Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#33976 Re: Zeničani
cini mi se da sam najvise puta zvao policiju zbog parkiranja ispred TC 
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#33977 Re: Zeničani
Neko na FB pageu Crna hronika BiH objavio video kako čeličana ispušta svoje dimove, a ljudi izvan Zenice pitaju šta se dešava, da nije požar, kaže onaj jedan gori li to fabrika 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66018
- Joined: 03/08/2010 19:04
#33979 Re: Zeničani
kad bazeni pocinju raditi?
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#33980 Re: Zeničani
Trebalo 01.06. Ali prolongirano za 15.06.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83504
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33981 Re: Zeničani
Ko vodi sad bazene?
- Sanjarko
- Posts: 28455
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#33982 Re: Zeničani
Prate li ovi sto vode bazene vremensku prognozu. Javljaju kise opet oko sledeceg mjeseca.
Trebali su sad otvoriti i iskoristiti fino vrijeme.
Trebali su sad otvoriti i iskoristiti fino vrijeme.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66018
- Joined: 03/08/2010 19:04
#33983 Re: Zeničani
hvalaKralj Tvrtko I. wrote:Trebalo 01.06. Ali prolongirano za 15.06.
-
Mustang1
- Posts: 29958
- Joined: 29/12/2010 17:31
#33984 Re: Zeničani
Neki dan zovem hitnu a oni nece da dodju kaze guzva im. Nisam mogao da vjerujem da uopste dovode u pitanje to da li dodju ili ne. Planuo sam u sekundi i samo dao adresu i rekao da imaju 10 minuta da dodju. Dosli su za 8
Kada smo dole dosli(jer je trebalo prebaciti pacijenta u hitnu) njih trojica su tamo kod telefona sjede i javljaju se. Trojica jos stoje ispred i pricaju. Tri pacijenta sjede cekaju.
Od svih mjesta na kojima se moze posvadjati fkt nikad nisam mislio da cu se svadjati sa nekim zbog ovoga. Nepojmljivo mi je da ne zele doci, pa de bar jednog covjeka posalji ne moraju tri osobe ici na intervenciju ako je guzva, a nije.
Od svih mjesta na kojima se moze posvadjati fkt nikad nisam mislio da cu se svadjati sa nekim zbog ovoga. Nepojmljivo mi je da ne zele doci, pa de bar jednog covjeka posalji ne moraju tri osobe ici na intervenciju ako je guzva, a nije.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#33985 Re: Zeničani
Ljudi jednostavno zbog svakavih budala moraju fakat odlučivati da li da idu ili ne na intervenciju. Masa toga nije hitna, a njih zovu.
Jučer su za 4 minute došli ženi kojoj je pozlilo kod shopping centra.
Jučer su za 4 minute došli ženi kojoj je pozlilo kod shopping centra.
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#33986 Re: Zeničani
To se drugačije rješava. Po džepu opališ one koji zloupotrebljavaju, a ne da neki bilmez preko telefona daje sebi za pravo da odlučuje šta je hitno i ko umire.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#33987 Re: Zeničani
Ekipa ode u Seoce zbog nekog koga su leđa zabolila, a ovamob se neko guši. Šta treba raditi, kazniti ovog iz Seoca što je za sebe pomislio da je hitan slučaj?ExNihilo wrote:To se drugačije rješava. Po džepu opališ one koji zloupotrebljavaju, a ne da neki bilmez preko telefona daje sebi za pravo da odlučuje šta je hitno i ko umire.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66018
- Joined: 03/08/2010 19:04
#33988 Re: Zeničani
i kako ga u ovakvoj drzavi kazniti?
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#33989 Re: Zeničani
Pa već naplaćuju ako se pojaviš, a nisi hitan slučaj. Neka naplaćuju i ovo. Dakle, odazvat ćemo ti se, ali kada doktor procijeni da si hipohondar, hipohondrija košta.Casual's wrote:Ekipa ode u Seoce zbog nekog koga su leđa zabolila, a ovamob se neko guši. Šta treba raditi, kazniti ovog iz Seoca što je za sebe pomislio da je hitan slučaj?ExNihilo wrote:To se drugačije rješava. Po džepu opališ one koji zloupotrebljavaju, a ne da neki bilmez preko telefona daje sebi za pravo da odlučuje šta je hitno i ko umire.
To je svakako daleko bolja opcija nego da se raspravljaš s bilmezom na telefon jesi li hitan slučaj ili nisi.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66018
- Joined: 03/08/2010 19:04
#33990 Re: Zeničani
ne znam imaju li i osnova,nacina da nekome naplate to što su bezveze došli na intervenciju7
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#33991 Re: Zeničani
Nije fazon u naplati. Fazon je što su tu dvije-tri ekipe. Ovi kada odu u Seoce ili šta ja znam, nema od njih ništa barem 30 minuta.ExNihilo wrote: Pa već naplaćuju ako se pojaviš, a nisi hitan slučaj. Neka naplaćuju i ovo. Dakle, odazvat ćemo ti se, ali kada doktor procijeni da si hipohondar, hipohondrija košta.
To je svakako daleko bolja opcija nego da se raspravljaš s bilmezom na telefon jesi li hitan slučaj ili nisi.
- Ja_Ja
- Posts: 2829
- Joined: 07/03/2006 06:59
- Location: tamo daleko...
#33992 Re: Zeničani
Posao im je da idu a ne da odlucuju telefonski kome treba da idu a kome ne. Ako postoji zakonska osnova da se ljudi kaznjavaju za bezvezno zvanje onda se ta osnova treba upotrebiti, ako ne idi i suti, placen si da ides i radis.
-
moet-perignon
- Posts: 611
- Joined: 04/02/2015 13:32
#33993 Re: Zeničani
Ljudi, da li zna iko kakvo je sada stanje preko vranduckog tunela i da li su nesto intervenisali tokom vikend? Ovo je video od petka:
https://www.facebook.com/072info/videos ... SEARCH_BOX
Da li se mogu ocekivati i dalje guzve i 2 sata cekanja u koloni?
Moram napisati kako mi je trebalo 4 sata lagane voznje od Zagreba do Zenice prosle subote. Dva sata cekanja pred tunelom je dosta obeshrabrujuce.
I do kada ce ovo trajati ovim tempom? Mozda ce nekome biti smijesno, ali prije dvije noci u snu mi je proslo da je tunel renovinran i da se kao vozimo
normalno. Ovo prerasta u traumu.
Ima li neko da je prolazio danas tom dionicom da kaze svoje utiske.
Hvala.
https://www.facebook.com/072info/videos ... SEARCH_BOX
Da li se mogu ocekivati i dalje guzve i 2 sata cekanja u koloni?
Moram napisati kako mi je trebalo 4 sata lagane voznje od Zagreba do Zenice prosle subote. Dva sata cekanja pred tunelom je dosta obeshrabrujuce.
I do kada ce ovo trajati ovim tempom? Mozda ce nekome biti smijesno, ali prije dvije noci u snu mi je proslo da je tunel renovinran i da se kao vozimo
normalno. Ovo prerasta u traumu.
Ima li neko da je prolazio danas tom dionicom da kaze svoje utiske.
Hvala.
- Sanjarko
- Posts: 28455
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#33994 Re: Zeničani
Danas je bilo cekanje 2 sata. Pustala policija samo one koji su dolazili iz pravca Zenice. Iz suprotnog pravca nisu ovoliko dugo pustali. 2 sata se cekalo. Ukinuli nesto, neku signalizaciju ako sam dobro razumio. A iz straha samo jedne pustali. Ovo je bilo oko 14 sati.
-
s@mson
- Posts: 908
- Joined: 23/03/2007 10:50
#33995 Re: Zeničani
Hajde malo ponovo dole pa vidi je li zabrana i procesljaj zakon da vidis ko ima prednost prolaza na parkingu....Throttle wrote:Ma znam da je jednosmjerna, pišu parkirane, te ne diraju. Još se uvaljuju tamo skoro na izlazu, ti ideš parkingom iz smjera atletskog i skrećeš desno prema lameli a ovi kroz zabranu ti dolaze slijeva i kontaju da imaju prednost
-
moet-perignon
- Posts: 611
- Joined: 04/02/2015 13:32
#33996 Re: Zeničani
Hvala na odgovoru, Vizionar. Pod signalizacijom su mislili na semafore?Vizionar 1985 wrote:Danas je bilo cekanje 2 sata. Pustala policija samo one koji su dolazili iz pravca Zenice. Iz suprotnog pravca nisu ovoliko dugo pustali. 2 sata se cekalo. Ukinuli nesto, neku signalizaciju ako sam dobro razumio. A iz straha samo jedne pustali. Ovo je bilo oko 14 sati.
Ovo postaje bas napeto, i frustrirajuce.
Ima li jos neko informacije?
- Sanjarko
- Posts: 28455
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#33997 Re: Zeničani
Dosad kako sam shvatio bilo po pola sata cekanja i pustanje kolona u oba smjera. Sto li uvedose 2 sata, nemam pojma.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#33998 Re: Zeničani
Bilo je po 10 ili 15 minuta, donedavno. Mislim da to neko od ovih glavonja ebe narod sa nekom namjerom. Kojom, hajd znaj, ali kad znas kakvi degeni su na vaznim pozicijama i kako im jos veci degeni daju upute, nemoj da te ista cudi vise. Dok ne padne mrtva glava, nece se kaniti zajebavanja naroda.
-
smartXL
- Posts: 2082
- Joined: 06/07/2013 23:05
#33999 Re: Zeničani
Ja sam danas oko pola sata išao mic po mic, i onda stajao u mjestu sat vremena, iz pravca Doboja
- Sanjarko
- Posts: 28455
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#34000 Re: Zeničani
Navodno ujutro je normala sa signalizacijom. Sto li popodne ovo ne znam fakat.
