Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#33976 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by mO k3 »

moonca wrote:
..aha- nije usoljen niti osushen?

Dobro pitanje :)
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#33977 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

mO k3 wrote:Image

Pravim neko kuhanje , zapravo eksperiment koje cu da serviram sa rizom

seibe od nogu
kokosovo mlijeko
luk
shiitake susene
bijeli luk
anis

....
Poslije cu jos povrca da dodam paprika , tikvice
..odlicno- ne dodaji nista---

-jesi li ih potopio u toplu vodu?? gljive???
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#33978 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by mO k3 »

GandalfSivi wrote:Danas krabe...

Image

Image
ovo me malo podsjeca na Cajun kuhinju , mozda se i varam kako god


sexi izgleda :thumbup:



@moonca ne nisam , hocu da gljive dadnu ukus u sos gdje se sve kuha ....
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#33979 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

mO k3 wrote:

@moonca ne nisam , hocu da gljive dadnu ukus u sos gdje se sve kuha ....
ok - nisam nikada tako- jer su tvrde ---ne znam imaju li vremena da se 'opuste'

..ja ih potopim, kao i vodu - dodam tokom kuvanja-
..no- vjerujem - da je i tvoj nacin sa dobrim rezultatom... :thumbup:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#33980 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by mO k3 »

moonca wrote:
mO k3 wrote:

@moonca ne nisam , hocu da gljive dadnu ukus u sos gdje se sve kuha ....
ok - nisam nikada tako- jer su tvrde ---ne znam imaju li vremena da se 'opuste'

..ja ih potopim, kao i vodu - dodam tokom kuvanja-
..no- vjerujem - da je i tvoj nacin sa dobrim rezultatom... :thumbup:
ja sve spremam na niskoj temperaturi tako da ce za 3 sata u rerni ce se smeksati :)
User avatar
Jolie
Posts: 526
Joined: 07/01/2011 14:26

#33981 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Jolie »

mO k3 wrote:
moonca wrote:
..aha- nije usoljen niti osushen?

Dobro pitanje :)
Nista :)
User avatar
Euphoria
Posts: 10680
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#33982 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Euphoria »

Kuha li ovdje iko običnu hranu, kao ja grah npr?
Ili svi samo nesto fency? Pola tih sastojaka ne znam sta su :oops1:
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#33983 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by stakasa »

Munlajt wrote:Kuha li ovdje iko običnu hranu, kao ja grah npr?
Ili svi samo nesto fency? Pola tih sastojaka ne znam sta su :oops1:
Haj stavi sliku graha
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18286
Joined: 11/02/2013 11:32

#33984 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Ramzess Veliki »

Maloprije ...

Image

A u nedjelju bilo je malo ribice ...

Image
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18286
Joined: 11/02/2013 11:32

#33985 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Ramzess Veliki »

Munlajt wrote:Kuha li ovdje iko običnu hranu, kao ja grah npr?
Ili svi samo nesto fency? Pola tih sastojaka ne znam sta su :oops1:
Pa jucer sam skuhao grasak sa fasiranim ... nisam slikao, pojelo se ... :sad:
User avatar
biggrin
Posts: 3459
Joined: 23/11/2010 09:47

#33986 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by biggrin »

cuj grah?! pa ja kad pustim vjetar zelim da ljude oko mene zapahne miris mediterana!
User avatar
Lily1234
Posts: 9496
Joined: 16/08/2019 16:21
Location: Tu i tamo...

#33987 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Lily1234 »

Image
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#33988 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by shandrprcSA »

Munlajt wrote:Kuha li ovdje iko običnu hranu, kao ja grah npr?
Ili svi samo nesto fency? Pola tih sastojaka ne znam sta su :oops1:

cuj niko ne kuha grah :skoljka:
User avatar
Euphoria
Posts: 10680
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#33989 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Euphoria »

Ramzess Veliki wrote:
Munlajt wrote:Kuha li ovdje iko običnu hranu, kao ja grah npr?
Ili svi samo nesto fency? Pola tih sastojaka ne znam sta su :oops1:
Pa jucer sam skuhao grasak sa fasiranim ... nisam slikao, pojelo se ... :sad:
Super, jos neko ko voli običnu hranu kao ja :kiss:
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#33990 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by adda_sa »

Munlajt wrote:Kuha li ovdje iko običnu hranu, kao ja grah npr?
Ili svi samo nesto fency? Pola tih sastojaka ne znam sta su :oops1:
pravila ja prije 2dana grah corbu,ali se pojela serpa u sekundi :bih:
User avatar
Lily1234
Posts: 9496
Joined: 16/08/2019 16:21
Location: Tu i tamo...

#33991 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Lily1234 »

Odlično izgleda :thumbup:
Može li recepat?
Zoya
Posts: 23399
Joined: 09/06/2008 14:54

#33992 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Zoya »

Dori wrote:Zoya, Loo :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Dori :kiss: Gdje si se izgubila?
Lily1234 wrote: Može li recepat?
Izvoli video. Prati ovu Sabi, ima žena odličnih recepata.

User avatar
Lily1234
Posts: 9496
Joined: 16/08/2019 16:21
Location: Tu i tamo...

#33993 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Lily1234 »

Zoya wrote:
Izvoli video. Prati ovu Sabi, ima žena odličnih recepata.

[yt]https://I[/yt]
Hvala puno! :)
Zizi505
Posts: 9330
Joined: 25/04/2011 14:06

#33994 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Zizi505 »

Jučer

Jezikova juha(temeljac od kuhanog jezika)
Image

Jezik za ekipu koja ne voli da ga se uprlja
Image

Jezik za mene, prilog kus-kus, sa slatko-ljutim umakom
Image

Salate
Image

Image
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22781
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#33995 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by GandalfSivi »

Munlajt wrote:Kuha li ovdje iko običnu hranu, kao ja grah npr?
Ili svi samo nesto fency? Pola tih sastojaka ne znam sta su :oops1:
Sad ce zima, kasika i to...
User avatar
Dori
Posts: 3318
Joined: 07/03/2007 09:36
Location: Rajvosa-X.com

#33996 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Dori »

Zoya wrote:
Dori wrote:Zoya, Loo :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Dori :kiss: Gdje si se izgubila?
Godisnji, 2 mjeseca :D Odmarala od svega....
User avatar
Loo
Posts: 6486
Joined: 09/04/2012 12:10

#33997 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Loo »

Eto zime..sa'ce hagras :mrgreen:

Ne(o)pravdano zapostavljen klasik
Srneca ledja :srce:



Image

Image
pijo_zoljo
Posts: 2837
Joined: 12/02/2019 16:06

#33998 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by pijo_zoljo »

Munlajt wrote:Kuha li ovdje iko običnu hranu, kao ja grah npr?
Ili svi samo nesto fency? Pola tih sastojaka ne znam sta su :oops1:
Jučer napravljeno za danas
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#33999 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by shandrprcSA »

idemo za iste pare :D

Image
Image
Image

javimo se za nekih dva sata :D
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#34000 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by sumirprimus »

mrsko bilo sjeckat meso ha? :D
Post Reply