Kosarkaska reprezentacija BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Vodja uvale
- Posts: 596
- Joined: 08/04/2012 02:49
#3401 Re: Reprezentacija BiH
Ja se klanjam mladim..
Znaci kako god zavrsila ova tekma svaka im cast!
Znaci kako god zavrsila ova tekma svaka im cast!
- hrastov žižak
- Posts: 4942
- Joined: 31/07/2012 02:00
#3402 Re: Reprezentacija BiH
izgleda Damjanović igrač preokreta.
- Mali_Vuk
- Posts: 6289
- Joined: 26/09/2008 16:34
#3403 Re: Reprezentacija BiH
To omladinci
Al je brate napor ovako pratiti utakmicz
Al je brate napor ovako pratiti utakmicz
-
Vodja uvale
- Posts: 596
- Joined: 08/04/2012 02:49
#3404 Re: Reprezentacija BiH
46 48 kraj trece..
Bice ovo gusto..
Bice ovo gusto..
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3405 Re: Reprezentacija BiH
Joj, imali smo +9...
Daj izdržite...
Seniore se malo muče..
Daj izdržite...
Seniore se malo muče..
- PapeSusic
- Posts: 611
- Joined: 01/08/2012 14:10
#3406 Re: Reprezentacija BiH
sta je biloHibridni_Otučak wrote:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
-
Hibridni_Otučak
- Posts: 462
- Joined: 02/08/2012 10:14
#3407 Re: Reprezentacija BiH
Ne rade streamovi kao i ocekivano.PapeSusic wrote:sta je biloHibridni_Otučak wrote:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3408 Re: Reprezentacija BiH
+4 za velike
+10 za male...
ajmo ljudiiii

+10 za male...
ajmo ljudiiii
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#3409 Re: Reprezentacija BiH
hoće li ovaj gorostas više zabit`N. Sinanovic - 2pt driving lay-up missed.
-
Vodja uvale
- Posts: 596
- Joined: 08/04/2012 02:49
#3410 Re: Reprezentacija BiH
Uh kako sam ponosan na mladu repku!!!
Samo da momci izdrze do kraja. i s merakom veceras gledat' snimak utakmice..
4, 27 do kraja 8 razlike..
Samo da momci izdrze do kraja. i s merakom veceras gledat' snimak utakmice..
4, 27 do kraja 8 razlike..
- Bayern-Munchen
- Posts: 50
- Joined: 24/11/2011 22:13
#3411 Re: Reprezentacija BiH
Buza i Damjanović rasturaju
.
-
nuki_cika
- Posts: 1155
- Joined: 06/07/2010 16:19
#3414 Re: Reprezentacija BiH
Šta radiš crni mirza

- Bayern-Munchen
- Posts: 50
- Joined: 24/11/2011 22:13
#3415 Re: Reprezentacija BiH
Teletović rutinski rastura Holandiju
.
-
Hibridni_Otučak
- Posts: 462
- Joined: 02/08/2012 10:14
#3416 Re: Reprezentacija BiH
Teletoviiić samo da ga ne stane 
- ufo
- Posts: 62
- Joined: 01/09/2011 10:27
- Location: Tako blizu, a tako daleko...
#3417 Re: Reprezentacija BiH
I...sta rekoste drugari, imal' gdje taj link? Ili i vi pratite ovaj fiba livescore?
-
Hibridni_Otučak
- Posts: 462
- Joined: 02/08/2012 10:14
#3418 Re: Reprezentacija BiH
Fiba livescore... 
-
Vodja uvale
- Posts: 596
- Joined: 08/04/2012 02:49
#3419 Re: Reprezentacija BiH
[quote="ufo"]I...sta rekoste drugari, imal' gdje taj link? Ili i vi pratite ovaj fiba livescore?[/quo
livescore samo..
Nego kad su finali za mlade?
livescore samo..
Nego kad su finali za mlade?
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#3420 Re: Reprezentacija BiH
ja,i nije bas smijesnoHibridni_Otučak wrote:Fiba livescore...
-
Hibridni_Otučak
- Posts: 462
- Joined: 02/08/2012 10:14
#3421 Re: Reprezentacija BiH
A jebiga
Teletović 26 ...
- Mali_Vuk
- Posts: 6289
- Joined: 26/09/2008 16:34
#3423 Re: Reprezentacija BiH
Drama! Držte se momci!
-
smijesni_ste
- Posts: 6325
- Joined: 09/10/2009 16:46
#3424 Re: Reprezentacija BiH
Pffffffffffffffff
- Koshpa
- Posts: 4931
- Joined: 20/05/2007 19:59
- Location: Sarajevo
#3425 Re: Reprezentacija BiH
Bravo mladi

