Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- kinzekonze
- Posts: 845
- Joined: 05/02/2013 23:23
- Location: MOJ GRAD MOJ KLUB
#3401 Re: Utakmice.
Travančić preko gola
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#3402 Re: Utakmice.
Ma naucite izvoditi jebene penale!
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3404 Re: Utakmice.
jooooj dejo poludio
- GandalfSivi
- Posts: 22737
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#3405 Re: Utakmice.
Vadi nas Dejo 
- GandalfSivi
- Posts: 22737
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#3406 Re: Utakmice.
Prodjosmo, preznojih se 
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#3407 Re: Utakmice.
Joj Deje.
To Puzi!
To Puzi!
- emigrazione
- Posts: 7791
- Joined: 01/09/2010 13:40
#3408 Re: Utakmice.
Fala kurcu, a sad pod hitno se pozabaviti strucnim stabom, ovo 'vako vise ne more
Last edited by emigrazione on 06/11/2013 15:31, edited 1 time in total.
- Svakodobro!
- Posts: 581
- Joined: 28/08/2010 01:28
- Location: Sjeverno od Sjevernjače!
#3409 Re: Utakmice.
Ovo nema smisla, ostat će debil. Naravno, da mi je potajno drago što je moj klub prošao, ali brate, ovo će ga opet ostaviti na klupi i produžiti našu agoniju. 
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#3410 Re: Utakmice.
Treba da ide, to nije sporno, mislio sam na to da je morao dobiti nogu nakon Kukesija.omega369 wrote:zasto? jesam li pogrijesio u necemu?Butmiran wrote:Nemoj te priče Boga ti.omega369 wrote:i uprava je kriva za ovo. on je morao nogu dobiti nakon kukesija, ne zbog samog ispadanja koliko zbog poteza koje je vukao
ma bjezi, pa upropastio nam je evropu, pa onda jos jednu sezonu, pa jos svojim debilnim potezima i igrama, posvđa i navijace...ma s'noge na nogu, kad ne moze drugacije
- ledeni_caj
- Posts: 2834
- Joined: 14/01/2011 18:21
#3411 Re: Utakmice.

MOI DRIBLERE KUSE ŠEĆEŠ
Postovanje za autora ove antologijske recenice.
Last edited by ledeni_caj on 06/11/2013 15:34, edited 2 times in total.
- Koshpa
- Posts: 4931
- Joined: 20/05/2007 19:59
- Location: Sarajevo
#3412 Re: Utakmice.
Dejan Bandovic

-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3413 Re: Utakmice.
jarane mi sa Vitezom na penale idemo, pa jebem im sve da im jebem i to na Kosevu nisu u stanju zabiti 2 gola fuj
- van Basten
- Posts: 7957
- Joined: 21/09/2006 02:59
#3414 Re: Utakmice.
rutinski prolaz dalje, gosti ni u jednom trenutku nisu bili u vodstvu, znači da smo svo vrijeme utakmicu držali pod kontrolom. 2. mjesto, 1/4 finala kupa... uspješna i lepršava jesen je iza nas
- emigrazione
- Posts: 7791
- Joined: 01/09/2010 13:40
#3415 Re: Utakmice.
Likovi poput Husrefa se ne smiju nazivati pogrdnim imenima, i ja sam za smjenu ali treba to odraditi na nacin na koji Husref zasluzujeSvakodobro! wrote:Ovo nema smisla, ostat će debil. Naravno, da mi je potajno drago što je moj klub prošao, ali brate, ovo će ga opet ostaviti na klupi i produžiti našu agoniju.
-
topnic
- Posts: 77
- Joined: 30/05/2011 14:19
#3416 Re: Utakmice.
Hvala druze Hus za sve ono prije...ali ovo sada
.....sretno, mi bi dalje morali bez tebe...
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3417 Re: Utakmice.
Penali su CISTA lutrija, ne kontrola.van Basten wrote:rutinski prolaz dalje, gosti ni u jednom trenutku nisu bili u vodstvu, znači da smo svo vrijeme utakmicu držali pod kontrolom. 2. mjesto, 1/4 finala kupa... uspješna i lepršava jesen je iza nas
-
leo karan
- Posts: 3050
- Joined: 05/10/2008 13:53
- Location: :8
#3418 Re: Utakmice.
Ovak kup nam bas ne lezi 
Ne do bog da smo nekog malo jaceg dobili, tipa Zvijezdu. Bilo bi puša ko duša.
Naguzove protiv Viteza
Ne do bog da smo nekog malo jaceg dobili, tipa Zvijezdu. Bilo bi puša ko duša.
Naguzove protiv Viteza
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#3419 Re: Utakmice.
Rutinski.

- Svakodobro!
- Posts: 581
- Joined: 28/08/2010 01:28
- Location: Sjeverno od Sjevernjače!
#3421 Re: Utakmice.
Iskreno braca, način na koji je zaslužio da ode trebao se desiti nakon Obarske. As simple as that.emigrazione wrote:Likovi poput Husrefa se ne smiju nazivati pogrdnim imenima, i ja sam za smjenu ali treba to odraditi na nacin na koji Husref zasluzujeSvakodobro! wrote:Ovo nema smisla, ostat će debil. Naravno, da mi je potajno drago što je moj klub prošao, ali brate, ovo će ga opet ostaviti na klupi i produžiti našu agoniju.
- emigrazione
- Posts: 7791
- Joined: 01/09/2010 13:40
#3422 Re: Utakmice.
On je covjek koji je ostavio dubok trag u ovom klubu, i kao igrac i kao trener i pravo je odvratno i papanski kad ga neko naziva pogrdnim imenima. Za razlaz je dovoljno pruziti ruku i lijepo se oprostiti kad ne ide, a ne ide nazalost...Svakodobro! wrote:Iskreno braca, način na koji je zaslužio da ode trebao se desiti nakon Obarske. As simple as that.emigrazione wrote:Likovi poput Husrefa se ne smiju nazivati pogrdnim imenima, i ja sam za smjenu ali treba to odraditi na nacin na koji Husref zasluzujeSvakodobro! wrote:Ovo nema smisla, ostat će debil. Naravno, da mi je potajno drago što je moj klub prošao, ali brate, ovo će ga opet ostaviti na klupi i produžiti našu agoniju.
- Svakodobro!
- Posts: 581
- Joined: 28/08/2010 01:28
- Location: Sjeverno od Sjevernjače!
#3423 Re: Utakmice.
@emigrazione
Brate shvati me, meni bolan patnju predstavlja u životu ovo mrcvarenje. Hajde da se "nema" da se "ne može", da nemamo igrače za ovu ligu, pa hajde, pružio bi ruku i naprotiv, čestitao. Al' boli brate, finansijski smo sasvim solidni, imaju svu potporu, sve - logikom onda u treneru je. Jebiga, izrazio sam se kako sam se izrazio. Ali Husref svakako kao "Legenda" ima moj respect, ali sad nek ide što prije.
Brate shvati me, meni bolan patnju predstavlja u životu ovo mrcvarenje. Hajde da se "nema" da se "ne može", da nemamo igrače za ovu ligu, pa hajde, pružio bi ruku i naprotiv, čestitao. Al' boli brate, finansijski smo sasvim solidni, imaju svu potporu, sve - logikom onda u treneru je. Jebiga, izrazio sam se kako sam se izrazio. Ali Husref svakako kao "Legenda" ima moj respect, ali sad nek ide što prije.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3424 Re: Utakmice.
treba dobro zapamtiti i ovaj trag koji je ostavio kako nikome vise nikada ne bi palo na pamet da ga se opet sjeti i dovede ga ponovo za trenra.
a evo da se kladimo, nakon svega sto nam je uradio, da sam nece otici!! a treba li otici? treba
Cala je otisao sam, kemo i jovic također, ovaj nece
pakas veliki i to treba jasno reci, bez uvijanja
a evo da se kladimo, nakon svega sto nam je uradio, da sam nece otici!! a treba li otici? treba
Cala je otisao sam, kemo i jovic također, ovaj nece
Last edited by omega369 on 06/11/2013 20:32, edited 1 time in total.
- Reglan
- Posts: 5011
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3425 Re: Utakmice.
DEJAN BANDOVICH
