FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#3401 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ultima_palabra »

Pa onaj šizofreničar je slično pisao i o Jovi Divjaku, neka te ništa ne čudi...
User avatar
Edin H.
Posts: 53623
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3402 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Edin H. »

plain vanilla wrote: udaras tako na cijelu dijasporu, a znas koliko oni vole Bosnu
Samo im u dzep ne diraj :oops:
User avatar
DoZeN
Posts: 1189
Joined: 20/03/2013 22:53

#3403 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by DoZeN »

plain vanilla wrote:
ultima_palabra wrote:Meni je malo glupo što Marjan fejka taj patriotizam i sve to, kao taj dijalog o domovini :-)

Njega su Bosna i Sarajevo odavno primili i prihvatili kao svoju raju, tako da uopšte nema potrebe za tim... mi ovdje cijenimo iskrenost i zato smo ga od početka i zagotivili. Ja vjerujem da on voli Bosnu... ali kako će ti bolan biti domovina zemlja u koju si doselio prije 2 godine :-)
pa lik je rodjen u Tuzli, jasta mu je BiH nego domovina
Sto je otisao iz Tuzle na pocetku rata u BG?
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#3404 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Styling »

ultima_palabra wrote:
plain vanilla wrote:
ultima_palabra wrote:Meni je malo glupo što Marjan fejka taj patriotizam i sve to, kao taj dijalog o domovini :-)

Njega su Bosna i Sarajevo odavno primili i prihvatili kao svoju raju, tako da uopšte nema potrebe za tim... mi ovdje cijenimo iskrenost i zato smo ga od početka i zagotivili. Ja vjerujem da on voli Bosnu... ali kako će ti bolan biti domovina zemlja u koju si doselio prije 2 godine :-)
pa lik je rodjen u Tuzli, jasta mu je BiH nego domovina
Samo da je što više Tuzlaka, jelde? :mrgreen:

Pa jeste eto rođen, i koliko je vremena proveo tamo? Sigurno nije u Tuzli naučio govoriti ekavicom...
Maki je rodjen u Tuzli, a posto mu je otac bio vojno lice iz Tuzle je dosao u Sarajevo i zivio na Grbavici u bivsoj ulici Rave Jankovic do svoje desete godine. Isao u skolu "Bratstvo jedinstvo" na Grbavici. Tada mu je otac dobio prekomandu u Beograd i od tada do prije cetiri godine je zivio u Beogradu. Mama mu je rodjena Beogradjanka. Bosnu voli i osjeca je svojom zemljom. Usput, ima pravih problema i opstrukcija da dobije drzavljanstvo BiH. Bori se vec dvije godine.
Nuken
Posts: 2110
Joined: 09/09/2011 14:47

#3405 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Nuken »

Očito je da @KatarinaKosača ili radi na FACE-u ili ima nekog bližnjeg ko radi tu.Šta god da se se desi Face nije kriv,Senad HaDefejzović je u pravu...
Čuj FACE radio komplet program.Pa svako malo pisalo u gornjem krolu"Prenos realizuje TV1"tako nešto,"prenos omogućio Telemach"
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3406 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

Nuken wrote:Očito je da @KatarinaKosača ili radi na FACE-u ili ima nekog bližnjeg ko radi tu.
Pa, davno smo zaključili i da radim tamo i da sam zaljubljena u Senada. Ali, ovo nije tema "Forumašica Katarina Kosača" :D

Prijenos omogućio Telemach, znači da je sponzor. Tako je moglo pisati i prijenos omogućio Don cafe :lol:

A jeste TV1 bio u kooperaciji vjerojatno, jer je to pisalo. Pretpostavljam posudbama kamera ili slično. Ali i to je posao, naći partnera.

Palmam qui meruit ferat
Last edited by KatarinaKosaca on 17/10/2013 21:28, edited 1 time in total.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3407 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

Samo mi žao što me sa amb asadorskog mjesta na pdf politika baciše ovdje na Face tv :cry:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3408 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by It_is_a_Leclerc »

Ja mislim da je FACE-u očajnički falilo opreme za realizaciju obimnog programa. Baku i onu curu smo gledali sa web kamerom, a teško da je iko od kamermana bio tu.
Mogli su posuditi od nekog.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3409 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

It_is_a_Leclerc wrote:Ja mislim da je FACE-u očajnički falilo opreme za realizaciju obimnog programa. Baku i onu curu smo gledali sa web kamerom, a teško da je iko od kamermana bio tu.
Mogli su posuditi od nekog.
Očito je falilo opreme. Jedan kamerman i kamera (bar jedan) je bio u Litvi. Ovdje još 5 mjesta... mislim da su u studiju bile dvije fiksne kamere. Sigurno je TV1 nešto posudio. Utoliko je i veća zasluga tako ambiciozno krenuti (a to sam napisala i prije utakmice i prije Bore Kontića :D ) sa malo opreme, jer tv tehnička oprema je jako skupa.
User avatar
Magarece_godine
Posts: 2685
Joined: 07/05/2009 19:51

#3410 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Magarece_godine »

Zar im ProEvent nije radio prenos ?
wolf07
Posts: 1718
Joined: 29/08/2010 02:44

#3411 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by wolf07 »

Jebo majku koja diskusija! Ovdje se pljuvaci krecu u rasponu "koliko je bilo kamera" pa sve do rahmetli Alije Izetbegovica. Stvarno ste fenomenalni! :izet:

Nego kad ce da se ugasi vise ovaj FACE TV! :lol:
User avatar
Mikelanđelo
Posts: 48
Joined: 27/06/2013 08:43

#3412 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Mikelanđelo »

KatarinaKosaca wrote:
Nuken wrote:Očito je da @KatarinaKosača ili radi na FACE-u ili ima nekog bližnjeg ko radi tu.
Pa, davno smo zaključili i da radim tamo i da sam zaljubljena u Senada. Ali, ovo nije tema "Forumašica Katarina Kosača" :D

Prijenos omogućio Telemach, znači da je sponzor. Tako je moglo pisati i prijenos omogućio Don cafe :lol:

A jeste TV1 bio u kooperaciji vjerojatno, jer je to pisalo. Pretpostavljam posudbama kamera ili slično. Ali i to je posao, naći partnera.

Palmam qui meruit ferat
Doživiš li orgazam dok ih gledaš?

Mene samo zanima odakle ti vrijeme da im budeš advokat, jebote pa ispisala si hiljade postova na ovoj i sličnim temama, zar nemaš pametnija posla?
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21062
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#3413 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by DaysleepeR »

It_is_a_Leclerc wrote:Ja mislim da je FACE-u očajnički falilo opreme za realizaciju obimnog programa. Baku i onu curu smo gledali sa web kamerom, a teško da je iko od kamermana bio tu.
Mogli su posuditi od nekog.
ono je rađeno sa GoPro 2 kamerama
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#3414 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Chuckie »

Ma ova Katarina mora da je sam Senad. Drugačijeg objašnjenja nema. :lol:
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21062
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#3415 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by DaysleepeR »

It_is_a_Leclerc wrote:Naravno, Fatmir Alispahić me tjera da volim Marjana. :(

Elem... Činjenice su da je BHRT puno bolje pratio doček zmajeva. FACE se stalno prebacivao pred BBI gdje, ruku na srce, nije bilo 40 ljudi.

štekala reportažna kod vječne cijelu noć

inače pozicija, drito među igračima i slika da Titova ne izgleda kao da je mrak i nema rasvjete je bez premca bolja kod Face TV. Naravno svako ima svoje mišljenje.

archi_a
Posts: 11873
Joined: 11/12/2011 18:11

#3416 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by archi_a »

Diwan wrote:
KatarinaKosaca wrote:Ma, naravno šta će nam spektakl, šta će nam tematska emisija, ono uključe se deset minuta pije utakmice KOnjić svoje ispriča, uspavani komentator koji je juče naučio jeeeedva da preko usta prevali "naši", na kraju utakmice kažu sad žurimo iscuriće nam link i onda vijesti. I toliko o utakmici.
A za one koji kažu da je ovo juče bio seljakluk, papanluk i krkanluk, neka brzo nauče značenje tih riječi, jer ništa od toga nije bilo.
I da, nadala sam se da neće državna tv kupiti prava. I nikako se naša državna tv ne može usporediti sa BBC ili TVE. Osim toga spominjala sam prije nekoliko stranica da se ne ponavljam, ne radi se o transparentnoj kupnji.
Onaj ko kaže da je javni servis ispred ovog što smo imali sinoć, taj nije kupio cigare na trafici pored tv kuće, a ne u nju ušao. Kao ono juče "Ma ta je problem iz 6 studija uživo, nita"...
Ponavljam, FACE tv, samo pročitajte ko i sa kojim "adutima" vas pljuje i budite presretni. UPsss, da u isto vrijeme se jako brinu za kartice i kodiranje, ali zbog drugih, vrlo neki fini ljudi :lol: :lol: :lol:
Imam naviku čestog prebacivanja kanala sa daljinskim, pošto večina kuća slabo šta nudi od programa vrijednog gledanja, pa tako primjetih da se trenutno na FaceTv po DRUGI put danas prenosi njihov cjelovečernji program.....

Nisam baš lupio da će oni mjesecima vrtjeti ovo od sinoć, samo nisam očekivao da će iči baš dva puta na dan.

Naravno u pauzama preuzimaju program EuroNews ili eventualno repriziraju neki svoj program po jedno 65 put.

Oh da, imaju i dnevnik ...
Sta dva puta !?!? Kad bi moglo dvadeset i dva puta ici u toku dana, treba da repriziraju. Ja evo vrtim snimak i danas. Cijeli dan vrtim snimak. Nasa reprezentacija je napisala novu stranicu historije. Historije Bosne, repke i naroda koji ovdje zivi. Trebali bi to vrtiti sljedeci mjesec dana. Zasto ????? Covjece, da li ti shvatas da je ovo jedina pozitivna stvar u zadnjih 20 godina koja se mogla desiti ovom napacenom narodu !?! Narodu treba malo srece, izlijevanja emocija, malo ispusnog ventila..... treba nam pobjeda, ponosa.... I to vama smeta? Smeta vam sto neko vristi? Vristali smo svi koji vole ovu zemlju. Smeta vam sto neko skace, sto place ? Svi koji volimo, skakali smo i plakali. Svi smo bili u delirijumu. I bilo nam je lijepo. Bili smo sretni. Ja sam evo treci dan sretan i nasmijan. Onako, bez razloga. I nije mi smetao ni Senad, ni Marijan, ni Bikic u pozadini.
Dok setam ulicom, kad krenem na posao, dodju mi gosti...... Ja sam sretan, opusten, ponosan. Mozes mi po glavi skakati, nema veze. Neki mir, ponos. Ne spavam ni sad, a ujutro idem na posao. Sta ima veze ? Sretan sam.
I prosla je utakmica.... I prave se kontakt emisije..... I svi samo o tome pricaju....
Nevalja vam Face !?!? Nakon citanja postova i analiziranja napisanog, ja cu vas otvoreno pitati ?
STA HOCETE VISE KOJI K.... ??????? Gdje vi zivite ? Ko ste vi,ublehasi ? S guza na guz i tastatura ispred.
Najveca nepravda danasnjeg drustva je sto svaki balo moze otvoriti profil na forumu i bez imalo griznje savjesti i bez dokaza napisati bilo kakvu uvredu za nekoga. Tek onako iz dosade omalovazavati i komentarisati njegovo oblacenje, gdje je pogledao, sta je rekao, koga je zaglio. Analizirati svako slovo u recenici.... Pri tome, naravno nece krivicno odgovarati, jer zaboga, ovo je demokratija. Dezurni pljuvaci. FUJ.... Siguran sam sto posto, propali novinarcici, koji jedva sastavljaju kraj s krajem u kolektivima u kojim obitavaju, nasli da komentarisu i prave presjek inteligencije svakoga i svih. Bolje bi bilo da se malo osvrnete oko sebe i razmislite sta ste vi pozitivno uradili, napravili u zadnjih sto jebenih godina.
Sto se tice Senada, ja sam sa tim covjekom radio,dugoooo. Mozda imam puno pravo, za razliku od vas 90 % da kazem nesto o toj osobi. Necu ga omalovazavati, bez obzira na narcisoidnost, bez obzira sto ljudima koji za njega rade, obecava puno a malo daje. Bez obzira sto u emisiji njegova stolica mora biti visa u odnosu na gosta za 20 centimetara jer je to prepisao od Larry King-a, kad ga je ovaj svojevremeno ugostio u radnoj posjeti. On pravi projekat, ima viziju i ja vjerujem da ce ispuniti obecanja kad bude mogao. Ja licno ne bih vise za njega radio, taman kad bih zbog neimastine morao promjeniti profesiju. Bez obzira na sve sto znam, branit cu ga od shupaka koji samo pljuju a po postovima vidis da su to samo ublehe, bez ikakve argumentacije, usmjerene samo da omalovaze, ismiju, naude i naprave se pametnijim nego sto zapravo jesu. Napacene duse.
Prica o ratu !?! Da,iiiii! Jel to nije bila agresija ? Jel nije poginulo sto hiljada ? Jel to nema u Bosni ratnih zlocinaca i izdajnika koji su odsluzili skracene kazne, pa su se sad vratili nazad i zive tu sa nama, pored nas ? Jel to Bosna nema Dodika, koji svako malo zaprijeti i negira Bosnu ? Senad koristi svoj medij i napominje nas o stanju u drzavi svaki dan. To je njegov stil i to on radi. O da, on zaradjuje na taj nacin. Kako da ne. Pogotovo od tebe, jado jadni koji vjerovatno ni pretplatu javnom servisu ne placas. Pita Dodika ima li curu. Pita obrvasa, bil se vratio u Sarajevo. Pita izdajicu Abdica, sto zavadi narod.
Da li je iko od vas dezurnih pljuvaca procitao ijednu stranicu neke knjige koja govori o psihologiji licnosti ? Da li znate pricu u stapu i sargarepi ? Vidim da znate :-)
Ti zlocinci i politicki prevaranti koji mu dodju su spremni na svadju i imaju sposobnost da puno pricaju a nista ne kazu. Probajte sad skontati i zamisliti scenu..... Gost dnevnika je politicar, prevarant ili zlocinac koji "repetiran" ceka neku osudu od strane novinara iz Teherana pa da zapocne paljbu a doceka ga mekano, zajebantsko pitanje, ala: Dodo, imas li curu ? Sjebe mu cijeli koncept..... Na kontate, nema veze. Po vama je Senad trebao kao Zirinovski svojevremeno, preko stola i nogom u glavu. lol I tu je kraj intervjua.
Senad je strasno inteligentan covjek. Definitivno ne postoji jaci, potkovaniji urednik u Sarajevu, na srecu ili nazalost, kako god. To je njegov stil obracanja, razmeksavanje sagovornika, manipulisanja istim u zelji da se on u intervjuu otvori i kaze nesto vise nego sto je prvobitno dolazeci u dnevnik zamislio da kaze. Ko to ne vidi, zao mi ga je.
Nemojte ljudi pljuvati po svima bez ikakvog razloga. Koristite blazi rijecnik, nista vas ne kosta. Svi cemo mi odgovarati za klevetu, lazno svjedocenje, los rijecnik i trac kad nam dodje vrijeme.
Pojedinci stvarno nerviraju.
I da, ne branim Face i ne radim za njih ali za onaj trud i zalaganje da od nicega naprave nesto 15.10.2013 god. kapa dole. Sve se poslozilo i sto je najvaznije repka je u Brazilu, tako da ih po mom skromnom misljenju dezurni kriticari i novinarcici iz drugih tv kuca koji nisu dovoljno ljudi da upute cestitku mogu povuci za tuki. Ja onako patriotski raspolozen. Dame izvinite.
P.S. diwan, tvoj post mi je dosao kao slagvort. Nemas ti nista od toga sto si pogodio da ce reprizirati. Ebeni forum nije omogucio cak ni opciju like pa da sakupis nekoliko like-ova. Neces Boga mi nista zaraditi sto si pogodio.... haj zdra'o :bih:
User avatar
luckylaka
Posts: 26226
Joined: 15/01/2010 06:28

#3417 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

archi_a wrote:
Diwan wrote:
KatarinaKosaca wrote:Ma, naravno šta će nam spektakl, šta će nam tematska emisija, ono uključe se deset minuta pije utakmice KOnjić svoje ispriča, uspavani komentator koji je juče naučio jeeeedva da preko usta prevali "naši", na kraju utakmice kažu sad žurimo iscuriće nam link i onda vijesti. I toliko o utakmici.
A za one koji kažu da je ovo juče bio seljakluk, papanluk i krkanluk, neka brzo nauče značenje tih riječi, jer ništa od toga nije bilo.
I da, nadala sam se da neće državna tv kupiti prava. I nikako se naša državna tv ne može usporediti sa BBC ili TVE. Osim toga spominjala sam prije nekoliko stranica da se ne ponavljam, ne radi se o transparentnoj kupnji.
Onaj ko kaže da je javni servis ispred ovog što smo imali sinoć, taj nije kupio cigare na trafici pored tv kuće, a ne u nju ušao. Kao ono juče "Ma ta je problem iz 6 studija uživo, nita"...
Ponavljam, FACE tv, samo pročitajte ko i sa kojim "adutima" vas pljuje i budite presretni. UPsss, da u isto vrijeme se jako brinu za kartice i kodiranje, ali zbog drugih, vrlo neki fini ljudi :lol: :lol: :lol:
Imam naviku čestog prebacivanja kanala sa daljinskim, pošto večina kuća slabo šta nudi od programa vrijednog gledanja, pa tako primjetih da se trenutno na FaceTv po DRUGI put danas prenosi njihov cjelovečernji program.....

Nisam baš lupio da će oni mjesecima vrtjeti ovo od sinoć, samo nisam očekivao da će iči baš dva puta na dan.

Naravno u pauzama preuzimaju program EuroNews ili eventualno repriziraju neki svoj program po jedno 65 put.

Oh da, imaju i dnevnik ...
Sta dva puta !?!? Kad bi moglo dvadeset i dva puta ici u toku dana, treba da repriziraju. Ja evo vrtim snimak i danas. Cijeli dan vrtim snimak. Nasa reprezentacija je napisala novu stranicu historije. Historije Bosne, repke i naroda koji ovdje zivi. Trebali bi to vrtiti sljedeci mjesec dana. Zasto ????? Covjece, da li ti shvatas da je ovo jedina pozitivna stvar u zadnjih 20 godina koja se mogla desiti ovom napacenom narodu !?! Narodu treba malo srece, izlijevanja emocija, malo ispusnog ventila..... treba nam pobjeda, ponosa.... I to vama smeta? Smeta vam sto neko vristi? Vristali smo svi koji vole ovu zemlju. Smeta vam sto neko skace, sto place ? Svi koji volimo, skakali smo i plakali. Svi smo bili u delirijumu. I bilo nam je lijepo. Bili smo sretni. Ja sam evo treci dan sretan i nasmijan. Onako, bez razloga. I nije mi smetao ni Senad, ni Marijan, ni Bikic u pozadini.
Dok setam ulicom, kad krenem na posao, dodju mi gosti...... Ja sam sretan, opusten, ponosan. Mozes mi po glavi skakati, nema veze. Neki mir, ponos. Ne spavam ni sad, a ujutro idem na posao. Sta ima veze ? Sretan sam.
I prosla je utakmica.... I prave se kontakt emisije..... I svi samo o tome pricaju....
Nevalja vam Face !?!? Nakon citanja postova i analiziranja napisanog, ja cu vas otvoreno pitati ?
STA HOCETE VISE KOJI K.... ??????? Gdje vi zivite ? Ko ste vi,ublehasi ? S guza na guz i tastatura ispred.
Najveca nepravda danasnjeg drustva je sto svaki balo moze otvoriti profil na forumu i bez imalo griznje savjesti i bez dokaza napisati bilo kakvu uvredu za nekoga. Tek onako iz dosade omalovazavati i komentarisati njegovo oblacenje, gdje je pogledao, sta je rekao, koga je zaglio. Analizirati svako slovo u recenici.... Pri tome, naravno nece krivicno odgovarati, jer zaboga, ovo je demokratija. Dezurni pljuvaci. FUJ.... Siguran sam sto posto, propali novinarcici, koji jedva sastavljaju kraj s krajem u kolektivima u kojim obitavaju, nasli da komentarisu i prave presjek inteligencije svakoga i svih. Bolje bi bilo da se malo osvrnete oko sebe i razmislite sta ste vi pozitivno uradili, napravili u zadnjih sto jebenih godina.
Sto se tice Senada, ja sam sa tim covjekom radio,dugoooo. Mozda imam puno pravo, za razliku od vas 90 % da kazem nesto o toj osobi. Necu ga omalovazavati, bez obzira na narcisoidnost, bez obzira sto ljudima koji za njega rade, obecava puno a malo daje. Bez obzira sto u emisiji njegova stolica mora biti visa u odnosu na gosta za 20 centimetara jer je to prepisao od Larry King-a, kad ga je ovaj svojevremeno ugostio u radnoj posjeti. On pravi projekat, ima viziju i ja vjerujem da ce ispuniti obecanja kad bude mogao. Ja licno ne bih vise za njega radio, taman kad bih zbog neimastine morao promjeniti profesiju. Bez obzira na sve sto znam, branit cu ga od shupaka koji samo pljuju a po postovima vidis da su to samo ublehe, bez ikakve argumentacije, usmjerene samo da omalovaze, ismiju, naude i naprave se pametnijim nego sto zapravo jesu. Napacene duse.
Prica o ratu !?! Da,iiiii! Jel to nije bila agresija ? Jel nije poginulo sto hiljada ? Jel to nema u Bosni ratnih zlocinaca i izdajnika koji su odsluzili skracene kazne, pa su se sad vratili nazad i zive tu sa nama, pored nas ? Jel to Bosna nema Dodika, koji svako malo zaprijeti i negira Bosnu ? Senad koristi svoj medij i napominje nas o stanju u drzavi svaki dan. To je njegov stil i to on radi. O da, on zaradjuje na taj nacin. Kako da ne. Pogotovo od tebe, jado jadni koji vjerovatno ni pretplatu javnom servisu ne placas. Pita Dodika ima li curu. Pita obrvasa, bil se vratio u Sarajevo. Pita izdajicu Abdica, sto zavadi narod.
Da li je iko od vas dezurnih pljuvaca procitao ijednu stranicu neke knjige koja govori o psihologiji licnosti ? Da li znate pricu u stapu i sargarepi ? Vidim da znate :-)
Ti zlocinci i politicki prevaranti koji mu dodju su spremni na svadju i imaju sposobnost da puno pricaju a nista ne kazu. Probajte sad skontati i zamisliti scenu..... Gost dnevnika je politicar, prevarant ili zlocinac koji "repetiran" ceka neku osudu od strane novinara iz Teherana pa da zapocne paljbu a doceka ga mekano, zajebantsko pitanje, ala: Dodo, imas li curu ? Sjebe mu cijeli koncept..... Na kontate, nema veze. Po vama je Senad trebao kao Zirinovski svojevremeno, preko stola i nogom u glavu. lol I tu je kraj intervjua.
Senad je strasno inteligentan covjek. Definitivno ne postoji jaci, potkovaniji urednik u Sarajevu, na srecu ili nazalost, kako god. To je njegov stil obracanja, razmeksavanje sagovornika, manipulisanja istim u zelji da se on u intervjuu otvori i kaze nesto vise nego sto je prvobitno dolazeci u dnevnik zamislio da kaze. Ko to ne vidi, zao mi ga je.
Nemojte ljudi pljuvati po svima bez ikakvog razloga. Koristite blazi rijecnik, nista vas ne kosta. Svi cemo mi odgovarati za klevetu, lazno svjedocenje, los rijecnik i trac kad nam dodje vrijeme.
Pojedinci stvarno nerviraju.
I da, ne branim Face i ne radim za njih ali za onaj trud i zalaganje da od nicega naprave nesto 15.10.2013 god. kapa dole. Sve se poslozilo i sto je najvaznije repka je u Brazilu, tako da ih po mom skromnom misljenju dezurni kriticari i novinarcici iz drugih tv kuca koji nisu dovoljno ljudi da upute cestitku mogu povuci za tuki. Ja onako patriotski raspolozen. Dame izvinite.
P.S. diwan, tvoj post mi je dosao kao slagvort. Nemas ti nista od toga sto si pogodio da ce reprizirati. Ebeni forum nije omogucio cak ni opciju like pa da sakupis nekoliko like-ova. Neces Boga mi nista zaraditi sto si pogodio.... haj zdra'o :bih:
:thumbup: Svaka cast majstore ali sad si najebo pravo :D
archi_a
Posts: 11873
Joined: 11/12/2011 18:11

#3418 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by archi_a »

luckylaka wrote: :thumbup: Svaka cast majstore ali sad si najebo pravo :D
Ma ne brinem ja zbog pljuvaca. Samo me malo strah da me Lady ne nacepi zbog "kulturnog" izrazavanja. Ma ustvari, obzirom da cijenim da je ona patriotski nastrojena, progledat ce mi kroz prste. Mozda samo mala opomena. :-D
Ako krene po zlu, nadam se da imam tvoju podrsku iako se nismo u nekim postovima bas slagali. Pozz
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3419 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

Mikelanđelo wrote:Doživiš li orgazam dok ih gledaš?

Mene samo zanima odakle ti vrijeme da im budeš advokat, jebote pa ispisala si hiljade postova na ovoj i sličnim temama, zar nemaš pametnija posla?
Imam vremena i pišem postove. Jel me ti izdržavaš da te to muči? Nego, sem pljuvanja, vulgarnosti, najave pljuvanja jesi li na temi ponudio ikakav argument? Nisi.. samo si o sebi rekao da imaš vrlo, vrlo primitivan stil forumanja.
User avatar
Sabirni centar
Posts: 1522
Joined: 23/06/2012 16:02

#3420 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Sabirni centar »

archi_a wrote: Sta dva puta !?!? Kad bi moglo dvadeset i dva puta ici u toku dana, treba da repriziraju. Ja evo vrtim snimak i danas. Cijeli dan vrtim snimak. Nasa reprezentacija je napisala novu stranicu historije. Historije Bosne, repke i naroda koji ovdje zivi. Trebali bi to vrtiti sljedeci mjesec dana. Zasto ????? Covjece, da li ti shvatas da je ovo jedina pozitivna stvar u zadnjih 20 godina koja se mogla desiti ovom napacenom narodu !?! Narodu treba malo srece, izlijevanja emocija, malo ispusnog ventila..... treba nam pobjeda, ponosa.... I to vama smeta? Smeta vam sto neko vristi? Vristali smo svi koji vole ovu zemlju. Smeta vam sto neko skace, sto place ? Svi koji volimo, skakali smo i plakali. Svi smo bili u delirijumu. I bilo nam je lijepo. Bili smo sretni. Ja sam evo treci dan sretan i nasmijan. Onako, bez razloga. I nije mi smetao ni Senad, ni Marijan, ni Bikic u pozadini.
Dok setam ulicom, kad krenem na posao, dodju mi gosti...... Ja sam sretan, opusten, ponosan. Mozes mi po glavi skakati, nema veze. Neki mir, ponos. Ne spavam ni sad, a ujutro idem na posao. Sta ima veze ? Sretan sam.
I prosla je utakmica.... I prave se kontakt emisije..... I svi samo o tome pricaju....
Nevalja vam Face !?!? Nakon citanja postova i analiziranja napisanog, ja cu vas otvoreno pitati ?
STA HOCETE VISE KOJI K.... ??????? Gdje vi zivite ? Ko ste vi,ublehasi ? S guza na guz i tastatura ispred.
Najveca nepravda danasnjeg drustva je sto svaki balo moze otvoriti profil na forumu i bez imalo griznje savjesti i bez dokaza napisati bilo kakvu uvredu za nekoga. Tek onako iz dosade omalovazavati i komentarisati njegovo oblacenje, gdje je pogledao, sta je rekao, koga je zaglio. Analizirati svako slovo u recenici.... Pri tome, naravno nece krivicno odgovarati, jer zaboga, ovo je demokratija. Dezurni pljuvaci. FUJ.... Siguran sam sto posto, propali novinarcici, koji jedva sastavljaju kraj s krajem u kolektivima u kojim obitavaju, nasli da komentarisu i prave presjek inteligencije svakoga i svih. Bolje bi bilo da se malo osvrnete oko sebe i razmislite sta ste vi pozitivno uradili, napravili u zadnjih sto jebenih godina.
Sto se tice Senada, ja sam sa tim covjekom radio,dugoooo. Mozda imam puno pravo, za razliku od vas 90 % da kazem nesto o toj osobi. Necu ga omalovazavati, bez obzira na narcisoidnost, bez obzira sto ljudima koji za njega rade, obecava puno a malo daje. Bez obzira sto u emisiji njegova stolica mora biti visa u odnosu na gosta za 20 centimetara jer je to prepisao od Larry King-a, kad ga je ovaj svojevremeno ugostio u radnoj posjeti. On pravi projekat, ima viziju i ja vjerujem da ce ispuniti obecanja kad bude mogao. Ja licno ne bih vise za njega radio, taman kad bih zbog neimastine morao promjeniti profesiju. Bez obzira na sve sto znam, branit cu ga od shupaka koji samo pljuju a po postovima vidis da su to samo ublehe, bez ikakve argumentacije, usmjerene samo da omalovaze, ismiju, naude i naprave se pametnijim nego sto zapravo jesu. Napacene duse.
Prica o ratu !?! Da,iiiii! Jel to nije bila agresija ? Jel nije poginulo sto hiljada ? Jel to nema u Bosni ratnih zlocinaca i izdajnika koji su odsluzili skracene kazne, pa su se sad vratili nazad i zive tu sa nama, pored nas ? Jel to Bosna nema Dodika, koji svako malo zaprijeti i negira Bosnu ? Senad koristi svoj medij i napominje nas o stanju u drzavi svaki dan. To je njegov stil i to on radi. O da, on zaradjuje na taj nacin. Kako da ne. Pogotovo od tebe, jado jadni koji vjerovatno ni pretplatu javnom servisu ne placas. Pita Dodika ima li curu. Pita obrvasa, bil se vratio u Sarajevo. Pita izdajicu Abdica, sto zavadi narod.
Da li je iko od vas dezurnih pljuvaca procitao ijednu stranicu neke knjige koja govori o psihologiji licnosti ? Da li znate pricu u stapu i sargarepi ? Vidim da znate :-)
Ti zlocinci i politicki prevaranti koji mu dodju su spremni na svadju i imaju sposobnost da puno pricaju a nista ne kazu. Probajte sad skontati i zamisliti scenu..... Gost dnevnika je politicar, prevarant ili zlocinac koji "repetiran" ceka neku osudu od strane novinara iz Teherana pa da zapocne paljbu a doceka ga mekano, zajebantsko pitanje, ala: Dodo, imas li curu ? Sjebe mu cijeli koncept..... Na kontate, nema veze. Po vama je Senad trebao kao Zirinovski svojevremeno, preko stola i nogom u glavu. lol I tu je kraj intervjua.
Senad je strasno inteligentan covjek. Definitivno ne postoji jaci, potkovaniji urednik u Sarajevu, na srecu ili nazalost, kako god. To je njegov stil obracanja, razmeksavanje sagovornika, manipulisanja istim u zelji da se on u intervjuu otvori i kaze nesto vise nego sto je prvobitno dolazeci u dnevnik zamislio da kaze. Ko to ne vidi, zao mi ga je.
Nemojte ljudi pljuvati po svima bez ikakvog razloga. Koristite blazi rijecnik, nista vas ne kosta. Svi cemo mi odgovarati za klevetu, lazno svjedocenje, los rijecnik i trac kad nam dodje vrijeme.
Pojedinci stvarno nerviraju.
I da, ne branim Face i ne radim za njih ali za onaj trud i zalaganje da od nicega naprave nesto 15.10.2013 god. kapa dole. Sve se poslozilo i sto je najvaznije repka je u Brazilu, tako da ih po mom skromnom misljenju dezurni kriticari i novinarcici iz drugih tv kuca koji nisu dovoljno ljudi da upute cestitku mogu povuci za tuki. Ja onako patriotski raspolozen. Dame izvinite.
P.S. diwan, tvoj post mi je dosao kao slagvort. Nemas ti nista od toga sto si pogodio da ce reprizirati. Ebeni forum nije omogucio cak ni opciju like pa da sakupis nekoliko like-ova. Neces Boga mi nista zaraditi sto si pogodio.... haj zdra'o :bih:
:thumbup: :bih:
User avatar
Mikelanđelo
Posts: 48
Joined: 27/06/2013 08:43

#3421 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Mikelanđelo »

KatarinaKosaca wrote:
Mikelanđelo wrote:Doživiš li orgazam dok ih gledaš?

Mene samo zanima odakle ti vrijeme da im budeš advokat, jebote pa ispisala si hiljade postova na ovoj i sličnim temama, zar nemaš pametnija posla?
Imam vremena i pišem postove. Jel me ti izdržavaš da te to muči? Nego, sem pljuvanja, vulgarnosti, najave pljuvanja jesi li na temi ponudio ikakav argument? Nisi.. samo si o sebi rekao da imaš vrlo, vrlo primitivan stil forumanja.
Možda zato jer imam pametnija posla. Ponudio sam argumente svih ostalih koji su dosad rekli sve o dripcu i njegovoj jadnoj TV kući. Ne plaća radnike, uzima pare za intervjue, samoživ je i zaljubljen u sebe, pijan u eteru, priča sa Inzkom na "ti" (što je potpuno malograđanski), itd. Frajer je teški malograđanin i o njemu se nema više šta mnogo pričati, jer ne zaslužuje. Meni je samo žao raje koja puše tu njegovu priču, pa zato i reagujem. Imaš ovdje najmanje 20-30 ljudi koji su ti ponudili jake argumente, ali ih ti ignorišeš, ili ti je kontraargument "neka ga radnici tuže" i slične gluposti. Šta reći na to?
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#3422 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Styling »

Mikelanđelo wrote:
KatarinaKosaca wrote:
Mikelanđelo wrote:Doživiš li orgazam dok ih gledaš?

Mene samo zanima odakle ti vrijeme da im budeš advokat, jebote pa ispisala si hiljade postova na ovoj i sličnim temama, zar nemaš pametnija posla?
Imam vremena i pišem postove. Jel me ti izdržavaš da te to muči? Nego, sem pljuvanja, vulgarnosti, najave pljuvanja jesi li na temi ponudio ikakav argument? Nisi.. samo si o sebi rekao da imaš vrlo, vrlo primitivan stil forumanja.
Možda zato jer imam pametnija posla. Ponudio sam argumente svih ostalih koji su dosad rekli sve o dripcu i njegovoj jadnoj TV kući. Ne plaća radnike, uzima pare za intervjue, samoživ je i zaljubljen u sebe, pijan u eteru, priča sa Inzkom na "ti" (što je potpuno malograđanski), itd. Frajer je teški malograđanin i o njemu se nema više šta mnogo pričati, jer ne zaslužuje. Meni je samo žao raje koja puše tu njegovu priču, pa zato i reagujem. Imaš ovdje najmanje 20-30 ljudi koji su ti ponudili jake argumente, ali ih ti ignorišeš, ili ti je kontraargument "neka ga radnici tuže" i slične gluposti. Šta reći na to?
Nemoj ti nikoga da žališ, nego brini se osebi. Jer čovjeku sa tolikom količinom frustracije i negativnsoti toplo preporučujem da se ostavi ove teme i pređe negdje drugo. Ne želimo da ti svojim postovima ugrožavamo zdravlje i da nam se bez potrebe nerviraš svaki put kada neko napiše nešto pozitivno za FACE TV.
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#3423 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by sabina1 »

Mikelanđelo wrote:
KatarinaKosaca wrote:
Mikelanđelo wrote:Doživiš li orgazam dok ih gledaš?

Mene samo zanima odakle ti vrijeme da im budeš advokat, jebote pa ispisala si hiljade postova na ovoj i sličnim temama, zar nemaš pametnija posla?
Imam vremena i pišem postove. Jel me ti izdržavaš da te to muči? Nego, sem pljuvanja, vulgarnosti, najave pljuvanja jesi li na temi ponudio ikakav argument? Nisi.. samo si o sebi rekao da imaš vrlo, vrlo primitivan stil forumanja.
Možda zato jer imam pametnija posla. Ponudio sam argumente svih ostalih koji su dosad rekli sve o dripcu i njegovoj jadnoj TV kući. Ne plaća radnike, uzima pare za intervjue, samoživ je i zaljubljen u sebe, pijan u eteru, priča sa Inzkom na "ti" (što je potpuno malograđanski), itd. Frajer je teški malograđanin i o njemu se nema više šta mnogo pričati, jer ne zaslužuje. Meni je samo žao raje koja puše tu njegovu priču, pa zato i reagujem. Imaš ovdje najmanje 20-30 ljudi koji su ti ponudili jake argumente, ali ih ti ignorišeš, ili ti je kontraargument "neka ga radnici tuže" i slične gluposti. Šta reći na to?
Optužiti nekoga da ima viška vremena pa da zbog toga piše subjektivne postove je nelogično jer Vi sami iako "imate pametnija posla" u sred radnog vremena pišete subjektivne postove i pozivate se na argumentovana pisanja drugih ("Ponudio sam argumente svih ostalih koji su dosad rekli sve o dripcu") .Ovo je apsolutno licemjerno ali je prevashodno neozbiljno , površno i nezrelo.

Katarina je pismena , uviđavna i ne naziva oponente "krelcima , dripcima , malograđanima" i sl.

Ne smatram da Katarina treba advokata , o čitavoj temi imam prilično neutralno mišljenje (smatram dosta toga istinitim i argumentovanim to što pišu i jedni i drugi i ne svrstavam se u rasprave , o Haždifejsu imam generalno pozitivno mišljenje ) ali ste me Vi , sa vašim samodopadnim , neargumentovanim a prilično drskim i oštrim načinom rasprave , nesretno natjerali da se umiješam iako ne želim biti braniteljka lika i djela SH.
Pročitala sam Vaše postove na ovoj temi i izuzev parafraza i Vaših subjektivnih viđenja događaja (koji su potpuno legitimni) , nisam pročitala baš ništa što bi Vam dalo pravo da nekoga nazovete "dripcem" a da to nosi težinu riječi.
Senadu bih zamjerila što je uopšte dozvolio Incku da se javi u eter jer je on simbol političke nepravde i silnih novaca koji propadaju jer se njime hrani silna birokracija , a to što mu je rekao "ti" je zbilja skandal , stoga Vama persiram pišeći post da ne bih napravila istu grešku..

U nadi da ćete imati vremena pročitati te eventualno replicirati na napisano , unaprijed Vam zahvaljujem.
Ah da....evo ne znam šta ću sa sebe.....
NeenaSa
Posts: 1700
Joined: 25/04/2012 12:20

#3424 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by NeenaSa »

:facepalm:

P.S.
U nedostatku vremena, kasnije se nadovezhem.
User avatar
Mikelanđelo
Posts: 48
Joined: 27/06/2013 08:43

#3425 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Mikelanđelo »

tvsabina wrote:Optužiti nekoga da ima viška vremena pa da zbog toga piše subjektivne postove je nelogično jer Vi sami iako "imate pametnija posla" u sred radnog vremena pišete subjektivne postove i pozivate se na argumentovana pisanja drugih ("Ponudio sam argumente svih ostalih koji su dosad rekli sve o dripcu") .Ovo je apsolutno licemjerno ali je prevashodno neozbiljno , površno i nezrelo.

Katarina je pismena , uviđavna i ne naziva oponente "krelcima , dripcima , malograđanima" i sl.

Ne smatram da Katarina treba advokata , o čitavoj temi imam prilično neutralno mišljenje (smatram dosta toga istinitim i argumentovanim to što pišu i jedni i drugi i ne svrstavam se u rasprave , o Haždifejsu imam generalno pozitivno mišljenje ) ali ste me Vi , sa vašim samodopadnim , neargumentovanim a prilično drskim i oštrim načinom rasprave , nesretno natjerali da se umiješam iako ne želim biti braniteljka lika i djela SH.
Pročitala sam Vaše postove na ovoj temi i izuzev parafraza i Vaših subjektivnih viđenja događaja (koji su potpuno legitimni) , nisam pročitala baš ništa što bi Vam dalo pravo da nekoga nazovete "dripcem" a da to nosi težinu riječi.
Senadu bih zamjerila što je uopšte dozvolio Incku da se javi u eter jer je on simbol političke nepravde i silnih novaca koji propadaju jer se njime hrani silna birokracija , a to što mu je rekao "ti" je zbilja skandal , stoga Vama persiram pišeći post da ne bih napravila istu grešku..

U nadi da ćete imati vremena pročitati te eventualno replicirati na napisano , unaprijed Vam zahvaljujem.
Ah da....evo ne znam šta ću sa sebe.....
U pravu si, bespoleni ljudi imaju bolje argumente :mrgreen:
Locked