Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#3401 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by sumirprimus »

E zahvalujem.znaci oduzmi dva.treci ide u evropu.
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#3402 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by ZonFon »

Koja tegoba gledati ovaj pregled LP poslije kadrova sa stadiona u Prijedoru.
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#3403 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by megaman4 »

velež vodi 2:1 u Zvorniku..hahahaha
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#3404 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

bravo rodjeni u zadnjim sekundama :D
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#3405 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

:thumbup:
Rilkoni
Posts: 848
Joined: 07/08/2015 23:01

#3406 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Rilkoni »

Ja ne znam više kako se može ovoliko tolerisati ovo bolesno navijanje u Prijedoru, kako to može prolaziti konstantno bez kazni a većina drugih klubova se kažnjava radi raznih drugih gluposti, veće kazne budu za baklje u odnosu na ovo :run:
Čestitke Veležu na pobjedi :)
User avatar
Logovan
Posts: 102831
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3407 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Logovan »

Zabiše gol u 97. minuti. :-)
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#3408 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

Sad će oni da vide kad ih Savez kazni sa 300 KM zbog tog navijanja ... 8-)
NoWayOut
Posts: 449
Joined: 05/05/2012 23:00

#3409 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by NoWayOut »

Charuga wrote:Sad će oni da vide kad ih Savez kazni sa 300 KM zbog tog navijanja ... 8-)
Kaznit ce ih samo ako delegat utakmice u zapisniku navede da su skandirali ime ratnog zločinca u suprotnom , nikom nista. A sto bi i naveo to kao incident kada nikom na stadionu nije zaparalo uši, svakako njegovu sliku nosaju u novčaniku.
A sutra na Koševu ce se koristiti megafon, i leći će kazna od milju i po hehehe.
A najveći apsurd sto ima likova koji navijaju da ispadne Velež a ostane ovaj ološ iz smrdske u vidu FK Rudara, Slavije, Borca, itd i sl
User avatar
luckylaka
Posts: 26228
Joined: 15/01/2010 06:28

#3410 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by luckylaka »

Rilkoni wrote:Ja ne znam više kako se može ovoliko tolerisati ovo bolesno navijanje u Prijedoru, kako to može prolaziti konstantno bez kazni a većina drugih klubova se kažnjava radi raznih drugih gluposti, veće kazne budu za baklje u odnosu na ovo :run:
Čestitke Veležu na pobjedi :)
Odkud odjednom bolesno.Kada su skoro pretukli navijace,,Nebeske sile" a poslije toga policija ih privela i izdegenecila u policijskoj stanici u Prijedoru onda su se pojedini sprdali ovdje kako su Biscani otisli traziti belaj u sumskoj.Kada moje degenece onda podrska izostaju a kada skandiraju zlikovcu isti ti ce da dignu glas.Izvini,,Rikoni"ne odnosi se na tebe licno samo sam se nadovezao na tvoj tekst a i slavlje pojedinih ,,neka ispane Velez a cetnici neka i dalje haraju bez sankcija"Ljut sam bas nesto ne slazem po redu.Sorry.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3411 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Charuga wrote:Sad će oni da vide kad ih Savez kazni sa 300 KM zbog tog navijanja ... 8-)
sto smo optimisticni :mrgreen:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3412 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by -LIBERO- »

Dobar tekst, i osvrt, na mlade zvjezdice Zelje i Sarajeva, barem dobar dio njih koji 'furaju' ovo.




http://sport1.ba/bruda-kad-cemo-na-sisu/
User avatar
R2D2_SA
Posts: 1321
Joined: 19/02/2007 11:45
Location: Sarajevo

#3413 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by R2D2_SA »

A dva komentara ispod teksta :-)
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28538
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3414 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by BHF_Manijak »

I to balavci sa sisama. :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
woodman
Posts: 496
Joined: 12/08/2013 21:20

#3415 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by woodman »

sisaju li sisaju 8-)
Fauja Singh
Posts: 2474
Joined: 07/12/2011 12:40

#3416 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Fauja Singh »

Ma neka se bodu u venu sto se mene tice, kad propadnu zbog sise i ostalih poroka neka se uhvate tacne i konobarisu, jer rijetki su koji pored fudbala uspiju zavrsiti fakultet i znaju nesto drugo raditi.
Po meni je krivica i na klubovima, ok neki klubovi nemaju za kifle i ne mogu se odricati igraca pod ugovorom samo zato sto igrac pusi nargilu, ali evo konkretno Sarajevo, dobro placaju i na vrijeme, da se ja pitam, ja bi ako treba 5 igraca iz prve postave koji su skloni porocima odstranio, pa neka igraju u Vitezu, Slaviji, Travniku, ali bi zato taj cin imao efekta na 105 drugih igraca u klubu, od seniora, juniora, pjetlica... Kurko bi ikome vise palo na pamet da zapali nargilu ili popije pivu u jeku sezone.
User avatar
alberto_tomba
Posts: 740
Joined: 07/05/2013 13:03

#3417 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by alberto_tomba »

Sklon sam nargili, nikada je ne pusim :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3418 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

alberto_tomba wrote:Sklon sam nargili, nikada je ne pusim :D
:mrgreen:
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#3419 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Mali_Vuk »

Uvali ga Čelik Borcu, u sudijskoj nadoknadi.
Rilkoni
Posts: 848
Joined: 07/08/2015 23:01

#3420 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Rilkoni »

Fauja Singh wrote:Ma neka se bodu u venu sto se mene tice, kad propadnu zbog sise i ostalih poroka neka se uhvate tacne i konobarisu, jer rijetki su koji pored fudbala uspiju zavrsiti fakultet i znaju nesto drugo raditi.
Po meni je krivica i na klubovima, ok neki klubovi nemaju za kifle i ne mogu se odricati igraca pod ugovorom samo zato sto igrac pusi nargilu, ali evo konkretno Sarajevo, dobro placaju i na vrijeme, da se ja pitam, ja bi ako treba 5 igraca iz prve postave koji su skloni porocima odstranio, pa neka igraju u Vitezu, Slaviji, Travniku, ali bi zato taj cin imao efekta na 105 drugih igraca u klubu, od seniora, juniora, pjetlica... Kurko bi ikome vise palo na pamet da zapali nargilu ili popije pivu u jeku sezone.
Ma igrač ako hoće može kupiti nargilu i kuci je pušiti, ne mora to raditi na javnom mjestu gdje ce ga svi vidjeti. Najbitniji je karakter igrača i da li on želi da uspije u fudbalu. Konkretno u Želji mali Beganović je sebe uništio zbog nargile i alkohola, i ako nastavi vjerovatno nikad nece ni postati ozbiljan fudbaler, kod kona Radovac isto ne silazi sa nargile, ja stvarno ne znam šta je u glavama te djece, pa ako se za nešto cijeli život boriš zar ćeš dozvoliti da ti nargila, alkohol, cigare, bace u vodu sav tvoj trud, nešto zbog cega si trenirao cijeli život ?
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#3421 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Maharadza »

Rilkoni wrote:
Fauja Singh wrote:Ma neka se bodu u venu sto se mene tice, kad propadnu zbog sise i ostalih poroka neka se uhvate tacne i konobarisu, jer rijetki su koji pored fudbala uspiju zavrsiti fakultet i znaju nesto drugo raditi.
Po meni je krivica i na klubovima, ok neki klubovi nemaju za kifle i ne mogu se odricati igraca pod ugovorom samo zato sto igrac pusi nargilu, ali evo konkretno Sarajevo, dobro placaju i na vrijeme, da se ja pitam, ja bi ako treba 5 igraca iz prve postave koji su skloni porocima odstranio, pa neka igraju u Vitezu, Slaviji, Travniku, ali bi zato taj cin imao efekta na 105 drugih igraca u klubu, od seniora, juniora, pjetlica... Kurko bi ikome vise palo na pamet da zapali nargilu ili popije pivu u jeku sezone.
Ma igrač ako hoće može kupiti nargilu i kuci je pušiti, ne mora to raditi na javnom mjestu gdje ce ga svi vidjeti. Najbitniji je karakter igrača i da li on želi da uspije u fudbalu. Konkretno u Želji mali Beganović je sebe uništio zbog nargile i alkohola, i ako nastavi vjerovatno nikad nece ni postati ozbiljan fudbaler, kod kona Radovac isto ne silazi sa nargile, ja stvarno ne znam šta je u glavama te djece, pa ako se za nešto cijeli život boriš zar ćeš dozvoliti da ti nargila, alkohol, cigare, bace u vodu sav tvoj trud, nešto zbog cega si trenirao cijeli život ?
Dodaj Duljevića koji je sebi kupio jednu da ima kod kuće šta "cuclati" kada mu je mrsko do grada! :oops:

Inače, ako ove četnike u prijedoru ne kazne, izbacio bih stari trans:

Image

..i držao ga do kraja prvenstva! U inat dušmanima! :skoljka:
Fauja Singh
Posts: 2474
Joined: 07/12/2011 12:40

#3422 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Fauja Singh »

Rilkoni wrote:
Fauja Singh wrote:Ma neka se bodu u venu sto se mene tice, kad propadnu zbog sise i ostalih poroka neka se uhvate tacne i konobarisu, jer rijetki su koji pored fudbala uspiju zavrsiti fakultet i znaju nesto drugo raditi.
Po meni je krivica i na klubovima, ok neki klubovi nemaju za kifle i ne mogu se odricati igraca pod ugovorom samo zato sto igrac pusi nargilu, ali evo konkretno Sarajevo, dobro placaju i na vrijeme, da se ja pitam, ja bi ako treba 5 igraca iz prve postave koji su skloni porocima odstranio, pa neka igraju u Vitezu, Slaviji, Travniku, ali bi zato taj cin imao efekta na 105 drugih igraca u klubu, od seniora, juniora, pjetlica... Kurko bi ikome vise palo na pamet da zapali nargilu ili popije pivu u jeku sezone.
Ma igrač ako hoće može kupiti nargilu i kuci je pušiti, ne mora to raditi na javnom mjestu gdje ce ga svi vidjeti. Najbitniji je karakter igrača i da li on želi da uspije u fudbalu. Konkretno u Želji mali Beganović je sebe uništio zbog nargile i alkohola, i ako nastavi vjerovatno nikad nece ni postati ozbiljan fudbaler, kod kona Radovac isto ne silazi sa nargile, ja stvarno ne znam šta je u glavama te djece, pa ako se za nešto cijeli život boriš zar ćeš dozvoliti da ti nargila, alkohol, cigare, bace u vodu sav tvoj trud, nešto zbog cega si trenirao cijeli život ?
Dobro slazem se da moze kuci uzeti i pusiti, razumljivo je da se nikoga ne moze pratiti 24h dnevno, ali problem je sto se ne kaznjavaju ovi za koje se zna da 100% puse i to puse javno, kakvu to sliku daje mladjim generacijama, zamisli jednog juniora ili kadeta kojem je npr jedan Radovac ili Duljevic uzor i idol... ode npr. u Damask i vidi svoje uzore kako puse nargilu, sta ces drugo ocekivati nego da se ugleda na njih, konta ako mogu oni mogu i ja.
Ali da mu idol zavrsi u Slaviji zbog nargile, preispitao bi svoje prioritete.
Last edited by Fauja Singh on 26/09/2015 21:36, edited 1 time in total.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#3423 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Raigor Stonehoof »

R2D2_SA wrote:A dva komentara ispod teksta :-)
bas ovo podjoh da napisem...... otvorih im profile, dva debilcica, jedan od njih na slikama diminja...
Ferid Avdic
Posts: 245
Joined: 11/09/2014 20:23

#3424 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Ferid Avdic »

Moderacijo daj temu derbi,plaho vaa moli Ferid....https://m.youtube.com/watch?v=RJZs63Ch8c4. :) :izet:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3425 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Pitaju nas da li je dobro tu, dal' je dobro na Sjeveru? A mi njih dal' mirise na tuguuuuuuu, tamo na Juguuuuu?
Locked