Itsoktobealone wrote:Samo bih da pitam, šta konkretno fali prijedlogu kodeksa oblaćenja u visokoškolskim ustanovama na UNSA?
Zapravo, ne fali nista pravilniku. Problem je u samoj osobi koja ga je kreirala. On se napadno i zestoko medijski eksponira i utvrdjuje cestu kojom se treba kretati do samog politickog "vrha".
I sve sto on radi mora ici automatizmom na osudu, bez obzira koliko dobro ili produktivno bilo., sto u ovom slucaju konkretno jeste.
Kad sve to kombiniras sa mentalitetom ljudi koji iz prikrajka promatraju njegove akcije, jasno je kakav rezultat mozes ocekivati.
Osudu, pljuvanje, sataniziranje, prozivanje, bljuvanje vatre i sl.. i to je uvijek tako
Nije im "covjek" po mjeri jer se aktivno bavi politikom, na kriv nacin svakako, ali u ovom pravilniku nema nista lose.