A Benzemi se ona lopta kod kornera zapetlja u noge
Real Madrid C.F.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- ultima_palabra
- Posts: 59304
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3401 Re: Real Madrid C.F.
Može li Di Maria ijednom ubaciti loptu a da ne krene driblati beka
Pretjera sa soliranjem...
A Benzemi se ona lopta kod kornera zapetlja u noge
Kako bi ono Ruud zakucao u mrežu...
A Benzemi se ona lopta kod kornera zapetlja u noge
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#3402 Re: Real Madrid C.F.
Konačno, jer u zadnjih par kola malo je falilo da Real kiksa ali se na kraju izvuče.ratata wrote:jel vi fakat ali fakat vjerujete da Barcelona nece nijednom da kiksa do kraja ove sezone![]()
a pazi ovog gore Baltazara i komentara tipa "konacno kiks", e moj ti
Barcelona će vjerovatno kiksati do kraja sezone, ali će nadoknaditi izgubljeno na bernabeu kako inače radi
- Plavo-bijeli
- Posts: 3877
- Joined: 28/02/2010 19:25
#3403 Re: Real Madrid C.F.
navijam za real otkad znam za sebe ... al dabogda barcelona slijedecih 10 godina osvajala ligu fuj...
kladionica

kladionica
- ultima_palabra
- Posts: 59304
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3404 Re: Real Madrid C.F.
Eno Marca je postavila sliku, ona ruka na kraju je trebala biti penal 
-
ek0
- Posts: 462
- Joined: 21/06/2009 16:17
- Plavo-bijeli
- Posts: 3877
- Joined: 28/02/2010 19:25
#3407 Re: Real Madrid C.F.
marine , zar ne znaš ti kolko ja volim realek0 wrote:Jak si mi ti navijac na baterije.Plavo-bijeli wrote:navijam za real otkad znam za sebe ... al dabogda barcelona slijedecih 10 godina osvajala ligu fuj...
kladionica![]()
al citavu sam imovinu haman na njima izgubio večeras
btw ako nije isti eko u pitanju izvini
- elvis_sa
- Posts: 106
- Joined: 15/01/2011 23:07
#3408 Re: Real Madrid C.F.
Evo vam ga Kraljevi nema vise lakih bodova i pomaganja sa sudijine strane.I u ovoj utakmici vam je pomogao ali vas ni to nije spasilo,a dabogda onom ruznom DiMariiji neko nogu slomio pa da se sa razlogom valja po travi!.
- ultima_palabra
- Posts: 59304
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3409 Re: Real Madrid C.F.
elvis_sa wrote:Evo vam ga Kraljevi nema vise lakih bodova i pomaganja sa sudijine strane.I u ovoj utakmici vam je pomogao ali vas ni to nije spasilo,a dabogda onom ruznom DiMariiji neko nogu slomio pa da se sa razlogom valja po travi!.
- elvis_sa
- Posts: 106
- Joined: 15/01/2011 23:07
#3410 Re: Real Madrid C.F.
Nemam,hoces mi ti sredit?.
- ultima_palabra
- Posts: 59304
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3411 Re: Real Madrid C.F.
Hoću, ali moraš imati više od 15 godina 
- elvis_sa
- Posts: 106
- Joined: 15/01/2011 23:07
#3412 Re: Real Madrid C.F.
Vjeruj mi druze imam mnogo vise nego sto ti mislisultima_palabra wrote:Hoću, ali moraš imati više od 15 godina
-
krusty
- Posts: 780
- Joined: 30/10/2009 18:22
#3413 Re: Real Madrid C.F.
kory_galaktikos wrote:ee moj Boze..hajd sto real izgubi bodove..nego i citava sezona se poce gubit svaki bod je bitan al sto je jos gore izbise i meni pare iz dzepa pa dje bas njih da fulam cccc
jebo tu ligu u kojoj se ne ocekuje nijedan kiks Barcelone do kraja sezone
-
ek0
- Posts: 462
- Joined: 21/06/2009 16:17
- Plavo-bijeli
- Posts: 3877
- Joined: 28/02/2010 19:25
#3415 Re: Real Madrid C.F.
i mene potrefiše ta 2 puta već za nekoliko mjeseciek0 wrote:
Haha, ma bjezi tamo, nisam ni ocekivao da ces ti takvo nesto napisati. Cuj da Barcu gledam 10 godina na vrhu, gluho bilo. Ae jebo lovu, nije ti prvi put da padnes.
PS: Pad na Realu nije pad, to je nesto nevjerovatno, nesto sto treba dozivjeti, to se ne desava vise od 2 puta godisnje.
i da vjeruj nije sve u parama... nije sve u tome sto sam do prije sedmicu imao 75 km u ladici a sad nekih 35 ... već je u tome kolko to mene sve psihički pogađa
plus jos sad ovih 35 dam na psihologa
- elvis_sa
- Posts: 106
- Joined: 15/01/2011 23:07
#3416 Re: Real Madrid C.F.
A u kojoj bi se to ligi mogo ocekivati kiks barse?.....Nema tima koji moze njima otkinut bod danas,jedino da napravis bunker ispred gola sa formacijom 6-4-0krusty wrote:kory_galaktikos wrote:ee moj Boze..hajd sto real izgubi bodove..nego i citava sezona se poce gubit svaki bod je bitan al sto je jos gore izbise i meni pare iz dzepa pa dje bas njih da fulam cccc
jebo tu ligu u kojoj se ne ocekuje nijedan kiks Barcelone do kraja sezone
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#3417 Re: Real Madrid C.F.
Zanimljivo, Ronaldu se dva puta odbila o glavu izjava "nismo mi Almeria" poslije 0-8. Prvi put sa 5-0, a sad i drugi put sa 1-1. Skromnost je vrlina (koju portugalci očito ne posjeduju).
- ultima_palabra
- Posts: 59304
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3418 Re: Real Madrid C.F.
Zar nije bila izjava: "neka pokušaju nama dati osam golova"?505sCrtom wrote:Zanimljivo, Ronaldu se dva puta odbila o glavu izjava "nismo mi Almeria" poslije 0-8. Prvi put sa 5-0, a sad i drugi put sa 1-1. Skromnost je vrlina (koju portugalci očito ne posjeduju).
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#3419 Re: Real Madrid C.F.
@ultima_palabra:
Pa eto... nikog ne treba potcjenjivati.
Pa eto... nikog ne treba potcjenjivati.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3420 Re: Real Madrid C.F.
Podjcjenjivanje je vrlina jaceg. I zna se obiti o glavu. Zar Barcelona nikada nije podcjenila protivnika?!505sCrtom wrote:@ultima_palabra:
Pa eto... nikog ne treba potcjenjivati.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#3421 Re: Real Madrid C.F.
Tomahawk11 wrote: Podjcjenjivanje je vrlina jaceg. I zna se obiti o glavu. Zar Barcelona nikada nije podcjenila protivnika?!
Šta ja znam. Jeste vjerovatno. Samo što je ovdje riječ o Madridu, tj. Portugalcima iz Madrida a ne o Barceloni.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3422 Re: Real Madrid C.F.
Da, jeste rijec o Realu iz Madrida, koji su uz ''lahko cemo'' i izgubili 2 boda. Samo konstatujem da sve velike ekipe protiv ekipa sa slabijim igrackim kadrom naprave nekad kiks ''lahko cemo''. Obzirom da si simpatizer Barcelone, to je razlog sto sam ti postavio pitanje (iako sam odgovor znao unaprijed).505sCrtom wrote:Tomahawk11 wrote: Podjcjenjivanje je vrlina jaceg. I zna se obiti o glavu. Zar Barcelona nikada nije podcjenila protivnika?!
Šta ja znam. Jeste vjerovatno. Samo što je ovdje riječ o Madridu, tj. Portugalcima iz Madrida a ne o Barceloni.
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#3423 Re: Real Madrid C.F.
Puno se ti sikiras za real
- ultima_palabra
- Posts: 59304
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3424 Re: Real Madrid C.F.
Iskreno, jebo ovakvu ligu... mislim gledam svaku utakmicu i navijam da Madrid osvoji titulu, ali sa stanovišta neutralnog gledaoca zanimljivost lige je za qrac 
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3425 Re: Real Madrid C.F.
Nazalost, vec dugi niz godina ...ultima_palabra wrote:Iskreno, jebo ovakvu ligu... mislim gledam svaku utakmicu i navijam da Madrid osvoji titulu, ali sa stanovišta neutralnog gledaoca zanimljivost lige je za qrac

