vrbas1979 wrote:Izgleda da su sarajevo taksisti postali očajni i da posao baš ne cvjeta, čitaj ne mogu više otimati od mušterija kao ranije.
Došlo je dotle da čak i konkurenciju optužuju da skoro svi dilaju drogu i koriste drogu da bi mogli raditi. Ovo je nešto najjadnije što sam u životu pročitao. Dalje bez komentara... bolje je da šutim i da se nikada ne vozim sarajevotaksistima.
sema911s wrote:znam ja dobro ko je vlasnik zutog kuki i sl taxi firmi,., tip koji u svojim vozilima dila drogu, kriminalac teski,. al tako isto znam i znaju mnogi da mnogo mnogo vozila sa taxi radi isto,.
Nego, u koju grupu taksista ovog svrstavamo, zuti ne moze!!! Mislim da je ovo izdajnik, crveni ili paja. A sve fol fura cunirana auta, a ono taksista
bjezi, ne vrijedi raspravljat sa balavcima. bezveze nafuras jednog, zaleti se njih 5. nastavite hejtat i omalozavat sve oko sebe, ne samo taksiste.. zato ste tu i gdje jeste, na forumu
