Da, ide live ali se početna procjena dosta razlikuje od realnog vremena putovanja. Osim ako na putu ne naiđem na one naše pravnike i "sigurne vozače", onda stignem kako Google procijeni, nekad i ranije.Optimist wrote:Ne znam kuda vozis i na koje relacije mislis, ali ja uglavnom stignem prema predvidjenom vremenu, ponekad i ranije.
Prednost google maps-a je sto ti racuna vrijeme dolaska live, prema trenutnim brzinama i intenzitetu saobracaja.
Crna hronika BH cesta
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Laplace
- Posts: 14696
- Joined: 19/11/2012 18:37
#3401 Re: Crna hronika BH cesta
- drug_profi
- Posts: 65422
- Joined: 16/07/2012 16:00
#3402 Re: Crna hronika BH cesta
Trebala bi postojati i oznaka za pravnike na cesti. Ono kao neki paragraf ili sl. kao sto pocetnici nose ovo P.
Pa da znas brate da se ne srkletis. Naletio si na pravnika, nece ubrzat nikad. Snalazi se.
Pa da znas brate da se ne srkletis. Naletio si na pravnika, nece ubrzat nikad. Snalazi se.
- semirsar
- Posts: 9053
- Joined: 24/08/2008 22:53
- Location: raj'voSa
- Contact:
#3403 Re: Crna hronika BH cesta
meni ovo lici na to da je puntac malo brze u krivinu uletio i na avdija odletioRomeo 80 wrote:Na AVudiju slovo P nalijepljeno nazad
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#3404 Re: Crna hronika BH cesta
https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/51 ... ici-zenica
...
Draga djeco pa čuvajte se više... čemu ovakve tragedije, tolika brzina kroz centar grada...
...
Draga djeco pa čuvajte se više... čemu ovakve tragedije, tolika brzina kroz centar grada...
- Qler
- Posts: 25833
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#3405 Re: Crna hronika BH cesta
mladost, ludost, jako auto i adrenalin... jebi ga... zbog gluposti ode zivot...
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#3406 Re: Crna hronika BH cesta
Doš'o rođo zbenveom pa da se malo pokaže familiji kako ide i ubi dijete 
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#3407 Re: Crna hronika BH cesta
nije avaz do kraja sve okolnosti napisao, cak je neke pogresne informacije iznjeo.
uglavno bilo kako bilo sada je gotovo, jednog nema, drugog isto kao i da nema.
uglavno bilo kako bilo sada je gotovo, jednog nema, drugog isto kao i da nema.
-
Naslovnica
- Posts: 35459
- Joined: 20/03/2013 15:38
#3408 Re: Crna hronika BH cesta
Ni prvi, ni zadnji.Qler wrote:mladost, ludost, jako auto i adrenalin... jebi ga... zbog gluposti ode zivot...
Neke stvari se nikada neće promijeniti i gotovo.
Ostaje jedino da našoj djeci "tupimo", šta i kako, da ponavljamo, da ukazujemo na ovakve primjere.
Ali to nije nikakva garancija da neće uraditi neku sličnu glupost ili sjesti sa nekim ovakvim.
- Qler
- Posts: 25833
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#3409 Re: Crna hronika BH cesta
Tako je, jebi ga da se ne lazemo, prvog mene je vise sreca nego pamet spasila u tim godinama... i to vise sto sam se vozio sa drugima nego sto sam ja budalesao sa autom...
-
Naslovnica
- Posts: 35459
- Joined: 20/03/2013 15:38
#3410 Re: Crna hronika BH cesta
100%.Qler wrote:Tako je, jebi ga da se ne lazemo, prvog mene je vise sreca nego pamet spasila u tim godinama... i to vise sto sam se vozio sa drugima nego sto sam ja budalesao sa autom...
Kada se sjetim tih nekih gluposti koje sam radio, sada zaista ne mogu da vjerujem da sam to bio ja.
Srećom, ta epizoda nije dugo trajala i prošla je bez posljedica.
btw, u ta doba sam još uvijek mislio da je M+S guma ljeto/zima!
-
BadBoy
- Posts: 9609
- Joined: 01/11/2005 21:55
#3411 Re: Crna hronika BH cesta
EDIT: ma u pravu si.Travnički Noćni Šetač wrote:https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/51 ... ici-zenica
...
Draga djeco pa čuvajte se više... čemu ovakve tragedije, tolika brzina kroz centar grada...
Last edited by BadBoy on 04/09/2019 10:59, edited 1 time in total.
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#3412 Re: Crna hronika BH cesta
Bez ljutnje ali nesuvisao i nepotreban komentar... Niko ne može biti zadovoljan bilo čijom pogibijom...
-
NediM17
- Posts: 26448
- Joined: 05/11/2009 11:49
#3413 Re: Crna hronika BH cesta
Jutros prodjoh pored mjesta nesrece, zabili se u betonski temelj totema na Petrolovoj pumpi.
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#3414 Re: Crna hronika BH cesta
i ja sam maloprije, bilo je ondje letova strasnih 
-
l33t
- Posts: 4787
- Joined: 04/09/2011 22:15
- Location: Sarajevo
#3415 Re: Crna hronika BH cesta
vala ni to ne bi trebalo bit dozvoljeno, nek stave gume oko totema....NediM17 wrote:Jutros prodjoh pored mjesta nesrece, zabili se u betonski temelj totema na Petrolovoj pumpi.
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#3416 Re: Crna hronika BH cesta
daleko je totem od ceste.
-
Naslovnica
- Posts: 35459
- Joined: 20/03/2013 15:38
#3417 Re: Crna hronika BH cesta
Bio BMW na njemačkim tablicama, valjda ga tek uvezli za sina jedinca koji je imao 18 godina i koji je pretpostavljam nedavno položio.
Sin jedinac bio na mjestu suvozača, ne znam ko je bio vozač.
Sin jedinac bio na mjestu suvozača, ne znam ko je bio vozač.
- sime_cipol
- Posts: 23413
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#3418 Re: Crna hronika BH cesta
Mozes djeci pricati koliko hoces, dovoljno je 10 sec i da sve ode dovraga. Ne mora cak ni ono biti krivo.
Last edited by sime_cipol on 04/09/2019 11:09, edited 1 time in total.
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#3419 Re: Crna hronika BH cesta
ni blizu toga.Naslovnica wrote:Bio BMW na njemačkim tablicama, valjda ga tek uvezli za sina jedinca koji je imao 18 godina i koji je pretpostavljam nedavno položio.
Sin jedinac bio na mjestu suvozača, ne znam ko je bio vozač.
ne treba spekulisati
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#3420 Re: Crna hronika BH cesta
a koga briga pobogu... djeteta nema, nedaj boze nikome...
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#3421 Re: Crna hronika BH cesta
Ovaj momak što je poginuo je iz Kiseljaka...
-
Naslovnica
- Posts: 35459
- Joined: 20/03/2013 15:38
#3422 Re: Crna hronika BH cesta
Ako su meni slagali visočaci sa kojim radim na poslu i ja lažem vama...Bakir1 wrote:ni blizu toga.Naslovnica wrote:Bio BMW na njemačkim tablicama, valjda ga tek uvezli za sina jedinca koji je imao 18 godina i koji je pretpostavljam nedavno položio.
Sin jedinac bio na mjestu suvozača, ne znam ko je bio vozač.
ne treba spekulisati
- drug_profi
- Posts: 65422
- Joined: 16/07/2012 16:00
#3423 Re: Crna hronika BH cesta
Nije vrijeme za šegu, ali ovo je crni humor...Naslovnica wrote: Ako su meni slagali visočaci....
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#3424 Re: Crna hronika BH cesta
slagali su ti 
-
Naslovnica
- Posts: 35459
- Joined: 20/03/2013 15:38
#3425 Re: Crna hronika BH cesta
Nije mi bila namjera da zbijam bilo kakvu šalu niti crni humor, samo sam prenio ono što su mi ovi momci iz Visokog sa kojima radim rekli.drug_profi wrote:Nije vrijeme za šegu, ali ovo je crni humor...Naslovnica wrote: Ako su meni slagali visočaci....
Nebitno.
