SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Stockk
Posts: 241
Joined: 01/02/2018 22:52

#34076 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Stockk »

Kamera snimila lopove koji su opljačkali prodavnicu u Sarajevu
http://www.klix.ba/clanak/190910134

na 2. klipu frajer stavlja kapuljacu tek kad su krenuli bjezati :lol:
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#34077 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by shandrprcSA »

Stockk wrote:Kamera snimila lopove koji su opljačkali prodavnicu u Sarajevu
http://www.klix.ba/clanak/190910134

na 2. klipu frajer stavlja kapuljacu tek kad su krenuli bjezati :lol:
u komentarima rekose da je ovaj :D

https://www.facebook.com/vlado.isek.3
Stockk
Posts: 241
Joined: 01/02/2018 22:52

#34078 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Stockk »

shandrprcSA wrote:
Stockk wrote:Kamera snimila lopove koji su opljačkali prodavnicu u Sarajevu
http://www.klix.ba/clanak/190910134

na 2. klipu frajer stavlja kapuljacu tek kad su krenuli bjezati :lol:
u komentarima rekose da je ovaj :D

https://www.facebook.com/vlado.isek.3
profesionalno nema sta :lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#34079 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insomnia78 »

Jao pljackasa majko mila :lol: :lol: :lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#34080 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insomnia78 »

Vako su kod mene ovdje neki dan dva borca uletila na benzinsku. Ukrali 200€. :lol:
Debil jos ostavi noz na pultu. Ufate ih isti dan. Borac prije mjesec izaso iz zatvora
User avatar
Logovan
Posts: 102821
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#34081 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Logovan »

Stockk wrote:Kamera snimila lopove koji su opljačkali prodavnicu u Sarajevu
http://www.klix.ba/clanak/190910134

na 2. klipu frajer stavlja kapuljacu tek kad su krenuli bjezati :lol:
Joj onog zadnjeg, usrao se od straha. :lol: Ušao, pa izašao i skinuo kapuljaču, vraća se bez kapuljače, bježi sa kapuljačom. :lol: :lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#34082 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insomnia78 »

Ne zna dje goni
User avatar
Vitezanin
Posts: 3901
Joined: 27/08/2009 21:53
Location: https://angotrips.blog

#34083 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Vitezanin »

Slabi su, morat će na instrukcije u Latinsku Ameriku da nauče kako se krade. Dotad nek' pogledaju koji video klip na Youtube-u.

:D
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#34084 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjeshalica »

https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /190913038

Policijski službenici PS Ilidža uhapsili su S. A. (1972.) iz Prijepolja kod kojeg su kontrolom pronašli pet kesica s bijelom praškastom materijom koja asocira na drogu, pet mobitela koji su oštećeni, metalnu spravu za konzumaciju droge i ručnu radiostanicu Cobra
Naslovnica
Posts: 35460
Joined: 20/03/2013 15:38

#34085 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Naslovnica »

vjeshalica wrote:https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /190913038

Policijski službenici PS Ilidža uhapsili su S. A. (1972.) iz Prijepolja kod kojeg su kontrolom pronašli pet kesica s bijelom praškastom materijom koja asocira na drogu, pet mobitela koji su oštećeni, metalnu spravu za konzumaciju droge i ručnu radiostanicu Cobra
"Ka'e jedan moj prijatelj 8-) " - mislim da je minimalno 50% sandžaklija koji žive i ordiniraju na teritoriji opštine Ilidža upleteno u poslove s drogom i općenito kriminal neke vrste.
User avatar
drug_profi
Posts: 65428
Joined: 16/07/2012 16:00

#34086 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

Nego nema nam piromana neko vrijeme. Il je pao po nekom drugom djelu, ili je poceo piti neke bobe.
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#34087 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjeshalica »

Ne baxuziraj
User avatar
drug_profi
Posts: 65428
Joined: 16/07/2012 16:00

#34088 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

Pa indikativno je, zar nije?
Bilo bi zgodno pregledati ko je sve u međuvremenu uhapšen i zadržan.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39558
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#34089 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by bitanga_sa_otesa »

drug_profi wrote:Nego nema nam piromana neko vrijeme. Il je pao po nekom drugom djelu, ili je poceo piti neke bobe.
mozda je na moru :lol:
Naslovnica
Posts: 35460
Joined: 20/03/2013 15:38

#34090 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Naslovnica »

Je li fakat istina da je kurbansko meso iz Zavoda u Pazariću završavalo kod Brajlovića?!?!?!?!
:shock: :shock: :shock:
addy_sa
Posts: 759
Joined: 06/09/2002 00:00

#34091 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by addy_sa »

Naslovnica wrote:Je li fakat istina da je kurbansko meso iz Zavoda u Pazariću završavalo kod Brajlovića?!?!?!?!
:shock: :shock: :shock:
:shock: :shock: :shock: :shock:
User avatar
Thorgerson
Posts: 9907
Joined: 15/04/2015 11:26

#34092 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Thorgerson »

Pa sve je moguce. Sta bi to bio problem.

Ko zna gdje je zavrsilo i ono meso iz narodne kuhinje. Bio je snimak sad za kurban bajram, u tonama su ga donijeli. Je li ga oni mogu cuvati? Tesko.

Lako bi oni nasli opravdanje. Tipa mi imamo velike hladnjace, neka ga kod nas itd itd...prodje 2 mjeseca i sve se zaboravi...
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#34093 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Ned071 »

po onome sto je objavljeno, sa brajlovicem nema nista sporno. kupovao meso od uprave. al uprava nije sve pare u kasu stavila...
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#34094 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Ommadawn »

Thorgerson wrote:Pa sve je moguce. Sta bi to bio problem.

Ko zna gdje je zavrsilo i ono meso iz narodne kuhinje. Bio je snimak sad za kurban bajram, u tonama su ga donijeli. Je li ga oni mogu cuvati? Tesko.

Lako bi oni nasli opravdanje. Tipa mi imamo velike hladnjace, neka ga kod nas itd itd...prodje 2 mjeseca i sve se zaboravi...
Med pretačeš a da prste ne obližeš.
espn
Posts: 1478
Joined: 27/06/2018 19:01

#34095 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by espn »

Muškarac povrijeđen nožem na terminalu na Ilidži

https://www.klix.ba/vijesti/bih/muskara ... /190913119
User avatar
Porodice Foht
Posts: 3718
Joined: 14/01/2019 04:56

#34096 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Porodice Foht »

Naslovnica wrote:Je li fakat istina da je kurbansko meso iz Zavoda u Pazariću završavalo kod Brajlovića?!?!?!?!
:shock: :shock: :shock:
Nista nije iskljuceno kad vidis kako su se uzrujali ti zeleni termiti kad je covjek izasao pred parlament i kamere.
Zanima me iz koje je stranke ovaj hrabri direktor, zna li neko? Tesko da je iz SDA.
User avatar
sime_cipol
Posts: 23415
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#34097 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by sime_cipol »

Naslovnica wrote:Je li fakat istina da je kurbansko meso iz Zavoda u Pazariću završavalo kod Brajlovića?!?!?!?!
:shock: :shock: :shock:
Dabogda im svima za lijeka trebalo ko se i marku okoristio na tom mesu i na onoj djeci i ljudima iz Zavoda.
User avatar
muha_sa
Posts: 140455
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#34098 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by muha_sa »

Porodice Foht wrote:
Naslovnica wrote:Je li fakat istina da je kurbansko meso iz Zavoda u Pazariću završavalo kod Brajlovića?!?!?!?!
:shock: :shock: :shock:
Nista nije iskljuceno kad vidis kako su se uzrujali ti zeleni termiti kad je covjek izasao pred parlament i kamere.
Zanima me iz koje je stranke ovaj hrabri direktor, zna li neko? Tesko da je iz SDA.
https://avaz.ba/vijesti/bih/515929/dire ... -prijetnje
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#34099 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjeshalica »

Salic je SBB
Niko ne proziva Jasmina Cerimagica direktora...da li namjerno ili slucajno...niti njegovog jarana Bekana...tako me ne cudi pljacka ovih ubogih ljudi,jedino krv more bruku donekle da sapere,ovo je balijski uzas i katastrofa svjetskih razmjera i ne mogu shvatiti um ljudi.koji su spremni.od ovakvih ljudi u potrebi otimati sto.im je neko dao ukljujujuvi te penzije jer to je inace malo s obzirom na njihove potrebe
Uzas jad i bijeda i svako ko jr pojeo sto njima pripada dabogda mu se na djeci vratilo
User avatar
holowey
Posts: 10856
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#34100 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by holowey »

muha_sa wrote:
Porodice Foht wrote:
Naslovnica wrote:Je li fakat istina da je kurbansko meso iz Zavoda u Pazariću završavalo kod Brajlovića?!?!?!?!
:shock: :shock: :shock:
Nista nije iskljuceno kad vidis kako su se uzrujali ti zeleni termiti kad je covjek izasao pred parlament i kamere.
Zanima me iz koje je stranke ovaj hrabri direktor, zna li neko? Tesko da je iz SDA.
https://avaz.ba/vijesti/bih/515929/dire ... -prijetnje
"najcitaniji list"

bas me kopka iz cije je stranke...
Post Reply