Da cuo sam i to, vrlo mogucekonektovan wrote: ↑07/09/2024 21:37Piastri ima zaheban ugovor,..to je sad u potpunosti jasno, nakon odgovora Browna i Stele..sve nesta okolo..Samprotivsviju wrote: ↑07/09/2024 21:34 Nesto kontam Norisu otezava stvari sto je menadzer i mentor Piastrija, Mark Weber, lik koji je isfrustiran i ima traume od timskih naredbi tokom karijere![]()
F1 2008, 2009, 2010 and counting
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#33951 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
- konektovan
- Posts: 51435
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83459
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33953 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ja navijaca McLarena i qurtza
P.S. pomiriso sam par Guerlaina u Mulleru, nekakav cudan smek imaju
P.S. pomiriso sam par Guerlaina u Mulleru, nekakav cudan smek imaju
- konektovan
- Posts: 51435
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#33954 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ne mirises ti to...kako treba, ko i ove mclarenOvce. 
-
ST11
- Posts: 785
- Joined: 09/03/2015 12:24
#33955 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Revealed: Adrian Newey’s Aston Martin salary bigger than 18 F1 drivers’
https://www.crash.net/f1/news/1055021/1 ... f1-drivers
https://www.crash.net/f1/news/1055021/1 ... f1-drivers
- Edin H.
- Posts: 53600
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#33956 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Bravo Lawrence StrollST11 wrote: ↑08/09/2024 13:11 Revealed: Adrian Newey’s Aston Martin salary bigger than 18 F1 drivers’
https://www.crash.net/f1/news/1055021/1 ... f1-drivers
Uzima sinčuga titulu.
- mayab
- Posts: 30846
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83459
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33959 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Uh ovo je bas veliko. Lorens je bas macak.
- konektovan
- Posts: 51435
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#33960 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Lorens bas ima para..
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#33961 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Jah, a ostali bas i nemaju para...
- konektovan
- Posts: 51435
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- Edin H.
- Posts: 53600
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#33963 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Lawrence je pun ko’ brod.
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#33964 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Naravno, jer zasto bi on isao igdje osim za pare... Nije bas siromah, pa da nema, pa da mora zbog stana i kredita...
Ja licno mislim da su njemu ovdje pare mozda na 3-4 mjestu...
Ja licno mislim da su njemu ovdje pare mozda na 3-4 mjestu...
- konektovan
- Posts: 51435
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#33965 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Jesy,..jesu... 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83459
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33966 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Sjo drdnasa jes naivan
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#33967 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Pa nisam bas naivan, vise mislim da imam dovoljno godina, da bih pomislio da Newey koji ih ima jos vise, zna da ih ne moze ponijeti sa sobom preko rijeke Stiks, i da se moze jebat s njima ako ih previse ostane...
Zasto mislim kako mislim? Jer mislim da je njemu bitnije da bude zapamcen kao "tata svih tata" u F1 ikada... Za to mu osim para trebaju i ljudi, kao i odrijesene ruke da od osrednje-loseg tima napravi samipione.
Garancije za to nema, ali sada ima uslove. Ako se poklopi jos stvari.
Ja sam potpuno siguran da bi da su samo pare u pitanju, Ferari izbrojao iz zatrka 50% vise od Lorensa, mozda i duplo... Nije da ih nemaju... Ono sto se u Ferariju ne bi dogodilo je upravo ovo sto sam rekao, ocekivali bi cudo od njega, ali da imaju barem dvojica iznad njega sa pravom veta...
Naravno, to je samo moje misljenje. Mozda sam idealista...
Zasto mislim kako mislim? Jer mislim da je njemu bitnije da bude zapamcen kao "tata svih tata" u F1 ikada... Za to mu osim para trebaju i ljudi, kao i odrijesene ruke da od osrednje-loseg tima napravi samipione.
Garancije za to nema, ali sada ima uslove. Ako se poklopi jos stvari.
Ja sam potpuno siguran da bi da su samo pare u pitanju, Ferari izbrojao iz zatrka 50% vise od Lorensa, mozda i duplo... Nije da ih nemaju... Ono sto se u Ferariju ne bi dogodilo je upravo ovo sto sam rekao, ocekivali bi cudo od njega, ali da imaju barem dvojica iznad njega sa pravom veta...
Naravno, to je samo moje misljenje. Mozda sam idealista...
- zforumas
- Posts: 8730
- Joined: 25/10/2016 20:35
#33968 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Sto bi jedan ugledni forumas kaz'o, malo macku teleca glava.
Umjesto u legendu ode u interesdzije. Da je sljedece godine on donio crvenim titulu iz Sikstinske kapele bi bijeli dim pustili.
Umjesto u legendu ode u interesdzije. Da je sljedece godine on donio crvenim titulu iz Sikstinske kapele bi bijeli dim pustili.
- DaysleepeR
- Posts: 21048
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#33969 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ti kao da su crveni mali nezavisni tim, a ustvari najveći gigant u F1...
Meni bi lično bilo interesantnije da je otišao u Williams, ali neće čovjek nazad, samo naprijed.
Meni bi lično bilo interesantnije da je otišao u Williams, ali neće čovjek nazad, samo naprijed.
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#33970 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
On sam, sa zavezanim rukama (niti bilo ko drugi) Ferariju ne moze donijeti titulu. Ja mislim da on to bolje zna od nas sviju, te da zato nije tamo isao... Da bude kriv za sve, umjesto drugih 3-4 glavesine tima...
- Bancho
- Posts: 652
- Joined: 01/11/2011 11:45
#33971 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Newey vec vrijedi oko 50 miliona dolara, tako da se nije zbog plate opredijelio za AM (mada od viska glava ne boli
), vec je jedan od razloga, kao sto je i sam naveo, taj sto je dobio i udio u AM korporaciji, a to mu do sad niko nije ponudio, pogotovo ne Ferrari, a i ko bi se u 65 godini selio u drugu drzavu 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83459
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33972 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Da Ferrari vodi neko sposoban ko Lawrence Adrian bi u 60 i nekoj ucio talijanski.
-
Eisenbahner1921
- Posts: 259
- Joined: 29/09/2016 14:05
#33973 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Sposoban? Više da je do toga što ima novac, a ne mora odluke opravdavati bilo kome ili ih slati na razmatranje nekom bordu ljudi. U Ferrariju nije problem novac, ali nema jednog čovjeka da može prelomiti mimo svih ostalih i donijeti bilo kakvu odluku
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83459
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33974 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Da nije sposoban ne bi zaradio tolike pare.
Ali o njemu svi govore kao o jako markantnom i sposobnom liku.
Na DTS ga je neko nazvao "Force of nature"
Ali o njemu svi govore kao o jako markantnom i sposobnom liku.
Na DTS ga je neko nazvao "Force of nature"
-
Eisenbahner1921
- Posts: 259
- Joined: 29/09/2016 14:05
#33975 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Sposoban da namakne pare. U F1 je više davanje para nego namicanje za takve kao on.
Ne osporavam njega ovdje, ali pomalo je besmisleno govoriti da je Newey otišao u Aston Martin jer je Stroll bio sposoban, kad se znaju razlozi zašto je otišao u AM ili zašto nije otišao u Ferrari bolje rečeno.
Ne osporavam njega ovdje, ali pomalo je besmisleno govoriti da je Newey otišao u Aston Martin jer je Stroll bio sposoban, kad se znaju razlozi zašto je otišao u AM ili zašto nije otišao u Ferrari bolje rečeno.

