Bubalo1 wrote:Moras skinuti neki fajl za djojstike .. nadji na google .. tako je bilo u prijasnjim verzijama fife ..NenjiA wrote:pomagajte drugovi
ne radi mi desni analog kada igram FIFA 13.
Koristim Dual Controller koji izgleda kao onaj za PS2, ali je USB
ugl, u svim drugim igrama mi je radio, ali u FIFI 13 nece... sta da cinim?
Zna li ba iko sta je playvision u NBA
Kad zoves akciju play vision ti pokaze kretanje igraca (narctano)

