Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#3401 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by JoseMujica »

nisam konkretno mislio na naredne neg nako generalno.

evo mi jedemo malu djecu a izvučeni iz trećeg šešira...možeš mislit kako je Grcima i Slovacima :lol: posebno onim što, nakon izvlačenja pomisliše: mašala, ja nam dobre grupe! :lol:
User avatar
GeneralBHF
Posts: 627
Joined: 11/10/2012 08:28

#3402 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by GeneralBHF »

JoseMujica wrote:nisam konkretno mislio na naredne neg nako generalno.

evo mi jedemo malu djecu a izvučeni iz trećeg šešira...možeš mislit kako je Grcima i Slovacima :lol: posebno onim što, nakon izvlačenja pomisliše: mašala, ja nam dobre grupe! :lol:
Kako su samo Grci bili sretni poslije zrijeba. Kontali zagarantovano ptvo mjesto ali su se zeznuli!

A Slovaci kaze borit cemo se sa Grckom za 1. mjesto.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28536
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3403 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by BHF_Manijak »

@Mujice, ideo u LITVANIJU; sto nije isto sto i latvija! Sad si bio u Latviji! :mrgreen:


Zna li neko moze li se negdje na netu naci snimak one antologiske najave utakmice Francuska - BiH u reziji Avde Avdica, kakav debil! :lol: Bas bih volio to pogledati ponovo!
User avatar
luckylaka
Posts: 26226
Joined: 15/01/2010 06:28

#3404 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by luckylaka »

GeneralBHF wrote:
JoseMujica wrote:dobro je i to, al ima i kvaka 22...pa zamisli izvuku ti Francuze iz drugog šimšira
@JoseMujica:Francuzi su domacini pa ne igraju kvalifikacije.

@luckylaka: ne igramo mi vise tu vrstu fudbala...igramo na sve pobjede a ne kalkulacije.
ABD :thumbup: :bih:
User avatar
garankich2013
Posts: 325
Joined: 22/05/2013 12:09

#3405 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by garankich2013 »

Gledam ostale grupe i vidim da se FIFA dobro zajebalaja kod grupe sa Portugalom Rusijom i Izraelom,oni bi najradije da idu svi al ne može.Rusija ce ostat prva a ovi se židovi i ronaldo se bore za baraž, a sudija ne smije ni tam ni vam :))))))))))))))
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#3406 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Šibicar »

Jes jes,Izrael je inače stalni učesnik velikih takmičenja. :-)
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3407 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Velkoski »

Šibicar wrote:Jes jes,Izrael je inače stalni učesnik velikih takmičenja. :-)
Nije tačno, nisu se plasirali odavno, šta buncaš?!
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#3409 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Šibicar »

mleetavi wrote:
Šibicar wrote:Jes jes,Izrael je inače stalni učesnik velikih takmičenja. :-)
Nije tačno, nisu se plasirali odavno, šta buncaš?!
Kako nisu kad im se vazda šteli? :mrgreen:
User avatar
garankich2013
Posts: 325
Joined: 22/05/2013 12:09

#3410 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by garankich2013 »

Šibicar wrote:
mleetavi wrote:
Šibicar wrote:Jes jes,Izrael je inače stalni učesnik velikih takmičenja. :-)
Nije tačno, nisu se plasirali odavno, šta buncaš?!
Kako nisu kad im se vazda šteli? :mrgreen:
a zbilja jesul se ikad igdje kvalifikovali
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#3411 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Šibicar »

Jesu k'o i mi. :mrgreen: Ne znam,ja ih se ne sjećam baš.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3412 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Velkoski »

Šibicar wrote:
mleetavi wrote:
Šibicar wrote:Jes jes,Izrael je inače stalni učesnik velikih takmičenja. :-)
Nije tačno, nisu se plasirali odavno, šta buncaš?!
Kako nisu kad im se vazda šteli? :mrgreen:
Ovo neka rekla-kazala ili imaš neke dokaze?
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#3413 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by LSD »

Priložite mlohavom opipljive dokaze
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#3414 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Šibicar »

Imam samo pečat,ako to može pomoći?
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3415 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Velkoski »

Video zapis molim vas.
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#3416 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Šibicar »

Mogu li slike sa ekskluzive,to je skoro k'o video zapis?
User avatar
lazni liberal
Posts: 1177
Joined: 23/05/2013 22:47

#3417 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by lazni liberal »

Sto , ti mislis da smije sudija da pokrade Izrael i da zbog sudijske kradje ne odu u baraz ili na prvenstvo :?:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3418 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Velkoski »

Šibicar wrote:Mogu li slike sa ekskluzive,to je skoro k'o video zapis?
Mogu ako je šejk od Al'pašina producent.
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#3419 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Šibicar »

lazni liberal wrote:Sto , ti mislis da smije sudija da pokrade Izrael i da zbog sudijske kradje ne odu u baraz ili na prvenstvo :?:
Što ne bi smio?Da ga neće masoni možda razapeti?
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#3420 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Muhamed Đakmić »

Joj koja kod nas vlada mržnja prema Izraelu, ovo je nevjerovatno :lol:

Ne gotivim ni ja njihovu politiku i to, ali mi smiješno fudbal uvoditi u sve to, jer apsolutno nikakvu ulogu ne igraju u fudbalu.
User avatar
Point.
Posts: 33497
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#3421 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Point. »

Kad su se onako efektivno ubacili u Hollywood i u medije generalno, infiltriranje u UEFA i FIFA je za njih maciji kasalj. :-D
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50712
Joined: 29/12/2005 01:20

#3422 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by jeza u ledja »

baj d vej:
ZURICH – FIFA says a seeding system will be in place for the World Cup playoffs in the European zone, ensuring the four highest-ranked qualifiers will be kept apart in the draw on Oct. 21.
al ne pise koji je siding sistem. :D ali pretpostavljam da se radi o fifa rankingu.

sto bi trenutno znacilo:

hrvatska
rusija
(bih)
grcka
francuska
---------------------
madjarska
albanija
bugarska
austrija

engleska je trenutno najgora drugoplasirana, ali bili bi izmedju rusije i hrvatske na ovoj listi. znaci mi bi bili treci ili cetvrti u plejoffu, trenutno, znaci medju nosiocima.
User avatar
luckylaka
Posts: 26226
Joined: 15/01/2010 06:28

#3423 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by luckylaka »

E sad meni nije jasno zasto ovog malog Atajica niko ne zove u reprezentaciji hajde za A je jos zelen ali jbm ga moga se isprobati na ovim mediteranskim igrama.
User avatar
GeneralBHF
Posts: 627
Joined: 11/10/2012 08:28

#3424 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by GeneralBHF »

KvaziExpert wrote:
Sarajevo1946 wrote:Joj koja kod nas vlada mržnja prema Izraelu, ovo je nevjerovatno :lol:

Ne gotivim ni ja njihovu politiku i to, ali mi smiješno fudbal uvoditi u sve to, jer apsolutno nikakvu ulogu ne igraju u fudbalu.
Na osnovu cega su oni uopce uvrsteni u evropske zemlje, ako ne iz politickih razloga?
Zato sto je Azijska konkederacija odbila da ih primi tada je lobirano da UEFA primi pod svoje okrilje inace nemaju gdje.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#3425 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by MOSALJOZE »

Zanimljivo da njih "nisu htjeli" ni za Eurosong,fudbal,košarku i sve ostalo.
Post Reply