Bundesliga

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#3401 Re: Bundesliga

Post by groove »

Kontra__ wrote:Svim ekipama od 5. do 14. mjesta fali konstantnost i to je ono sto ih jebe ovu sezonu! Nedo Allah dragi da Evropu izbore ekipe tipa Mainz (ponovo), Freiburg, Frankfurt i slicne ekipe u naletu. Bilo bi Mainzu, Freiburgu ispadanje i kvalifikacijama, kao kad prije godinu Mainz ispade od onih levata!

Fali u vrhu dobar HSV, Werder, Stuttgart, Schalke, ovo je ostalo od danas do sutra.
slazem se za mainz i frankfurt, ali freiburg? trener streich zna sta radi, odkad je preuzeo freiburg krajem 2011. ekipa se samo dalje razvija. zasluzili su da u ovoj sezoni izbore mjesto za evropu.
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#3402 Re: Bundesliga

Post by veella »

Veceras VfL Wolfsburg uvaljuje 5-cu fc bayernu...
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#3403 Re: Bundesliga

Post by simonese »

veella wrote:Veceras VfL Wolfsburg uvaljuje 5-cu fc bayernu...
naravno
Kontra__
Posts: 414
Joined: 05/02/2013 00:07

#3404 Re: Bundesliga

Post by Kontra__ »

groove wrote:
Kontra__ wrote:Svim ekipama od 5. do 14. mjesta fali konstantnost i to je ono sto ih jebe ovu sezonu! Nedo Allah dragi da Evropu izbore ekipe tipa Mainz (ponovo), Freiburg, Frankfurt i slicne ekipe u naletu. Bilo bi Mainzu, Freiburgu ispadanje i kvalifikacijama, kao kad prije godinu Mainz ispade od onih levata!

Fali u vrhu dobar HSV, Werder, Stuttgart, Schalke, ovo je ostalo od danas do sutra.
slazem se za mainz i frankfurt, ali freiburg? trener streich zna sta radi, odkad je preuzeo freiburg krajem 2011. ekipa se samo dalje razvija. zasluzili su da u ovoj sezoni izbore mjesto za evropu.
žPa jebote jaci Frankfurt ima roster od Freiburga ako cemo vec tako! Uglavnom sve tri ekipe su hamelj i bila bi bruka da odu u Evropi, maksimalno im dajem da dodju do playoffa u EL, mada ce i prije ispasti ali eto. Kakav Freiburg i ekipa, cast Streichu ali njegovo je maksimalno za sredinu tabele.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#3405 Re: Bundesliga

Post by MOSALJOZE »

veella wrote:Veceras VfL Wolfsburg uvaljuje 5-cu fc bayernu...
fina prognoza trenutno je 1:0 vella brate ne brini se ti o BM brini se o borusiji koja iskreno u zadnje vrijeme nije ona stara.Još sad LP bice teško
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#3406 Re: Bundesliga

Post by groove »

Kontra__ wrote:
groove wrote:
Kontra__ wrote:Svim ekipama od 5. do 14. mjesta fali konstantnost i to je ono sto ih jebe ovu sezonu! Nedo Allah dragi da Evropu izbore ekipe tipa Mainz (ponovo), Freiburg, Frankfurt i slicne ekipe u naletu. Bilo bi Mainzu, Freiburgu ispadanje i kvalifikacijama, kao kad prije godinu Mainz ispade od onih levata!

Fali u vrhu dobar HSV, Werder, Stuttgart, Schalke, ovo je ostalo od danas do sutra.
slazem se za mainz i frankfurt, ali freiburg? trener streich zna sta radi, odkad je preuzeo freiburg krajem 2011. ekipa se samo dalje razvija. zasluzili su da u ovoj sezoni izbore mjesto za evropu.
žPa jebote jaci Frankfurt ima roster od Freiburga ako cemo vec tako! Uglavnom sve tri ekipe su hamelj i bila bi bruka da odu u Evropi, maksimalno im dajem da dodju do playoffa u EL, mada ce i prije ispasti ali eto. Kakav Freiburg i ekipa, cast Streichu ali njegovo je maksimalno za sredinu tabele.
pa imaju ekipu ispod prosjeka i znaci moraju da budu pri dnu tabele?
vazno je samo koliko ekipa ima bodova a ne koliko kosta. streich iz ove ekipe izvlaci 110%. ubjedjen sam da on moze od freiburga napraviti klub koji ce narednih godina uvijek biti kandidat za evropu.
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#3407 Re: Bundesliga

Post by veella »

MOSALJOZE wrote:
veella wrote:Veceras VfL Wolfsburg uvaljuje 5-cu fc bayernu...
fina prognoza trenutno je 1:0 vella brate ne brini se ti o BM brini se o borusiji koja iskreno u zadnje vrijeme nije ona stara.Još sad LP bice teško
74. min strasni bayern trpa Wolfsburga (16 precki, 28 stativa i vodi 7:0)
Bruka i sramota od igre, kao i obicno nista novo...
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#3408 Re: Bundesliga

Post by MOSALJOZE »

veella wrote:
MOSALJOZE wrote:
veella wrote:Veceras VfL Wolfsburg uvaljuje 5-cu fc bayernu...
fina prognoza trenutno je 1:0 vella brate ne brini se ti o BM brini se o borusiji koja iskreno u zadnje vrijeme nije ona stara.Još sad LP bice teško
74. min strasni bayern trpa Wolfsburga (16 precki, 28 stativa i vodi 7:0)
Bruka i sramota od igre, kao i obicno nista novo...
inače 3 boda upisana a vi kako te vi hsv strašni.Ono je bila teška utakmica dobar bio WFL.Opet ti kazem prvo o BVB pa onda o BM
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3409 Re: Bundesliga

Post by Logovan »

veella wrote:Veceras VfL Wolfsburg uvaljuje 5-cu fc bayernu...
Dobra petica...
User avatar
ledeni_caj
Posts: 2834
Joined: 14/01/2011 18:21

#3410 Re: Bundesliga

Post by ledeni_caj »

Ipak ni ovo nije bilo kolo u kojem Bayern kiksa. :zzzz:
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#3411 Re: Bundesliga

Post by tendzera »

Hebote hocel' njima iko dati gol, do kraja prvenstva :D
User avatar
muhafuca
Posts: 5460
Joined: 14/03/2012 00:06

#3412 Re: Bundesliga

Post by muhafuca »

tendzera wrote:Hebote hocel' njima iko dati gol, do kraja prvenstva :D
sad ce liga prvaka mozda tamo bude konkurentnih ekipa
za Bayerna
ovo u bundesligi je tuzno :(
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#3413 Re: Bundesliga

Post by MOSALJOZE »

ledeni_caj wrote:Ipak ni ovo nije bilo kolo u kojem Bayern kiksa. :zzzz:
misliš nije kolo u kojem primaju gol :D
User avatar
MeanMachine
Posts: 1175
Joined: 09/03/2011 20:47

#3414 Re: Bundesliga

Post by MeanMachine »

veella wrote:
MOSALJOZE wrote:
veella wrote:Veceras VfL Wolfsburg uvaljuje 5-cu fc bayernu...
fina prognoza trenutno je 1:0 vella brate ne brini se ti o BM brini se o borusiji koja iskreno u zadnje vrijeme nije ona stara.Još sad LP bice teško
74. min strasni bayern trpa Wolfsburga (16 precki, 28 stativa i vodi 7:0)
Bruka i sramota od igre, kao i obicno nista novo...
Veella, zašto si tako frustriran, sigurno je hladno na -18, ali znaš kako ćeš se najlakše ugrijati - samo zapleši sa rajom:

Image

:-D :thumbup:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#3415 Re: Bundesliga

Post by veella »

Image
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#3416 Re: Bundesliga

Post by veella »

Freiburg :thumbup:
Joj tekme u Bremenu :thumbup:
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#3417 Re: Bundesliga

Post by Partijaner »

Freiburg igra bombasticno.
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#3418 Re: Bundesliga

Post by veella »

Schalke ne bi mogao pobijediti ni visocku Bosnu :D
User avatar
ledeni_caj
Posts: 2834
Joined: 14/01/2011 18:21

#3419 Re: Bundesliga

Post by ledeni_caj »

Koliko ste ih vi dobili? :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59312
Joined: 15/12/2008 16:53

#3420 Re: Bundesliga

Post by ultima_palabra »

Gotze + Reus = sex :mrgreen:
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#3421 Re: Bundesliga

Post by pirmin »

Nikako se ne mogu nacuditi glupom potezu dovodjenja Guardiole u onu bavarsku masinu od ekipe. :roll:
Nisam ih neki ljubitelj ali bi mi bilo zanimljivo vidjeti face funkcionera ako bi im klub uzeo sva tri
trofeja sezone sa prisilnim penzionerom Heynekesom.
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3422 Re: Bundesliga

Post by Logovan »

REUS!! :thumbup: Malo je reći da rastura. Dortmund je puno dobio njegovim dovođenjem.
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#3423 Re: Bundesliga

Post by veella »

pirmin wrote:Nikako se ne mogu nacuditi glupom potezu dovodjenja Guardiole u onu bavarsku masinu od ekipe. :roll:
Nisam ih neki ljubitelj ali bi mi bilo zanimljivo vidjeti face funkcionera ako bi im klub uzeo sva tri
trofeja sezone sa prisilnim penzionerom Heynekesom.
fc bayern = bolestan klub
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#3424 Re: Bundesliga

Post by veella »

_terminaš_ wrote:REUS!! :thumbup: Malo je reći da rastura. Dortmund je puno dobio njegovim dovođenjem.
Rols Reus :thumbup: strasan igrac :D
Kontra__
Posts: 414
Joined: 05/02/2013 00:07

#3425 Re: Bundesliga

Post by Kontra__ »

Ma ja se bojim da je Freiburg ove godine senzacija kao onomad Mainz, uostalom kao i svake godine sto BL ima neku senzaciju. Izuzetno volim ovu ligu i jedinu nju pratim od do, ali me nervira sto se uvijek tako nadje neki klub koji bljesne, onda mu pokupuju na kraju sezone sve sto valja (Mainzu onda otisao Schurrle, Fuchs, Holtby itd) i oni sljedece sezone opet postanu pusa.

ovo prvenstveno govorim radi Evrope, jer je bitno da se tu napravi kontinuitet dobrhi igara kao ove godine.
Post Reply