
UEFA Europa League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- fortaleza
- Posts: 6182
- Joined: 05/03/2012 23:16
- Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA
#3402 Re: UEFA Europa League
Još bi mogli i Armenci dobiti predstavnika pa bi se to društvo još smanjilo.
48' Gent - Rijeka 0-1
48' Gent - Rijeka 0-1
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#3403 Re: UEFA Europa League
Nece ni sad imati predstavnika. Proci ce Dudelangeeee
-
Bazinga1234
- Posts: 8070
- Joined: 17/07/2017 15:20
- Location: Mostar
#3404 Re: UEFA Europa League
https://twitter.com/i/status/1164640312234577926
Ovo nisam vidio dosad, kakav gol primi Torino od Wolvesa
Ovo nisam vidio dosad, kakav gol primi Torino od Wolvesa
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3405 Re: UEFA Europa League
Bazinga1234 wrote:https://twitter.com/i/status/1164640312234577926
Ovo nisam vidio dosad, kakav gol primi Torino od Wolvesa
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#3406 Re: UEFA Europa League
Kada bi računali one grupe dok je bio još Kup UEFA, onda bi sa ove karte trebalo ukloniti još i Gruziju, Litvaniju i IslandHerr Flick wrote:Odabrano drustvo![]()
- ZyzzSar
- Posts: 2450
- Joined: 08/04/2017 02:14
- Location: Sarajevo
#3407 Re: UEFA Europa League
Zeljo 1984/1985 igrao polufinale Kup UEFAcyprus wrote:Kada bi računali one grupe dok je bio još Kup UEFA, onda bi sa ove karte trebalo ukloniti još i Gruziju, Litvaniju i IslandHerr Flick wrote:Odabrano drustvo![]()
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#3408 Re: UEFA Europa League
E, al nije bio u grupnoj faziZyzzSar wrote:Zeljo 1984/1985 igrao polufinale Kup UEFAcyprus wrote:Kada bi računali one grupe dok je bio još Kup UEFA, onda bi sa ove karte trebalo ukloniti još i Gruziju, Litvaniju i Island
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3409 Re: UEFA Europa League
E svašta majke mi.
- ZyzzSar
- Posts: 2450
- Joined: 08/04/2017 02:14
- Location: Sarajevo
#3410 Re: UEFA Europa League
a na grupnu se odnosicyprus wrote:E, al nije bio u grupnoj faziZyzzSar wrote:Zeljo 1984/1985 igrao polufinale Kup UEFAcyprus wrote:Kada bi računali one grupe dok je bio još Kup UEFA, onda bi sa ove karte trebalo ukloniti još i Gruziju, Litvaniju i Island
moja greska, nisam obracao paznju
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#3411 Re: UEFA Europa League
ovaj sa brojem 33 najjaci likBazinga1234 wrote:https://twitter.com/i/status/1164640312234577926
Ovo nisam vidio dosad, kakav gol primi Torino od Wolvesa
-
golman
- Posts: 2684
- Joined: 23/01/2014 22:33
- Location: na golu
#3412 Re: UEFA Europa League
Bazinga1234 wrote:https://twitter.com/i/status/1164640312234577926
Ovo nisam vidio dosad, kakav gol primi Torino od Wolvesa
Uh,kako je ovo providno...ccccc
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3413 Re: UEFA Europa League
Meni je malo šega prozivanje naših klubova.
Pa mi nemamo stadiona na kojem se može igrati grupna faza, o čemu pričamo?
Čak smo i za play off upitni, ono da ti kroz prste progledaju.
Pa mi nemamo stadiona na kojem se može igrati grupna faza, o čemu pričamo?
Čak smo i za play off upitni, ono da ti kroz prste progledaju.
- manijak1
- Posts: 47640
- Joined: 16/01/2003 00:00
- Location: https://www.klix.ba/
- Contact:
#3414 Re: UEFA Europa League
Imaćemo, eno Fahro saznao da su FCS već ponuđeni određeni poslovi na poboljšanju infrastrukture Koševa.Tomahawk11 wrote:Meni je malo šega prozivanje naših klubova.
Pa mi nemamo stadiona na kojem se može igrati grupna faza, o čemu pričamo?
Čak smo i za play off upitni, ono da ti kroz prste progledaju.
Ne kažeš za Astanu iz Kazahstana ništa , baš
- dacha bosanac
- Posts: 810
- Joined: 14/11/2013 10:09
#3415 Re: UEFA Europa League
Kada sam prije utakmice JB - Crvena zvezda pričao sa Husrefom o toj utakmici, dotakli smo se malo BH fudbala i nastupa Sarajeva. Nekako, skroz rezigniran, pomalo tužnim glasom, samo reče: "Koliko para, toliko muzike."
- manijak1
- Posts: 47640
- Joined: 16/01/2003 00:00
- Location: https://www.klix.ba/
- Contact:
#3416 Re: UEFA Europa League
E to svi kažu ,I Amar isto tako je prije pričao budžet vakav nakav .....ko će dati pare i ostalo sve na lijepe oči ?dacha bosanac wrote:Kada sam prije utakmice JB - Crvena zvezda pričao sa Husrefom o toj utakmici, dotakli smo se malo BH fudbala i nastupa Sarajeva. Nekako, skroz rezigniran, pomalo tužnim glasom, samo reče: "Koliko para, toliko muzike."
Da bismo dobili pare potrebno je napraviti kakav takav iskorak , sve i da nemamo pfeninga , onda će drugi tražiti da daju pare.
Više je problem u glavama igrača , možda i trenera , nego u jebenim parama.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#3417 Re: UEFA Europa League
Jes' glava igraca ce ga natjerati da igra ko messimanijak1 wrote:E to svi kažu ,I Amar isto tako je prije pričao budžet vakav nakav .....ko će dati pare i ostalo sve na lijepe oči ?dacha bosanac wrote:Kada sam prije utakmice JB - Crvena zvezda pričao sa Husrefom o toj utakmici, dotakli smo se malo BH fudbala i nastupa Sarajeva. Nekako, skroz rezigniran, pomalo tužnim glasom, samo reče: "Koliko para, toliko muzike."
Da bismo dobili pare potrebno je napraviti kakav takav iskorak , sve i da nemamo pfeninga , onda će drugi tražiti da daju pare.
Više je problem u glavama igrača , možda i trenera , nego u jebenim parama.
- dacha bosanac
- Posts: 810
- Joined: 14/11/2013 10:09
#3418 Re: UEFA Europa League
Pretpostavljam po niku da si željovac...reci mi samo jedno...kada ste doveli u Želju igrača tipa Marin, Ben, Boaći, Garsija ili neke koje smo mi prije dovodili u Zvezdu? Pazi, BH jako puno u nekim stvarima (najviše zbog politike i svog tog šljama u i oko sporta, kaska za Srbijom i Hrvatskom. Zato je i manje ulaganja, nažalost, a to diktira i kakva će liga da bude tj. sam kvalitet iste.manijak1 wrote: E to svi kažu ,I Amar isto tako je prije pričao budžet vakav nakav .....ko će dati pare i ostalo sve na lijepe oči ?
Da bismo dobili pare potrebno je napraviti kakav takav iskorak , sve i da nemamo pfeninga , onda će drugi tražiti da daju pare.
Više je problem u glavama igrača , možda i trenera , nego u jebenim parama.
- manijak1
- Posts: 47640
- Joined: 16/01/2003 00:00
- Location: https://www.klix.ba/
- Contact:
#3419 Re: UEFA Europa League
Eno saddacha bosanac wrote: Pretpostavljam po niku da si željovac...reci mi samo jedno...kada ste doveli u Želju igrača tipa Marin, Ben, Boaći, Garsija ili neke koje smo mi prije dovodili u Zvezdu? Pazi, BH jako puno u nekim stvarima (najviše zbog politike i svog tog šljama u i oko sporta, kaska za Srbijom i Hrvatskom. Zato je i manje ulaganja, nažalost, a to diktira i kakva će liga da bude tj. sam kvalitet iste.
Vjerovatno da je takva strategija ponašanja i obavljanja poslova , direktno uslovljena jal' od komšija jal' od susjeda.
Tj. od političkih partija.Problem je što svi naši mladi i talentirani igrači , nakon dva tri bljeska nestaju po tuđim vukojebinama za male pare , poslije ih sjebu treneri ili povrede .Nije primarni cilj dovest igrača , cilj ga je napravit.A pojačanja možeš dovodit u skladu sa parama i odlukama stručnog štaba .
Posebna je priča hoće li neko ili neće igrat za BiH , ili će po automatizmu mahale iz koje dolazi , izabrati Hrvatsku ili Srbiju.
Hrvatska i Srbija ovih problema nemaju.Da ne odemo previše u neke druge vode evo pitarima boljih dana za domaće i euro nastupe.
- dacha bosanac
- Posts: 810
- Joined: 14/11/2013 10:09
#3420 Re: UEFA Europa League
Pa, normalno da pratim jer sam odavde. Mislim, pratim rezultate i neka događanja, ali ne u toj mjeri kao što pratim Zvezdu. Znam ja za sve ovdašnje probleme i da je liga bolja nego prije, ali iskreno još uvijek je iza onih koje sam pomenuo. Posebno kada se tiče finansijske moći. Iskreno, žao mi je što se ovdje kod nas sve svodi na nacionalni ključ i samim time sve gubi onaj pravi smisao. Nadam se da će se jednog dana promjeniti.manijak1 wrote:Eno sadne znam jel pratiš našu ligu , ali iz godine u godinu je sve bolja .Bez obzira što svi dužnosnici po hrvatskoj ili srpskoj liniji NSFSBiH navijaju i lobiraju i rade više za Hrvatsku ili Srbiju , dok se to ne promijeni, i promjene nabolje će biti sporije.Pretpostavljam da si mislio na taj šljam.
Vjerovatno da je takva strategija ponašanja i obavljanja poslova , direktno uslovljena jal' od komšija jal' od susjeda.
Tj. od političkih partija.Problem je što svi naši mladi i talentirani igrači , nakon dva tri bljeska nestaju po tuđim vukojebinama za male pare , poslije ih sjebu treneri ili povrede .Nije primarni cilj dovest igrača , cilj ga je napravit.A pojačanja možeš dovodit u skladu sa parama i odlukama stručnog štaba .
Posebna je priča hoće li neko ili neće igrat za BiH , ili će po automatizmu mahale iz koje dolazi , izabrati Hrvatsku ili Srbiju.
Hrvatska i Srbija ovih problema nemaju.Da ne odemo previše u neke druge vode evo pitarima boljih dana za domaće i euro nastupe.
- studeni76
- Posts: 6787
- Joined: 03/06/2009 14:12
#3421 Re: UEFA Europa League
Ja prvi put ovdje čujem da nam je liga sve bolja! Koliko znam kvalitet fudbala s godinama pada u PLu. Bolji igrači i bolji fudbal se ovdje igrao ranije
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#3422 Re: UEFA Europa League
Naravno da imamo gdje igrati ali bitno je suplju prosipati.Tomahawk11 wrote:Meni je malo šega prozivanje naših klubova.
Pa mi nemamo stadiona na kojem se može igrati grupna faza, o čemu pričamo?
Čak smo i za play off upitni, ono da ti kroz prste progledaju.
Veći su zahtjevi za Italiju ugostiti nego za grupnu fazu EL.
Drugo
Daj isti Bate sada kada su skontali igrači Sarajeva da su 5x bolji dobit će ih 4-0 u Zenici.
Treće
Bate se uskoro gasi nakon smrti prosle godine 1 covjeka kluba. Odmah su evo i ostali bez grupne faze.
- ultima_palabra
- Posts: 59311
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3423 Re: UEFA Europa League
Ma vidjelo se da su propali, nemaju vise ni stranaca, ostao onaj crni Francuz i dva-tri Srbina.
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#3424 Re: UEFA Europa League
Da je nama tako propasti da svake godine igramo play off.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3425 Re: UEFA Europa League
Nek su, da nas osvetemanijak1 wrote:Imaćemo, eno Fahro saznao da su FCS već ponuđeni određeni poslovi na poboljšanju infrastrukture Koševa.Tomahawk11 wrote:Meni je malo šega prozivanje naših klubova.
Pa mi nemamo stadiona na kojem se može igrati grupna faza, o čemu pričamo?
Čak smo i za play off upitni, ono da ti kroz prste progledaju.
Ne kažeš za Astanu iz Kazahstana ništa , bašKako je poderala Batea.
