What to wear???

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3401 Re: What to wear???

Post by alica.k »

hadzinicasa wrote:
alica.k wrote:te ti cak nisu onakve kakve trazis :D
to kod tebe pali?

mislim seriously?????? :shock: :lol: :lol: :lol:
ja kad nesto zapikam kako mora bit itekako pali :D

obisla sam jucer nesto malo prodavnica u sarajevu (i izasla prvi put iz kuce u mjesec dana, i opet danas razboljena).
ovo je tuzan grad.
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#3402 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

e a haj' mi još nešto pomozite.

tražim RUŽIČASTE naočale. dakle sve ružičasto. :D
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#3403 Re: What to wear???

Post by boracha »

jel to da ti idu uz strample :D

ne znam za cvike, al znas kako kazu, ako ne mozes pomoc, smetaj :lol:
mrgreen
Posts: 1289
Joined: 12/05/2008 21:11

#3404 Re: What to wear???

Post by mrgreen »

hej gdje vam je ta grebalica? :-D

a ona 40s haljina s prosle stranice je prelijepa. uvijek nekako promasim te haljine iako detaljno gledam:D
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3405 Re: What to wear???

Post by alica.k »

mrgreen wrote:hej gdje vam je ta grebalica? :-D

a ona 40s haljina s prosle stranice je prelijepa. uvijek nekako promasim te haljine iako detaljno gledam:D
na fejsbuku odes na asos lucky sale i tamo ti izbaci grebalicu :D jednom dnevno zagrebes, i ako dobijes popust mozes ga samo taj dan iskoristit
mrgreen
Posts: 1289
Joined: 12/05/2008 21:11

#3406 Re: What to wear???

Post by mrgreen »

super thnx :D
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3407 Re: What to wear???

Post by alica.k »

:? :zoka:
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#3408 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

žene,

gdje da nađem duuuuuuuuuuuuuuuugački šal - pleteni po mogućnosti?

'vako:
Image
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#3409 Re: What to wear???

Post by Not My Idea »

bili ovi salovi, duuuugi pleteni prije desetak dana u trznom u Zenici, u Tiffany-u po 5 i po 10 km, ne znam ima li jos
(mogu otic pogledat ako ce ti ista znacit)
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#3410 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

Not My Idea wrote:bili ovi salovi, duuuugi pleteni prije desetak dana u trznom u Zenici, u Tiffany-u po 5 i po 10 km, ne znam ima li jos
(mogu otic pogledat ako ce ti ista znacit)
u Zenici mi ne znači ništa - ne mogu dobacit' do Zenice nikako. Ali možda ima kod nas u Tiffanyju..... pa ću pitat'.

tnx

edit: nema :(

edit2: jedino da mi kupiš i pošalješ :lol: :lol: :lol: :lol:
al' ova ženska iz Tiffanyja nije mi baš bila uvjerljiva.... kao ima nešto ali ne znam je li to to ne bih rekla da je dugačak, možda ipak odem da vidim....
Last edited by hadzinicasa on 22/12/2011 13:12, edited 2 times in total.
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#3411 Re: What to wear???

Post by VenomousV »

imam ja isti takav samo crni iz H&M-a, trebalo bi onda biti u Tiffany-u
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3412 Re: What to wear???

Post by alica.k »

trebal kome 15% off za asos? dvaput se moRe iskoristit.

edit: otisao
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#3413 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

hadzinicasa wrote:žene,

gdje da nađem duuuuuuuuuuuuuuuugački šal - pleteni po mogućnosti?

'vako:
Image
ima u mexxu, dugi pleteni bijeli i jos neki tamni, lijep jest al je 59 KM
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3414 Re: What to wear???

Post by alica.k »

http://denimtherapy.com/
:shock: kako ih vako dobro poprave?
pin-up
Posts: 583
Joined: 17/11/2006 10:52

#3415 Re: What to wear???

Post by pin-up »

alica.k wrote:http://denimtherapy.com/
:shock: kako ih vako dobro poprave?
Ne znam, al' opet se vide ovi neki štepovi, mada ipak dobro izgleda. Posebno ovo na rubu nogavica, meni je slično uradio jedan gdje sam šila neki kaput, iako je ideja bila moja :skoljka: Valjda treba biti totalno pažljiv i potrefiti boju konca
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3416 Re: What to wear???

Post by alica.k »

ma ne znam, ja vec dvije godine imam u ormaru jedne koje imaju ogromnu rupu na koljenu, i nit ih smijem nosit da se jos ne poderu a zao mi ih bacit... ako je ovo moguce ovako uradit, ne smeta mi brate da se malo vidi samo da nije rupa :D
imal gdje kod nas da je neko ovo uspio uraditi?
pin-up
Posts: 583
Joined: 17/11/2006 10:52

#3417 Re: What to wear???

Post by pin-up »

alica.k wrote:ma ne znam, ja vec dvije godine imam u ormaru jedne koje imaju ogromnu rupu na koljenu, i nit ih smijem nosit da se jos ne poderu a zao mi ih bacit... ako je ovo moguce ovako uradit, ne smeta mi brate da se malo vidi samo da nije rupa :D
imal gdje kod nas da je neko ovo uspio uraditi?
Evo ja ću ti na pp ako hoćeš. Ne mogu ti napamet reći da će savršeno uraditi, ali ja sam bila zadovoljna
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#3418 Re: What to wear???

Post by boracha »

meni se najdraze farmerke uvijek na turu izlizu, imam koje nisu pukle ali su pred pucanjem, i ne smijem obuc, da znam kako da ce izdrzat, nosila bih :lol:
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#3419 Re: What to wear???

Post by VenomousV »

eh imam gdje novu slavit :D
(tek sad odjevna kombinacija postaje problem :lol: )
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#3420 Re: What to wear???

Post by zamzija »

VenomousV wrote:eh imam gdje novu slavit :D
(tek sad odjevna kombinacija postaje problem :lol: )
DRAMA
.
.
.

i ništa više ... :D
radenska
Posts: 1264
Joined: 13/07/2011 22:43

#3421 Re: What to wear???

Post by radenska »

hhaha znam i ja gdje cu, ali sta cu obuci ne znam. Btw hocu li biti previse ofirna ako obujem one cipelice, ne nnam kako se zovu ali izledaju kao one cipelice za ples, sa onim tankim kaisom oko clanka.A gore cu valjda haljinu. I necu slaviti na otvorenom :D :D :D
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#3422 Re: What to wear???

Post by Not My Idea »

samo da napisem:

u Zenici (u Raspotocju) u Borcu ima totalna rasprodaja. firma je u stecaju i sve je snizeno.
zenki i muski kaputi po 40 i 50 km, kostimi po 35...hlace, sakoi, jakne.. sve tako neke cijene do 50 maraka.
hurmasica
Posts: 1028
Joined: 18/03/2011 08:51

#3423 Re: What to wear???

Post by hurmasica »

pozz
interesuje me ima li kakva stranica da mogu preko interneta naruciti cipele ili odjecu?
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#3424 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

hurmasica wrote:pozz
interesuje me ima li kakva stranica da mogu preko interneta naruciti cipele ili odjecu?
http://malezensketeme.com/post/5465

www.asos.com
www.dorothyperkins.com
www.missselfridge.com
www.victoriassecret.com
www.topshop.com
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#3425 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

Eh danas se vracamo osnovama :) tema, crna rolka: http://malezensketeme.com/post/14830
Post Reply