UEFA Champions League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
jethro
Posts: 1709
Joined: 31/10/2003 00:00

#3401 Re: Champions league 15/16

Post by jethro »

Lukica :lol:

Kamere uhvatile reprezentativca Hrvatske tokom utakmice Lige prvaka

Luka Modrić sudiji Skomini: Mater ti j**** Slovensku!

Nogometaši Real Madrida sinoć su u revanš susretu polufinala Lige prvaka izborili plasman u veliko finale gdje će ponovo ukrstiti koplja sa Atletico Madridom.

Iako je sinoć bio bez dileme najbolji na terenu, Luka Modrić je igru napustio u samom finišu susreta protiv Manchester Cityja i zaradio ogromne ovacije od navijača Reala.
U sudijskom vremenu, svi igrači sa klupe su od glavnog sudije Damira Skomine iz Slovenije tražili da svira kraj, jer su smatrali da je isteklo vrijeme, kamere su snimile i Modrića kako se "nježnim" rječnikom obratio Skomini.

Luka je rekao: Mater ti j... Slovensku! Srećom po njega Skomina ovu psovku nije čuo, jer bi gotovo sigurno sankcionisao Modrića.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#3402 Re: Champions league 15/16

Post by ultima_palabra »

Skomina je pofino šiljio za City čitavu tekmu.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3403 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

ultima_palabra wrote:Skomina je pofino šiljio za City čitavu tekmu.

Kaze jedan haver:
sinoc je real moro proc
sudija sitiju sudi sve zivo a realu nista
nije bilo potrebe, al da jest sigurno bi svirao
jer vidilo se odma kako je zauzeo stav, ovi zute dobijaju bezze a ovi nikako
ronaldo igra rukama namjerno daje go i ne daje mu zuti
pa gdje to ima
:mrgreen:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#3404 Re: Champions league 15/16

Post by skenderija04 »

Tomahawk11 wrote:
ultima_palabra wrote:Skomina je pofino šiljio za City čitavu tekmu.

Kaze jedan haver:
sinoc je real moro proc
sudija sitiju sudi sve zivo a realu nista
nije bilo potrebe, al da jest sigurno bi svirao
jer vidilo se odma kako je zauzeo stav, ovi zute dobijaju bezze a ovi nikako
ronaldo igra rukama namjerno daje go i ne daje mu zuti
pa gdje to ima
:mrgreen:
A penal ? :D :D :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3405 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

skenderija04 wrote:
A penal ? :D :D :D
Evo sve se kontam koji penal....pomagaj :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#3406 Re: Champions league 15/16

Post by skenderija04 »

Tomahawk11 wrote:
skenderija04 wrote:
A penal ? :D :D :D
Evo sve se kontam koji penal....pomagaj :D
Ne znam kako se moze izvaditi video


http://depor.com/futbol-internacional/r ... al-1071028
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3407 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

skenderija04 wrote:
Tomahawk11 wrote:
skenderija04 wrote:
A penal ? :D :D :D
Evo sve se kontam koji penal....pomagaj :D
Ne znam kako se moze izvaditi video


http://depor.com/futbol-internacional/r ... al-1071028
Ihh....ovo niko nije vidio (ne sjecam se ovog detalja :? )....bila je cini mi se jedna situacija i kad igrac Cityja igra rukom, doduse vise napucano, al eto.....
Joj da postavim ovom haveru, bilo bi: eto, vidis da im je nastelio :D :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#3408 Re: Champions league 15/16

Post by skenderija04 »

Tomahawk11 wrote:
Ihh....ovo niko nije vidio (ne sjecam se ovog detalja :? )....bila je cini mi se jedna situacija i kad igrac Cityja igra rukom, doduse vise napucano, al eto.....
Joj da postavim ovom haveru, bilo bi: eto, vidis da im je nastelio :D :D
Imali ste fino sudjenje. I start Lucasa je bio narandzasti karton.

Ali ako City igra kako je igrao, ne bi bilo zasluzeno da je prosao.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#3409 Re: Champions league 15/16

Post by ultima_palabra »

Ma dosta situacija nije svirao pred Cityjevim golom... kad je Modrić sapleten na 20 metara od gola ili kad Balea uhvatiše u sendvič pri kraju... bile su još 2-3.
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#3410 Re: Champions league 15/16

Post by cyprus »

Hajd kad sudija direktno utiče na ishod nekog duela - kontam... Ali ne kontam što se uvijek ovoliko mora pričat o sudijama :-)
User avatar
R9..
Posts: 1973
Joined: 03/06/2009 08:35
Location: Soda

#3411 Re: Champions league 15/16

Post by R9.. »

skenderija04 wrote:
Tomahawk11 wrote:
Ihh....ovo niko nije vidio (ne sjecam se ovog detalja :? )....bila je cini mi se jedna situacija i kad igrac Cityja igra rukom, doduse vise napucano, al eto.....
Joj da postavim ovom haveru, bilo bi: eto, vidis da im je nastelio :D :D
Imali ste fino sudjenje. I start Lucasa je bio narandzasti karton.

Ali ako City igra kako je igrao, ne bi bilo zasluzeno da je prosao.
Ovo je u 90-oj minuti i cini mi se na samom cosku sesnesterca kad je navas izletio ko nojer...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3412 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

A to je ona situacija kad je Navas poslije izasao iz 16 i izbio loptu glavom u aut (poslije bila povreda)....nisam vidio, a izgleda nije niko u tom momentu, jer nije bilo frke oko toga.
User avatar
tzipiripi
Posts: 2472
Joined: 25/03/2011 09:01

#3413 Re: Champions league 15/16

Post by tzipiripi »

Sinoć na HRTu postavili sporni trenutak iz drugog ugla koji pokazuje da Grizman nije bio u ofsajdu. Alabina noga bila ispred.

https://m.youtube.com/watch?v=tZftF68zRI8
Crvena Tifoza
Posts: 11776
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#3414 Re: Champions league 15/16

Post by Crvena Tifoza »

cyprus wrote:Hajd kad sudija direktno utiče na ishod nekog duela - kontam... Ali ne kontam što se uvijek ovoliko mora pričat o sudijama :-)
Zato jer kod nas raja voli teorije zavjere pa im ta priča o sudijama opravdava njihovu tezu.
super_bayern
Posts: 1349
Joined: 14/05/2014 12:42

#3415 Re: Champions league 15/16

Post by super_bayern »

klixo
Posts: 2020
Joined: 09/07/2012 03:28

#3416 Re: Champions league 15/16

Post by klixo »

tzipiripi wrote:Sinoć na HRTu postavili sporni trenutak iz drugog ugla koji pokazuje da Grizman nije bio u ofsajdu. Alabina noga bila ispred.

https://m.youtube.com/watch?v=tZftF68zRI8
Pokazali su u direktnom prenosu iz istog ugla mozda 5 min kasnije... al se bavarci prave coravi.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83495
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3417 Re: Champions league 15/16

Post by _BataZiv_0809 »

Tomahawk11 wrote:
Point. wrote:E jebem ti fudbal kad se ovi iz Bajerna zale na sudjenje. Nije ovo bundeliga da vam silje non stop.
A nisu se zalili kad su protiv Juventusa igrali....
Ne valja lagat ovaj napaceni narod :roll:

99% forumskih tifoza Bajerna krivca detektovalo unutar ekipe, pa bilo da je trener kriv, bilo da je propusteni penal. Nadjite mi post u kojem se tvrdi da je Bajern ispao zbog gola iz ofsajda...

Vise se pricalo o dosudjenom nepostojecem penalu, nego o mogucnsti da je Grizman bio u ofsajdu, iako su posljedice ove dvije situacije suprotne.
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#3418 Re: Champions league 15/16

Post by Dr Baltazar »

ultima_palabra wrote:"Mi Bavarci" :lol: :-) :oops:
Ima nas koji pogledamo neku utakmicu na Allianzu ;-) Vjerovatno i point svake sedmice u Rimu prati fašiste. Ti jedino Želju i možes gledati.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3419 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

_BataZiv_0809 wrote:
Tomahawk11 wrote:
Point. wrote:E jebem ti fudbal kad se ovi iz Bajerna zale na sudjenje. Nije ovo bundeliga da vam silje non stop.
A nisu se zalili kad su protiv Juventusa igrali....
Ne valja lagat ovaj napaceni narod :roll:

99% forumskih tifoza Bajerna krivca detektovalo unutar ekipe, pa bilo da je trener kriv, bilo da je propusteni penal. Nadjite mi post u kojem se tvrdi da je Bajern ispao zbog gola iz ofsajda...

Vise se pricalo o dosudjenom nepostojecem penalu, nego o mogucnsti da je Grizman bio u ofsajdu, iako su posljedice ove dvije situacije suprotne.
Bato, ovo je vise bilo na onaj clanak koji je postavio skenderija.
User avatar
Point.
Posts: 33505
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#3420 Re: Champions league 15/16

Post by Point. »

Dr Baltazar wrote:
ultima_palabra wrote:"Mi Bavarci" :lol: :-) :oops:
Ima nas koji pogledamo neku utakmicu na Allianzu ;-) Vjerovatno i point svake sedmice u Rimu prati fašiste. Ti jedino Želju i možes gledati.
Svake druge sedmice al ne kazem mi rimljani. :lol:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#3421 Re: Champions league 15/16

Post by veella »

Pozdrav za Rim iz Dortmunda :thumbup:
User avatar
Bianconeri1988
Posts: 3650
Joined: 03/02/2011 12:12
Location: Šeher sevdaha

#3422 Re: Champions league 15/16

Post by Bianconeri1988 »

Sve slabosti ove ekipe Reala koji je do finala došao spletom sretnih okolnosti i prelaganim žrijebom će se odraziti u finalu. Mislim da će Simeone s lakoćom nadmudriti Zidanea.
User avatar
Point.
Posts: 33505
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#3423 Re: Champions league 15/16

Post by Point. »

veella wrote:Pozdrav za Rim iz Dortmunda :thumbup:
Pozdrav za zuti zid. :thumbup:
User avatar
DonEmir
Posts: 612
Joined: 31/07/2015 00:51
Location: Bihac

#3424 Re: Champions league 15/16

Post by DonEmir »

Bianconeri1988 wrote:Sve slabosti ove ekipe Reala koji je do finala došao spletom sretnih okolnosti i prelaganim žrijebom će se odraziti u finalu. Mislim da će Simeone s lakoćom nadmudriti Zidanea.
Ne kaki strucnjak. :skoljka:



Real ce tek da odigra u finalu :izet:
User avatar
jethro
Posts: 1709
Joined: 31/10/2003 00:00

#3425 Re: Champions league 15/16

Post by jethro »

Kaze Messi da ce navijati za Atletiko u finalu:
"Naravno da ću navijati protiv Real Madrida. Ljudi u Barceloni ne žele da Real osvoji bilo šta, pa bismo se zadovoljili kad bi Atletico osvojio Ligu prvaka", rekao je Messi.
Nije jedini, bice nas jos koji cemo navijati za jorgandzije. 8)
Post Reply