SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#34051 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Ommadawn »

L u c i f e r wrote:Na danasnjem vaktu
Najpametnije u gacama ga drzat
A tu mu je najgore mjesto
User avatar
vjeshalica
Posts: 20767
Joined: 31/03/2019 14:56

#34052 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjeshalica »

Ovakvim celama je bolje da ga cap cap i da dole budu celavi
User avatar
Romeo 80
Posts: 4627
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#34053 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Romeo 80 »

Ommadawn wrote:
Što žensko može insanu glave doć’ to ne mere niko.
Ovo su debilcine a ne insani...
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#34054 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by dezurni_ucenik »

Prema njegovim riječima, jauke Almina, koji je govorio pomozite mi, iskrvarit ću, čuo je komšija koji je istrčao vani i zatekao Almina u lokvi krvi.
Ko li je novinaru predavao Bosanski jezik u skoli?
User avatar
Romeo 80
Posts: 4627
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#34055 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Romeo 80 »

dezurni_ucenik wrote:
Prema njegovim riječima, jauke Almina, koji je govorio pomozite mi, iskrvarit ću, čuo je komšija koji je istrčao vani i zatekao Almina u lokvi krvi.
Ko li je novinaru predavao Bosanski jezik u skoli?
Vjerovatno tvoj profesor. Imena jezika se pisu malim slovom :oops: :wink:
User avatar
Edin H.
Posts: 53608
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#34056 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Edin H. »

Romeo 80 wrote:
dezurni_ucenik wrote:
Prema njegovim riječima, jauke Almina, koji je govorio pomozite mi, iskrvarit ću, čuo je komšija koji je istrčao vani i zatekao Almina u lokvi krvi.
Ko li je novinaru predavao Bosanski jezik u skoli?
Vjerovatno tvoj profesor. Imena jezika se pisu malim slovom :oops: :wink:
ski/cki :-D
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#34057 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by salik79 »

Al', prvo ranio sebe :lol: :lol: :lol:
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#34058 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by dezurni_ucenik »

Romeo 80 wrote:
dezurni_ucenik wrote:
Prema njegovim riječima, jauke Almina, koji je govorio pomozite mi, iskrvarit ću, čuo je komšija koji je istrčao vani i zatekao Almina u lokvi krvi.
Ko li je novinaru predavao Bosanski jezik u skoli?
Vjerovatno tvoj profesor. Imena jezika se pisu malim slovom :oops: :wink:

Da istina je to. Samo sto ja nisam novinar, ne pisem profesionalne clanke, ne zaradjujem tako i upravo me uhvatila hronicna kurcobolja za tim jesam li napisao ispravno jednu recenicu na forumu. Ako cemo tjerat mak na konac, nije "... se pisu" vec "...se pišu" i ide tacka na kraju recenice a ne smajliji. :-)
User avatar
Toffee karamela
Posts: 3236
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#34059 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Toffee karamela »

Logovan wrote:https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/51 ... 1b0b1gZjPI

Opet tramvajska stanica najebala.
meni ovdje ništa nije jasno...pa je li moguće da su od siline udara izvana popucali staklo i metal na stajalištu...ako nije bio udar od ceste zar je taj džip letio s jedne strane, preko šina i zaletio se u drugu stranu? :shock:
User avatar
Matijevic_Vlado
Posts: 3491
Joined: 03/10/2012 14:27
Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..

#34060 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Matijevic_Vlado »

dezurni_ucenik wrote:
Romeo 80 wrote:
dezurni_ucenik wrote:
Ko li je novinaru predavao Bosanski jezik u skoli?
Vjerovatno tvoj profesor. Imena jezika se pisu malim slovom :oops: :wink:

Da istina je to. Samo sto ja nisam novinar, ne pisem profesionalne clanke, ne zaradjujem tako i upravo me uhvatila hronicna kurcobolja za tim jesam li napisao ispravno jednu recenicu na forumu. Ako cemo tjerat mak na konac, nije "... se pisu" vec "...se pišu" i ide tacka na kraju recenice a ne smajliji. :-)

E jesi mu ga zatjerAo, rekao bih sukno al nije ispravno sukno.
User avatar
drug_profi
Posts: 65421
Joined: 16/07/2012 16:00

#34061 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

Ka'e se: zaćero.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#34062 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by uglavnomja »

Romeo 80 wrote:
dezurni_ucenik wrote:
Prema njegovim riječima, jauke Almina, koji je govorio pomozite mi, iskrvarit ću, čuo je komšija koji je istrčao vani i zatekao Almina u lokvi krvi.
Ko li je novinaru predavao Bosanski jezik u skoli?
Vjerovatno tvoj profesor. Imena jezika se pisu malim slovom :oops: :wink:
imena jezika se pisu malim slovom
imena predmeta u skoli se pisu velikim slovom


:D
User avatar
vjeshalica
Posts: 20767
Joined: 31/03/2019 14:56

#34063 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjeshalica »

https://avaz.ba/vijesti/bih/514523/poli ... t-ogorcena

Avaz u svom stilu
Online advokat trenerkasa,klosara,problematicnih gubica,koji svaki dan bila parada ili ne redovno cakijaju i otimaju tasne novcanike i razbijaju auta u potrazi za nekom sicom....
User avatar
lmo
Posts: 7815
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#34064 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by lmo »

uglavnomja wrote:
Romeo 80 wrote: Ko li je novinaru predavao Bosanski jezik u skoli?
Vjerovatno tvoj profesor. Imena jezika se pisu malim slovom :oops: :wink:

imena jezika se pisu malim slovom
imena predmeta u skoli se pisu velikim slovom


:D
aha, al' samo u svjedočasntvu/knjižici. 'ta ćemo sad' :lol:
User avatar
Thorgerson
Posts: 9904
Joined: 15/04/2015 11:26

#34065 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Thorgerson »

Ja uopšte ne mogu da skontam ovaj članak ovih glavonja. Ko je koga tu ništa mi nije jasno. Ko se s kim zabavljao, ko je pucao, ko je blicao, lupio vratima, krvario, komšija, tuferi bačeni - ništa ne kontam.

Najgore mi je kad počnu pisati imena, a onda dole odjednom prezimena.

Probao 2 puta da pročitam i odustao...

:-)
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#34066 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insomnia78 »

To je nesto do tebe bgm
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83469
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#34067 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by _BataZiv_0809 »

Mrkvin dostavljac nasred ceste dobi batine od dvojice likova. Mjesto radnje Tesanjska ulica iza Vize za buducnost. :-)
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#34068 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

možda im nije fiskalni račun ponio :mrgreen:
Naslovnica
Posts: 35456
Joined: 20/03/2013 15:38

#34069 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Naslovnica »

_BataZiv_0809 wrote:Mrkvin dostavljac nasred ceste dobi batine od dvojice likova. Mjesto radnje Tesanjska ulica iza Vize za buducnost. :-)
Dugo čekali
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83469
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#34070 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by _BataZiv_0809 »

Opsovao im u saobracaju :-) Likovi se vratili i našaketali ga nasred ceste.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#34071 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

kad nema institucionalne pravde ulična je tu :mrgreen:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83469
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#34072 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by _BataZiv_0809 »

Da...šta da radi običan, nasilju nesklon čovjek :-)
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#34073 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

da se ne bode s rogatim i da veže konja gdje mu aga kaže. narod je uvijek znao :mrgreen:
User avatar
muha_sa
Posts: 140446
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#34074 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by muha_sa »

https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/51 ... 250-000-km

AKCIJA LABOS Sarajevski policajci odradili dobar posao

Pogledajte najsavremenije laboratorije na Ilidži i u Ilijašu vrijedne 250.000 KM
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#34075 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insomnia78 »

_BataZiv_0809 wrote:Da...šta da radi običan, nasilju nesklon čovjek :-)
Da se ne kurci po cesti?
Post Reply