Jadan je on profesor, a ako i jeste, pitanje je "cega ?".Prenj wrote:
U ovoj zemlji nekaznjeno laze ko stigne ...
Profesor magle i ublehe. Jer:
- Naziva S.Osmanagica profesorom.
- Prihvata glupost od "20 godina trajanja radova" i nista ne sumnja.
- "Neobicne strane" brda Visocica su za njega dokaz. Cak i na ovoj temi je postavljeno nekoliko
slika koji pokazuju piramidalni oblik brda, koje niko pametan ne proglasava piramidama.
- Za njega je anomalija ono sto je do sada utvrdjeno i ispitano stotinu puta, a rijec je o geoloskom sastavu.
- Zalijepio se na izjavu da su satelitski snimci pokazali postojanje tunela.
Pa to zna svako dijete u Visokom i okolini.
- Zamislite: "japanski" sateliti su utvrdili termicku anomaliju i to ti je garant piramida.
A svako brdo ili objekat na kugli zamaljskoj ima svoje toplotno zracenje koje je razlicito zbog brzeg, odnosno
sporijeg hladjenja/zagrijavanja. Ali ne, "ovo je piramida". Nidje veze.
E, moj Senade Hodovicu!
Kakvu ti diplomu imas?
Ili, mozda jos bolje: " U cijem ti timu igras"


