Premijer liga BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#3401 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
E zahvalujem.znaci oduzmi dva.treci ide u evropu.
- ZonFon
- Posts: 2276
- Joined: 17/11/2013 01:58
#3402 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Koja tegoba gledati ovaj pregled LP poslije kadrova sa stadiona u Prijedoru.
-
megaman4
- Posts: 4956
- Joined: 08/08/2011 23:59
#3403 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
velež vodi 2:1 u Zvorniku..hahahaha
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#3404 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
bravo rodjeni u zadnjim sekundama 
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
-
Rilkoni
- Posts: 848
- Joined: 07/08/2015 23:01
#3406 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ja ne znam više kako se može ovoliko tolerisati ovo bolesno navijanje u Prijedoru, kako to može prolaziti konstantno bez kazni a većina drugih klubova se kažnjava radi raznih drugih gluposti, veće kazne budu za baklje u odnosu na ovo
Čestitke Veležu na pobjedi
Čestitke Veležu na pobjedi
- Logovan
- Posts: 102831
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3407 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Zabiše gol u 97. minuti. 
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3408 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Sad će oni da vide kad ih Savez kazni sa 300 KM zbog tog navijanja ... 
-
NoWayOut
- Posts: 449
- Joined: 05/05/2012 23:00
#3409 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Kaznit ce ih samo ako delegat utakmice u zapisniku navede da su skandirali ime ratnog zločinca u suprotnom , nikom nista. A sto bi i naveo to kao incident kada nikom na stadionu nije zaparalo uši, svakako njegovu sliku nosaju u novčaniku.Charuga wrote:Sad će oni da vide kad ih Savez kazni sa 300 KM zbog tog navijanja ...
A sutra na Koševu ce se koristiti megafon, i leći će kazna od milju i po hehehe.
A najveći apsurd sto ima likova koji navijaju da ispadne Velež a ostane ovaj ološ iz smrdske u vidu FK Rudara, Slavije, Borca, itd i sl
- luckylaka
- Posts: 26228
- Joined: 15/01/2010 06:28
#3410 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Odkud odjednom bolesno.Kada su skoro pretukli navijace,,Nebeske sile" a poslije toga policija ih privela i izdegenecila u policijskoj stanici u Prijedoru onda su se pojedini sprdali ovdje kako su Biscani otisli traziti belaj u sumskoj.Kada moje degenece onda podrska izostaju a kada skandiraju zlikovcu isti ti ce da dignu glas.Izvini,,Rikoni"ne odnosi se na tebe licno samo sam se nadovezao na tvoj tekst a i slavlje pojedinih ,,neka ispane Velez a cetnici neka i dalje haraju bez sankcija"Ljut sam bas nesto ne slazem po redu.Sorry.Rilkoni wrote:Ja ne znam više kako se može ovoliko tolerisati ovo bolesno navijanje u Prijedoru, kako to može prolaziti konstantno bez kazni a većina drugih klubova se kažnjava radi raznih drugih gluposti, veće kazne budu za baklje u odnosu na ovo![]()
Čestitke Veležu na pobjedi
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3411 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
sto smo optimisticniCharuga wrote:Sad će oni da vide kad ih Savez kazni sa 300 KM zbog tog navijanja ...
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#3412 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Dobar tekst, i osvrt, na mlade zvjezdice Zelje i Sarajeva, barem dobar dio njih koji 'furaju' ovo.
http://sport1.ba/bruda-kad-cemo-na-sisu/
http://sport1.ba/bruda-kad-cemo-na-sisu/
- R2D2_SA
- Posts: 1321
- Joined: 19/02/2007 11:45
- Location: Sarajevo
#3413 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
A dva komentara ispod teksta 
- BHF_Manijak
- Posts: 28538
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3414 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
I to balavci sa sisama.

- woodman
- Posts: 496
- Joined: 12/08/2013 21:20
#3415 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
sisaju li sisaju 
-
Fauja Singh
- Posts: 2474
- Joined: 07/12/2011 12:40
#3416 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ma neka se bodu u venu sto se mene tice, kad propadnu zbog sise i ostalih poroka neka se uhvate tacne i konobarisu, jer rijetki su koji pored fudbala uspiju zavrsiti fakultet i znaju nesto drugo raditi.
Po meni je krivica i na klubovima, ok neki klubovi nemaju za kifle i ne mogu se odricati igraca pod ugovorom samo zato sto igrac pusi nargilu, ali evo konkretno Sarajevo, dobro placaju i na vrijeme, da se ja pitam, ja bi ako treba 5 igraca iz prve postave koji su skloni porocima odstranio, pa neka igraju u Vitezu, Slaviji, Travniku, ali bi zato taj cin imao efekta na 105 drugih igraca u klubu, od seniora, juniora, pjetlica... Kurko bi ikome vise palo na pamet da zapali nargilu ili popije pivu u jeku sezone.
Po meni je krivica i na klubovima, ok neki klubovi nemaju za kifle i ne mogu se odricati igraca pod ugovorom samo zato sto igrac pusi nargilu, ali evo konkretno Sarajevo, dobro placaju i na vrijeme, da se ja pitam, ja bi ako treba 5 igraca iz prve postave koji su skloni porocima odstranio, pa neka igraju u Vitezu, Slaviji, Travniku, ali bi zato taj cin imao efekta na 105 drugih igraca u klubu, od seniora, juniora, pjetlica... Kurko bi ikome vise palo na pamet da zapali nargilu ili popije pivu u jeku sezone.
- alberto_tomba
- Posts: 740
- Joined: 07/05/2013 13:03
#3417 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Sklon sam nargili, nikada je ne pusim 
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3418 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
alberto_tomba wrote:Sklon sam nargili, nikada je ne pusim
- Mali_Vuk
- Posts: 6289
- Joined: 26/09/2008 16:34
#3419 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Uvali ga Čelik Borcu, u sudijskoj nadoknadi.
-
Rilkoni
- Posts: 848
- Joined: 07/08/2015 23:01
#3420 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ma igrač ako hoće može kupiti nargilu i kuci je pušiti, ne mora to raditi na javnom mjestu gdje ce ga svi vidjeti. Najbitniji je karakter igrača i da li on želi da uspije u fudbalu. Konkretno u Želji mali Beganović je sebe uništio zbog nargile i alkohola, i ako nastavi vjerovatno nikad nece ni postati ozbiljan fudbaler, kod kona Radovac isto ne silazi sa nargile, ja stvarno ne znam šta je u glavama te djece, pa ako se za nešto cijeli život boriš zar ćeš dozvoliti da ti nargila, alkohol, cigare, bace u vodu sav tvoj trud, nešto zbog cega si trenirao cijeli život ?Fauja Singh wrote:Ma neka se bodu u venu sto se mene tice, kad propadnu zbog sise i ostalih poroka neka se uhvate tacne i konobarisu, jer rijetki su koji pored fudbala uspiju zavrsiti fakultet i znaju nesto drugo raditi.
Po meni je krivica i na klubovima, ok neki klubovi nemaju za kifle i ne mogu se odricati igraca pod ugovorom samo zato sto igrac pusi nargilu, ali evo konkretno Sarajevo, dobro placaju i na vrijeme, da se ja pitam, ja bi ako treba 5 igraca iz prve postave koji su skloni porocima odstranio, pa neka igraju u Vitezu, Slaviji, Travniku, ali bi zato taj cin imao efekta na 105 drugih igraca u klubu, od seniora, juniora, pjetlica... Kurko bi ikome vise palo na pamet da zapali nargilu ili popije pivu u jeku sezone.
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#3421 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Dodaj Duljevića koji je sebi kupio jednu da ima kod kuće šta "cuclati" kada mu je mrsko do grada!Rilkoni wrote:Ma igrač ako hoće može kupiti nargilu i kuci je pušiti, ne mora to raditi na javnom mjestu gdje ce ga svi vidjeti. Najbitniji je karakter igrača i da li on želi da uspije u fudbalu. Konkretno u Želji mali Beganović je sebe uništio zbog nargile i alkohola, i ako nastavi vjerovatno nikad nece ni postati ozbiljan fudbaler, kod kona Radovac isto ne silazi sa nargile, ja stvarno ne znam šta je u glavama te djece, pa ako se za nešto cijeli život boriš zar ćeš dozvoliti da ti nargila, alkohol, cigare, bace u vodu sav tvoj trud, nešto zbog cega si trenirao cijeli život ?Fauja Singh wrote:Ma neka se bodu u venu sto se mene tice, kad propadnu zbog sise i ostalih poroka neka se uhvate tacne i konobarisu, jer rijetki su koji pored fudbala uspiju zavrsiti fakultet i znaju nesto drugo raditi.
Po meni je krivica i na klubovima, ok neki klubovi nemaju za kifle i ne mogu se odricati igraca pod ugovorom samo zato sto igrac pusi nargilu, ali evo konkretno Sarajevo, dobro placaju i na vrijeme, da se ja pitam, ja bi ako treba 5 igraca iz prve postave koji su skloni porocima odstranio, pa neka igraju u Vitezu, Slaviji, Travniku, ali bi zato taj cin imao efekta na 105 drugih igraca u klubu, od seniora, juniora, pjetlica... Kurko bi ikome vise palo na pamet da zapali nargilu ili popije pivu u jeku sezone.
Inače, ako ove četnike u prijedoru ne kazne, izbacio bih stari trans:

..i držao ga do kraja prvenstva! U inat dušmanima!
-
Fauja Singh
- Posts: 2474
- Joined: 07/12/2011 12:40
#3422 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Dobro slazem se da moze kuci uzeti i pusiti, razumljivo je da se nikoga ne moze pratiti 24h dnevno, ali problem je sto se ne kaznjavaju ovi za koje se zna da 100% puse i to puse javno, kakvu to sliku daje mladjim generacijama, zamisli jednog juniora ili kadeta kojem je npr jedan Radovac ili Duljevic uzor i idol... ode npr. u Damask i vidi svoje uzore kako puse nargilu, sta ces drugo ocekivati nego da se ugleda na njih, konta ako mogu oni mogu i ja.Rilkoni wrote:Ma igrač ako hoće može kupiti nargilu i kuci je pušiti, ne mora to raditi na javnom mjestu gdje ce ga svi vidjeti. Najbitniji je karakter igrača i da li on želi da uspije u fudbalu. Konkretno u Želji mali Beganović je sebe uništio zbog nargile i alkohola, i ako nastavi vjerovatno nikad nece ni postati ozbiljan fudbaler, kod kona Radovac isto ne silazi sa nargile, ja stvarno ne znam šta je u glavama te djece, pa ako se za nešto cijeli život boriš zar ćeš dozvoliti da ti nargila, alkohol, cigare, bace u vodu sav tvoj trud, nešto zbog cega si trenirao cijeli život ?Fauja Singh wrote:Ma neka se bodu u venu sto se mene tice, kad propadnu zbog sise i ostalih poroka neka se uhvate tacne i konobarisu, jer rijetki su koji pored fudbala uspiju zavrsiti fakultet i znaju nesto drugo raditi.
Po meni je krivica i na klubovima, ok neki klubovi nemaju za kifle i ne mogu se odricati igraca pod ugovorom samo zato sto igrac pusi nargilu, ali evo konkretno Sarajevo, dobro placaju i na vrijeme, da se ja pitam, ja bi ako treba 5 igraca iz prve postave koji su skloni porocima odstranio, pa neka igraju u Vitezu, Slaviji, Travniku, ali bi zato taj cin imao efekta na 105 drugih igraca u klubu, od seniora, juniora, pjetlica... Kurko bi ikome vise palo na pamet da zapali nargilu ili popije pivu u jeku sezone.
Ali da mu idol zavrsi u Slaviji zbog nargile, preispitao bi svoje prioritete.
Last edited by Fauja Singh on 26/09/2015 21:36, edited 1 time in total.
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#3423 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
bas ovo podjoh da napisem...... otvorih im profile, dva debilcica, jedan od njih na slikama diminja...R2D2_SA wrote:A dva komentara ispod teksta
-
Ferid Avdic
- Posts: 245
- Joined: 11/09/2014 20:23
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3425 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Pitaju nas da li je dobro tu, dal' je dobro na Sjeveru? A mi njih dal' mirise na tuguuuuuuu, tamo na Juguuuuu?
