Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
bili ovi salovi, duuuugi pleteni prije desetak dana u trznom u Zenici, u Tiffany-u po 5 i po 10 km, ne znam ima li jos
(mogu otic pogledat ako ce ti ista znacit)
Not My Idea wrote:bili ovi salovi, duuuugi pleteni prije desetak dana u trznom u Zenici, u Tiffany-u po 5 i po 10 km, ne znam ima li jos
(mogu otic pogledat ako ce ti ista znacit)
u Zenici mi ne znači ništa - ne mogu dobacit' do Zenice nikako. Ali možda ima kod nas u Tiffanyju..... pa ću pitat'.
tnx
edit: nema
edit2: jedino da mi kupiš i pošalješ
al' ova ženska iz Tiffanyja nije mi baš bila uvjerljiva.... kao ima nešto ali ne znam je li to to ne bih rekla da je dugačak, možda ipak odem da vidim....
Last edited by hadzinicasa on 22/12/2011 13:12, edited 2 times in total.
Ne znam, al' opet se vide ovi neki štepovi, mada ipak dobro izgleda. Posebno ovo na rubu nogavica, meni je slično uradio jedan gdje sam šila neki kaput, iako je ideja bila moja Valjda treba biti totalno pažljiv i potrefiti boju konca
ma ne znam, ja vec dvije godine imam u ormaru jedne koje imaju ogromnu rupu na koljenu, i nit ih smijem nosit da se jos ne poderu a zao mi ih bacit... ako je ovo moguce ovako uradit, ne smeta mi brate da se malo vidi samo da nije rupa
imal gdje kod nas da je neko ovo uspio uraditi?
alica.k wrote:ma ne znam, ja vec dvije godine imam u ormaru jedne koje imaju ogromnu rupu na koljenu, i nit ih smijem nosit da se jos ne poderu a zao mi ih bacit... ako je ovo moguce ovako uradit, ne smeta mi brate da se malo vidi samo da nije rupa
imal gdje kod nas da je neko ovo uspio uraditi?
Evo ja ću ti na pp ako hoćeš. Ne mogu ti napamet reći da će savršeno uraditi, ali ja sam bila zadovoljna
hhaha znam i ja gdje cu, ali sta cu obuci ne znam. Btw hocu li biti previse ofirna ako obujem one cipelice, ne nnam kako se zovu ali izledaju kao one cipelice za ples, sa onim tankim kaisom oko clanka.A gore cu valjda haljinu. I necu slaviti na otvorenom
u Zenici (u Raspotocju) u Borcu ima totalna rasprodaja. firma je u stecaju i sve je snizeno.
zenki i muski kaputi po 40 i 50 km, kostimi po 35...hlace, sakoi, jakne.. sve tako neke cijene do 50 maraka.