moonca wrote:
..aha- nije usoljen niti osushen?
Dobro pitanje
Moderator: anex
moonca wrote:
..aha- nije usoljen niti osushen?
..odlicno- ne dodaji nista---mO k3 wrote:
Pravim neko kuhanje , zapravo eksperiment koje cu da serviram sa rizom
seibe od nogu
kokosovo mlijeko
luk
shiitake susene
bijeli luk
anis
....
Poslije cu jos povrca da dodam paprika , tikvice
ovo me malo podsjeca na Cajun kuhinju , mozda se i varam kako godGandalfSivi wrote:Danas krabe...
ok - nisam nikada tako- jer su tvrde ---ne znam imaju li vremena da se 'opuste'mO k3 wrote:
@moonca ne nisam , hocu da gljive dadnu ukus u sos gdje se sve kuha ....
ja sve spremam na niskoj temperaturi tako da ce za 3 sata u rerni ce se smeksatimoonca wrote:ok - nisam nikada tako- jer su tvrde ---ne znam imaju li vremena da se 'opuste'mO k3 wrote:
@moonca ne nisam , hocu da gljive dadnu ukus u sos gdje se sve kuha ....
..ja ih potopim, kao i vodu - dodam tokom kuvanja-
..no- vjerujem - da je i tvoj nacin sa dobrim rezultatom...
NistamO k3 wrote:moonca wrote:
..aha- nije usoljen niti osushen?
Dobro pitanje
Haj stavi sliku grahaMunlajt wrote:Kuha li ovdje iko običnu hranu, kao ja grah npr?
Ili svi samo nesto fency? Pola tih sastojaka ne znam sta su
Pa jucer sam skuhao grasak sa fasiranim ... nisam slikao, pojelo se ...Munlajt wrote:Kuha li ovdje iko običnu hranu, kao ja grah npr?
Ili svi samo nesto fency? Pola tih sastojaka ne znam sta su
Munlajt wrote:Kuha li ovdje iko običnu hranu, kao ja grah npr?
Ili svi samo nesto fency? Pola tih sastojaka ne znam sta su
Super, jos neko ko voli običnu hranu kao jaRamzess Veliki wrote:Pa jucer sam skuhao grasak sa fasiranim ... nisam slikao, pojelo se ...Munlajt wrote:Kuha li ovdje iko običnu hranu, kao ja grah npr?
Ili svi samo nesto fency? Pola tih sastojaka ne znam sta su
pravila ja prije 2dana grah corbu,ali se pojela serpa u sekundiMunlajt wrote:Kuha li ovdje iko običnu hranu, kao ja grah npr?
Ili svi samo nesto fency? Pola tih sastojaka ne znam sta su
Odlično izgleda
DoriDori wrote:Zoya, Loo![]()
![]()
Izvoli video. Prati ovu Sabi, ima žena odličnih recepata.Lily1234 wrote: Može li recepat?
Hvala puno!Zoya wrote:
Izvoli video. Prati ovu Sabi, ima žena odličnih recepata.
[yt]https://I[/yt]
Sad ce zima, kasika i to...Munlajt wrote:Kuha li ovdje iko običnu hranu, kao ja grah npr?
Ili svi samo nesto fency? Pola tih sastojaka ne znam sta su
Godisnji, 2 mjesecaZoya wrote:DoriDori wrote:Zoya, Loo![]()
![]()
Gdje si se izgubila?


Jučer napravljeno za danasMunlajt wrote:Kuha li ovdje iko običnu hranu, kao ja grah npr?
Ili svi samo nesto fency? Pola tih sastojaka ne znam sta su


