Iako sam ja mislio da me Goca zeza, ispostavilo se da su mu se juče ipak javili Englezi u vezi jakni

Treba da im damo količinu, veličine i mesto za dostavu jakni.
Omar će probati u Frankfurtu na Majci veličine XL i XXL i ML (MarioL) ako nađe
ekipu koja je njegova jakna veličine
Što se isporuke tiče, kad budemo znali količinu i brojeve možemo poslati finansijski upit za 2 varijante
1. Da sve jakne stignu u ZG (uz asistenciju Fitza i operativaca cie
2. Da deo stigne u BG a deo u ZG
Kad to stigne onda ćemo uporediti cene i videti šta dalje
Omar, Fadill i Lucky će se opredeliti koje im mesto isporuke više paše, Crorokića sam računao za ZG isporuku a Muri nek razmisli da li da mu mi šaljemo jašu u zemlju irvasa ili će da se nacrta u ZG u 10. mesecu na koncertu i da je pokupi sam
Dakle ljudi razmislite šta i kako pa se javljajte da napravimo spisak i da radimo dalje
