Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- jednonogi_Jack
- Posts: 2966
- Joined: 14/12/2005 21:21
#34126 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
...
Last edited by jednonogi_Jack on 13/09/2019 14:58, edited 1 time in total.
- Dori
- Posts: 3318
- Joined: 07/03/2007 09:36
- Location: Rajvosa-X.com
#34127 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ne, ali zvuci dobromO k3 wrote:neznam jeli kod od vas kombinaciju napravio sa kozom od naranze , sa malom rendom izribas kozu od narandze , ali pazis da ne ribas i ono bijelo dadne lijepu notuDori wrote: Stvarno dobro izgleda. Dade mi ideju za dobar prilog
- jednonogi_Jack
- Posts: 2966
- Joined: 14/12/2005 21:21
#34128 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
jednonogi_Jack wrote:@Nisrin
@Rijeka_snova
Dobro vam to sa rižom !
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#34129 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
narode, ako neko nije vidio ili nije isprobao, od srca preporucujem multicooker, evo i Delimano ima u ponudi i to povoljnoj:
https://www.delimano.ba/18u1-multicooke ... RCEALw_wcB
https://www.delimano.ba/18u1-multicooke ... RCEALw_wcB
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#34130 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ja imam jednu duboku tavu, to je moj mulicooker 
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#34131 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
nikad od tebe poguzijeTomahawk11 wrote:Ja imam jednu duboku tavu, to je moj mulicooker
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#34132 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
wewa wrote:nikad od tebe poguzijeTomahawk11 wrote:Ja imam jednu duboku tavu, to je moj mulicooker
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#34133 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
čaba se rodijowewa wrote:nikad od tebe poguzijeTomahawk11 wrote:Ja imam jednu duboku tavu, to je moj mulicooker
-
pijo_zoljo
- Posts: 2837
- Joined: 12/02/2019 16:06
#34134 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
e svaka častSaraFina wrote:
Last edited by pijo_zoljo on 13/09/2019 16:17, edited 1 time in total.
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#34135 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
upravo
Rahmen sa lososom

Rahmen sa lososom
- SaraFina
- Posts: 24398
- Joined: 28/04/2014 20:32
- Location: Antananarivu
#34136 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
pijo_zoljo wrote:e svaka častSaraFina wrote:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ludi
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#34137 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ovo je jako dobro...mO k3 wrote:upravo![]()
Rahmen sa lososom
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#34138 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Hvala Monica
Jeli ko ovdje ima Thermomix ?
Jeli ko ovdje ima Thermomix ?
-
smjesko071
- Posts: 696
- Joined: 07/04/2014 22:48
#34139 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Par stranica ranije sam molio da neko da svoja iskustva sa slouw cookerommO k3 wrote:Hvala Monica![]()
Jeli ko ovdje ima Thermomix ?
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#34140 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Neznam jeo thermomix to bassmjesko071 wrote:Par stranica ranije sam molio da neko da svoja iskustva sa slouw cookerommO k3 wrote:Hvala Monica![]()
Jeli ko ovdje ima Thermomix ?
Radio sam sa njim i nije losa stvar , ali preskup je
Žena hoće da ga kupi
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#34141 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Malo sira za zamezit


- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#34142 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Buratta?insomnia78 wrote:Malo sira za zamezit
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#34144 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Al zajebah se nevidjoh da je sa tartufima. Pojaka pravo
-
Zizi505
- Posts: 9330
- Joined: 25/04/2011 14:06
#34145 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ovo nisam nikada pravila. Sviđa mi se kako izgleda.mO k3 wrote:upravo![]()
Rahmen sa lososom
Može li recept
-
Zizi505
- Posts: 9330
- Joined: 25/04/2011 14:06
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#34148 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Nesto mi govori da bih ovo zaobisao u sirokom luku.mO k3 wrote:upravo![]()
Rahmen sa lososom
-
Zizi505
- Posts: 9330
- Joined: 25/04/2011 14:06
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#34150 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
zizi
gdje je zavrsio saft od mesa? 




