Samo nemoj zaliti agdom svegatiBJB wrote:U nedostatku sladoleda moze slag..Ali jabukovača i sladoled-Sad znam sta cu sebi praviti za rodjendan.
Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#34026 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
-
John Cleese
- Posts: 42915
- Joined: 25/05/2010 18:30
#34027 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Landa, Hans Landa - Drajfus si valjda ti, rejnbou zecove, barem u tom dijaloguBloo wrote:Nein Drajfuse!arzuhal wrote: Aber, nein, kakaf sladoled! Ide krem, Šošana...
-
Zizi505
- Posts: 9330
- Joined: 25/04/2011 14:06
#34028 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Još da se može zagristi preko monitoraLoo wrote:Eto zime..sa'ce hagras![]()
Ne(o)pravdano zapostavljen klasik
Srneca ledja![]()
Odlično izgleda
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#34029 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
NE volim previse agdeBloo wrote:Samo nemoj zaliti agdom svegatiBJB wrote:U nedostatku sladoleda moze slag..Ali jabukovača i sladoled-Sad znam sta cu sebi praviti za rodjendan.
Ne sjecam se kad sam zadnji put pravila kolač ili bilo sta slatko, tako da mi rodjendan savrsen izgovor
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#34030 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Stosta sam probala- pola tih sastojaka i da znas ne bi osjetila u jelu..Munlajt wrote:Kuha li ovdje iko običnu hranu, kao ja grah npr?
Ili svi samo nesto fency? Pola tih sastojaka ne znam sta su
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#34031 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
A đesutiarzuhal wrote:Jesam ja poželio gljiva kakvih... Ustvari mliječnica, onog njihovog gorkastog šmeka...
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#34032 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Tomahawk11 wrote:A đesutiarzuhal wrote:Jesam ja poželio gljiva kakvih... Ustvari mliječnica, onog njihovog gorkastog šmeka...
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#34033 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
sta ce bit'Maraschino wrote:Sta bi?shandrprcSA wrote:idemo za iste pare![]()
javimo se za nekih dva sata![]()
Izgleda da si ti velika poguzija. Nije ti tesko vatru loziti radi toga.
Za koliko osoba je to?
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#34036 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Tomahawk11 wrote:A đesutiarzuhal wrote:Jesam ja poželio gljiva kakvih... Ustvari mliječnica, onog njihovog gorkastog šmeka...
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#34037 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Lijepo izgleda--jelo za sebe
- SaraFina
- Posts: 24414
- Joined: 28/04/2014 20:32
- Location: Antananarivu
#34038 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
zizi505 wrote:Još da se može zagristi preko monitoraLoo wrote:Eto zime..sa'ce hagras![]()
Ne(o)pravdano zapostavljen klasik
Srneca ledja![]()
![]()
Odlično izgleda
Fakat. I ja bi
Super je!
-
pijo_zoljo
- Posts: 2837
- Joined: 12/02/2019 16:06
#34039 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
e da mi je da vidim od tebe nešta na ovoj temiSaraFina wrote:
Fakat. I ja bi
Super je!
makar zaklanu konzervu
eh et
- SaraFina
- Posts: 24414
- Joined: 28/04/2014 20:32
- Location: Antananarivu
#34040 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
pijo_zoljo wrote:e da mi je da vidim od tebe nešta na ovoj temiSaraFina wrote:
Fakat. I ja bi
Super je!
makar zaklanu konzervu
eh et
![]()
Nisam ljetos kuhala ništa. Sad se ulijenila pa sve nešto nabrzaka. A žene kuhaju super. Stid me i postaviti
-
pijo_zoljo
- Posts: 2837
- Joined: 12/02/2019 16:06
#34041 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
pašteta, narezak, haše ofo onoSaraFina wrote:pijo_zoljo wrote:e da mi je da vidim od tebe nešta na ovoj temiSaraFina wrote:
Fakat. I ja bi
Super je!
makar zaklanu konzervu
eh et
![]()
Nisam ljetos kuhala ništa. Sad se ulijenila pa sve nešto nabrzaka. A žene kuhaju super. Stid me i postaviti
- SaraFina
- Posts: 24414
- Joined: 28/04/2014 20:32
- Location: Antananarivu
#34042 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ja ba ili naručim
-
pijo_zoljo
- Posts: 2837
- Joined: 12/02/2019 16:06
#34043 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
e nemre to baSaraFina wrote:![]()
Ja ba ili naručim
moraš prohodat makar do granapa
ti bi i dostavu
- SaraFina
- Posts: 24414
- Joined: 28/04/2014 20:32
- Location: Antananarivu
#34044 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
pijo_zoljo wrote:e nemre to baSaraFina wrote:![]()
Ja ba ili naručim
moraš prohodat makar do granapa
ti bi i dostavu
![]()
![]()
![]()
![]()
-
pijo_zoljo
- Posts: 2837
- Joined: 12/02/2019 16:06
#34045 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
sa njom ne pričamSaraFina wrote:
probaću pa postam. Dohvati nam parče od Loo.
i zbog njih još par ne ulazim na ovu temu
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#34046 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
pijo_zoljo wrote:sa njom ne pričamSaraFina wrote:
probaću pa postam. Dohvati nam parče od Loo.
i zbog njih još par ne ulazim na ovu temu
-
pijo_zoljo
- Posts: 2837
- Joined: 12/02/2019 16:06
#34047 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
i tiwewa wrote:pijo_zoljo wrote:sa njom ne pričamSaraFina wrote:
probaću pa postam. Dohvati nam parče od Loo.
i zbog njih još par ne ulazim na ovu temu
potrošim sve pare za kuhanje ovih slikica što mečete
- GandalfSivi
- Posts: 22779
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#34048 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Gdje ba skusa suha, jedna od masnijih riba. Ako se u rerni pravi, ja obicno ispod stavim malu resetkicu da otkapa ulje, zato je radje pravim na rostilju (plava riba, ubila se za rostilja)...moonca wrote:.. dosta ulja joj treba/ suva je - ruzmarin i bijeli luk- rerna ili tava a i rostilj...ide sve..stakasa wrote:Kako pravite skusu?
..
.. i ona je na listi ribe iz kozerve.. umjesto sardina...
Nego, kakav ti je ono 9-satni experiment, daj nam detalje, odlicno izgleda...
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#34049 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Nema teksturu lososa-- masna jeste-- koza pogotovo -ali, ako se prepece-ko drvo ..GandalfSivi wrote:
Gdje ba skusa suha, jedna od masnijih riba. Ako se u rerni pravi, ja obicno ispod stavim malu resetkicu da otkapa ulje, zato je radje pravim na rostilju (plava riba, ubila se za rostilja)...
Nego, kakav ti je ono 9-satni experiment, daj nam detalje, odlicno izgleda...
evo sam je imala za lunch iz konzerve --

..jao--prvi put -- #porkbelly---- nevjerovatno ukusno, lagano,jednostavno- masno je, ali ne koliko sam ocekivala .. nisam sve pojela samo dvaNego, kakav ti je ono 9-satni experiment, daj nam detalje, odlicno izgleda...
..jesi li to probao??
-
Zizi505
- Posts: 9330
- Joined: 25/04/2011 14:06





