Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#34076 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

Nisrin wrote:Nemam ja mikrovalnu, previse zraci tako da ... :skoljka:
Ovako je kod mene..sushi riza, skuvana I spremna za spajanja..da povrcem ili kao prilog...


Image
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#34077 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by stakasa »

Ramzess Veliki wrote:
zizi505 wrote:
stakasa wrote:I opet karfiol



Odlično, baš izgleda sočno.
Nisam dugo pravila, mogla bih vala.
Kako se ovo pravi? :thumbup:
Skuhas karfiol u slanoj vodi, pet deset minuta. Nauljis tepsiju i poredas karfiol po tepsiji. Onda zalijes sa smjesom u koju ide: dva jaja, casa jogurta, pola solje ulja, majdonos, malo bjelog luka ako hoce to je optional, solja mljeka, mozes dodati mljevene paprike ili cak i curryja, pobiberi i posoli. U rerni 20 minuta, onda po ovome pospi parmezana ili obicnog sira, parmezana zbog ukusa a obicnog na vrhu da se razguzi i zapece i to bi bilo to
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#34078 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by stakasa »

Nisrin wrote:Nemam ja mikrovalnu, previse zraci tako da ... :skoljka:
Ima li linke neki za ovu radijaciju iz mikrovalne
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#34079 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Nisrin »

stakasa wrote:
Nisrin wrote:Nemam ja mikrovalnu, previse zraci tako da ... :skoljka:
Ima li linke neki za ovu radijaciju iz mikrovalne

Pećnice imaju metalnu mrežu koja bi trebala štititi od zračenja. Profesorica Havas kaže da je svaka pećnica koju je testirala, zračila.



Kako da ustanovite zrači li vaša pećnica? Stavite mobitel unutra i zatvorite vrata. Nikako ne uključujte pećnicu. Nazovite broj mobitela s neke druge linije. Ako zvoni, znači da mikrovalovi koji se koriste za uspostavu veze prolaze kroz zaštitnu mrežu.
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#34080 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by stakasa »

Nisrin wrote:
stakasa wrote:
Nisrin wrote:Nemam ja mikrovalnu, previse zraci tako da ... :skoljka:
Ima li linke neki za ovu radijaciju iz mikrovalne

Pećnice imaju metalnu mrežu koja bi trebala štititi od zračenja. Profesorica Havas kaže da je svaka pećnica koju je testirala, zračila.



Kako da ustanovite zrači li vaša pećnica? Stavite mobitel unutra i zatvorite vrata. Nikako ne uključujte pećnicu. Nazovite broj mobitela s neke druge linije. Ako zvoni, znači da mikrovalovi koji se koriste za uspostavu veze prolaze kroz zaštitnu mrežu.
Wow
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#34081 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Nisrin »

Necu se raspravljati niti je to tema...ima toga more svuda, tako da koga zanima bujrum!
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22776
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#34082 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by GandalfSivi »

Ima ona zdjela za pravljenje rize, kazu da najbolja iz toga bude. Nemam je niti sam je koristio, ali tako kazu...
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#34083 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by mO k3 »

GandalfSivi wrote:Ima ona zdjela za pravljenje rize, kazu da najbolja iz toga bude. Nemam je niti sam je koristio, ali tako kazu...
ja koristim samo onaj lonac za kuhanje rize :)
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#34084 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by stakasa »

mO k3 wrote:
GandalfSivi wrote:Ima ona zdjela za pravljenje rize, kazu da najbolja iz toga bude. Nemam je niti sam je koristio, ali tako kazu...
ja koristim samo onaj lonac za kuhanje rize :)
Ja ne volim rizu kao prilog ali u tepsiji, pilav, risotto, paella, to je druga prica
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#34085 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by mO k3 »

stakasa wrote:
mO k3 wrote:
GandalfSivi wrote:Ima ona zdjela za pravljenje rize, kazu da najbolja iz toga bude. Nemam je niti sam je koristio, ali tako kazu...
ja koristim samo onaj lonac za kuhanje rize :)
Ja ne volim rizu kao prilog ali u tepsiji, pilav, risotto, paella, to je druga prica
neznam gdje boravis , ali riza kod nas u bosni je boze sacuvaj .
Ja kupujem samo jasmin rizu iz tajlanda ona ti je drugacija , mozes je i sam blanko jesti
User avatar
Dori
Posts: 3318
Joined: 07/03/2007 09:36
Location: Rajvosa-X.com

#34086 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Dori »

stakasa wrote:
Skuhas karfiol u slanoj vodi, pet deset minuta. Nauljis tepsiju i poredas karfiol po tepsiji. Onda zalijes sa smjesom u koju ide: dva jaja, casa jogurta, pola solje ulja, majdonos, malo bjelog luka ako hoce to je optional, solja mljeka, mozes dodati mljevene paprike ili cak i curryja, pobiberi i posoli. U rerni 20 minuta, onda po ovome pospi parmezana ili obicnog sira, parmezana zbog ukusa a obicnog na vrhu da se razguzi i zapece i to bi bilo to
Stvarno dobro izgleda. Dade mi ideju za dobar prilog ;-)
User avatar
Dori
Posts: 3318
Joined: 07/03/2007 09:36
Location: Rajvosa-X.com

#34087 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Dori »

zizi505 wrote:
Image
O zizi, savrseno meso! :thumbup:
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#34088 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by stakasa »

Dori wrote:
stakasa wrote:
Skuhas karfiol u slanoj vodi, pet deset minuta. Nauljis tepsiju i poredas karfiol po tepsiji. Onda zalijes sa smjesom u koju ide: dva jaja, casa jogurta, pola solje ulja, majdonos, malo bjelog luka ako hoce to je optional, solja mljeka, mozes dodati mljevene paprike ili cak i curryja, pobiberi i posoli. U rerni 20 minuta, onda po ovome pospi parmezana ili obicnog sira, parmezana zbog ukusa a obicnog na vrhu da se razguzi i zapece i to bi bilo to
Stvarno dobro izgleda. Dade mi ideju za dobar prilog ;-)
Pustopoljina je napisala jos bolju varijantu par stranica unazad, ovo u mene je mozda i stepen iznad priloga, jelo za sebe posto sam svasta ubacio
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#34089 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by mO k3 »

Danas vegi , uz ovo ide jos polenta ....
Image
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#34090 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by mO k3 »

Ramzess Veliki wrote:
zizi505 wrote:
stakasa wrote:I opet karfiol

Image
Odlično, baš izgleda sočno.
Nisam dugo pravila, mogla bih vala.
Kako se ovo pravi? :thumbup:
izgleda sexy :thumbup:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#34091 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by mO k3 »

Dori wrote:
stakasa wrote:
Skuhas karfiol u slanoj vodi, pet deset minuta. Nauljis tepsiju i poredas karfiol po tepsiji. Onda zalijes sa smjesom u koju ide: dva jaja, casa jogurta, pola solje ulja, majdonos, malo bjelog luka ako hoce to je optional, solja mljeka, mozes dodati mljevene paprike ili cak i curryja, pobiberi i posoli. U rerni 20 minuta, onda po ovome pospi parmezana ili obicnog sira, parmezana zbog ukusa a obicnog na vrhu da se razguzi i zapece i to bi bilo to
Stvarno dobro izgleda. Dade mi ideju za dobar prilog ;-)
neznam jeli kod od vas kombinaciju napravio sa kozom od naranze , sa malom rendom izribas kozu od narandze , ali pazis da ne ribas i ono bijelo dadne lijepu notu
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#34092 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

mO k3 wrote:
GandalfSivi wrote:Ima ona zdjela za pravljenje rize, kazu da najbolja iz toga bude. Nemam je niti sam je koristio, ali tako kazu...
ja koristim samo onaj lonac za kuhanje rize :)
Imam ga i ja -meni riza zagori i ne koristim ga vishe.. :)
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#34093 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by mO k3 »

moonca wrote:
mO k3 wrote:
GandalfSivi wrote:Ima ona zdjela za pravljenje rize, kazu da najbolja iz toga bude. Nemam je niti sam je koristio, ali tako kazu...
ja koristim samo onaj lonac za kuhanje rize :)
Imam ga i ja -meni riza zagori i ne koristim ga vishe.. :)
meni jos nije :shock: :? :-?
User avatar
Euphoria
Posts: 10680
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#34094 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Euphoria »

Danas tirit pita i begova corbica :)

Image
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#34095 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

Munlajt wrote:Danas tirit pita i begova corbica :)

Image
..odlicna pita.. :thumbup: mmmmm
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#34096 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by mO k3 »

tirit pita prvi put cujem ... google
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#34098 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

Odlicno - svako jelo za sebe -- :thumbup:

..zamisljam kako je u kombinaciji.. :-)
User avatar
Euphoria
Posts: 10680
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#34099 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Euphoria »

Šta ovo dodaješ u polentu? Parmezan i maslac?
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#34100 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by mO k3 »

Munlajt wrote:Šta ovo dodaješ u polentu? Parmezan i maslac?
uzmem supu , vrhnje , maslinovo ulje , stavim soli salbei, bijeli luk , tamjan, ruzmarin i sve kuham , poslije dodam polentu i kada se sve skuha ribam parmesan promjesan i to je to :)
Post Reply