Real Madrid C.F.

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#3401 Re: Real Madrid C.F.

Post by ultima_palabra »

Može li Di Maria ijednom ubaciti loptu a da ne krene driblati beka :-) Pretjera sa soliranjem...
A Benzemi se ona lopta kod kornera zapetlja u noge :oops: Kako bi ono Ruud zakucao u mrežu...
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#3402 Re: Real Madrid C.F.

Post by Baltazar_khan »

ratata wrote:jel vi fakat ali fakat vjerujete da Barcelona nece nijednom da kiksa do kraja ove sezone :? :shock:

a pazi ovog gore Baltazara i komentara tipa "konacno kiks", e moj ti :-)
Konačno, jer u zadnjih par kola malo je falilo da Real kiksa ali se na kraju izvuče.

Barcelona će vjerovatno kiksati do kraja sezone, ali će nadoknaditi izgubljeno na bernabeu kako inače radi :mrgreen:
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 3877
Joined: 28/02/2010 19:25

#3403 Re: Real Madrid C.F.

Post by Plavo-bijeli »

navijam za real otkad znam za sebe ... al dabogda barcelona slijedecih 10 godina osvajala ligu fuj...

kladionica :x :x
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#3404 Re: Real Madrid C.F.

Post by ultima_palabra »

Eno Marca je postavila sliku, ona ruka na kraju je trebala biti penal :roll:
SKAFISKAFNJAK
Posts: 502
Joined: 12/01/2010 00:16

#3405 Re: Real Madrid C.F.

Post by SKAFISKAFNJAK »

Image
ek0
Posts: 462
Joined: 21/06/2009 16:17

#3406 Re: Real Madrid C.F.

Post by ek0 »

-
Last edited by ek0 on 09/11/2016 14:14, edited 1 time in total.
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 3877
Joined: 28/02/2010 19:25

#3407 Re: Real Madrid C.F.

Post by Plavo-bijeli »

ek0 wrote:
Plavo-bijeli wrote:navijam za real otkad znam za sebe ... al dabogda barcelona slijedecih 10 godina osvajala ligu fuj...

kladionica :x :x
Jak si mi ti navijac na baterije.
marine , zar ne znaš ti kolko ja volim real :-D nekad su se i blogovi pravili ;) http://realmad.blogger.ba/ :-) :lol:

al citavu sam imovinu haman na njima izgubio večeras :x


btw ako nije isti eko u pitanju izvini
User avatar
elvis_sa
Posts: 106
Joined: 15/01/2011 23:07

#3408 Re: Real Madrid C.F.

Post by elvis_sa »

Evo vam ga Kraljevi nema vise lakih bodova i pomaganja sa sudijine strane.I u ovoj utakmici vam je pomogao ali vas ni to nije spasilo,a dabogda onom ruznom DiMariiji neko nogu slomio pa da se sa razlogom valja po travi!.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#3409 Re: Real Madrid C.F.

Post by ultima_palabra »

elvis_sa wrote:Evo vam ga Kraljevi nema vise lakih bodova i pomaganja sa sudijine strane.I u ovoj utakmici vam je pomogao ali vas ni to nije spasilo,a dabogda onom ruznom DiMariiji neko nogu slomio pa da se sa razlogom valja po travi!.
:lol: Imaš li ti vizu za ovu temu?
User avatar
elvis_sa
Posts: 106
Joined: 15/01/2011 23:07

#3410 Re: Real Madrid C.F.

Post by elvis_sa »

Nemam,hoces mi ti sredit?.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#3411 Re: Real Madrid C.F.

Post by ultima_palabra »

Hoću, ali moraš imati više od 15 godina :zzzz:
User avatar
elvis_sa
Posts: 106
Joined: 15/01/2011 23:07

#3412 Re: Real Madrid C.F.

Post by elvis_sa »

ultima_palabra wrote:Hoću, ali moraš imati više od 15 godina :zzzz:
Vjeruj mi druze imam mnogo vise nego sto ti mislis ;-)
krusty
Posts: 780
Joined: 30/10/2009 18:22

#3413 Re: Real Madrid C.F.

Post by krusty »

kory_galaktikos wrote:ee moj Boze..hajd sto real izgubi bodove..nego i citava sezona se poce gubit svaki bod je bitan al sto je jos gore izbise i meni pare iz dzepa pa dje bas njih da fulam cccc

jebo tu ligu u kojoj se ne ocekuje nijedan kiks Barcelone do kraja sezone :cry:
ek0
Posts: 462
Joined: 21/06/2009 16:17

#3414 Re: Real Madrid C.F.

Post by ek0 »

-
Last edited by ek0 on 09/11/2016 14:14, edited 1 time in total.
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 3877
Joined: 28/02/2010 19:25

#3415 Re: Real Madrid C.F.

Post by Plavo-bijeli »

ek0 wrote:
Haha, ma bjezi tamo, nisam ni ocekivao da ces ti takvo nesto napisati :) . Cuj da Barcu gledam 10 godina na vrhu, gluho bilo. Ae jebo lovu, nije ti prvi put da padnes.

PS: Pad na Realu nije pad, to je nesto nevjerovatno, nesto sto treba dozivjeti, to se ne desava vise od 2 puta godisnje. 8)
i mene potrefiše ta 2 puta već za nekoliko mjeseci :x realno ću sutra imati drugo misljenje oko reala i to , ali opet almeria :x

i da vjeruj nije sve u parama... nije sve u tome sto sam do prije sedmicu imao 75 km u ladici a sad nekih 35 ... već je u tome kolko to mene sve psihički pogađa :-) :shock: :D

plus jos sad ovih 35 dam na psihologa :run:
User avatar
elvis_sa
Posts: 106
Joined: 15/01/2011 23:07

#3416 Re: Real Madrid C.F.

Post by elvis_sa »

krusty wrote:
kory_galaktikos wrote:ee moj Boze..hajd sto real izgubi bodove..nego i citava sezona se poce gubit svaki bod je bitan al sto je jos gore izbise i meni pare iz dzepa pa dje bas njih da fulam cccc

jebo tu ligu u kojoj se ne ocekuje nijedan kiks Barcelone do kraja sezone :cry:
A u kojoj bi se to ligi mogo ocekivati kiks barse?.....Nema tima koji moze njima otkinut bod danas,jedino da napravis bunker ispred gola sa formacijom 6-4-0
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#3417 Re: Real Madrid C.F.

Post by 5 0 5 »

Zanimljivo, Ronaldu se dva puta odbila o glavu izjava "nismo mi Almeria" poslije 0-8. Prvi put sa 5-0, a sad i drugi put sa 1-1. Skromnost je vrlina (koju portugalci očito ne posjeduju).
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#3418 Re: Real Madrid C.F.

Post by ultima_palabra »

505sCrtom wrote:Zanimljivo, Ronaldu se dva puta odbila o glavu izjava "nismo mi Almeria" poslije 0-8. Prvi put sa 5-0, a sad i drugi put sa 1-1. Skromnost je vrlina (koju portugalci očito ne posjeduju).
Zar nije bila izjava: "neka pokušaju nama dati osam golova"?
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#3419 Re: Real Madrid C.F.

Post by 5 0 5 »

@ultima_palabra:

Pa eto... nikog ne treba potcjenjivati.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3420 Re: Real Madrid C.F.

Post by Tomahawk11 »

505sCrtom wrote:@ultima_palabra:

Pa eto... nikog ne treba potcjenjivati.
Podjcjenjivanje je vrlina jaceg. I zna se obiti o glavu. Zar Barcelona nikada nije podcjenila protivnika?!
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#3421 Re: Real Madrid C.F.

Post by 5 0 5 »

Tomahawk11 wrote: Podjcjenjivanje je vrlina jaceg. I zna se obiti o glavu. Zar Barcelona nikada nije podcjenila protivnika?!

Šta ja znam. Jeste vjerovatno. Samo što je ovdje riječ o Madridu, tj. Portugalcima iz Madrida a ne o Barceloni.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3422 Re: Real Madrid C.F.

Post by Tomahawk11 »

505sCrtom wrote:
Tomahawk11 wrote: Podjcjenjivanje je vrlina jaceg. I zna se obiti o glavu. Zar Barcelona nikada nije podcjenila protivnika?!

Šta ja znam. Jeste vjerovatno. Samo što je ovdje riječ o Madridu, tj. Portugalcima iz Madrida a ne o Barceloni.
Da, jeste rijec o Realu iz Madrida, koji su uz ''lahko cemo'' i izgubili 2 boda. Samo konstatujem da sve velike ekipe protiv ekipa sa slabijim igrackim kadrom naprave nekad kiks ''lahko cemo''. Obzirom da si simpatizer Barcelone, to je razlog sto sam ti postavio pitanje (iako sam odgovor znao unaprijed).
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#3423 Re: Real Madrid C.F.

Post by bordo gandalf »

Puno se ti sikiras za real
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#3424 Re: Real Madrid C.F.

Post by ultima_palabra »

Iskreno, jebo ovakvu ligu... mislim gledam svaku utakmicu i navijam da Madrid osvoji titulu, ali sa stanovišta neutralnog gledaoca zanimljivost lige je za qrac :-)
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#3425 Re: Real Madrid C.F.

Post by Charuga »

ultima_palabra wrote:Iskreno, jebo ovakvu ligu... mislim gledam svaku utakmicu i navijam da Madrid osvoji titulu, ali sa stanovišta neutralnog gledaoca zanimljivost lige je za qrac :-)
Nazalost, vec dugi niz godina ...
Post Reply