Sent from my SAMSUNG-SGH-I747 using Tapatalk 2
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Djubre_
- Posts: 3143
- Joined: 01/06/2011 23:25
- Location: Iron City
#3401 Re: Zeničani
Ma struju sprovode i ostalo, gore za naplatne kucice.. da se mogu direktno spojiti sa centralom.. rasvjeta u radakovu ima
nagadja se oko donjeg klopca da ce biti do perinog hana.. kabal su vec polozili od kucica do radakova.. isli kroz kanal izmedju auto puta i ove ceste
Sent from my SAMSUNG-SGH-I747 using Tapatalk 2
Sent from my SAMSUNG-SGH-I747 using Tapatalk 2
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#3402 Re: Zeničani
I jel iko isao kod Hopeta na pizu i dzabaluk kolac uz kafu, ili mozda kad je Sacir dolazio

-
fiko halimic
- Posts: 78
- Joined: 27/10/2012 23:03
#3403 Re: Zeničani
phillie wrote:I jel iko isao kod Hopeta na pizu i dzabaluk kolac uz kafu, ili mozda kad je Sacir dolazio![]()
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83401
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3404 Re: Zeničani
Ja ba fakat je bio iko u tom Hopeu. Bile su lafo neke slike sa otvorenja na 072info, ali niđe nikog

-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#3405 Re: Zeničani
Kada morate stavljati imena mjesta npr. Zenica, Sarajevo, Breza, Tešanj, Vogošća itd. da li biste Nemilu i Tetovo svrstali pod Zenicu ili odvojeno?
Činjenica je da su unutar općine Zenica no haman meni jedinom odvajanje Zenice i tih mjesta malo bode oči. 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#3406 Re: Zeničani
Eborg wrote:Kada morate stavljati imena mjesta npr. Zenica, Sarajevo, Breza, Tešanj, Vogošća itd. da li biste Nemilu i Tetovo svrstali pod Zenicu ili odvojeno?Činjenica je da su unutar općine Zenica no haman meni jedinom odvajanje Zenice i tih mjesta malo bode oči.
kakvo odvajanje?
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#3407 Re: Zeničani
Pa imam spisak na kojem moram stavljati lokacije. I neka moja logika je da npr. svi ljudi iz Nemile ili Tetova pod lokacija trebaju da imaju "Zenica", a ne imena tih naselja/sela/mjesnih zajednica/šta su već.
Kao što recimo Vogošća ili Ilidža nisu de iure Sarajevo, oni to de facto jesu. Sa Nemilom i Tetovom je obratno, de iure su Zenica a de facto baš i ne, nisu baš dio grada.
Kao što recimo Vogošća ili Ilidža nisu de iure Sarajevo, oni to de facto jesu. Sa Nemilom i Tetovom je obratno, de iure su Zenica a de facto baš i ne, nisu baš dio grada.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#3408 Re: Zeničani
Eborg wrote:Pa imam spisak na kojem moram stavljati lokacije. I neka moja logika je da npr. svi ljudi iz Nemile ili Tetova pod lokacija trebaju da imaju "Zenica", a ne imena tih naselja/sela/mjesnih zajednica/šta su već.
Kao što recimo Vogošća ili Ilidža nisu de iure Sarajevo, oni to de facto jesu. Sa Nemilom i Tetovom je obratno, de iure su Zenica a de facto baš i ne, nisu baš dio grada.
nemila je daleko od grada zenice,tetovo baš i ne,ne znam kakav je spisak,jeste to malo čudno
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#3409 Re: Zeničani
Pa jesil stavio Lasvu?
ako jesi, onda moras i Nemilu.
ako nisi, zasto bi onda Nemilu?
po meni, Tetovo spada u dio grada a Nemila ne spada
Nemila Zenici dodje kao Ilijas Sarajevu
ako jesi, onda moras i Nemilu.
ako nisi, zasto bi onda Nemilu?
po meni, Tetovo spada u dio grada a Nemila ne spada
Nemila Zenici dodje kao Ilijas Sarajevu
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#3410 Re: Zeničani
Not My Idea wrote:Pa jesil stavio Lasvu?
ako jesi, onda moras i Nemilu.
ako nisi, zasto bi onda Nemilu?
po meni, Tetovo spada u dio grada a Nemila ne spada
Nemila Zenici dodje kao Ilijas Sarajevu
otprilike
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#3411 Re: Zeničani
Nisam, stavio sam sve pod Zenica ali neki se kao bune jer to nije Zenica već treba da stoji Tetovo i Nemila. Sa Lašvom se nisam ni susreo tako da oni nisu sporni.
Mislim, kada im se piše pismo koliko znam ide na (jedan od nekoliko) poštanski broj Zenice.
Mislim, kada im se piše pismo koliko znam ide na (jedan od nekoliko) poštanski broj Zenice.
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#3412 Re: Zeničani
Opet nema grijanja
- plagijator1975
- Posts: 2596
- Joined: 13/07/2011 23:13
#3413 Re: Odg: Zeničani
Kod mene imaBobi wrote:Opet nema grijanja
Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#3414 Re: Zeničani
Eborg wrote:Nisam, stavio sam sve pod Zenica ali neki se kao bune jer to nije Zenica već treba da stoji Tetovo i Nemila. Sa Lašvom se nisam ni susreo tako da oni nisu sporni.
Mislim, kada im se piše pismo koliko znam ide na (jedan od nekoliko) poštanski broj Zenice.
ma seljačka posla
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#3415 Re: Zeničani
Otprilike. 
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#3416 Re: Zeničani
E da mi je vidjet tog Tetovljanina koji se buni, on garant nije iz Tetova nego iz Željeznog polja, Žepe ili šta ti ja znam odakle već. Možda je i bugar, zbog takvih seljačina nas prave Tetovljane smatraju primitivcima koji su tek otkrili šta je vatra.
Ne znam zašto bi Tetovo bilo odvojeno od grada, tehnički gledano to je prigradsko naselje u Zenici, sad što odavno nije naselje nego selendra zbog već spomenutih žitelja to je već drugi par cipela, uostalom ja živim u Tetovu ,od pravoslavne crkve tačno 3.3 km sam udaljen tako da ne vidim koji debil bi na neki dokument ili nešto već pisao Tetovo, a ne Zenica.
S druge strane, Nemila je dosta udaljena i koga god pitaš iz Nemile odakle je reći će da je iz Nemile, tek ako neko nije čuo za to mjesto, onda kazu da je to kod Zenice. Njima se to ne bi ni trebalo zamjerat jer ipak dole ima dosta sela i Nemila tu dođe kao mala čaršijica, imaju svoju policijsku stanicu i štošta drugog, ali ipak su dio općine Zenica...
Ne znam zašto bi Tetovo bilo odvojeno od grada, tehnički gledano to je prigradsko naselje u Zenici, sad što odavno nije naselje nego selendra zbog već spomenutih žitelja to je već drugi par cipela, uostalom ja živim u Tetovu ,od pravoslavne crkve tačno 3.3 km sam udaljen tako da ne vidim koji debil bi na neki dokument ili nešto već pisao Tetovo, a ne Zenica.
S druge strane, Nemila je dosta udaljena i koga god pitaš iz Nemile odakle je reći će da je iz Nemile, tek ako neko nije čuo za to mjesto, onda kazu da je to kod Zenice. Njima se to ne bi ni trebalo zamjerat jer ipak dole ima dosta sela i Nemila tu dođe kao mala čaršijica, imaju svoju policijsku stanicu i štošta drugog, ali ipak su dio općine Zenica...
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#3417 Re: Zeničani
ne bih rekla da se bune ljudi iz Tetova, nego ovi iz grada.Jimmy McNulty wrote:E da mi je vidjet tog Tetovljanina koji se buni, on garant nije iz Tetova nego iz Željeznog polja, Žepe ili šta ti ja znam odakle već.
ima i kod mene.ernadr wrote:Kod mene imaBobi wrote:Opet nema grijanja
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#3418 Re: Zeničani
To je već mogućeNot My Idea wrote: ne bih rekla da se bune ljudi iz Tetova, nego ovi iz grada.![]()
-
Djubre_
- Posts: 3143
- Joined: 01/06/2011 23:25
- Location: Iron City
#3419 Re: Zeničani
Sta je nego zenica.. nije Vares jbte.. i nemila je KOD zenice, a ne U zenici.. tako je zabiljezena.
Sent from my SAMSUNG-SGH-I747 using Tapatalk 2
Sent from my SAMSUNG-SGH-I747 using Tapatalk 2
-
dert
- Posts: 6569
- Joined: 28/09/2011 07:35
- Location: dert
#3420 Re: Zeničani
Ja cu uvijek govoriti da je moja hanuma iz sela Crkvice kod Zenice a vi pricajte sta hocete

-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#3422 Re: Zeničani
jestel imali struje maloprije?
kod mene nije bilo.
nestalo i u trznom, kazu haos bio
kod mene nije bilo.
nestalo i u trznom, kazu haos bio
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#3423 Re: Zeničani
Not My Idea wrote:jestel imali struje maloprije?![]()
kod mene nije bilo.
nestalo i u trznom, kazu haos bio
nije ni u n. zenici ni blatuši bilo
-
fiko halimic
- Posts: 78
- Joined: 27/10/2012 23:03
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#3425 Re: Zeničani
Pored onolikih "pejsaža" ti gledaš račune ... 
