Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
245
44%
ne
30
5%
od*ebi Chmoljo, naporan si
282
51%
 
Total votes: 557

User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#3401 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

Bubalo1 wrote:
NenjiA wrote:pomagajte drugovi :D

ne radi mi desni analog kada igram FIFA 13.
Koristim Dual Controller koji izgleda kao onaj za PS2, ali je USB :lol:

ugl, u svim drugim igrama mi je radio, ali u FIFI 13 nece... sta da cinim? :(
Moras skinuti neki fajl za djojstike .. nadji na google .. tako je bilo u prijasnjim verzijama fife ..
Zna li ba iko sta je playvision u NBA :D

Kad zoves akciju play vision ti pokaze kretanje igraca (narctano) :D
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#3402 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

Frtalj_Duše wrote:
R_v_P20 wrote:I vasi dojmovi o dishonored ?
Uzimajući u obzir da sam prije nje odigrao Kingdoms of Amalur: Reckoning, Witcher 2 i Darksiders 2, ne mogu je baš visoko ocijeniti, možda i što sam pomalo sit rpg-eva, ali da je iznadprosječna igra - jeste! A save-game bug ne bi da spominjem! Postat' ću prost! :D

PS.



Samo zbog ove mjuze u jednom od mnogobrojnih UBER-EPIC Bossfight-a tokom igre, Darksiders 2 mi nekako ostavio najdublji utisak od svih navedenih igara!!! Hack&Slash combat sistem kao u "DevilMayCry" + najbolji RPG elementi je ipak nenadjebiva kombinacija! 8-)

Save bug fix izasao prije hiljadu godina :D imas na piratebay pogledaj
User avatar
hopi
Posts: 7264
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#3403 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by hopi »

nisam skontao, jel treba taj fix za save bug kod dishonored ili darksiders 2, počeo sam tek dishonored.
User avatar
Quaresma
Posts: 7938
Joined: 19/07/2010 16:37

#3404 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Quaresma »

pa za dishonored
Mustang1
Posts: 29966
Joined: 29/12/2010 17:31

#3405 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mustang1 »

Ovaj NBA 2k13 je sranje ovaj career mode .. Svi se zale na ocjene da su premale i na trenere .. Ubaci me kad gubimo 10 i ja smanjim na minimalno ili povedemo i on me izbaci i kad me opet ubaci bude preko 10 .. I tako stalno .. Nek se jebu .. Zadnju gubili 10 razlike i povedemo 3 i izbaci me 3 minute do kraja .. Ubaci me 30 sekundi do kraja gubimo 7 razlike :D Dok ne izbace nesto mada sumnjam da ce necu ni igrati .. Igrat cu obicnu utakmicu da ubijem dosadu i to je to :D
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3406 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

Da ti nije trener Mancini ? :lol:
Mustang1
Posts: 29966
Joined: 29/12/2010 17:31

#3407 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mustang1 »

Ma promijenio sam tim zahtjevao od vlasnika da me prebaci negdje .. I sad opet isto sranje .. Kontam ja da sam pocetnik i da moram biti na klupu .. Ali jebote ako me ide i ako sam okrenuo utakmicu sta me vadis :D Da ovi debili ne izgube pa hajd .. I skoro svaka utakmica koju ne igram koju simuliram izgube :D
User avatar
BaDa
Posts: 2652
Joined: 20/04/2009 23:42
Location: Sarajevo

#3408 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by BaDa »

Bubalo1 wrote:Ma promijenio sam tim zahtjevao od vlasnika da me prebaci negdje .. I sad opet isto sranje .. Kontam ja da sam pocetnik i da moram biti na klupu .. Ali jebote ako me ide i ako sam okrenuo utakmicu sta me vadis :D Da ovi debili ne izgube pa hajd .. I skoro svaka utakmica koju ne igram koju simuliram izgube :D
a jbg polako dok zasluzis da igras citavu utkamicu kao ja :D hahaah ja dosao vec do all-star utakmice i prijavljen za dunk contest ali debili iz 2k-a nisu napravili dlc all star weekend za pc!! :x :x :x
Mustang1
Posts: 29966
Joined: 29/12/2010 17:31

#3409 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mustang1 »

Ti igras 24/7 ? :D :oops:
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#3410 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by KPNCTNJAH »

Ja sam bio drugi pick na draftu, ali Bobcatsi su prelosi... bar sam imao dobru minutazu... nakon 15 utakmica trazio trade i presao u Clipperse, tu sam starter od prve tekme... trenutno imam 32 odigrane utakmice, prosjek 26 poena, 4 skoka, 3 asistencije, 1 blokada i 2 ukradene... izabran za rukija mjeseca 8-) oborio u Bobcatsima rekord tima s 44 poena i 10 trica u jednoj utakmici, a u Clippersima isto oboren rekord po tricama, 11 u utakmici... 90% poena mi budu trice, zato sto je ovaj moj levat prelos pod kosem, svi skokovi su mi defanzivni...

@bada pa sta sad nema nikako all star utakmice ili ? ima li rising stars challenge ?
User avatar
BaDa
Posts: 2652
Joined: 20/04/2009 23:42
Location: Sarajevo

#3411 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by BaDa »

Bubalo1 wrote:Ti igras 24/7 ? :D :oops:
ne vala :D bio sam drugi pick wizardsi me uzeli ali jos necu nigdje tek nakon prve sezone cu traziti trade :D
Mustang1
Posts: 29966
Joined: 29/12/2010 17:31

#3412 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mustang1 »

Ja sam nastavio igrati .. Ali sad uzimam nenormalno puno suteva za tricu .. Napucao sam tricu oko 90 je ja mislim .. pas je oko 85.. Skoro svaka koja mi dodje pucam sa bilo koje pozicije :D Nek se jebu ostali :D Zadnju utakmicu danas sam zabio 32 poena :D 10 trica i jedno polaganje :D
DON_eARL
Posts: 3847
Joined: 31/10/2010 22:26

#3413 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by DON_eARL »

Bubalo1 wrote:Ja sam nastavio igrati .. Ali sad uzimam nenormalno puno suteva za tricu .. Napucao sam tricu oko 90 je ja mislim .. pas je oko 85.. Skoro svaka koja mi dodje pucam sa bilo koje pozicije :D Nek se jebu ostali :D Zadnju utakmicu danas sam zabio 32 poena :D 10 trica i jedno polaganje :D
Mirza jesi to ti? :D
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3414 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

Oj oplakah. :lol:

btw

Image

:dance:
Mustang1
Posts: 29966
Joined: 29/12/2010 17:31

#3415 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mustang1 »

DON_eARL wrote:
Bubalo1 wrote:Ja sam nastavio igrati .. Ali sad uzimam nenormalno puno suteva za tricu .. Napucao sam tricu oko 90 je ja mislim .. pas je oko 85.. Skoro svaka koja mi dodje pucam sa bilo koje pozicije :D Nek se jebu ostali :D Zadnju utakmicu danas sam zabio 32 poena :D 10 trica i jedno polaganje :D
Mirza jesi to ti? :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Samo ti zajebaji .. Evo me dosao do finala sa Oklahomom .. Upao u prvu postavu .. Sve zahvaljujuci forsiranju suta :D Zajebo se uzeo play next key game i ubacilo me gubim 3:0 u seriji od Oklahome .. I sad sam par puta izasao pa ponovo kad bi gubio utakmicu :D (nisam to nikako radio ali zao mi da ne osvojim sad kad sam blizu :D :lol: ) Smanjio sam na 3:1 pa cemo sutra nastaviti :D
User avatar
Layne
Posts: 5728
Joined: 24/04/2008 14:12

#3416 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Layne »

Falila mi 3 poena za triple-double :mrgreen:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52764
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#3417 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

bezze to, pa vi svi dobri :roll: :D

gdje je tu izazov? :D
Mustang1
Posts: 29966
Joined: 29/12/2010 17:31

#3418 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mustang1 »

Izazov izazov .. Odoh doruckovati pa nastaviti :lol: :lol: :lol: :lol: Meni samo jednom falio 1 poen do double double.a :D Imao 10 asistencija i 9 poena :D
User avatar
thekupus
Posts: 7388
Joined: 25/06/2011 22:38

#3419 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by thekupus »

zna li iko zasto mi kad pokusam uci u MW3 uvijek izbaci "Couldnt load image xp"?
User avatar
BaDa
Posts: 2652
Joined: 20/04/2009 23:42
Location: Sarajevo

#3420 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by BaDa »

Bubalo1 wrote:Izazov izazov .. Odoh doruckovati pa nastaviti :lol: :lol: :lol: :lol: Meni samo jednom falio 1 poen do double double.a :D Imao 10 asistencija i 9 poena :D
jesil dobio od nike-a da pravis svoje patike? :S ja jos nisam a vec sam stigao do playoff-a!
Mustang1
Posts: 29966
Joined: 29/12/2010 17:31

#3421 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mustang1 »

Jebem ti igricu i sve .. Jesam se nalozio :D Izjednacio seriju na 3:3 i zadnja kuci .. Zabijem 2 za produzetak gubili cijelo vrijeme .. U produzetku zadnjih 7 sekundi nerijeseno oni u napadu .. ne znam ni ja sam kako ali ukradem loptu i 4 sekunde idem sa svoje polovice dodjem do trice osutam i zabijem .. Skako sam po sobi ko levat kakav :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mustang1
Posts: 29966
Joined: 29/12/2010 17:31

#3422 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mustang1 »

BaDa wrote:
Bubalo1 wrote:Izazov izazov .. Odoh doruckovati pa nastaviti :lol: :lol: :lol: :lol: Meni samo jednom falio 1 poen do double double.a :D Imao 10 asistencija i 9 poena :D
jesil dobio od nike-a da pravis svoje patike? :S ja jos nisam a vec sam stigao do playoff-a!
Ja potpisao za Jordana :D Nisam nista dobijao jesam samo bio na naslovnici nekoj kod njega :D
User avatar
BaDa
Posts: 2652
Joined: 20/04/2009 23:42
Location: Sarajevo

#3423 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by BaDa »

Ahahha tako sam ja neki dan protiv miamia 2ot-a i na kraju izgubio jedan razlike.. john wall mi nije htio dodati i jos trazio loptu.. uh kako sam se iznervirao!!
Mustang1
Posts: 29966
Joined: 29/12/2010 17:31

#3424 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mustang1 »

Evo izasao update roster ima i Teletovic .. Sad jelde kad ubacim nece ga biti u mycareer modu morat cu poceti ponovo ? :D Da odmah predjem tamo da razvaljujem sa Mirzom :lol: Svakako obadvojica trosimo po 100 suteva po utakmici :D
Napuco sam tricu na 98 ..ako ne igraju na meni odbranu odmah do mene ako mi malo prostora ostave svaka ulazi :D
User avatar
Averus
Posts: 21287
Joined: 13/02/2008 17:07

#3425 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

kad će patch za Fifu 13 da imamo BH repku? :roll:
Post Reply