sarajevu ubijena pripadnica Granične policije BiH

https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /190918139
User avatar
shalla
Posts: 9496
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#34166 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by shalla »

Oh shit znam ovu ženu :| :sad:
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#34167 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Guadalajara »

shalla wrote:Oh shit znam ovu ženu :| :sad:
kolika su djeca ? :roll:
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#34168 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjeshalica »

shalla wrote:Oh shit znam ovu ženu :| :sad:
Neki portali pisu da je ubio Senad Basaric novi taj nazovi muz,a ona je bivsa zena ambasadora BIH u Pakistanu...nebitno helem neki tvrde da je napustio BIH ima dvojno drzavljanstvo
Jebeni luđžak
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#34169 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Guadalajara »

vjeshalica wrote:
shalla wrote:Oh shit znam ovu ženu :| :sad:
Neki portali pisu da je ubio Senad Basaric novi taj nazovi muz,a ona je bivsa zena ambasadora BIH u Pakistanu...nebitno helem neki tvrde da je napustio BIH ima dvojno drzavljanstvo
Jebeni luđžak
edit

Bivša supruga generala Sakiba Forića

Na Dobrinji ubijena Irma Forić, pripadnica Granične policije BiH

https://www.doznajemo.com/post/ubijena- ... iba-forica
User avatar
Matzan
Posts: 7049
Joined: 16/01/2015 13:25

#34170 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Matzan »

Guadalajara wrote:
Bivša supruga generala Sakiba Forića

Na Dobrinji ubijena Irma Forić, pripadnica Granične policije BiH

https://www.doznajemo.com/post/ubijena- ... iba-forica
Ako su se razveli, trebalo bi da je promijenila prezime u djevojačko. :?
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#34171 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Guadalajara »

Matzan wrote:
Guadalajara wrote:
Bivša supruga generala Sakiba Forića

Na Dobrinji ubijena Irma Forić, pripadnica Granične policije BiH

https://www.doznajemo.com/post/ubijena- ... iba-forica
Ako su se razveli, trebalo bi da je promijenila prezime u djevojačko. :?
Mozda nije stigla, znam da treba hrpu papira mijenjati..od licne, pasosa, cipsa, racuna u banci...svasta...
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#34172 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insomnia78 »

Mozda da se ne preziva razlicito od djeteta?
Moja je isto ostavila moje
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#34173 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insomnia78 »

Neki ljudi stvarno ne znaju odabrati partnere
User avatar
trambusek88
Posts: 5141
Joined: 03/10/2009 23:51

#34174 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by trambusek88 »

Matzan wrote:
Guadalajara wrote:
Bivša supruga generala Sakiba Forića

Na Dobrinji ubijena Irma Forić, pripadnica Granične policije BiH

https://www.doznajemo.com/post/ubijena- ... iba-forica
Ako su se razveli, trebalo bi da je promijenila prezime u djevojačko. :?
Ima u mom haustoru žena koja se prije rata sudski razvela a još uvijek nosi prezime bivšeg muža.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#34175 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insomnia78 »

Znate da ubica ima temu na forumu?
Post Reply